Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość amelia81
ShadeX------>ten Wasz problem nie daje mi spokoju. Nie bardzo wiem, co Ci odpisać. Trochę to dziwne, że po pieszczotach Twoja kobieta miała krwawienie. Skoro tydzień wcześniej skończył się okres to chyba trzeba było poczekać na następny. Wydaje mi się, że to krwawienie mogło być wynikiem jakiegoś stresu. Czy przerwała branie tabletek czy je kontynuuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saba321
hej... jestem mniej więcej w polowie 1-ego opakowania,to któreś zkolei tabletki,ale po dluuugiej przerwie.Czuję powiększone piersi,wachania nastroju (nie wiem czy to zrzucić na tablety..) Głównym jednak problemem jest plamienie(po żadnych tabletkach tego nie miałam),a tu trwa caly czas! Szczególnie nasila się to przy sexie, to obrzydliwe chlupotanie!!!! Ile to potrwa! wpadam w paranoję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
Saba321------------>fakt, plamienia są okropne. U mnie trwało około tygodnia, ale są osoby, które męczą się nawet miesiąc. To normalne, po Yasminelle większość kobiet ma plamienia. W ulotce jest zastrzeżone, że taki stan może się utrzymywać nawet do trzeciego blistra. Głowa do góry. To z czasem ustąpi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShadeX
Postanowiliśmy, że będzie je brała dalej... nie powinny jej zaszkodzić przecież a jak będzie trzeba to kupimy nowe opakowanie i będzie je brała od nowa, bezpieczeństwo najważniejsze! A dzisiaj wybieramy sie do ginekologa i wieczorem napisze co powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka dziewczęta
Mam problem... W niedzielee uprawialam z chlopakiem peeting i wiem, ze od tego zajsc w ciaze nie mozna, ale spoznia mi sie okres :/. Ostatnią tabletke wzielam w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saba321
Dzięki za pocieszenie,czy może też wystąpić zwiększenie wydzielania śluzu? BO CHLUPIE!!!! HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orangeorangeorange
Ile wczesniej lub pozniej mozna brac tablekt?E Zazwyczaj biore o 21. Kazdy organizm toleruje tabletki yasminelle!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
ShadeX------>Pójście do gin. to w tym przypadku najlepsze wyjście. Chyba dobrze , że nie przestała brać. Może się tak stać, że kiedy skończy ten blister pojawi sie normalne krwawienie i sprawa się unormuje. Oczywiście napisz co tam wymyśli ginekolog! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurinko5
od peetingu w ciaze zajsc nie mozna? to jest teroria zgubna bo przy odrobinie nieuwagi mozna wpasc.....w koncu ile plemnikow jest potrzebnych do zajscia w ciaze? caly jeden,ale spokojnie, jezeli bralas reguralnie to spij spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yashaaaaa
Dziewuszki, mozecie mi napisac czy ktoras z Was jest z Bydzi i wie gdzie Yasminelle jest najtańsze? Bardzo mi zalezy kochane, napiszcie jesli wiecie:) Dziekuje z gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saba321 chlupie bo zwiększa się wilgotność w wyniku podniecenia.. to że masz tak mokro, to powinno Cię jedynie cieszyć, a zwłaszcza Twojego partnera, że tak na Ciebie działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
hejka dziewczęta--------->jeśli brałaś tabletki regularnie i o żadnej nie zapomniałaś to nie ma możliwości abyś była w ciąży!jesteś chroniona również w czasie 7 dniowej przerwy. Okres pojawia się z reguły 2-3 dni po wzięciu ost. tabl. z blistra.Może się zdarzyć, że krwawienie nie wystąpi w tyg. przerwy, szczególnie na początku przyjmowania tabsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saba321
dzeminka... tak, tak...od czasu tych tabletek jest mocniej! no i to przeszkadza...NIE MA TARCIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saba321
A i jeśli chodzi o cenę to w Poznaniu w mojej aptece płacę 4o zl Albo nawet 45 czy to mozliwe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurinko5
