Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Agusssss
witam mam pytanko lekarz przypisal mi te tabletki ale wczesniej ich nie bralal, w opakowaniu sa 3 rzadki, teraz pytanko od ktorego zaczac brac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P4ulin3ck4
Od ktorego Ci wygodnie albo od dolu albo od góry :) Tylko dzien na opakowaniu ma sie zgadzac z faktycznym dniem tygodnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonick_20
Cześć Babeczki, własnie skończyłam pierwsze opakowanie yasminelle, na poczatku brania tych tabletek myslałam ze zwariuje najbardziej mnie denerwowała zmiana nastroju nie chce tego przezywać nigdy wiecej :-) teraz czuje się świetnie robi mi sie łaniejsza cera a co najprzyjemniejsze mam większą ochotę ;-) a i jeszcze jedno powiekszsyły mi sie piersi ale na to nie narzekam bo zawsze uważałam ze są zbyt małe, stały się takie jedrne i wogóle. Życze powodzenia co do tych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia - rzecz w tym, ze kazdy podklad matujący... spływał u mnie po jakiejs 1/2 godziny. Teraz po godzinie :) mam wrazenie ze jest troche lepiej. Sprawdze te kremiki, które polecilas. Ja jako najlepszy (do potwornie łojotokowej twarzy) uważam jednak najtańszy podkład Lirene matujący, bo nawet Max Factor mimo, ze ladnie kryje nie pomogl. Wiem , ze zapycham pory ale musze chociaz troche wygladac jak czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_LDZ
polecam do skory z tego typu problemami VICHY NORMATEINT ;) moze byc tez cos lirene lub laroche'a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajka23
dziękuje ślicznie czyli juz po 1 tabletce bede zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
czeeeeśc! ja tylko na chwilkę pozdrowi Was chciałam,gdyż teraz będę tutaj rzadziej zaglądać,bo zaczynam prace w mieście gdzie studiuje i nie mam tutaj neta :) w sumie mam mały problem,bo wczoraj zauważyłąm że mi pod łydką wyskoczyła żyłka,to znaczy centymetrowy kawałek żyłki uwypuklił się i nie wiem czy od tego,ale wydaje mi się,że w tym miejsu mnie troszke noga pobolewa tak jakbym miała siniaka. nie wiem czy to bezpośrednio od tabletek,bo ostatnio dużo cwicze i co chwila mam zakwasy wszędzie ;| żałuje teraz że nie wziełam od ginekologa recepty na novinette,bo kolejną wizyte mam dopiero pod koniec września i w razie czego będę musiała kombinowac. czy któraś z Was miała novinette? jest sens zmieniac tabletki ze względu na te żyłki? bo tutaj kilka dziewczyn pisało,że po zmianie na inne problem znikł. caluuuuuje :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusssss
po ile tabletkach mozna bez dodatkowego zabezpieczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldaabbbb
Cześć! Mam problem. Musicie mi pomóc. W ulotce jest napisane: "Jeżeli wymioty wystąpiły 3-4 godzin po przyjęciu tabletki (...) istnieje ryzyko, że substancje czynne z tabletki nie zostały całkowicie wchłonięte do organizmu. (...) Trzeba możliwie zybko przyjąć jeszcze jedną tabletkę z rezerwowego blistra." Ja zwymiotowałam po jakiś 6 godzinach od przyjęcia tabletki. Czy w takim razie nie ma się czym przejmować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka..
