Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SeXyMummy

Co Wy na to ???

Polecane posty

Gość przy tym rozmiarze kupic
poziome paski?....samobojstwo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomijając to, że wygląda jak psu z gardła, to na dodatek jest brzydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n-i-k-i
fason tak,ale wzor na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czym
okropny i jeszcze specjalnie ukryty na zdjęciu dół swetra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeXyMummy
No tak...macie poniekad racje Dzieki za pomoc Ale wezcie pod uwage ze rozmiar jest dosc "nietypowe" i ciezko dostac cos w takim rozmiarze w Takiej cenie i do tego dobrej firmy Kolor mi sie podoba bardzo, cena tez no i lubie Dorothy Perkins a co do kroju...mysle o tym by nosic jakis bialy tshirt by jakos ten dekolt lekko zakamuflowac :) A jesli chodzi o pogniecenie...no coz...Jestem Mistrzynia Zelazka Na Polske Polnocna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleaaa
Tak ten sweter ma taka cene bo jest z lumpeksu ktos go kupil za 5 zl i chce sprzedac radze sie wiec wybrac do ciucholandu bo tam taki rozmiar to nic nadzwyczajnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropneeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeXyMummy
Jak to z lumpexu? Pisalam do sprzedawcy zapewnil mnie ze jest nowy Poza tym...niewazne czy z lumpexu czy nie...wazne ze nowy A co do lumpexów to slyszalam ze jest tam sporo takich rodzynkow ale sama jakos nie mam odwagi odwiedzac takich sklepow :D wole bezosobowe allegro :):):) poza tym nie musze wychodzic na ta okropna pogode...bloeee;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze.......
to kupuj i nie truj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpinka-linka
Okropieństwo!!!!!!!!1 kolor i jeszcze przy tym rozmiarze poziome paski!!!!!!!!!!!! jeshu co ty masz za gust..przepraszam brak gustu!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeXyMummy
auuuu :( Gust nie jest kwestia do dyskusji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm doroty perkins ble nie lubie, ukochana firma angielek. a wlasnie skoro duzy rozmiar to poziome paski poszezaja bardzo wiec moze cos innego. nie warto isc 100% slepo za moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze cos bardziej kobiecego? bo on szczerze mowiac wyglada jak męski... jest straszny :O rozumiem ze ciezko cos znalezc ale moim zdaniem lepiej dobrze poszukac i kupic cos z klasa i fajnego niz byle co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleaaa
Ja tam nie wiem tak tylko mysle nie ma zadnego dowodu ze jest nowy tylko slowo sprzedawcy. Nie ufam zeczom a ktorych sie mowi ze sa "nowe " i juz takie wygniecione to zastanawia albo sie tak gniecie co sprawia ze jest do niczego alebo nie jest nowy. Ale skoro Ci sie podoba to go kup.Bo skoro nie chce Ci sie chodzic to nic lepszego nie znajdziesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sfeter fajny nawet :) ale prawda, w tym rozmairze te paski mogą bardzo pogrubić więc porządnie przemyśl ten zakup, bo nie warto kupować byle czego, napewno znajdziesz coś o wiele lepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble ble ___
a mnie sie podoba.. krój fajny i kolor też// nie sugeruj sie tymi osobnikami na kafe..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się również podoba.. :D ale to dośc duży rozmair i te paski mogą poszerzyć niepotrzebnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×