Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

Gość trt9
Ciszy mnie to, że znajdują się tutaj osoby, które jednak się tak strasznie nie oburzyły na te krytyczne uwagi. Atiye Deniz mogę słuchać godzinami, a lubego to niestety nie :(. Z powodu dupereli potrafi zrobić "burze", wyprowadzić z równowagi, a potem jak gdyby nigdy nic. Kto mi pomoże tą mentalność turecką zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
mas zracje madzikpn, łatwiej jest zaakceptować niż rozumieć, zmieniać i kombinować.Buziaczki nowym forumowiczkom. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
to sa juz takie czasem agresywne maniaki!ja tez sie nie potrfie do tego przyzwyczaic choc juz powoli wiem jak sobie z tym radzic! A najlepsze jest to ze cokolwiek by sie nie stalo to jest zawsze moja wina! A ja tak nie lubie jak ktos jest w stosunku do mnie niestprawiedliwy! Trzeba jednym uchen wposcic a drugim wyposcic!I tyle! czy ma ktoras ochote na dolme?zapraszam ma cieplutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Nesie... no niestety milosc jush nie kwitnie....nawet nie mozna nazwac tego miloscia tylko milostka :P Otoz moj Tureczek chyba o mnie zapomnial, bo w ogole nie ma go na msn... No coz zdarza sie :) Ale i tak bardzo milo mi sie z nim rozmawialo .I tylko niech nikt nie pisze komentarzy w stylu, ze kazdy Turek jest taki ble ble... :D Ja tam nie zaluje ze poznalam taka osobe jak on. W sumie od tej znajomosci zaczela sie moja milosc to Turcji :) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
jesli nas cos nie zabije to nas zwmocnie.....tak mialo byc i juz !!!mam nadzieje ze sie bardzo nie przejmujesz! to nie na znaczenia czy byl to Turek czy Polak w wiekszosci przypadkow internetowe znajomosci tak sie koncza! Wazne jest ze nie uwaznasz ten czas za stracony! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani sie nie przejmuje ani nie uwazam tego czasu za stracony :) W sumie nie potrafie odpowiedziec co mi sie takiego podoba w Turcji. Duzo czytalam na jej temat, duzo dowiaduje sie od Was i moge powiedziec, ze bardzo mnie to interesuje. Chcialabym tam pojechac i przekonac sie w czym tkwi jej urok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trt9
nesie - a ja myślałam, że to wszystkiemu winna jestem ja :):), ale skoro Ty też to od razu lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gunaydin
Gunaydin! Dziewczyny nie przejmujcie sie tak tymi internetowymi znajomościami. Tak to juz jest - raz wyjdzie raz nie. Warto jechać jednak do Turcji Edysia - polecam Tobie objazdówkę, wycieczkę 7+7 to bedzie taka Turcja w pigułce - i koniecznie z opcją ze Stambułem :) A co do mentalności Turków : ja uważam, że to nie tylko oni są tacy, to są po prostu mężczyźni ;) ,którzy nie moga pojąć naszej kobiecej mentalności i intuicji, która się często sprawdza. Ja to jestem taka zołzowata czasami ale moj askim juz sie przyzwyczail i czasem mowi ze spokojem: miśka czemu jestes taka nie dobra? [tu wkleja swoje piekne duze brązowe oczka i wymiękam]. Warto mowić o swoich uczuciach na bieżąco żeby nie bylo niedomowien. Iyi gunler ve iyi calismalar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesie, czemu zawsze jest Twoja wina? Bierz faceta za leb!! Turek nie Turek, niektorych rzeczy musi sie nauczyc!! Wydaje mi sie, ze to kwestia charakteru i wychowania (przez mamusie), a nie narodowosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj na szczescie tylko sobie zawsze zartuje, ze to moja wina, na co zawsze mu odpowiadam, ze wiadomo, iz najlepiej wine zwalic na babe ;) no ale to tylko zarty lubie go czasem powkurzac wtedy robi taka slodka mine zlosnika, ale zaciska zeby i tylko slysze ohhhhhhhhh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik, to chyba mamy podobnie :) Moj maz jak sie na niego wkurza zawsze stara sie mnie udobruchac i mowi \"No cio..?\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
haha, najzabawniejszą sprawą w tym wszystkim jest to że Oni nie mówią po polsku, mój ma na mnie sposób jak się wkurzę i zaczyna mówić po polsku to czego się nauczył.Rozwala mnie tym doszczętnie. choćby nawet miał policzyć do dziesięciu po polsku to robi to tak że od razu sie smieję. Czy wasi panowie mówią po polsku choć trochę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz kot reaguje tylko na \"kici kici\", choc szybkie wymawianie tego tak by kot to zrozumial wymagalo troszke cwiczen :) Zna podstawowe slowa grzecznosciowe i jeszcze m.in. czekaj, daj, dziewczynka, chlopiec (w wykonaniu mojego meza: \"hlotit\"), dobra, samochod, samolot, kroliczek, kurde, kobieta, mezczyzna (\"mensizna\"), choc tutaj, idz tam, idz sobie, nie rozumiem itp. Przeklenstw tez go nauczylam. Tak w razie czego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gunaydin
