Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość asija
mój chłopak nie chce kochac sie bez bo twierdzi ze tabletki nie działaja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekus
może to było plamnienie;/ albo poprosty dwa tyg szybciej okres dodtsałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie nie ma sie krwawien w środku cyklu ! to musi byc okres... a twoj facet taki w okresie obeznany? jesli obfite krwawienie to okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekus
tez mi sie tak wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asija
no właśnie on jeszcze bardziej panikuje niż ja :/ Dziękuje za pomoc myśle że już jest ok i tabletki działaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekus
jesli był to okres i wziełaś pierwszego dnia cyklu... ot tak... powinny działać... ja to juz sie niecierpliwie;/ nic mnie nie boli;/ a mam miec okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asija
ale możesz nie dostac i będzie ok więc nie panikuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekus
jak to moge nie dostac?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny chłopak wie czy to okres czy nie hihi Mój mąż nie wie...a raczej mu nie pokazuje... bo tak jakoś chyba by mi było głupio... wystarczy że widział jak rodzę nasze troje dzieci i jak później się krwawi chyba to mu wystarczyło... I tak dużo przeszedł dzielny z niego mężczyzna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekus ty na tabletkach też? ja dostałam wczoraj rano a jeszcze 2 h przed jak sie obudziłam zeby kota nakarmić to tez nic sie nie zanosiło wiec spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaka79- ja zawsze chciałam miec bliźniaki :) chłopcy czy dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekus
Moniak... ja naprawde nie wiem co juz mam o tym myslec. ale zajsc nie mogłam co ? przez ostani miesiac kochałam sie bez dodtakowych zabezpieczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asija
no możesz nie dostac.. lub dostaniesz za 2 razem przy drugiej przerwie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekus a jak długo bierzesz? nic sie nie bój, ja od roku biore i NIGDY odkąd biore nie stosowałam dodatkowego zabezpieczenia, tak jak mowie wczoraj rano wstałam nakarmic kota i nic... nic nie boli, zero krwi, poszłam dalej spac i za 2 h wstaje a tu sie leeejeee i brzuch napieprza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniak ja mam dwóch chłopców jednojajowe dwuowodniowe a w ogóle to mam troje chłopaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki tabletkom wlasnie lagodza sie dolegliwosci zwiazane z okresem czyli to normalne ze nic nie boli :) przeciez to chyba nawet lepiej i wygodniej prawda? poza tym jak bierzecie tabletki prawidlowo, to nie ma co sie stresowac ciaza.... nawet jak sie czasem nie pojawi okres albo jakis skapy to tez nie jest to oznaka ciazy wiec spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam bliźniaki :) moze nie powinnam ze względu na brak sympatii do rządzących bliźniakow :P ale zawsze chciałam mieć dwóch chłopców Macieja i Pawełka :D nie mam za bardzo szans bo u mnie w rodzinie tylko taka daleka kuzynka jest teraz w ciązy bliźniaczej ale dwóch synków koniecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam mieć przynajmniej jedną dziewczynkę ale niestety... pisani są mi chłopcy, a, że troje dzieci mi wystarczy szans na dziewczynkę już nie mam. Moi maja na imię Wiktor I Oliwier łobuziaki straszne właśnie w poniedziałek zeszły skończyły roczek. U mnie babcia miała bliźniaki ale ciążę osunęła bo już miała troje dzieci a kiedyś było można w tatach 50 chodź nie ma to znaczenia na urodziny bliźniąt mój mąż w rodzinie też ma bliźniaki dziewczynki ale dwujajowe. Jego ciotka urodziła siostra jego mamy. Ale nie polecam bliźniąt przy pierwszym porodzie ciężko dać sobie radę z dwoma na raz bez doświadczenia, będzie konieczna pomoc a z tym ciężko przynajmniej u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka17
