Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość P4ulin3ck4
Jak sie powtarzam z pytaniem to mnie trzepnijce ;) hehehe. Zmienilam Yasmin na Yasminelle. Jak skonczyl mi sie Yasmin oczywiscie 7dni przerwy bo okres w miedzy czasie poszłam po recepte i dostałam Yasminelle, no i 8dnia wzielam juz Yasminelle.To jest prawidłowe przejscie z jednych tabletek na drugie?Bo ja juz głupieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenkaaaa
a mdłości?? czy mdli was podczas brania pierwszych tabletek i 7-dniowej przerwie? z gory dzieki za odp.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P4ulin3ck4
Mnie jakoś nie mdli tylko mnie glowka boli.... :/ Dzisiaj bede brac trzecia tabletke wiec nie wiem czy to konkretnie od nich i moze mi te mdlosci jeszcze wystąpia...A z tym brakiem apetytu to tez to mam;/ Stoje przed otwarta lodowka i nic. A normalnie jem za 2, hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula2808
Witam wszystkich:)Przeczytałam wczesniej co pisałyscie na temat jasminellemale.Mam podobne problemy ale nie do konca:P.Brałam wczesniej nowanette(czułam sie po nich ospała i rozdrazniona),ale zrobiłam sobie 6 miesieczna przerwe i gin przepisał mi yasminelle.mam taki problem ze non stop mam plamienia i to troszke dziwne.bo np wczoraj (była to moja 18 tabletka-biore 1 blister) nie było zadnego plamienia a dzisiaj mam okres.zostały mi 2 tabletki do koca i mam pytanie.czy jest to mozliwe zeby dostac okres za wczesnie??niestety nie moge skontaktowac sie z moim ginekologiem bo jest na urlopie.jesli chodzi o inne skutki uboczne to tylko waga(schudłam 2 kg)a juz i tak jestem wystarczajaco szczupła,biust mi sie zaokrąglił:D.nie odczuwam zadnych bóli głowy ani nóg, nie jestem senna tak jak większosc pisała.i co najwazniejesze nie czuje sie senna i rozdrazniona tak jka po nonabette. tylko te plamienia i ten okres teraz.odpiszcie czy mam sie tym martwic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--------->Kasiula2808 U mnie było tak : Już wcześniej to pisałam ale powtórzę. przez 1 blister miałam plamienia, 4 tabletki przed końcem plamienia były bardziej obfite ( prawie jak taki skąpy okres ). w trakcie 7 dniowej przerwy nie dostałam krwawienia ( tylko plamienia dalej ). 8 dnia wzięłam 1 tabletkę z nowego blistra i wszystko ustało. teraz jestem juz przy 8 tabletce i nic, wszystko w jak najlepszym porządku. Być może te tabletki sa dla ciebie za słabe, ale może być tak że twój organizm się przyzwyczaja. Takie plamienia i nieoczekiwane krwawienia mogą występowac do trzech miesięcy. Jesli będzie się to utrzymywało dłużej to należy się skonsultować z lekarze. A jesli nie chcesz czekac tak długo to zrób to od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula2808
Dzięki mastra za odpowiedź.czytałam wczesniejsze posty ale nie mogłam tego znalesc:P. no własnie wystraszyłam sie i chciałam sie skontaktowac z lekarzem ale tak jak pisałam wczesniej jest na urlopie.zobaczymy jak to bedzie:)warto pocierpieć:)nie wiem czy są słabe lekarz stwierdził ze te tabletki sa dla mnie dobre bo mają podobny skład do novanette i nie powinnam sie po nich zle czuc(czyli osłabienia, senność).przedwczoraj miałam lekkie przesilenie,byłam nerwowa i bolała mnie głowa moze to po tabletkach- organizm sie przywyczaja:)jeszcze raz dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
czy ktoś może zerknąć na stronę 126 gdzie dokonałam opisu mojego problemu :) no i pozdrawiam jako kobieta pracująca :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początku czułam się senna i rozdrażniona teraz mam chwile ataku wściekłości i zmęczenia ale już nie wiem czy to od trojki dzieci i siedzenia z nimi 24H czy od tych tabletek:-(. Ale za to nie mam w ogóle plamień:-) a jestem na 17 tabletce z pierwszego blistra, zobaczymy czy dostanę okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zauważyłam że mam więcej żyłek tak zwanych pajączków ale nie wiem czy to po tabletkach czy po solarium na który dopiero zaczęłam chodzić czy może ze za dużo na nogach łażę przez cały dzień:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bykolll
