Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość uwaga uwaga uwagaaaa
DZIEWCZYNY!! GDZIE W WARSZAWIE KUPUJECIE YASMINELLE? GDZIE JEST TANIO? Ktoś tu napisał, że przy ulicy dickensa są po 33zł, ale próżno udać się pod wskazany adres, gdyż apteka ta chyba nie istnieje... Więc gdzie ejszcze? Pilne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smallgirl
Hej!dziewczyny czy ktoras z was wie gdzie w Łodzi można kupić tanio yasminelle czyli mniej niz 39 zł? prosze pomozcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka2121
hej wiem ze to pytanie bywa naprawde smieszne ale podobnie jak klolezanka wyzej oczekuje odpowiedzi czy facet moze we mnie wybuchnac bez zadnych konsekwencji ktore moga mnie spotkac za 9 m-cy :-) stosuje tabletki ale mimo to prosze go o zakladanie gumki jesli naprawde popadniemy w totalna rozkosz co ja jednak gasi nim on zrobi co do niego nalezy tzn nim zalozy ta gumke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _aga_84_
smallgirl - w Łodzi przy al. kosciuszki okolo numeru 40 (przy skrzyzowaniu ze struga) jest apteka "kwiaty polskie" i tam yasminelle kosztuja 32,90 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska 20
witam!!! chcialam sie dowiedziec po jakim czsie zazywania tabletek antykoncepcyjnych one zaczynaja dzialac??isa skutecznym zabezpieczeniem???? prosze o szybkie info!! thanks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska 20
czesc!! po zazyciu tabletki antykoncepcyjnej Yasminelle po jakims czasie zwymitowalam!!!wzielam jak najszybciej kolejna tabletke ,bo tak powinnam czy nie?? wiec na jeden dzien przypadly mi dwie ciom nie??a ja mam je brac przez 21 dni czyli na jeden dzien tak jakby mi nie starczy bo jednego dnia wzielam 2 wiec co mam zrobic??na 21 dzien wziac jedna tabletke z nastepnego opakowania czy nie ??? prosze o rade bo nie wiem co robic??? jak najszybciej sie odezwijcie!!dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Una
W Warszawie na Świętokrzyskiej (jadąc od centrum, to jest to po lewej, zaraz za skrzyżowaniem z marszałkowską Yasminelle sa po 36zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomooooooocy d
dzięki Una!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
Do Kaśka 20-----> Kasiu tabletki działają od pierwszego dnia zażywania. Jeśli stosujesz się do zasad ich brania to sa one skuteczne.Tą 21 tabletkę powinnaś wziąć z kolejnego blistra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1851
jesli zwymiotowalas to dobrze ze przyjelas kolejna tabletke!a teraz jesli nie masz tej na 21 dzien to musisz wziac z kolejnego opakowania! ja tez mam taki pzrypadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
Kasiu!Jeśli wymioty wystąpiły w ciągu 3-4 godzin po zażyciu tabletki to istnieje mozliwość że substancje w niej zawarte nie wchłonęły się całkowicie. W tym przypadku dobrze zrobiłaś przyjmując tę tabletkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viqqa
hej mam pytanie, biore yasminelle od niedawna, to sa moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne i mam wesle za tydzien i nie wiem czy bedzie przeszkadzalo jak wypije troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShadeX
Witam Mam pytanie, ostatnio mojej dziewczynie lekarz przepisał Yasminelle ponieważ powiedzieliśmy, że planujemy nasz pierwszy stosunek... może mi ktoś powiedzieć po jakim czasie brania tabletek można zacząć bezpiecznie sie kochać ?? Bo szczerze mówiąc to nie mamy pojęcia jak to wszystko będzie wyglądało... bierze sie tabletke podczas pierwszego dnia okresu tak ? I od tego momentu kiedy możemy zacząć współżyć ?? I z góry prosze nie pisać że powinienem to wiedzieć albo coś w tym stylu... nie wiem co mamy robić... doradźcie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale fajne pytanie
Wezmie w pierwszy dzien okresu i teoretycznie po 2 godzinach jestescie zabezpieczeni, mozesz konczyc w niej(skad te pytania wiecznie?)/NO ale jak to bedzie wygldalo, to ja nie wiem:PPewnie dobrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale fajne pytanie
