Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość ameliaaana
tylko nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to miała mniej kłopotu. One jak pójdą spać to zostaje starszy który nie chodzi tak jak one spać i też chce aby się nim zająć... a gdzie ugotować obiad posprzątać... i jeszcze nieraz odbierać telefony od czytelników ... ciekawe co oni sobie nieraz myślą jak słyszą te krzyczące małe mordki...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliaaana
hmm... masz swoich czytelnikow? to czym sie zajmujesz?:) musze juz zmykac bo rano wczesnie pobudka.. postaram sie wpasc tu jutro:) dobranoc! slodkich snow dla wszystkich Twoich aniolkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc Wydaje czasopismo dla \"mocherowych beretów\" jak to mówi mój mąż i jest to trochę czasochłonne sama autokorekta tłumacze faktury i prenumeraty które właśnie robie jutro bede wysyłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Madziaka79 gdybym mogla to bym wyjechala niestety studia i praca mnie tu trzymaja poki co ;) wiem ze przy malym dziecku jest duzo pracy a co dopiero gdy ma sie dwojke albo i trojke ale mimo wszystko chce miec przynajmniej 2 dzieci w przyszosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak sie jeszcze zastanawiam...tak nazekasz na natlok obowiazkow (dzieci, dom i do tego jeszcze praca) a gdzie wtedy jest twoj maz ewentualnie tatus tych slodkich bobasow? nie pomaga ci w domu przy opiece nad dziecmi? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilnie sprzedam 1 nowe opakowanie yasminelle, zmienilam na microgynon i zostal mi jeszcze zapas, sprzedam taniej niz w aptece prosze o kontakt s-x-e85@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananake tez ma własna firmę i pracuje jak ma zlecenie to nawet i do 20 wiesz jak ma sie troje dzieci to sie łapie każdą pracę właśnie dowiedziałam się że w weekend nie odpoczne a raczej nie pomoże mi bo trafiła mu się robota i znów jestem skazana siedzieć z nimi przez dwa dni sama.... Najlepsze jest to że człowiek tak ciągle pracuje a pieniedzy nie widac, gdzieś poprostu sie rozchodza nawet nieraz nie wiem na co.... tak szybko chyba najwiecej na jedzenie owoce kupuje codziennie jak trojka sie dorwie to w jeden dzien 1 kg nektarynek idzie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapłaciłam w szczecinie 45zł, nie są mi już potrzebne a potrzebuje gotówki, oddam za 35zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieronka87
Hej dziewczyny:) mam do Was dwa pytanka:) po pierwsze chodzi mi o skutki uboczne yasminelle. Czy któraś z Was miała jakieś problemy z pęcherzem w czasie brania tych tablet?? jakieś zapalenie pęcherza moczowego itp?? osttanio mam non stop ten sam problem:( idę w poniedziałek do urologa upewnić się czy aby przypadkiem to niee jakieś tego typu problemy, ale chciałabym Was najpierw zapytać:)W ulotce pisze że istnieje taki objaw, ale baaardzo rzadko..Natomiast drugie pytanko dotyczy ceny tableteczek:) Czy któraś z Was wie może gdzie można zakupić te tableteczki w jakieś niższej ncenie niż 45 zł:/?? chodzi mi o rejon Dąbrowa górnicza, sosnowiec, Czeladź, Będzin:) baaardzo Was prosze o odpwoiedź:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lussy
witam! wczoraj byłam u pani gin i przepisała mi Yasminelle, dziś sobie kupiłam i zapłaciłam 41.93zł. Jestem pełna obaw, a jak to było z wami na początku?? ja zaczynam brać od niedzieli... tak mi pani gin kazała...boje sie że nie pomogą...aha ja biore dla wyregulowania cyklu...a wy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lussy
aha mam takie pytanie troszku dziwne... moja kumpela również zaczyna zażywać Y. ale z innych powodów..., więc co do tego mam pytanie, czy Yasminelle jest na tyle skuteczna że można się kochać bez gumki?? a jeżeli tak to czy trzeba wyciągnąć przed wytryskiem... jestem niedoświadczona w stosowaniu leków anty tak że się nie znam..;/ prosze o szczere odpowiedzi pozdrawiam i z góry dziękuje;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj ale mnie łapa boli.... lewa... drętwieje mi i w ogole nie radze sobie z tym....