Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość bejbee8
Czesc dziewczyny mam pytanie jestem po 1 opakowaniu yasminelle i mam przerwe to juz 5 dzien dzisiaj kochalam sie ze swoim facetem do konca i czy moge miec pewnosc ze nie bede w ciąży zazywalam tabletki dobrze i zadnej nie pominelam pomozcie a no i nie zamierzam juz brac tabletek bo moj facet wyjezdrza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ,ze mozesz spac spokojnie bo tabletki maja przedluzone dzialanie i na ten tydzien kiedy ich nie bierzesz, polega to na tym ,że zatrzymujesz owulacje i kiedy bys sie nie kochała to nie ma fizycznej mozliwosci,żeby \"stało sie to czego wzystkie nie chcemy\":) przynajmniej narazie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______OPEN-UPPP_______ Wczoraj pisałam że wzięłam 11-tą tabletkę - ale mi się pokićkało - to już 15-ta była ;) I dziś kolej na 16-sta... A cera - nooo jestem po 15-tej tabl. no i widzę poprawę, choć u mnie to zawsze rożnie bywało na twarzy, ale nigdy jakoś rewelacyjnie. Teraz widzę że jest dużo lepiej. Tak więc OPEN-UPPP - dopiero w niedzielę kończę 1.wszy blister :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bejbee88 w przerwie jestes zabezpieczona tylko pod warunkiem ze po 7 dniach zaczniesz nowe opakowanie tabletek!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
WItam wszystkich. Czytajac to forum duzo osob bierze Yasminelle ja wzielam juz 2 opakowanie dzis zaczelam je akurat do tej pory nic mi sie po nim nie dzialo jedynie w cycki poszlo troche a tak jest ok. ale mam pytanie jak wiadomo zadna antykoncepcja nie ejst w 100% pewna i chcialabym sie cos dowiedziec mialam ta przerwe 7dniowa nadal mam krwawienia i byl stosunek w tym czasie partner - powiem otwarcie sposcil się w srodku - czy mzoe byc teraz taaka mozliwosc zajscia w ciaże podczas tej 7dniowej przerwy podczas plamien a potem normalnego krwawienia? Proszę odpiszcie mi.bo się martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy tabletki przyjmowane sa prawidlowo, prawdopodobienstwo zajscia w ciaze jest baaaaaaaaaaaaaaaardzo niewielkie, prawie zadne ( bo jak wiadomo, one i nic innego nie daje 100% pewnosci)czyli wszystko wtedy powinno byc w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
To dobrze bo akurat chodzi mi to po glowie i normalnie dostaje szalu ze strachu. Poza tym wiec nic sie nei stanie jak partner orgazm przezyje i wpusci do mnei troche tych jego plemnikow. Dzis wzwialam pierwsza tabletke 2-go opakowania i wiec stosunek moze byc obdyty od poczatku do konca razem ze spuszczeniem sie partnera wiec bez obaw moge nei martwic sie zajsciem w ciaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
Przepraszam wszystkich jesli kogos urazilam swoja bezposrednioscia ale po co owijac w bawelne. dziekuje ci kasiu ze odp.mi. bede bardziej uspokojona a partner sie ucieszy ze moze dojsc we mnie znow. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
i jeszcze ejdno pytanie. biore tabletki na odchudzanie APPLEFIT chyba wiecie co to jest na bazie ziol kwasu jablkowego itd.tabletki. czy one nie beda przeciwskazaniem do brania wlasnie Yasminelle?czy one nie osłabią działania tabletek anty??? bo teraz nie wiem cyz je brac czy odstawic jesli biore anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym to Ci raczej nie pomoge bo sie nie znam na takich tabletkach ale proponuje zebys spytala o to w aptece albo swojego ginekologa. slyszalam ze np chrom ktory jest na odchudzanie wplywa na skutecznosc tabletek anty. niektore tabletki na odchudzanie dzialaja przeczyszczajaco to jak sie tabletka nie zdazy wchlonac to logicznie rzecz biorac tez moze wplynac to na skutecznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
NO własnie zapomniałam o to zapytac ginekologa chodz nie wiemc zy facet by wiedzial co to ;) ale narazie je odstawie i jak pojde w polowie sierpnia to go zapytam nale na wszelki wypadek wole byc ostrozniejsza. jeszcze ci raz kasiu dziekuje za informacje. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ali_babka
Witam Was! Moje pytanie dotyczy nie robienia przerwy 7 dniowej, otóż akurat ma mi wypaść krwawienie kiedy mam zamiar być na wakacjach, a taki scenariusz nie wygląda kolorowo. Więc mam pytanie do tych z Was, które właśnie nie robiły przerwy i od razu przeszły do drugiego opakowania. Czy miałyście jakieś plamienia lub coś w tym stylu? I czy potem po tym kolejnym opakowaniu wszystko było normalnie z krwawieniem? Dopytuję się bo jeszcze nigdy nie chciałam zrezygnować z przerwy. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajka23
hey:) do tej pory brałam plastry antykoncepcyjne i właśnie odkleiłam 3 i teraz nastąpiło krwawienie. i chciałabym przejść na tabletki ale nie wiem kiedy powinnam wziąć pierwszą i kiedy zacznie działać. prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkarw20
dziękuję Ci "hejwszystkim", słyszałam różne wersje na temat tabl. anty. i trochę się bałam. mam nadzieje, że nie będę miała późniejszych problemów z zajściem w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi23