Wezmie w pierwszy dzien okresu i teoretycznie po 2 godzinach jestescie zabezpieczeni, mozesz konczyc w niej(skad te pytania wiecznie?)/NO ale jak to bedzie wygldalo, to ja nie wiem:PPewnie dobrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do --------->inka nie rozumiem po co faszerujesz się hormonami skoro twój facet ciągle używa gumek??????????? czy to się nie mija z celem????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i co do stosunku przerywanego----------> los lubi płatać figle więc pewnie prędzej zajdzie w ciążę młoda dziewczyna która nie myśli o ślubie i dzieciach niż kobieta-żona z półtorarocznym stażem małżeńskim :-) a tak na poważnie zostało naukowo udowodnione że mężczyźni którzy praktykują stosunki przerywane doprowadzają się powoli do depresji i zaburzeń na tle seksualnym, więc drogie kobitki pomyślcie o waszych facetach zanim zaczniecie wychwalać tą \"rewelacyjną metodę antykoncepcji\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Una
hejwszystkim masz rację:) nawet to ostatnio na wykładach miałam. Tzn u skutkach stosunku przerywanego na psychikę mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttuuuttttt
witam po przerwie. bez zmian. nogi czuję. dziś wizyta się mam nadzieję uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivain
Do Lilly_lu Cześć! Wczoraj byłam u dermatolog z moimi syfkami i powiedziała że to jest wynik stresu a nie tabletek. Uważa jak większość ze Yasminelle są bardzo dobrymi tabletkami i że jest małe prawdopodobieństwo że to po nich, choć nie wyklucza takiej ewentualności bo są czasami indywidualne wypadki. Dała mi płyn do miejscowego smarowania, kazała myć żelem antybakteryjnym i czekać aż się poprawi. Nie przypuszczałam że stres tak może działać na moją skórę, ale skoro włosy mi od niego wypadają to i syfy się mogą robić:) Napisz jak Twoja buzia się miewa, bo ja mogę tylko powiedzieć że omijam lustra z daleka:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
hejwszystkim-------> nie wychwalam i nie propaguje stosunku przerywanego jako super metody! Przestańcie. Pisze na tych stronach bo biorę tabletki, żeby później nie latać do apteki po testy ciążowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShadeX
czyli najlepiej wziać tabletke pierwszego dnia okresu, i brać przez cały czas menstruacji i po tym można już sie bezpiecznie kochać tak ?? Bo niecałym tygodniu brania :> Odpowiedzcie na to i nie zawracam głowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
ShadeX------------->Twoja dziewczyna bierze tabletkę w 1-szy dzień okresu. I tak przez 21 dni. Później ma 7 dni przerwy, w którym powinno wystąpić krawaienie. I od początku:21 tableteczek i 7 dni przerwy. Musicie wziąć pod uwagę, że okres może się przedłużyć, tak jest przy rozpoczęciu brania tabsów. Ale nie jest to reguła. Mogą być po prostu plamienia. Twoja kobieta jest zabezpieczona od pierwszego dnia brania Yasminelle. jak masz wątpliwości, to pisz; po to jest to forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShadeX
Czyli można praktycznie od razu zacząć stosunek tak ? Już po pierwszej tabletce... ale troche tak głupio bo skoro ma brać tabletke podczas okresu to przecież w ten okres nie będziemy sie chyba kochać :> chociaż wychodzi na to, że można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
ShadeX---------->więcej informacji o Yasminelle na www.yasminelle.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShadeX
ale tam nie ma nic napisane o stosunku... tylko jak brać te tabletki itp a mi chodzi tylko i wyłącznie o to żeby sie dowiedzieć jak szybko można zacząć sie bezpiecznie kochać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
ShadeX------>oczywiście, że można tak od razu. Tak to już jest, że większość tabletek zaczyna sie przyjmować właśnie pierwszego dnia miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShadeX
Okej, to już wszystko wiem ;) dzięki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
ShadeX-------->Twoje dziewczyna przykładowo dzisiaj dostaje okres, bierze tabletkę o określonej porze, którą sobie wybierze (najlepiej wieczorem) i za około 3-4 godziny jest zabezpieczona, bo tyle czasu potrzeba, aby składniki tabletki sie wchłonęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
ShadeX---------> Pozdrawiam i powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×