Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

sprobuj konie :) albo lubego, jak nie wyjdzie to powiesz, ze chcialas sprobowac karykatury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh, wlasnie dzis sprobowala go naszkicowac i no powiedzmy ze widac jakies tam podobienstwo (po wlosach na klacie hehehe), konie tez juz probowalam, ale powiem Ci ze fascynuje mnie architektura, wlasnie teraz siedze na necie i szukam czegos fajnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUCUKBALU - ooo dobry wieczor :) ciesze sie ze chociaz Ty jestes :) szukam i szukam jakiegos natchnienia, wpisuje w google cuda niewidy typu\" szkice, plastyka itd\" ale jakos nic znalesc nie moge ;/ A malowanie/ szkicowanie niestety w mojej krwi jakos nie chcialo zagoscic ale bardzo lubie to robic i choc wszelkie proby naszkicowania czego dobrego koncza sie fiaskiem nie rezygnuje i probuje dalej (wlasnie probuje tez dowiedziec sie jak naszkicowac portret by mial wymiar 3D bo te moje to jakies plaskie mi wychodza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podstawa otrzymania efektu przestrzennosci jest umiejetna gra swiatla i cienia. Kazdy rysunek przestrzenny wymaga znakomitej umiejetnosci cieniowania. Poczytaj cos o tym a co moge ci polecic chyba najlepszego nauczyciela wszechczaso - Leonarda Da Vinci. Zapatrz sie w ksiazke z jego pracami i analizuj kopiuj :) Druga sprawa to prporcje a trzecia to juz talent zainteresowanego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, wybaczcie ale mialam \"odjazd\" ogladalam film i zasnelam, nawet nie wiem kiedy ;) kucuk widze, ze zafundujesz nam przyspieszony kurs :) jak pogoda, bo u mnie swieci sloneczko i nawet cieplo jest, pierwszy dzien jesieni, a tu namiastka lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
czesc dziewczyny!u mnie troszke lepiej! wczoraj nawet zadzwonil z pracy zapytac czy wszystko ok! po pracy jak wrocil ja juz spalam!dzis zachowywal sie jakby sie nic nie stalo!a mnie nadal boli glowa:(Listu nie mialam czasu napisac bo malenstwo mnie na krok nie odstepuje:) Wiecie co jest najlepsze?e oczywiscie jest mi przykro jak sie klocimy ale widze tez ze potrafie zapanowac nad soba!W tym sensie ze kiedys bardzo zalezalo by mi na pogodzeniu sie!pewnie zadzwonilabym! a teraz nic!przechodze do pozadku dziennego.pewnie tez dlatego pierwszy zadzwonil!Nie ma co, facet musi czuc sie niepewnie!musi wiedziec ze nie jestem od niego w zaden sposob uzalezniona! ciesz sie ze moje uczucia trosze oziebly bo wtedy nie czuje sie taka rozczarowana i zdruzgotana!!! Faceci jednak wola ZOLZY;) laya fajnie ze masz hobby! to zawsze uspokaja i pomaga sie zrelaksowac!ja czasem tez rysuje ale potrafie tylko kopiowac!niestety!mam zamiar pokoj mojej dzidzi pomalowac na wzor stumilowego lasu z kubusiem puchatkiem i prosiaczkiem na czele:) pozdrawaim Was serdecznie! Madzik mam nadzieje ze ty tez juz sie lepiej czujesz! gdzie nam zginela Asik, robotek i wiele innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane A ja dzis znowu zostalam sprowadzona na parter przez \"kochanego\", taki wyklad mi dal ze mi szczeka tak opadla na ziemie ze szok. Dzis dowiedzialam sie jak wiele nas dzieli! On jest turkiem, ja polka , on wyznaje islam ja nie... itd, itp. Tak mnie tym wszystkim zaskoczyl ze az do teraz nie wiem jak mam to Wam napisac, no co za palant jeden, pytam go czy czasem nie zdawal sobie sprawy wczesniej o tym ze pochodzimy z dwoch roznych swiatow ! nie wierze ze jestem z takim \"wiatrakiem\" i \" choragiweka\" dzis tak gada a jutro zupelnie inny czlowiek normalnie nie do poznania ! ech, powoli mam tego dosc, chce zobaczyc roznice jaka nas dzieli i kulturowa i religijna ? ! ja od dzis zaczne mu ja pokazywac, o matko kochana ale mnie wkurzyl ! Planuje zemste :) ale musze obmylec to na spokojnie :) Nesie - chyba podlapie od Ciebie troszke, tez nie bede za nim latala jak ze sraka, jak sie poklocimy niech on sie zaczenie starac tak jak u Ciebie :) I chyba masz racje, faceci wola ZOLZY a nie jakies posluszne barany (takie jak ja np. ;/ ) KUCUKBALU - dziekuje Ci za cenne wskazowki ! Napewno z nich skorzystam ! :) tylko wlasnie ta gra cieniami to jest dla mnie problem poki co nie do przeszkoczenia.No ale bede probowala. Ide troszke domek ogarnac bo nie jest za czysto (hm... jak dla mnie moze byc ale wiadomo... krolewiczowi nie pasi ;/ ). madzikpn - ciepllo cieplo jest, fajnie a ja siedze sama w domu wrrrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzikpn - rap czy techno w tureckim wydaniu :) pierwszwe slysze ale dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