cze:P :) ja od czwartku bd brac 2 opakowanie:0 krawienie mialam po 3 dniach od odstawienia:) nie widze skutkow ubocznych czuje sie dobrze:) a mam amly apetyt:0 rano wstaje i nie czuje glodu:):) pozdro:0 narazie oki:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P4ulin3ck4
Witam wszystkich :):* Poszłam do mojego lekarza po recepte na Yasmin(jak zawsze) on tak na mnie spojrzał i powiedział "a moze Yasminelle?" I przepisał mi trzy opakowania.W zeszly poniedzialek wzielam ostatni Yasmin, czyli dzisiaj powinnam przyjac pierwszy Yasminelle tak jak normalnie brałam Yasmin bez zadnej przerwy dodatkowej oprocz tych normalnych 7dni co zawsze?? Dobrze kombinuje ;)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkaaa19
Tak Dobrze a Nawet Bardzo Dobrze :)) jesli chcesz byc nadal zabezpieczona musisz wziasc tableteczke po 7 dniach jak zwykle bez zmian :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajka23- wez pierwsza pigulke dokladnie 7 dnia po odklejeniu ostatniego plastra, tak jakbys tego dnia miala przyklejac plaster z nowego opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P4ulin3ck4
:):) No to dooobrze :) Bo z tego szalu ze dostalam nowe tabletki zapomnialam sie zapytac lekarza hehehe. Czyli mam Yasminelle potraktowac jak Yasmin:) Dzieki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia1983 - to mi sie wydawalo, ze przy siódmej pigułce coś, coś z tą cera lepeij, bo po kilku godzinach wróciłam do domu mniej tłusta :) chciałabym żeby było coraz lepiej wybaczcie, ze zawracam glowe takim wlasnie problemem ale ta cera dobija mnie juz od 9 lat... a diane mi pogorszyla tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P4ulin3ck4
A jeszcze jedno mnie martwi....Ten tradzik o ktorym pisza tu dziewczyny.....Nigdy nie mialam problemow z cerą,a dziewczyny tutaj często poruszają wlasnie ten temat, ze zaczely sie problemy.I jeszcze pytanie co z tym libido ;D ;> Bo moj facet juz sie cieszy;) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
Witam ponownie dziewczynki:))) Juz drugi dzien na jasminelkach!!! jest nawet oki ale troszke bol glowy mi dokucza mam nadzieje ze minie Do P4ulin3ck4_______________________:) Moa gin nie kazala mi robic 7 dniowej przerwy tylko do pojawienia sie krwawienia i juz zazyc nowa yasminelke (tez pzrechdzilam z innych pig) Ale co inny lekarz to inna rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____OPEN-UPPP____ - ja po mniej więcej 7. tabl. wyglądałam jak... :/ szkoda gadać! tyle mi syfów wyszło na twarzy ze wstyd sie było gdziekolwiek pokazać!! oczywiście wszelkie peelingi, korektory poszły w ruch. A teraz trochę pod grzywką na czole mam, ale nie widać ich a poza tym nie bolą więc nie narzekam bo to i tak rewelacja :) a mój makijaż na co dzień to tylko krem matujący LOREAL (od wczoraj zaczęłam go używać a wcześniej La Roche Posay - Effaclar matujący, ale loreal jest duuużo tańszy) no i tusz do rzęs, więc od kosmetyków kolorowych raczej syfków nie mam. ____P4ulin3ck4____ nie przejmuj sie trądzikiem - jak nie miałaś to nie jest powiedziane że Cię wysypie ;) A co do libido to caaałkiem różnie z tym jest - ile użytkowniczek Yasminelle - tyle różnych przypadków ;) każda z nas jest inna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_LDZ
do -> Ali_babka Nie robie przerw 7 dniowych wlasnie w takich sytuacjach (sylwester, wakacje, wyjazdy itp) Robilam tak przy pierwszych opakowaniach po przerwach i wtedy kiedy systematycznie bralam tabletki / plastry. I powiem Ci ze nigdy nie mialam z tego powodu zadnych plamien i opoznien. Poprostu nie mialam tej 7 dniowej przerwy a okres byl wtedy kiedy trzeba i zero skutkow ubocznych :) Tabletki w takim momencie sa naprawe przydatne :) nie bardzo wyobrazam sobie kapiel w morzu/jeziorze czy dlugie opalanie podczas okresu.. i ten bol brzucha, przystanki na toalete, szukanie toalety... Wlasnie jestem przy pierwszym blistrze Y (po przerwie 1mc, bralam ostatnio cilest) jade za kilka dni nad morze i okres wypadlby mi pod koniec wyjazdu.. nie zamierzam sie meczyc wiec lykne 2 opkowania bez przerwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P4ulin3ck4
Mój ginekolog nic mi takiego nie powiedział, wiec bede postepowac tak jak zawsze, mam nadzieje ze bedzie ok :) Dokladnie tak jak napisalas zależy od lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P4ulin3ck4
Ale fajnie tak z Babeczkami sobie na babskie tematy poplotkowac ;) hehe pozdrawiam Was Dziewczynki :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
Wlasnie, bardzo fajnie, tak beztrosko.:)))) Równiez pozdrawiam:) i lece na maly urlopik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P4ulin3ck4
A jeszcze mam takie pytanie, moze ktors z Was sie orientuje...Jezeli chodzi o przebarwienia od slonca na skorze, to tabletki wplywaja na to? Ja osobiscie jestem wielka wielbicielka sloneczka i opalania ;) Ale Nigdy nie mialam zadnych przebarwien od słonca...a teraz zauwazyłam jaśniejsza plamke na lewej rece i na dekolcie.Hmmm i zastanawia mnie to czemu to sie nie chce opalic. Slyszalam kiedys ze tabletki powoduja przebarwienia na skorze,im wiecej słonca tym bardziej widoczne,a moze to jakis mit??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×