Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

Gość robotek
Witajcie.... jestem pod wrażeniem wiedzy niektórych forumowiczek na temat Kurdów, pięknie. Mądre rzeczy piszecie, przyjemnie się czyta. Nesie nic się nie martw, dbaj o swoje maleństwo. Tak to jest, każdy swoj problem a w tym przypadku szczęście uważa za najważniejsze i ciężko zrozumieć innych. A może warto byłoby wspomnieć znajomym jak już Cię wkurzą do końca. Albo na przekór bądź miła jak nie teraz to kiedyś to zrozumieją jak będą mieli swoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze nie madzikan tylko madzikpn, ale to drobiazg, po drugie, to byloby milo gdybyscie poza stalymi forumowiczkami zaczernily loginy albo chociaz trzymaly sie jednego wzoru, bo juz sie zaczynam gubic kto jest kto... no ale zeby nie bylo, ze sie czepiam poza tym nie dyskutuje tylko wyrazam swoje zdanie i to co wiem, a to jeszcze nie dyskusja i nikt mi tego nie zabroni. Nesie nic sie nie martw, przytulam cie wirtualnie. Przyjaciolk zrozumie, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w porzo ...
tylko nie przypisuj innym słów, których nie wypowiedzieli - to łatwe - słowa te powiedział nick czrny-malago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nesie nie miej wyrzutow sumienia bo Twoja przyjaciolka jakos ich nie ma! badz asertywna i powiedz, ze chcialabys ale nie mozesz i juz! buzki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yavrum masz kategoryczny nakaz pakowania sie !!!! ;) bo cos mi sie zdaje, ze ty jeszcze dobrze nie zaczelas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
Wy jestescie najlepsiejsze:)( do straznika poprawnej polszczyzny blad byl celowy) co tu dozo pisac dzieki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
przypomniala mi sie jeszcze jedna chostoria jednego Kurda1mlody,przemily chlopak tez nasz znajomy opowiadal jak to uciekal z Iraku 7 razy i chcial sie przedostac do Europy!za ostatnim razem mu sie udalo przechodzil przez gory strasznie zimno i czychajacy na nich straznicy!z 7 ich towarzyszy przezylo tylko 2! dostali sie najpierw do Istanbulu a potem do Izmiru tam za kilka tysiecy dolarow udalo mu sie dostac na specjalny statek przemyczniczy do Grecji!na tym statku bylo ok 200 osob czyli jeszcze raz tyle ile powinno!Byli potwornie poupychani i nie wolno bylo im sie ruszac! W polowie drobi statek sie popsol, choc odleglosc nie byla duza oni nie wiedzieli gdzie!Stali tak 40 godzin na tym morzu az wreszcie udalo im sie zmusic tych ktorzy statkiem kierowali aby wezwac straz graniczna!Opowiadal rozniez( i tego nigdy nie zapomne bo bylo to troche trago-komiczne)ze nawet mezczyzni "z wielkimi wasami plakali" staraz zcholowala ich do portu w Grecji!Mieli szczescie ze najblizszy statek, ktory ich zcholowal plynal z turcji do grecji bo w przeciwnym razie musieli by zracac!dalej nie panietam ale wiem co sie z nim dzieje tutaj!Ozenil sie z 20 od siebie lat starsza kobieta i byl naprwde dla niej dobry, chyba nawet za dobry bo go zostawiala 6 miesiecy przed data kiedy mialby dostac staly pobyt!najpierw obiecala ze za mala pomoc utrzyma ich rozstanie w tajemnicy ale po paru miesiacach sie z nim oficjalnie rozwiodla!On ciezko pracowal i pracuje. Kupil dom, teraz splaca restauracje ma jakas dziewczyne! Wiem ze wielu jest tutaj i pracuje na czarno od kilku lat nie wiedzac rodziny, zon czy nawet dzieci!wysylaja wszystkie zarobione pieniadze do domu. Niektorzy maja naprawde smutne historie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
