Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

o mojej mentalnosci nie wiesz nic, ale jakos nie czuje potrzeby, zeby cie uswiadamiac :) poza tym, w ktorym momencie moja mentalnosc sie jakos szczegolnie objawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trt9
fajna rozmowa - nie pisze się podejrzewac tylko podejrzewać ach wieś tańczy wieś śpiewa :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna rozmowa
gdybyś była uważna, zauwazyłabyś, że nie czepiam się literówek tylko EWIDENTNYCH błędów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
to nie wynika z tego ze mieszkam na obczyznie!ja zawsze mialam problem z ortografia!!ale bez problemu skonczylam dziennie 2 kierunki studiow i plynnie posluguje sie 3 jezykami! i mimo Twoich dobrych checi naprawde daruj sobie te komentarze!napisz jesli masz cos ciekawego do powiedzenia!Bo oprocz ciebie nikomu nasze bledy nie przeszkadzaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trt9
fajna rozmowa - ale na naukę nigdy nie jest za późno :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna rozmowa
przykłady z nesi: skonczylam plynnie posluguje to literówki i takich rzeczy nie komentuje. A to, że masz kłopoty z ortografią od zawsze wcale ciebie nie usprawiedliwia-miałaś dużo czasu, żeby się nauczyc ortografii! Być może mówisz płynnie ( w co wątpię), ale pisac zapewne nie potrafisz. sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, ale to jest topic dotyczacy turcji i zwiazkow z turkami, a nie lekcji jezyka polskiego. Mozemy juz dac temu spokoj?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna rozmowa
włączyłam się do rozmowy o znajomości języków, która tutaj trwała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
ok, poraziły Cię błędy to teraz możesz napisać coś ciekawszego? nasz topik to Blask Turcji - napisz coś na ten temat skoro czytasz nasze teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trt9
fajna rozmowa - Ty myślisz, że my tutaj podręcznik do nauki języka polskiego piszemy? Myślisz, że tutaj ktoś o tej porze zwraca uwagę na ewidentne błędy? Idź nawracaj w innym miejscu. :D:D:D:D Kochana strasznie musi Ci się nudzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna rozmowa
lektura topiku pokazuje, że pisanie na temat , ale w opozycji do głownego nurtu oponii i tak spotyka się z Waszymi nerwowymi a czasami agresywnymi reakcjami ps. powtarzam nie ja zaczęłam rozmowę o językach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trt9
fajna rozmowa - w sumie masz rację, sprawdź błędy na tym topiku. Powinnam być tutaj rano to sprawdzę czy wszytskie wyłapałaś, jeszcze tylko 79 stron. Dasz rade. Wierze w ciebie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ok ok ale nasza rozmowa nie dotyczyla znajomosci pisowni ;) wypowiadaj sie ile chcesz zgodnie z nurtem lub \"plyn pod prad\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna rozmowa
dziękuję :) kto wie, kto wie....może sprawdzę ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trt9
fajna rozmowa - chyba Ci coś nie wyszło co to jest oponii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trt9
fajna rozmowa - żebym ja Cię później nie musiała sprawdzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna rozmowa
Magdaleno-znajomość zasad pisowni jest częscią znajomości języka. Czyli...na temat..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
a Ty nie jestes osoba od ktorej oczekuje porad i krytyki!!!!!!!!!to moja sprawa czy robie bledy, czy tez ich nie robie!Jakos nigdy nie mialam z tego powodu problemow a jak bardzo mi zalezy na tym aby pisac poprawnie to moze skorzystac ze slownika:)bo po to tez one sa! czy mozemy ja dziewczyny ignorowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
No to postaraj się nas przekonać. Nie pamietam żebym czytała coś na temat od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna rozmowa
tr -odsyłam do wpisu z 22.48. Mam nadzieję, że rozumiesz...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozemy :) ja ogolnie juz nawet nie rozwijam juz tego tematu, bo to sie mija z celem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trt9
fajna rozmowa - mieczem wojujesz od miecza giniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna rozmowa
robotek-do czego ja mam Was przekonać? ????do tego, że nie można mówic o znajomości języka jeżeli nie potrafi się w nim pisać?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna rozmowa
tr - jednak nie rozumiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trt9
fajna rozmowa - ja bym to zaliczyła do ewidentnych błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
mojego meza siostrzeniec na 5 lat i mowi po: szwedzku turecku niemiecku arabsku nie ma to dla niego najmniejszego problemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna rozmowa
wiem... bo ja zapewe myslałam, że opinii pisze się przez "o' jeżeli nie odrózniasz literówek od błędów - twój problem- ja literowek nigdy nie wytykałam (i znowu odsyłam do postu literówkami nesi- może zrozumiesz za drugim razem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna rozmowa
brawo nesi, a jednak da się nauczyć SZWEDZKU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×