Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

Gość fajna rozmowa
TRT pisała tez o 23.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
no ale mysmy Cie o sprawdzanie bledow nie prosily! wiemy ze Ty swietnie mowisz po Polsku! masz w rodzinie Miodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
Zapewniam Cię, że potrafię pisać po polsku. Rozmawialiśmy o językach, którymi posługujemy się przy rozmowach z naszymi chłopakami, mężami. Co by było gdybyś rozmawiała z takim śmiesznym obcokrajowcem ,który nie rozumie naszych "końcówków", oj miałabyś co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna rozmowa
a post, o którym mowa jest z 22.48 może faktycznie miała mało czasu na zrozumienie..tylko 11 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna rozmowa
robotek...przepraszam, ale zdawało mi się, że teraz nie rozmawiam z obcokrajowcami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj turasek tez mowi i pisze w kilku jezykach :) (angielski, niemiecki, oczywiscie turecki-te perfekt lub w stopniu bardzo zaawansowanym, dodatkowo jeszcze dobrze zna jezyk wloski, no i juz mniej francuski, i powolutku probuje uczyc sie jezyka polskiego, chociaz juz sporo rozumie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
Ty nie rozmawiasz ale my tak i właśnie o tym pisałyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna rozmowa
gdybyście były mądre, przyjęłybyście te uwagi i zapamiętały ..wiecie dlaczego? Bo potem w świat idzie fama, że tylko niedouki wchodzą w związki z Turkami. A wy jesteście wtedy strasznieeee zdziwione...bo macie 98 fakultetów i zncie 45 języków ;) psujecie opinie kobietom w związkach z obcokrajowcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trt9
fajna rozmowa - mnie przekonałaś, że ten mój Turek to może nie umie odmieniowywać końcówków, ale to nie ważne bo przy nim nie ziewam. Musisz być uważniejsza, koniecznie. Obcokrajowiec czytając Twoją wypowiedź nie miałby szanse zrozumieć jej sensu. Ta literówka całkowicie zmienia słowo. ;D Ty takich literówek nie wytykasz, a ja tak. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
Moja coreczka jak pojdzie do szkoly to poprosze o przydzielenie jej takze nauczyciela jezyka polskiego!sama zreszta tez bede jej uczyc pisac!mamy juz duuuuzo polskich ksiazeczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna rozmowa> czy robie bledy??? bo nie sadze, a jesli mi sie zdarzylo, to byl przypadek, ale nie wmawiaj mi, ze psuje wizerunek kobietom zwiazanym z obcokrajowcami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
jak Oni to robią? Kiedy ja uczę sie języka obcego to wypiera mi z głowy drugi który umiem. Wiele lat uczyłam się rosyjskiego i dość dobrze znałam ale z chwilą kiedy zaczęłam przyswajać angielki, rosyjski mi umyka. Pewnie nie jestem poliglotką a do tego trzeba miec talent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna rozmowa
trt 9 ok , wytykaj i masz rację. Literówki świadczą o niestaranności w pisaniu postów ( mojej i waszej) Nie przypominam sobie, żebym krytykowała obcokrajowca za popełniane błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trt9
TRT idzie spać fajna rozmowa - ciesze się, że zrozumiałaś :D dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna rozmowa
magdaleno - nie przypominam sobie, żebys kiedyś przyznała komus rację, jezeli ta osoba ma inne zdanie. Natomiast przebija w twoich postach postawa 'ja, ja, ja" -ktos pisze o problemach Turczynek -natychmiast się odzywasz " JA nie mam takich kłopotów" (to nie cytat), ja nie robię błędów... ale BRONISZ błów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna rozmowa
chwila refleksji nie boli... nie dziwcie się potem opiniom jakie ma o was (nas) duża część społeczeństwa! same na nią pracujecie. ps. wiem, że zrobiłam literówkę w wurazie "błędów" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna rozmowa
:) dobranoc ..miłych przemysleń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
Hej no pisz Magdaleno z dużej litery! To nawet nie chodzi o błąd ale o szacunek. Myślisz ,że Ona ma na imię Magdalena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwaz, ze w ktoryms z postow napisalam, ze wole wypowiadac sie za siebie, a nie za inne osoby! Stad \"ja ja ja\". Owszem przyznalam komus zdanie i z pewnoscia wiecej, niz jeden raz. Oczywiscie nie zamierzam niczego teraz udowadniac i dokopywac sie do wszystkich moich wypowiedzi :) Mysl co chcesz. Poza tym skad masz pewnosc, ze Magdalena, a nie Magda? Zapewne masz swiadomosc tego, ze to sa dwa rozne imiona. Dobranoc trt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale numer---
"sama zreszta tez bede jej uczyc pisac" JĄ uczyć :D Dziewczyno, może lepiej ty jej nie ucz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
w szwecji nie uczy sie czegos takiego jak ortografia(jak to mowia nie chca stresowac dzieci) nieraz mialam jakis problem z pisownia i jak zapytalam o to szwedow to nie potrafili na pytanie odpowiedziec!zupelnie nie znaja zasad! i czy to w czyms przeszkadza? tak robie bledy ale nigdy przez to nie mialam problemow! znam nauczycielki jezyka polskiego ktore zawsze maja ze soba slownik bo jak mowia maja czasem problemy! na jezyk szwedzki chodzilam 2 miesiace i udalo mi sie w tym czasie zaliczyc 4 pozimy zdajac egzamin panstwowy!na 60 punktow mialam 57!mieszkalam tam 9 miesiecy1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale numer---
to się nie stresuj nesi , jeżeli poprawne pisanie jest takim stresem dla ciebie :D ZDROWIE NAJWAŻNIEJSZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
wiesz co ja sie nie stresuje tylko Ty mnie denerwujesz! jeszcze nigdy na tym forum nikt nie tak nie zirytowal! a mala i tak bede uczyc polskiego!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie panie i rowniez \"fajna rozmowa\", \"ale numer---\" zycze milej nocy i spokojnej :) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale numer---
Nie daj się, nesi..ucz ją, no pewnie! ludzie mają poprzewracane w głowach i wydaje im się, że poprawnośc językowa jest ważna, zwłaszcza jak chce się kogos uczyć języka. Nonsens. Tak trzymaj nesi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
dobranoc madzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
dobranoc dziewczyny, Ja to chyba jeszcze poczytam słownik. Kiedyś pracowałam z dyslektykami i przygotowałam im zestawy ćwiczeń do pracy nad sobą. Wiem, że to kłopotliwa przypadłość. Gdyby mieli taką wytrwałą i dociekliwą nauczycielkę jak nasza forumowiczka to ho ho. Pewnie nie musieliby starać się o zaświadczenia potwierdzające ich "chorobę". Wiem sporo na ten temat i byc może udzieliłabym rad naszej koleżance, która starał się nam wytknąć błedy. Ale to nie na tym forum, wole jednak poczytać życzliwe wypowiedzi nawet jeśli są z błędami. Człowieka też pokochałabym za serducho a nie za to jak pisze, choć nie twierdzę że uwielbiam język polski. Buziaki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
hehe twierdzę, że kocham język polski i nieco się nim fascynuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoja droga to \"ale numer\" nie odpowiedzialas na moje pytanie, ale nie bede sie czepiac, ale moglas chociaz napisac dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×