rany jaki blad HISTORIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie sie opinkalam :P ale jak rozkaz to rozkaz :) nie moge sie na niczym skoncentrowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie yavrum nie dziwie, ze sie nie mozesz skoncentrowac ;) tez bym nie mogla hehe milego dnia dziewczyny zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wasserdecznie. najpierw do \".....................\" - czytaj uważnie!!! przypisujesz mi słowa hooney7. niby nic takiego ale ja nie znam turczynek i nie mogę o nich nic powiedzieć. poza tym dopiero teraz zaczynam się interesować Turcją i to forum jest ogromni eciekawe, dziewczyny wiedzą co piszą i naprawde fantastycznie sie czyta o Kurdach i kulturze ich. pozdrawiam i proponuję uważne czytani ewypowiedzii ( to do tych co robią to byle jak a potem cytują niby za innymi, tylko niedokładnie). a ja dalej tęsknię za Turcją....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin wielkie dzięki za stronę z kamerką, przypomniało mi się... co do tego miast ato nie wiem czy przyjechałby do Konakli z tak bliska do hotelu 5*? moze.... ale mi się wydawało ze to inaczej brzmiało... ale powoli daję sobie spokój, tęsknię raczej za tym klimacikiem tureckim.... nie mogę wytrzymać w Polsce... dzięki i całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry malago
masz rację, to były słowa honey. Zasugerowałam się tym jak honey tez się broniła przed tymi słowami. co nie zmienia faktu, że jesteś marną prowokacją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry malago
Moja pomyłka wynikała pewnie z pomyłki madzikpm ; 13.08] 15:18 madzikpn heh dobre to o turczynkach, jakos z opowiadan mojego faceta i innych tureckich kolegow wiem, ze turczynki swiete nie sa i nigdy nie byly, poza tym znajomy mial 2 razy dziewczyny z turcji i tez mowil, ze sie nie oszczedzaly, wiec prosze mi nie wciskac ciemnoty 15:22 hOoney7 Nikt nie wciska ci ciemnoty tylko pisze to co czytalam i słyszalam.To ze znasz inaczej z doswiadczenia to nie znaczy ze jestes o wiele mądrzejsza ode mnie .Kazdy moze sie mylic :/ 15:26 madzikpn ho0ney to nie byloi do ciebie tylko do "a ja mam nadzieje" " nie pojmuję dlaczego madzia do pomarańczy swe słowa skierowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"sory malago\" dlaczego nazywasz mnie prowokacją? nie rozumiem. moze mnie oświecisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malago lepiej nie dyskutuj z kims, kto cie nazywa prowokacja, bo szkoda tracic czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kończe dyskusję, wspomnienia pozostają,poczytam sobie ten topiczek bo dużo w nim ciekawych informacji- jesteście bardzo mądre dziewczyny!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi111
polecam artykul o Kurdach znaleziony przez kiranne na forum Polonia w Turcji: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=35082&w=67460673 to jest tylko o Kurdach w Turcji ale warto sie zapoznac pozdr domi111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi111
link sie oczywiscie rozwalil ale jak sie usunie spacje miedzy pierwsza 2 a przecinkiem to sie otworzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,że nie było mnie jednego wieczorku i już kobitki nadganiają :) Te kamerki dobre, przypominają świetnie jak się chodziło ulicami Alanyi :) Malago pakuj sie i jedziemy :DDD Twój na pewno przyjedzie jak sobie przypomni o twoich uroczych spojrzeniach :) Mój już powiedział,że wezmie urlop i tez wróci do mnie ze swojego miasta Trabzon więc .. juz znalazłam prace,zarabiam i wylatuje :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gunaydin
Trabzon jest baaaaardzo daleko od Alanii. To północny-wschód. W drużynie hokejowej gra tam nasz Polak, ale nie pamiętam nazwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie wiem ze daleko bo patrzyłam na mapie itd. i to mnie martwi :( Wiesz coś więcej o Trabzonie ?? Jest to jakieś większe miasto czy może jakaś wioska ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieś tańczy i śpiewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gunaydin
Oj! Sorki za błąd to nie w hokeja tylko w piłkę nożną gra tam Szymkowiak. A o Trabzonie nic nie wiem niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi111
tez slyszalam o Szymkowiaku, nawet go raz w akcji widzilam o Trabzon nie wiem za duzo tylko tyle, ze nie jest to super wielkie miasto ale stolica ichniejszego wojewodztwa (province) a druzyna pilki noznej jest jedna z 4 najbardziej znanych w Turcji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gunaydin
Tak ten sporkulubu to Trabzonspor Ja i tak jestem za Galatasaray, ktore w niedziele wygrało !!!!Ole ole ole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×