witam was kobietki :) piszę pierwszy raz ale czuję się jedną z was gdyż już od dawna zabrałam się za to forum i przeczytałam wszyściusieńkie posty uff 130 stron - ale dałam rade :) dziś 2 tabletka z 2 blistra i wszystko jest świetnie :) przy pierwszym opakowaniu cały miesiąc plamiłam :/ po stosunku plamienia przemieniały sie w mniejsze bądź większe krwawienia przy przedostatniej tabletce dostałam silniejszego krwawienia które z każdym dniem malało i w 5 dniu przerwy nie było nawet plamki na bieliźnie :)) pozatym przy 1 opakowaniu czesto mnie mdliło i czasami odczuwałam bóle brzucha często drętwieje mi prawa ręka ale po chwili przechodzi na nogach przybyło mi kilka fioletowych żyłek aczkolwiek już wcześniej miałam ich sporo więc pełen relax :) piersi mi się nie powiększyły ale faktycznie ładnie zaokrągliły :) niestety w czasie przerwy wróciły do swojego kształtu dlatego mam nadzieję że teraz znów się zaokrąglą bo są wtedy dużo ładniejsze :) włosy wolniej mi się przetłuszczają :) przed krwawieniem 2 bezbolesne pryszcze pomiędzy brwiami a zazwyczaj wychodziły mi tam lub w brwiach ale bolące i nadające się do wyciskania a te po 2 dniach same zniknęły :) po przeczytaniu kilku postów myślałam że padne bo ktoś napisał że nie wolno popijać tabletek sokiem grejpfruitowym a mi sie to kilka razy zdarzyło :| ale skoro dostałam krwawienie z odstawienia to chyba nie mam się co martwić nie? czy ta informacja o popijaniu tabletek tym sokiem jest pewna? bo nigdy na ulotce żadnego leku się z takim ostrzeżeniem nie spotkałam a zawsze czytam ulotki dokładnie żeby wiedzieć co biorę i co mi grozi :D przepraszam za taki długi post ale musiałam się przywitać podzielić moimi doświadczeniami i wątpliwościami :) pozdrawiam wszystkie yasminellkowe dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadnych leków nie wolno popijać alkoholem i sokami z cytrusów bo mogą wpłynąć na ich wchłanianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jestem w polowie trzeciego blistra i wlasnie wrocilam od gina. co do objawow to jak juz wczesniej pisalalm to przytylam i jakies zylki mi sie uwidocznily. Lekarka powiedziala ze po Y. nie ma prawa przytyc i kazala mi porobic inne badania, bo moze to jakies chorobsko. co do zylek to ona nic nie zaauwazyla, wiec pewnie tak jest bo ja wczesniej nie zwracalam na to uwagi:D Pytalam o chrom i wegiel i podobno nie maja zadnego wplywu na antykoncepcje. Co do plamien nigdy ich nie mialam, a to bylo pierwsze pytanie gina, wiec pewnie sa dosc istotne. No i mdlosci czasem miewam, ale tak bylo rowniez zanim zaczelam brac tabsy. Do dziewczyn ktore boja sie kochac do konca: laski po to bierzemy te tabsy by sie nie bac, tylko troszke dyscypliny i bedzie ok (GLEBOKO w to wierze) Ja w Olsztynie kupuje po 35,90 :) Pozdrawiam wszystkie!! Sory ze tak dlugo, ale dawno sie nie odzywalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja popijam woda zazwyczaj ;p ale od dzis chyba zaczne sobie popijac wapienko bo pojawily mi sie te plamienia o ktorych juz wspominalyscie :/ mam nadzieje ze szybko mi to przejdzie bo nie jest zbyt przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdeczka82
sprzedam 1 opakowanie yasminelle w cenie 35zl !!! + koszt przesyłki. Chyba, że się gdzieś spotkamy, jestem ze Slupska. Mój nr. gg: 5256789, e-mail: magdeczka@rene.com.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziaka79 ja tez z wawy :D moze nie rodowicie ale taka przyjezdna juz ponad 2 latka sie tu mecze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliaaana
a moze z Lodzi ktos jest?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana chyba nie wiesz o czym mowisz.... wiesz co to mieć troje dzieci i siedziec z nimi 24h + prowadzic firme w domu masakra nie mozna sie nawet w kuchni ruszyc nie mowiac o porozmawianiu z kims przez telefon w ciszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz kochana pracuje po nocy aby miec cisze a rano trzeba wstac bo dzieciaki juz o 7 zaczynaja pobudke:-( Nie mówiac ze w nocy tez potrafia jeszcze pojeczec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliaaana
Madziaka - przeurocze te Twoje blizniaki:):) a ja mam brata blizniaka:) rzeczywiscie klopotow z nami bylo sporo... ale tez strasznie mi sie marzy parka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz brata o to jestem ciekawa czy odczuwasz cos zlego jak sie z nim dzieje ja zauwazylam ze moje jak byly male odczuwały teraz ciezko stwierdzic jak jeden płacze to zaczyna najczesciej i drugi. Wiem urocze kocham je ponad wszystko ale mam chwile kiedy juz chce wyjsc i zamknac drzwi za soba i po prostu sama w ciszy spokoju odpoczac. Mam 5 ksiazek zaległych do poczytania ... kiedy??? chyba tylko po nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliaaana
w takim razie zycze wytrwalosci przy maluchach:) nier martw sie! Bedzie juz tylko lepiej:) z tym wspolnym odczuwaniem to w przypadku moim i brata sie nie sprawdzalo raczej... ale znalam dwie siostry blizniaczki, ktore potrafily "wyczuc" gdy cos bylo nie tak z jedna lub druga:) moze z jednojajowymy jest inaczej? Ja z bratem bylismy za to bardzo zzyci z soba, nadal jestesmy tylko ze mieszkamy daleko od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×