Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

Gość domi111
dzieki Madzik za super filmik, juz jest moim fav too :) Gunaydin moj askim teoretycznie nie moze nalezec do CHP bo jest urzednikiem panstwowym, tak jak cala jego rodzina ale jak to Turcja utrzymuja dosc scisle kontakty z CHP :) gdzie mieszkacie? jakis bastion CHP czy sami AKPowcy naokolo? :) pozdr domi111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi111
robotku ja tez lubie Yeni Türkü :) moje 2 ulubione piosenki: http://www.youtube.com/watch?v=GwWzFgKv4eQ http://www.youtube.com/watch?v=dpQ64wN5mMw a o Tarkanie juz nie wspomne bo to dopiero dla nas Polakow klasyka :) ja pamietam ze przy Sikidim jak jechalismy autokarem to przy kazdym calusie kierowca trabil :) a przy Kuzu Kuzu siedzialam przed tv i slinka mi ciekla ;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zostawiam was na 2 tygodnie.. do zobaczenia po wakacjach..piszcie duzo zebym miala co czytac..;) buzki dla wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
yavrum zycze Ci suuuuuuuper niezapomnianych wakacji!Baw sie dobrze i spedz milo czas ze swym ukochanym!!!!!!! Bedzie mi ciebie jednak brakowalo:( Trzymaj sie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
yavrum jej ale Ci zazdroszczę. życzę Ci szczerze udanego pobytu i może uda sie pozbyc wątpliwości, kto wie może dołaczysz do szczęśliwych mężatek.trzymaj się i zabierz troche wody bo podaja w wiadomościach że upały i brakuje wody do picia w Turcji. upajaj się swoim lubym i wracaj cała i zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nesie a jak mala? chodzi juz coraz lepiej??? :) musze jeszcze raz napisac, ze jest urocza :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki ostatnio dostałam maila od mojego tureczka a wraz z tym @ drugiego o treści: M. seninle konuşmak istiyor! Arkadaşlarınla, ailenle, iş arkadaşlarınla ve istediğin herkesle anında çevrimiçi iletişim kurabileceğin bu ücretsiz yazılımı al. Başlangıç için gereken yazılımı yüklemek için http://get.live.com/messenger/overview adresine git. E-posta adresimi not et: ...... @hotmail.com Yükleme tamamlandıktan sonra Ekle düğmesini ve bu adresi kullanarak beni adres listene ekle. Wiecie moze czy to jakas reklama czy o co w tym chodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
czesc madzik!mala to mala rozrabiara. chodzenie jej idzie coraz lepiej! i caly czas cos sobie gada pod nosem!mowi juz DAJ, mama, baba, a co najlepsze rozumie zarowno po polsku jak po szwecku! musze sie tez Wam pochwalic ze wczoraj kupilismy dom!klucze juz mamy w kieszeni!jestesmy przeszczesliwi i przerazeni remontem ale powoli mam nadzieje ze sie ze wszystkim uporamy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
nesie gratulacje. fajnie budujesz sobie szczęście. masz kochającą rodzinkę, córeczkę i mieszkanko. super. powodzenia Ci życzę na każdym froncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
dziekuje robotek.....czasem warto zaryzykowac!!! :) Tobie tez sie uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nesie swietnie ze to napisalas do robotka, bo robotek to taki slodki cykorek ;) no i zycze tobie powodzenia i duzo szczescia w nowym domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi111
yavrum udanego pobytuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, pogody nie ma co zyczyc bo juz jest super ale mam nadzieje ze milo spedzisz czas i naladujesz baterie :) nesie to gratulacje szczesciaro :) ja z moim askim sie zastanawiam na jak male mieszkanie bedzie nas stac w Polsce, wczoraj widzialam fajne duze lozka i powiedzialam mu ze w naszym domu tez chce takie na co on zazartowal ze jak ja chce wpakowac takie loze do mieszkania o podobnej powierzchni do tego lozka ;) pozdr domi111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi111
co do mustafy sandala to teraz ma nowy hit: http://www.youtube.com/watch?v=tGnCgf2rwJ8 lubie jego piosenki bo mozna sobie do nich zatanczyc :) ale generalnie gosciu jak dla mnie pozuje sie na Tarkana a jego nie mozna podrobic :) widze ze nie tylko ja zauwazylaj Atiye Deniz :) pamietam ja bylam tu w lutym to latalam po sklepach muzycznych i pytalam o jej plyte ale ludzie jeszcze jej nie znali bo plyta nie wyszlo do marca :(.....ale od czego jest emule :). "dont think" tyle sie nasluchalam ze teraz musze sobie zrobic przerwe, nie wiedzialam o jej nowej piosence "change". z tego co slyszalam Atiye ma 17lat!!! a "opiekuje" sie nia Nazan Öncel, ta sama ktora pomagala na poczatku kariery Tarkanowi takze mam nadzieje ze wkrotce uslyszymy o Atiye takze w Polsce. swoja droga oprocz Tarkana i Sertab to Polacy nie znalaja tureckich wykonawcow, a szkoda bo sa naprawde super......zaluje ze my nie mamy takiej sceny muzycznej :( a to piosenka opiekunki Atiye :) smieszna jak dla mnie ale fajna: http://www.youtube.com/watch?v=kh5w064obbk apropos lutego to wlasnie wtedy byl w sumie glupawy ale fajny hicior grany wszedzie :): http://www.youtube.com/watch?v=fUgsYHl3bWQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, wracam po krotkiej przerwie. Zatrzymalam sie na 76 str. na prowokatorach... Czy wg Was oni (one) naprawde nie maja ani troche racji...