laski mam problem;/ nie wiem co jest grane;/ od trzech dni jak sie kocham z chlopakiem (bez zabezpieczen bo biore yasminelle) to po wszystkim strasznie mnie piecze,szczypie i ogolnie boli moja mala;/ przechodzi dopiero nastepnego dnia ale to i tak nie dokonca;/ bylam wiele razy u ginekologa i wszystko podobno jest ze mna wporzadku? wczoraj to jak wrocilam do domu to wrecz okropnie mnie podbrzusze zaczelo bolec;/ ale to tak strasznie :( i mala cala mnie bolala... nie wiem dlaczego tak jest?? w trakcie mnie nic nie boli.... miala ktoras z Was tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka nieraz taki ból to kwestia otarcia może przed stosunkiem używajcie żelu k-y bądź feminum - tańszy polski i bardzo dobry ok 16zł tubka która starcza na miesiąc. Przy żelujest lepszy \"poślizg\" gdy bierze się tabsy jest większa suchość pochwy. A może jesteś uczulona na plemniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka1987
hej dziewczyny!! własnie dzis biore ost tab yasminelle z pierwszego blistra i musze powiedziec ze spodziewałam sie czegos innego///// rozczarowałam sie po pierwsze to plamienia mam do dzis co mnie strasznie wkurza, lekarz przepisał mi tabletki zeby złagodzic bóle przy okresie i ciekawe czy faktycznie bedzie lepiej okres trwał mi 11 dni!!!! wogule czuje sie okropnie ciagle boli mnie głowa chce mi sie spac co prawda nie tyje po nich a nawet schudłam 2,5 kg ale w moim przypadku to i tak za duzo bo przy wzroscie 178cm waze 55 kg.....:( co do wypowiedzi jednej z was ze boli ja w miejscach int. bo stosunku to mam to samo, tzn teraz juz mniej ale na początku męczyłam sie strasznie........nie wiem co mam robic czy kupic drugi blister czy poprosic lekarza o zmiane.........no i jescze zeby tego było mało top miały mi poznikac po nich krostki na twarzy a jest ich wiecej:( miała któras z was podobnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robinsonka
dziewczyny zaczęłam brac yasminelle w sobote pierwszy raz :) i cały czas mam okres. czy jest ze mną wszystko ok?? bo słyszałam że sie nie ma okresu w czaasie brania tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa_998
Witam kochane. Mam pytanie. Biorę już pare lat pigułki i własnie w przyszłym tygodniu przechopdze na yasminelle no i jestem troszke zaniepokojona mianowici - przegladalam dobrych kilka stron z waszymi zagadnieniami i znalazlam cos co mnie niepokoi,. Moja gin powiedziala ze mam po wybraniu ostatniej ,starej pigulki zrobic nie 7 dni przerwy tylko do pojawienia sie pierwszego krwawienia i zazyc mowa pig. A wy piszecie ze po 7 dniowej przerwie dopiero pierwsza pig. stad moje pytanie czy ktos z was wdrazal nowe pig. moim sposobem? i czy ma to jakies zmaczenie? Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczuszka1987.........na Twoim miejscu poszła bym do gin..i porozmawiała bym z nim....i zalezy co lekarz powiem ..no bo nie ma sensu sie meczyc...jesli mozna zmienic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy pierwszym opakowaniu plamienia i krwawenia mogą trwać az do konca opakowania, trzeba to przeczekać, miną przy drugim opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robinsonka
aha czyli to jest normalne :D i jestem zabezpieczona w 100%?? Moniak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robinsonka
ten okres mnie wkurza boli troche brzuch taki nudzący ból :/ też tak macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to normalne wszytsko jest ok, troche uciążliwa sprawa plamic całe opakowanie, ale da sie znieść PS. jestes zabezpieczona w 99 % :) 100% daje tylko abstynencja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robinsonka
hehe no tak masz racje :) jak narazie czuje sie ok nawet mi sie spac nie chce zobaczymy co bedzie dalej a Ty moniak jakie bierzesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×