laya ja Ci gwarantuje ze gdybys teraz odeszla to on nie da Ci spokoju! bedzie dzwonil i prosil o powrot! mysmy sie 2 razy pokocili do tego stopnia ze ja wyjechalam( nie mialam wtedy dzidzi)! za pierwszym bylam tak zla ze nawet nie wiem jak na terminal dojechalam zlapalam pierwszy prom i do domu!on juz po 2 godz dzwonil! odpoczelam 2 tyg!dzwinil codzinnie! za 2 razem ie odzywalam sie do niego on tez 3 dni nie dzwonil a potem znowu wzial mnie na litosc!dozo sie od tego czasu zmienil to musze przyznac! ale ja mialam swoje wyobrzenie meza i rodziny i musze miec choc namiastke tego! ja najbardziej nie lubie jak ktos jest w stosunku do mnie niesprawiedliwy!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm edysia to wiesz co Twojemu po glowie chodzi... ;) ask kokusu var=love is in the air ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadalismy sobie z moim jak by to moglo byc w naszym malzenstwie...doszedl do wniosku, ze pewnie przychodzilby z pracy i polskimi przeklenstwami zmuszalabym go do zrobienia obiadu a jak by szedl do pracy to musialby mi zostawiac sniadanie na stole. jest to prawdopodobna wersja wydarzen :D caluje was weekendowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj powiedzial, ze po slubie bedzie mi przynosil sniadanie do lozka .... LOL jakim slubie ?? Bajerant :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hava
Witam Was serdecznie:) Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam ale żyłam w ciągłym biegu i tak jakoś wyszło:)). Widzę że od ostatniego mojego pobytu forum bardzo się rozwinęło, z czego bardzo się cieszę. A teraz zabieram się do nauki bo przede mną cały stos książek. Serdecznie Was Pozdrawiam. Trzymajcie się cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim. Laya, nie zdazylam przeczytac wszystkiego, ale po tym co przeczytalam to az mna zatrzeslo... Nie zrozum mnie zle ale podeszlabym do Twojego meza i pogratulowalabym mu tresury... Mam do Ciebie kilka pytan: ile czasu sie znacie? Od kiedy zachowujesz sie jak \"wzorowa zona\"? Dlugo jestescie malzenstwem? Prawde mowiac opowiadania kobiet o podobnych doswiadczeniach sa motorem napedowym dla stereotypow. Nie chce Ci tu dawac wykladu, ale uwazam, ze sporo winy jest po Twojej stronie? Jak mozna tak ulec facetowi???? Co z tego, ze byl wychowany w innej kulturze? Czy Twoja sie kompletnie nie liczy? Nie wiem, czy dobrze zrozumialam, ale czy dopiero teraz zaczelo Ci sie wydawac, ze cos jest nie tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laya, nesie mam wskazowke koolejna ;) heheheh ja nigdy pierwsza nie godze sie z moim Turaskiem, to zawsze on robi pierwszy krok dzwoni, przeprasza, kupuje kwiaty. Leje z tego bo pare razy to naprawde byla moja wina :P Jestem hetera i zaden muzulmnain by nade mna nie zapamowal, trzeba wychowac sobie faceta a nie latac za nim z herbatka i kanapkami. Ma raczki niech robi sobie sam albo przy okazji jeszcze dla mnie :P No czasem cos przyrzadze ale to jak zasluzy sobie , zreszta i tak z niego lepszy kucharz niz ja :O Kobieta nigdy nie powinna ulec facetowi, pamietajcie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kucukbalu, to ja az taka hetera nie jestem :D Bardzo lubie pichcic w kuchni, robic herbatki i cala reszte, ale pod warunkiem ze robie to z przyjemnosci, a nie z babskiego obowiazku, ani tym bardziej \"z szacunku do meza\". Sa chwile, gdy zona podaje cos mezowi, sa chwile gdy maz podaje cos zonie. Najwazniejsze by byla ta rownowaga. I nie ma znaczenia - Turek, nie Turek. Faceta trzeba wychowac, czasem wychowac trzeba babe (naprawde nawet tu mi czasem szkoda niektorych chlopakow). Niestety, czasem jak patrze na kobiety, ktore