Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

Witam nowe kolezanki :) no i oczywiscie stale forumowiczki Yavrum jak go zobaczylam to doszlam do wniosku, ze brakowalo mi go znacznie bardziej, niz mi sie wydawalo ;) Z kazdym dniem kocham go mocniej i mocniej. Oczywiscie rowniez czuje sie kochana, zeby mi za chwile jakis anty turek nie zarzucil zbytniej naiwnosci ;) Tryskam humorem i radoscia, a do tego w dniu rozpoczecia nowej pracy mam drugi etap rozmow o prace w innej firmie, tu pojawia sie problem, bo nie wiem, jak to wszystko poukladac :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Madzikpn napewno sobie poradzisz i wybierzesz to co będzie Ci dawalo więcej satysfakcji:) Trzymamy kciuki :) Ehhh jak to milo czytac o takich ladnych historiach :) Można sie rozmarzyc... .:) yczasem zostało dobre 18dni do mojeg wjazdu :D ehhhh już sie nie moge doczekac :) A teraz takie małe pytanie... czy w Turcji jest bursztyn? Pytanie z serii "poszukiwania prezentów-ciag dalszy " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe madzik jednym slowem jestes rozrywana :D wybierz te, ktora cie bardziej interesuje i gdzie wiecej sie nauczysz i gdzie jest wiecej kobiet hehe. a na serio - na pewno dobrze zdecydujesz, nie martw sie... widze, ze ten jeden dzien cie bardzo \"donergetyzowal\" ;) i tak trzymaj! asik, z tego co wiem, to bursztyn jest polskim \"wynalazkiem\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
To to wiem... ale może jakis geniusz eksportuje go do Turcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak asik, bursztyn mozn kupic w Tr. z oryginalnie wyjatkowych produktow to juz chyab tylko oscypek heh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mexico-bitanem
Asik Twoje pytanie widzialam na forum gazety chyba ;) WIdzialam teraz bursztyn w fabryce biżuterii i byłam zdziwiona, natomiast w sklepach z biżuteria nie widzialam . Jak jest to chyba malo popularne. Czy ktoras z Was byla w Kemer i moze polecic jakis niedrogi hotel. Wybieram sie we wrzesniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
no ejjjj.... jakie chamstwo... czyli nie będę oryginalna jak podaruje dziewczynom bizuterie z bursztynu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mexico-bitanem
Mysle, ze bedziesz oryginalna, tylko zaznacz zze to kamien z Polski z Morza Bałtyckiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
hehe już Ja im wytłumacze, ze te Tureckie to podróbki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik gadalam z jednym jubilerem z Alanyi(ma sie te znajomosci ;) i powiedzial, ze owszem jest znany, ale malo popularny..no wiesz, Turczynki szanuja glownie zloto hehe. ale jak przywieziesz piekny bursztynowy naszyjnik to na pewno beda zachwycone;) mexico, w kemer fajny jest np. Mr Crane w samym centrum, ale wiesz..to kwestia gustu:) najlepiej zajrzyj na forum www.wakacje.pl pzdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
hehe :D myslalam,zeby każdej kupic po bransoletce... a rodzicom Tolgi, drzewko szczęscia wysadzane bursztynami :) I chyba na tym przystane, chcialam czekoladki wedlowskie ale przeciez zanim ja djade 5h do warszawy, 2h spędze na lotnisku... 2,5h w samolocie i pewnie z godzine w samochodzie to to będzie wyglądało jak czekolada na gorąco tylko,ze w papierkach... :D Chciałam coś z kryształu, ale jak mi sie zbije to bedzie tragedia więc chyba to najmniej szkodliwe, a jednoz najbardziej chrakterystyczych rzeczy:D N a Tolga dostanie bardzo ambitną ksiązke :D " Polish in 4 weeks " D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
Jak jechałm do Turcji to też miałam prezentowy dylemat. Ale ptasie mleczko wedlowskie dowiozłam całe i nie rozpuszczone :-) - myślę że warto. Musiałam zabrać prezenty dla chłopaków więc może troszkę prościej było. Teraz już wiem co zabierać i mam zawsze stałe zamówienie. Tradycyjnie kupuję dwie butelki polskiego alkoholu. Naszą żubrówkę i polską wódkę. Chba większego rarytasu to nie ma dla nich. Nawet nie pijąca Mama na żubrówkę z sokiem jabłkowym miała pokusę. Wiadomo że w Turcji mają wszystko i to zdecydowanie lepsze od oryginałów :-) ale polski alkohol jest bardzo drogi i praktycznie nie do kupienia. Chociaż może Oni nie piją alkoholu, jeśli się orientujesz Asik to będziesz wiedziała, ja zamówienie mam zawsze i nie tylko od Moich turków. wiadomo że dużo nie można zabrać ale dla tak troszkę jak najbardziej. Poza tym może sama będziesz potrzebować - sama wiesz te choroby żołądka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mexico-bitanem