matyldabbb ja mysle ze nie masz czym sie przejmować. skoro jest tak napisane:))). ja nbym sie martwilA JAK BY W CIAGU TYCH 4GODZ. teraz jest lato i mozna sie szybko przytrus pokarmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldaabbbb
No wlasnie od wczoraj jestem zatruta. a dzis zaczelam drugi blister. i po 6 godzinach zwymiotowalam.. Dzieki za opinie. Moze ktos jeszcze mi cos pporadzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P4ulin3ck4
No ja bym sie mimo wszystko stresowala troszke tym ze zwymiotowalam.Mozliwe ze wszystko jest ok ale dla pewności zastosuj w razie czego prezerwatywe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P4ulin3ck4
Skoro sie zatrulas to szybciutko lec do lekarza niech przepisze Ci cos, co Cie szybciutko wyleczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenkaaaa
Hej ja zaczelam dzisiaj drugie oapkowanie yasminelle ale biore tabletki o innej porze niz te z pierwszego opakowania czy zrobilam dobrze zmieniajac czas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitiri
biore yasminelle,wlasnie skonczylam pierwsze opakowanie . i zastanawiam sie,czy gdybym zrobila teraz tylko 2 dni przerwy zamiast 7, to czy zdazylby pojawic sie u mnie juz okres?? zazwyczaj pojawia sie 3-4 dnia w czasie 7dniowej przerwy. dzieki za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic się nie stało że zmieniłaś porę. tylko jeśli wcześnie brałaś rano a teraz wieczorem to ja bay dla pewności przez 7dni uważała bo jeśli tak zrobiłaś to tak jakbyś wzięła dzień później. nie jestem pewna-takie jest tylko moje zdanie. bo jeśli przesunęłaś tylko kilka godzin to w porządku albo jeśli wzięłaś wcześniej to też ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej z tego co mi wiadomo mozna skracac dni okresu ale zeby przerwa nie byla krotsza niz 3 dni. Jak nie chcesz w ogole krwawienia, to bierz od razu nastepne opakowanie bez przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitiri nie rozumiem.piszesz że zazwyczaj dostajesz 3,4 dnia a jesteś po pierwszym opakowaniu........możesz sobie tak zrobić ale okresu możesz nie dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldaabbbb
Cześć! Mam problem. Musicie mi pomóc. W ulotce jest napisane: "Jeżeli wymioty wystąpiły 3-4 godzin po przyjęciu tabletki (...) istnieje ryzyko, że substancje czynne z tabletki nie zostały całkowicie wchłonięte do organizmu. (...) Trzeba możliwie zybko przyjąć jeszcze jedną tabletkę z rezerwowego blistra." Ja zwymiotowałam po jakiś 6 godzinach od przyjęcia tabletki. Czy w takim razie nie ma się czym przejmować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_998
matyldaabbbb---------------------------------------> spokojnie, ja mysle ze nastepnej tabletki nie ma sensu brac ale dodatkowe zabezpieczenie bylo by na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenkaaaa
czas zmienialam tylko o godzine :) dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldaabbbb
mowicie o dodatkowym zabezpieczeniu. a kiedy moge odstawic to dodatkowe zabezpieczenie? (przez jakies 2 tygodnie raczej nie bede miala okazji aby wspolzyc). To kiedy moge znowu zaufac tabletkom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajka23
mam taki problem ponieważ wcześniej brałam plastry dokłądnie 3 a teraz mam 7 dniowa przerwe podczas której nastąpiło krwawienie i poradzono mi abym 1 tabletke ( bo na nie chce teraz przejśc) wzięła w tym dniu w którym naklejałabym 4 plaster. tylko ze ja nie wiem od kiedy moge czuć sie zabezpieczona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy w ktorym tyg masz watpliwosc ,ze ona sie nie wchlonela, mwszystko jest bardzo fajnie opisane w ulotce, ale zwykle nie dluzej niz tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldaabbbb
No to byla pierwsza tabletka z drugiego blistra. Wiec jak? Kiedy moge normalnie wspolzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 6 h na pewno sie juz wchłoneła ! nie musisz sie dodatkowo zabezpieczać... ile razy ja miałam taka sytuacje na imprezie że wymiotowałam 6-7 h po zażyciu tabsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie czytalam w ulotce, specjalnie dla ciebie :) w tej sytuacji , jezeli nie wspolzylas przez kolejne 7 dni nalezy stosowac prezerwatywe i normalnie jesc tabsy, w nastepnym tyg juz bedzie bezpiecznie i nie trzeba nic poza tabletka, natomiast jezeli byl stosunek zglos sie do lekarza :) Prosze bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuuu tabletka sie wchłania 4 godziny a ona wymiotowala po 6 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×