Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kierowczyni

prawo jazdy, badania lekarskie... PILNE!

Polecane posty

Gość kierowczyni

mam pytanie. kto ukonczył kurs na prawo jazdy pewnie wie. jak wyglądają takie badania na kursie??? z jakiej odległosci trzeba czytac z tablicy???? chodzi o to ze mam astygmatyzm. 0,2 i.. czy jest mozliwosc ze dostane "mozliwosc prowadzenia tylko w okularach" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszzzzkaaaa
te testy sa tak lajtowe ze nie masz sie czego bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie po prostu lekarz zapytal czy jestem zdrowa. sklamalam że tak i dostałam świstek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi887
słyszałam coś o jakimś nakłuwaniu palca, to prawda? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka19999999
dajesz slepemu i gluchemu lekarzowi 50 zl i masz zrobione badania, nie trzeba niczego badac, to jest tylko formalnosc. ja mam wade wzroku -3,25 i normalnie zrobilam prawo jazdy, a nawet nie dostalam zaswiadczenia, ze nosze okulary, bo musialabym miec prawko terminiwe, a to wiecej klopotu. nikt nawet na egzaminie nie zwracal uwagi, ze mam okulary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka miesiecy
to badanie trwa kilka sekund, dajesz 5 dych i na tym sie konczy. oczy sprawdzają. moze zaloz soczewki, bo jak zalozysz okulary to potem na egzaminie bedziesz musiala je miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobik z maselkiem
a moje badania trwaly jakis kwadrans. musialam czytac z tablicy, mialam badany sluch, cwiczenia na rownowage i badanie poziomu cukru (tu rzeczywiscie nakluwali palec, zeby pobrac troche krwi). i tak czy inaczej 5 dych sie nalezalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi887
powiedz mi coś o tym badaniu, czym nakłuwali palec? głęboko? bolało? :(( ja mam fobię na igły i panicznie się ich boję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też miałam dokładne badania typu wzrok, słuch, równowaga, osłuchał mnie i pytał czy noszę okulary (mimo, iż nawet najniejsze literki odczytałam), ale nie nakłuwali mnie :P Za to dużo razy wcześniej miałam badany poziom cukru we krwi. To nic strasznego. lekarz robi Ci małą dziurkę w palcu wskazującym i wyciska z niej krew na taki wskaźnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobik z maselkiem
tak, wlasnie tam to wyglada. wystawiasz palec wskazujacy, pielegniarka sciska ci sam opuszek, ty zamykasz oczy, liczysz do 5 i jak doliczysz to juz jest po wszystkim. nic nie poczujesz nawet, to tylko uklucie, zeby wyleciala kropelka krwi, nikt ci tam nie wjezdza z cala strzykawka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobik z maselkiem to chyba jakaś wersja dla przedszkolaków z tym odliczaniem :P hehe nade mną tak się nie litowali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego lapie sie podwiazke
dwa razy bylam bnadana i dwa razy spradzano czy mam wade. a ze jest nie wielka do 0,75 to nie mam jazdy w okularach. i u mnie w miescie wszystkich tak dokladnie badaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtiii
a czy można odmówic wykonania tego badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie lekarz ciurkiem wydukal wszystkie wazniejsze choroby typu padaczka, cukrzyca i oczywiscie rowniez wada wzroku wsrod nich. mowil szybciutko, a ja ciagle \"nie, ne, nie...\" dlatego nie wydalo sie ze mam wade wzroku:) pozniej bylo rzeczywiscie badanie wzroku na tablicy z literkami, ale poniewaz mialam soczewki wszystko poszlo latwo i przyjemnie:) zaplacilam 30zl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wade wzroku i to dosc duza a prawko mam bezterminowe. tylko jest numer ze musze prowadzic w okularach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawidłowy pseudonim
no i czego sie drzesz bym zapytała gdybym daty nie przeczytala. Przychodzi lekarz na teorię, pogada o wypadkach i pierwszej pomocy a potem każe każdemu przysiad zrobić i palcem trafić w czubek nosa...a potem dostaje się zaświadczenie i wsio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bębnowiec
A lekarz pyta o kolory???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariia.
ja placilam 50 zl i tylko spytal czy jestem zdrowa i sprawdzil mi wzrok z odleglosci 30 cm ;D nawet nie wykryl przez to wady a nosilam juz wtedy okulary ale nie mialam ich na sobie;/ tym samym nie moge przyjsc na egzamin w okularach bo nie mam w papierach. trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia sylwunia
u kogo sie robi badania? krok po kroku mi napiszcie co najpierw : do rodzinnego lekarza czy od razu telefonowac do kursanta? jestem zielona ;/ prosze obiektywnie !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak robiłaam badania to sprawdzała mi wzrok, musiałam czytac z tablicy. sprawdzała słuch, równowage. i pytała czy jestem zdrowa. wzrok mam dobry i wszystko ok wiec nie było problemow. na do wiedzenia 5 dych:P Wy lepiej nie ukrywajcie tego, jesli macie słaby wzrok. bez sensu takie oszukiwanie, a pozniej jedzie i w szarówce nic nie widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palca nakłuwali mi dopiero na badaniach na kierowce zawodowego. Tak to po prostu mówisz ze nie masz cukrzycy i już. O wzrok zadbaj z własnej inicjatywy. jak poprosisz dostaniesz na prawku kod "jazda w okularach lub soczewkach". Ja mam wadę wzroku i tylko jak mi się nie chce zakładach soczewek to jeżdżę w okularach.Policja nie sprawdza czy masz szkła kontaktowe, jednak przekonałam się ze dla własnego bezpieczeństwa warto o to zadbac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia sylwunia
Nie zamierzam tego ukrywać, absolutnie. Mam około -1 więc już nawet w najbliższym tygodniu udam się na badanie być może zmienię szkła w okularach :-) A powiedzcie, czy to 1000% pewności , że drożeje od stycznia 300zł? Czy jeśli w takim razie do końca grudnia zapiszę się na wykłady to zapłacę starą cenę mimo zdawania praktycznego egzaminu w okolicach marca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkowiedząca Małgorzata
nie ma co kłamać teraz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, a jaki lekarz w Augustowie przeprowadza takie badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam oj tam. teraz jest tyle lekarzy w tym Augustowie, że nie ma co się sugerować propozycjami ośrodków z drugiego końca miasta pochodzącymi od jakichś anonimowych osób z internetu, tylko iść sobie tam, gdzie jest najbliżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×