sie daly, to widze, ze musza wrecz tylek mezowi podcierac, a i tak panowie narzekaja, ze zoncie ich nie respektuja. Turczynki ok, przyzwyczajone, czasem innego zycia nie znaja, ale Polki??????????? Wiem, ze Laya nie jest jedyna. Jednak gdy sie opamietaja to bywa juz najczesciej za pozno. Niestety czesto sprawdza sie przyslowie: \"Widzialy galy co braly\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym ja miala dac jakas wskazowke to chyab bylaby taka, zeby kobieta w miare mozliwosci pracowala.. nie wazne, czy sie zarabia kokosy czy marne grosze, wazne, ze jest sie mentalnie niezaleznym i ma sie swoje wlasne zycie poza domem. czlowiek zyskuje wiare we wlasne sily i czuje sie mocniejszy takze w innych dziedzinach zycia. no i ma wazny argument przetargowy w dloni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
Witam moje towarzyszki doli i niedoli. Laya dla Ciebie specjalnu buziak.jestem w trakcie nadrabiania czytania ale już mi ręce opadły jak czytałam co masz w domu. jak przeczytalam o tym ze potrzebujesz zdjęć to ..... polecam się. madzik mnie wydała nieco ale gdybym mogła coś Ci przesłac to pisz. w domku nadrobię czytanie a teraz wracam do pracy,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej robotek przepraszam, ze cie wydalam ;) co u ciebie??? Jak minal weekend??? Wiem wiem, mam 100 pytań do ... robotka :) yavrum jak w pracy? bo ja sie mecze dzis z ta moja chorobka, musze uwazac, zeby sobie nie ... kawiatury ;) Wszystkim zycze milego dnia :) laya pamietaj ze niezaleznie od tego z kim sie jest w zwiazku, nie mozna zatracac samego siebie, trzeba pozostac soba, przydatna tez jest sztuka kompromisow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Przeczytalam wszystko i teraz bede brala sie za odpisywanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesie - ja Ci powiem ze taka pewna to ja nie jestem czy faktycznie nie dal by mi spokoju ;/ Mowie ci to istna chragierwka ! Wczoraj milutki wieczorem a dzis zimny i obojetny, szkoda ze dopiero teraz zdaje sobie sprawde i zaczynam widziec ze to wszytko nosi znamiono POWZNEJ CHOROBY ;/ cholera wie moze ma jakies rozdwojenie jazni ;) Zreszta on ma takie napady i milosci i zlosci ze ja tylko oczy wywalam i zastanawiam sie o co tak naprawde w tym wszystkim chodzi. Dla przykladu podam ze zabral mnie do knajpy, siedzielismy i przechodzilo dwoch niemcow, ja mimowolnie spojrzalam na nich a ten jak nie zaczac drzec mordy (oczywiscie po turecku) ze tylko ludzie patrzeli co sie dzieje :( wstyd jakich malo. Yavrum - ciekawa perspektywa przyszlosci hehehe :) Hava - takze pozdrawiam i zycze milej oraz bezstresowej nauki :) Pani.gosc - masz racje z ta tresura i nie zamierzam sie nawet obrazac za te slowa. Znamy sie 2 lata, malzenstwem jestesmy prawie rok, to co robie dla niego czyli no nazwijmy to typ \"wzorowej zony\" od... zawsze. Wiem ze znaczna czesc winy ja ponosze, poniewaz pozwolilam sobie na takie dyrygowanie moja osoba, tyle ze moje intencje wyplywaly naprawde z milosci a nie z obowiazku, i wszystko bylo by dobrze , nawet do glowy by mi nie przyszlo by uzalac sie nad wlasnym losem gdyby choc troszke docenil to co robie, ale nie, dla niego to norma, cos co byc musi i biada bedzie inaczej, zero doceniania mojej pracy, zero szacunku... Moja kultura dla niego praktycznie nie istnieje. Szkoda tylko ze do konca go nie umialam rozszyfrowac przed slubem ! Bo byl zupenie inny. Robotek - dziekuje za buziaka i takze przesylam ogromnego :) O zdjecia prosic Cie bede bo cos ciezko idzie mi szukanie ich na necie. moj adres to laya0@op.pl :) Madzikpn - lecz sie i wracaj szybko do zrowia ! :) I dziekuje za rade ! A ja postanowilam ze wyjezdzam do mamy w przyszlym tyg do Polski ! fakt, jemu jeszcze nic nie mowilam ale naprawde mam to gdzies co powie, niech zobaczy jak to jest jak nie ma mu kto podac herbatki po gebe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laya dziekuje :) wiesz co , mysle ze to dobry pomysl, ze odwiedzisz mame, odpoczniesz, przemyslisz sobie wiele rzeczy, oby on tez sobie przemyslal :) niech sie troche pomartwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×