Dziewczyny podpowiedzcie w takim razie mi co ja mam kupic mojemu Miśkowi. Jadę we wrześniu. TEraz dostałam od niego łańcuszek z białego złota i do tego złote duże (dmuchane) serce. DOdam, ze to nasze początki bo dopiero się poznaliśmy, ale chciałabym coś nietypowego. MAcie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
wiem ze Turcy uwielbiaja srebrne sygnety z duzymi kamieniami!wiem bo moj Misiu porostu przepada ze mnimi!ma wiecej sygnetow niz ja dlatego czesto mu podbieram:)wazne jest zeby byly ze srebra bo mezczyznom nie wolno nosic zlota!zycze powodzenia!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Narazie alkohol sobie podaruje... kto wie, może będe miala jeszcze okazje do niego jechac w innym terminie to będe już wiedziala co i jak :) Hmm no wlasnie odwieczny problem... co kupic facetowi... Ja osobisicie nie mialam i nadal nie mam pomyslow więc chyba zostane przy tej ksiązce do nauki polskiego :D nie będzie już musial skladac zdan z lektorów z płyt DVD :D chociaz bylo to ciekawe nie powiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Nie wolno im nosic złota??? A dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
z tego co wiem to podobno oniza ich mezkosc!i jest zabronione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
pierwszy raz słyszę o tym złocie hmmm :-) sygnety hmmm nie wszyscy nie wszyscy je lubią. Osobiście dla mnie to wacet z sygnetem nie wygląda dobrze a jeszcze młody na dodatek, no nie wiem. no ale gusta są różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
my mamy duzo znajomych Turkow i wierzcie mi wszyscy mosza srebrne sygnety i do tego z ksiezycem i gwiazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
A to sie usmialam:D hehe ale zawsze to jakas oszczędnosc :) Ja osobiscie zawsze chcialam sama sobie kupic taki wisiorek, otwierane serducho, ze zdjęciem w srodek, ale jakos nigdy nie mialam co do srodka włozyc:D Może coś podobnego tyko w innym ksztalcie tez bylby dobrym prezentem dla faceta... o ile lubi nosic cos na szyi... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
kiedyś kupiłam bardzo fajny album po angielsku o Polsce i ciekawych miejsach w naszym kraju (jest czym się pochwalić) - no i był zadowolony do tego odtwarzacz mp3 z muzyka którą lubi i też było fajnie :-), a słowniczek też dostał. rzeczywiście zabawnie potem było dostać smsy z kulawym polskim - ale frajda niezła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
na szyi nosza przewaznie koran w specjalnych wysiorkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
U Tolgi widzialam już rózne rzeczy na szyi... Oko proroka, wisiorki, cuda niewidy, cos z kosci sloniowej... więc w sumie może z tym wisioriem ze zdjęceim to tez nie głupi pomysł na prezent co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
Umit tez sie bawil w te wisiorki ale juz z tego wyrosl!do sygnetow tez sie nie moglam przyzwyczauc ale teraz sadze ze ma to swoj urok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mexico-bitanem
Moj nie lubi biżuterii. MP3 odpada bo ma w samochodzie. Ale pomysł z albumem o Polsce jest dobry. Ksiązki do polskiego tez ma i dobrze mu to idzie, moze slownik mu dokupie w takim razie i piwko zawiozę ;) Porozglądam się za tym albumem dzisiaj. A moze taki tylko o moim mieście...hmmmm...dzieki dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
nesi Twój luby jest bardzo wierzący na to wygląda. Mój słucha rocka, nie cierpi złotka i srebra na sobie, poza tym nie ma czupryny pofalowanej jak większość turków i do wierzących sie nie zalicza. dla niego Bód jest jeden i tyle - lubi polski alkohol i zjada wieprzowinę - co prawda w Polsce tylko ale je. nie ma standartów niestety - jakby nie patrzył każdy inny. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
nesi Twój nazywa się Umit? te U to z dwoma kropkami na górze czy tylko U?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
musze powiedziec ze nie nalezy do praktykujacych!wieprzowiny nie jada bo nie lubi a wie ze nie lubi bo probowal!ja tylko podpowiadam i dziele sie spostrzezeniami bo chyba to na tym polega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
z kropkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
jasne nesi, przepraszam jeśli odebrałaś jakąś nieżyczliwośc. nic z tych rzeczy. Życze jak najbardziej i szczerze udanego związku, całuje Cię seredcznie i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×