shadex po bardzo namietnych pieszczotach lub sexie jednorazowe krwawienia czesto sie zdarzaja i jest to krwawienie wynikajace z uszkodzenia nablonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1771
ja juz biore 5 dzien te tabletki i powiem wam ze mam straszne wahania nastrojow...mam nadzieje ze to minie, bo jestem strasznie nieznosna i w ogole nad tym nie panuje... Mam tez dreszcze...ale to sie chyba unormuje z czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
->madzia1771 mam zle wiesci.....ja biore je czwarty miesiac i wahania nastrojow jak byly tak sa....Ale to glownie przed okresem a wczesniej wcale nie odczuwalam zmian nastroju przed miesiaczka a teraz....eh..ciezkie zycie kobiety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1771
przed okresem miałam zawsze...ale teraz jest gorzej...qrde nie pocieszylas mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to w sumie kwestia bardzo indywidualna co nie?Wiec nie lam sie moze u ciebie bedzie lepiej.........a poza tym jest tez plus-bole miesiaczkowe sa mniejsze a to juz duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1771
no niby plus....ale w sumie mnie nigdy brzuch tak bardzo nie bolal... jakbym jeszcze umiala zapanowac nad tymi humorkami moimi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakby ktos sie czepial to masz zawsze wytlumaczenie.....nie powiedza ze jestes wredna malpa a jedymnie ze cierpisz z powodu efektow niepozadanych lekow ktore bierzesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1771
hehe...ale najwazniejsze ze nie bede sie spinała co miesiac czy przypadkiem cos sie nie stalo.... wyczekiwanie na okres bylo straszne hehe;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokladnie;)A poza tym zawsze wiesz kiedy ten okres dostaniesz bo zawsze sie dostaje tego amego dnia...dwa trzy ndi po odstawieniu tabletek;)No same plusy,same plusy:P Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1771
a stosowalas przes pierwszy miesiac jeszcze inne zabezpieczenie? bo mi ginekolog powiedziala ze lepiej jeszcze przez miesiac stosowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 212
hej dziewczyny mam pytanie. Tydz temu czyt. w sobote zapomniałam tabletki więc w niedziele wzięłam 2. Na opakowaniu jest napisane że gdy pominię sie jedną w 1-szym tyg a była to moja ostatnia tabletka tego tygodnia to przez następne 7 dni trzeba uważać. Teraz kochałam sie dopiero w poniedziałek tzn 1-szy raz od tego pominięcia czyli minęło już tydz i jeden dzień kochaliśmy sie juz bez dodatkowych zabezpieczeń czyli jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w historii kasi sie zgubilam:P A ja zaczelam wspolzycie dopiero po dwoch miesiacach od tego jak zaczelam brac tabletki...wiedzialam ze chce zaczac i poszlam wczesniej do lekarza zeby czuc sie komfortowo:) Ale wydaje mi sie ze zabezpieczenie to juz jest od pierwszego dnia brania tabletek ale glowy sobie urwac nie dam...powinno to byc gdzies w ulotce napisane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1771
no niby pisze,ze od pierwszej tabletki juz jestesmy zabezpieczone...pani ginekolog mi namieszala wiec lepiej jej poslucham ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edith 88
Z tego co wiem to yasminelle dają 100% pewność dopiero po 7 dniach. Zreszta to jest oczywista, jak zapomnisz jednej tabletki to musies odczekac 7 dni tu jest tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurinko5
kobieta jest zabezpieczona juz po 1 tabletce!!!wtedy juz dochodzi do zatrzymania jajeczkowania....inna sprawa jak ktos bierze regularnie i raptem zapomni,wtedy gospodarka hormonalna jest juz zaburzona,niektorzy ginekolodzy zalecaja dodakowe zabezpieczenie podczas 1 opakowania dlatego,ze Polska nadal jest w tyle jezeli chodzi o wiedze na temat antykoncepcji.Teraz na studiach zajecia z ginekologii wyglada inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saba321
wlasnie przeczytalam, ze jest wiele negatywnych opinii o yasminelle,że maja być wzcofane z produkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×