Moj mowi i to sporo, ale proste slowa i musze mowic powoli. Czasem sie zapominam i mowie do niego calymi zdaniami jak sie rozpedze :D dopiero jak sie odwroce i widze jego ździwioną myślącą minę to się kapuję. Czasem mowi do mnie pol po polsku pol po angielsku tak jak ja. On w pracy sie zapomina i czesto mowi "tak" i "nie" i sam sie smieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, mam pytanko czy ten msn to jest jakiś komunikator? jak na niego wejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malago msn sciagniesz sobie ze strony windowsa (wpisz w wyszukiwarke google fraze \"windows live messenger\". Jest to rodzaj komunikatora, mozliwosc rozmow jak przez skype lub korespondencji, kamerki, przesylanie plikow itp. :) Moj ja mnie wkurzy to mowi \"baby don\'t be sad\" albo Magdaaaaaaaaaaaaa i tym przeciaganym aaaaaaaaa doprowadza mnie do smiechu ;) Jesgo pierwsze zdanie napisane po polsku pod moim adresem brzmialo dokladnie tak: Wy jestescie najbardziej piekna w swiecie ;) i to mnie rozlozylo na lopaty A tak poza tym to zawsze jak dzwoni to probuje na poczatek rozmawiac ze mna po polsku :) efekt sredni, ale licza sie checi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gunaydin
Oj tak. Te przeciągane wyrazy też mnie rozbrajają. Albo: miśka kocham cie wiesz? idziemy? a dlaczego? taaak? będzie dobrze, teraz szybko, nie ma czasu :) - to jak gdzies chodzimy a ja chce zrobic 1000 zdjęć. duzo tego jest i za to go uwielbiam, ma pełno książek, słowników i rozmówek i często mnie zaskakuje. Smsy to piszemy glownie po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mowi jeszcze niemozliwy, jak sie masz, jak tam, podstawowy zwrot \"kocham cie\" ogolnie zna wiecej slowek ale lepiej rozumie tekst pisany, niz to co sie mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
no i choćby dlatego nasze życie jest zabawniejsze :-) i weselsze, bo przeciez tego jest mnustwo. Mój np lubi polskie imiona jak kończy się na "a" to wieadomo że to dziewczyna ale niestety nie rozumie, jak większość obcokrajowców naszych odmian imienia, choć lubi jak odmieniam jego, na początku myślał że go przezywam jak uzywałam w innej formie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi111
:)....moj askim nie mowi duzo po polsku ale jak byl w Polsce to mu zalatwilam nauczyciela takze pare slow zna :). "dzis jest pn/wt/sr/czw/pt/sob/niedz, tak, nie, oczywiscie, dziekuje, prosze, bilet dla 2 osob :), poprosze (tym mnie rozbraja jak cos chce no piwo mowi mi po polsku: poprosze piwo :)), kochasz mnie?", slowa na powitanie i pozegnanie....rodzaje pociagow zna tez bo jezdzil sam po polsce to czasem do mnie mowi "kuszetka" :). juz cala najblizsza rodzina zna 2 slowa po polsku "idziemy" bo to mowi za kazdym razem jak wychodzimy i "ku.wa"....to drugie strasznie latwo im poszlo bo podobnie brzmi do zaby po tur a moj facet specjalnie im nie powiedzial ze to przeklenstwo :)....no i oczywiscie dzwieki wydawane przez zwierzeta i te ktore uzywamy do nawolywania zwierzat :). "kici kici" i "cwir cwir" to hity tego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gunaydin
Heh! No rzeczywiście żaba to kurba o ile pamiętam (mam nawet wspomnienie z tymi żabami w Belek hi..hi..) Nigdy jakos z naszym przekleństwem mi się nie skojarzyło chyba ;) Moj mowi idziemy a ja gidelim :) Jak mamy wychodzić to on: Miska prosze powiedz mi teraz.... A ja: hmmm , albo taaak? (chociaż wiem co bedzie dalej) ...on: Idziemy już??? (bardzo zniecierpliwony) A ja odpowiadam: tamam gidelim ;) to jest konwersacja bez zmian zawsze. On wogole nie rozumie, ze ja musze wstac najmniej 1 godzinę wcześniej zeby wyjsc, och te chlopaki! Domi koszulka zakupiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas zazwyczaj jest tak, ze to on musi wstac wczesniej, a ja sobie leze i sie patrze jak on lata jak z pieprzem, bo nawiasem mowiac zazwyczaj ma problem ze wstawaniem, tak mu sie slodko lezy w lozeczku rano :) budzika nigdy nie nastawiamy, bo i tak wiemy, ze zadzwoni moja mama z pobudka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi111
Gunaydin no wlasnie koszulka nie zakupiona bo nie ma gdzie :(..... tu jest tylko sklep Fenerium :(................... ale caly czas pamietam i jak bede gdzies kolo sklepu GS to sie nie wymiga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trt9
A mój luby to albo zbyt dużo czasu spędza w towarzystwie kobiet albo przyswoił sobie tylko interesujący go tematycznie słownictwo głównie typu: Zadzwoń do mnie jutro wieczorem. Jesteś okropna...Kochanie... Czasem mi się wydaje, mimo to, że nie potrafi odmieniowywać końcówków :D;), że jego polski jest lepszy niż mój angielski. Chyba, że jeszcze, z którąś się uczy polskiego ;). Oby nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\";;nie potrafi odmieniowywać końcówków\'\"- !!!!!!!!!!!!!! a ty porafisz \"odmieniowywać końcówków\"? Zastanów się czy twoj luby lepiej ich nie odmienia.Moze ma lepsze nauczycielki ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
barbaross.... mnie sie wydaje ze Ona to tak napisala celowo. ale jak komus brak poczucia humoru:( moj maz wlada plynnie 4 jezykami i do tego ze 3 w stopniu porozumiewawczym!ma duzo znajowmych z bylej Jugoslawi i od nich tez sie nauczyl jezyka!Ja ich rozmumiem w 80% wiec sa to jezyki bardzo podobne! >dlatego tez on zna bardzo duzo slow!z moim tata(ktory mowi tylkko po polsku)swietnie sie dogadywali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×