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj pani gosc moze troche racji maja, ale rozne rzeczy sie dzieja na swiecie, a my tworzymy ten topic nie po to, zeby sie dowiadywac co zlego sie wydarzylo w turcji, tylko po to, zeby wspolnie dzielic radosci i smutki, nadzieje i obawy, wspolnie- z kims kto jest w podobnej sytuacji :) Nie jestesmy dziecmi, mamy dostep do internetu, gazet i telewizji, wiemy, ze zdarzaja sie naprawde niemile sytuacje, ale my nie mozemy zbawic swiata. Do tego dochodzi jeszcze zazwyczaj dosc specyficzny sposob wypowiedzi \"prowokatorow\". Jakby nie dopuszczali do swojej swiadomosci, ze ktos moze byc szczesliwy w takim mieszanym zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do nowych piosenek Mustafy: mnie do gustu bardzo przypadla \"Çoban\". Polecam tez (z ballad) Doğuş`a \"Ben sensiz ne yaparım\" i \"Gitme\" Tarkana. Faktycznie miedzy Tarkanem i Sandalem jest goraco: czasem pisza o tym w gazetach jak np. jeden nie chce brac udzialu w programie razem z drugim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik, prawde mowiac nie odnoslam wrazenia, ze probuja zbawiac swiat ani przekonywac, ze w zwiazku z Turkiem nie mozna byc szczesliwym. Moze czasem prowokatorzy sa potrzebni, by spojrzec na niektore rzeczy z dystansem? A wkurzaja nas, niestety czesto, nie to, ze sie kieruja stereotypami, ale ze probuja innym zdjac z oczu rozowe okulary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak kolezanki, ale ja nie mam na nosie rozowych okularow, zdaje sobie sprawe z tego jakie sa realia, kocham mojego faceta, ale wiem tez, ze mimo wszystko istnieje roznica kulturowa (poki co nie mamy z nia problemu). Staramy sie traktowac nasz zwiazek oczywiscie powaznie, ale nie zakladajac niczego, stwierdzilismy ze najlepiej bedzie poczekac i zobaczyc jak sie bedzie rozwijac nasza znajomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie musialas brac moja wypowiedz doslownie :) Dwa, ze to sie nie tyczylo twojej osoby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi111
witam pania.gosc po przerwie :) moze ja tez dorzuce cos o rozowych okularach tylko ja wiem jak dlugo mialam je na nosie :) ojjj za dlugo, jak tak czytam te posty dziewczyn zachwyconych Alanya to jakbym siebie widziala :), pewne rzeczy dotarly do mnie dlugo po tym jak moja noga ostatni raz postala w tym kurorcie :) ale madzikowi chyba chodzilo o to ze te okulary probuja nam zdjac osoby ktore nie maja duzo wspolnego z tematem. to nie pomaga a jedynie irytuje zapewne bo pamietam jak mnie to irytowalo na poczatku. tak naprawde to moj facet otworzyl mi oczy na pewne sprawy. rowniez sam fakt przebywania w turcji dluzszy czas sprawil ze zauwazylam mnostwo drobnych roznic kulturowych ktore moze narazie nie specjalnie wplywaja na moj zwazek ale sa i trzeba o nich pamietac. wielokrotnie zlapalismy sie na tym ze poklocilismy sie o cos bo ja myslalam po swojemu a on po swojemu...zreszta pewne rzeczy ktore w Polsce wydaja sie normalne nie przystoja po prostu dlatego ze pewni Turcy sa tacy a nie inni i tureckie spoleczenstwo reaguja tak a nie inaczej. ale wydaje mi sie, ze to trzeba zaobserwowac samemu. dobrze by bylo gdyby partner byl tutaj pomocny pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domi, jest ok jesli partner nie jest turnusowym podrywaczem, to owszem pomoze dziewczynie. Ale najgorzej gdy chlopak zalicza kolejne dziewczyny podczas gdy jego \"milosc\" wzdycha do niego z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt, z tymi \"zaliczajacymi\" trzeba uwazac, bo piekne komplementy i slodkie oczeta to nie wszystko. Pomijajac fakt ich \"wielkiego serca\" czyli zdolnosci do \"bycia zakochanymi\" w 10 na raz heh to i tak milo uslyszec mile slowko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi ... ja z anglojezycznych piosenek Atiye Deniz lubie jeszcze \"You/Sen\", \"It hurts\" i \"I love you\" . Nie wiem czy jest ich wiecej ale te udalo mi sie sciagnac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
edysia a jak Twoja milosc kwitnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×