żebym zakrzepu nie miała czasem.... pale faje do Yasminelle wiec jestem w grupie podwyższonego ryzyka. jakos nie moge przestac ale teraz widze ze chyba to bedzie konieczne. co moge zrobic, żeby krew rozcieńczyć troche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wieeeem :P ale rutinoscorbin z tego co wiem uszczelnia naczyniua krwionosne. bardziej chyba sie aspiryna, co? jak przy zawale :D ehhh kurna ten drugi blister cos mi nie podchodzi. rano mam wrażenie ciągłych mdłosci, ta nieszczęsna reka... ale za to libido podskoczyło o 300% :P moje kochanie mi mówi że sie robie gorsza niz facet miejscami :P szkoda, że piersi mi znmalaly znów. a takie byly fajne ;) poza tym nie mam w ogole plamien, które miały miejsce przez cały 1 blister i choc wiem że działają (dostałam krwawienia w 3 dniu przerwy, a podczas 1 blistra kochalam sie DUUUUUUUUŻOOOOOO razy;) ) to teraz tak nic nie czująć, mam czasem głupie mysli, ze sa nieskuteczne. ja wiem, że organizm sie przyzwyczaja ale no... mimo wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> saszulek \"Jestem w polowie trzeciego blistra i wlasnie wrocilam od gina. co do objawow to jak juz wczesniej pisalalm to przytylam i jakies zylki mi sie uwidocznily. Lekarka powiedziala ze po Y. nie ma prawa przytyc i kazala mi porobic inne badania, bo moze to jakies chorobsko. co do zylek to ona nic nie zaauwazyla, wiec pewnie tak jest bo ja wczesniej nie zwracalam na to uwagi\" ja tez bardzo przytylam po tych tabletkach, przez 3 miesiace 8kg :( ale to zalezy od organizmu. zyly bardzo mnie bola, rano mam odretwiale lydki i czuje nieprzyjemne mrowienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>tiruriru19, koniecznie porozmawiaj z lekarzem i zmień tabletki, IV generacja tabletek (yasmin i yasminelle) ma wysoki wskaźnik ryzyka, jeśli chodzi właśnie o zakrzepicę, dlatego trzeba szczególnie uważać i zwracać uwagę na jakiekolwiek niepokojące objawy. Ja Biorę Y od 3 miesięcy, i odpukać wszystko jest ok, ale tabletki działają inaczej na każdy organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juś_ ---->moja pani gin powiedziala ze przy Y nie mozna przytyc niezaleznie od organizmu i na razie kazala mi zrobic badania hormonow tarczycy, bo moze tabsy cos spowodowaly, jesli apetyt masz taki jaki mialas wczesniej to moze na wszelki wypadek lepiej sie przebadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwaser
hiya biore y od pewnego czasu,yy w wiekszosci przypadkow popijam alkoholem bo niczego innego nie ma pod reka to tak na marginesie:P,waga poczatkowo szla w gore lecz po pewnym czasie sie unormowala i nawet wrocila do poprzedniej,gorzej z moja cera-kompletnie nie zadzialalo,jak bylo tak zastalo,jedyna rzecz ktora nalezy odnotowac jest moje zachowanie,do tej pory spokojna i w zaden sposob nie dajaca sie wyprowadzic z rownowagi-teraz klebek nerwow i tak naprawde nikt nie wie kiedy moge wybuchnac bez najmniejszego powodu,jak dla mnie ostatni fakt jest wystarczajacy aby zmienic piguly,gdyz w ciagu bardzo krotkiego czasu ucierpialo moje zycie zawodowe a przedewszystkim prywatne..ale to jest reakcja mojego ciala na taby,zycze powodzenia calej reszcie y zazywaczy,pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lussy
dzięki kasienka1986, mam jeszcze jedno pytanie. Mi pani gin przepisała Y. z powodu bardzo nieregularnych cyklów...;( w poniedziałek jade do szpitala na USG narządu rodnego , ponieważ mam podejrzenie Zespołu Policystycznych Jajników, ostatni okres przypadł na 22-27 lipiec , pani gin zaleciła brać Y od niedzieli czyli nie tak jak na ulotce pisze , więc moje pytanko brzmi kiedy bede mogła kochać się bez gumki, po pierwszym opakowaniu?? prosze o dokładną odp, pozdrawiam , z góry dziękuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczyna brać yasminelle
dziewczyny mam pytanie... bo gdzies tu na forum czytałam, ze te tabletki (Yasminelle) sa dla niskich, drobnych dziewcząt). ja jestem niska ale mam znaczną nadwagę... czy to może zaważyć o skuteczności tabletki? chodzi mi o to czy przy mojej wadze hormony zawarte w tabletce będą w stanie powstrzymać jajeczkowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez tabletki przepisal Ci ginekolog, widzial Cie wiec jak nie widzial przeciwwskazan to powinno byc w porzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×