Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość mała.mi86
brałam postinor i lekarz zapisal mi yasminelle. dostalam krwawienie po 10dniach> prawie w terminie .. wziełam 1 tabletke .. czy jesli bede sie kochac w 5tym dniu juz jestem zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna troche glupio bo teraz biore dopiero 3 tabletke trzeciego blistra... nie bede sie kochac przez ten blister... i 47 zeta w plecy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z gumką nie bede sie kochac bo.... juz chyba bym nie umiala... bez to blizej byc nie mozna a takto.... a moje libido z dnia na dzien rosnie... ja nie wiem jak ten miesiac przetrwam... BO MNIE MOJE SŁOŃCE TAK POCIĄGA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuchhhha
moniak a nie lepiej wybrac do konca te 2 tabletki i zrobic przerwe 7 dniowa bo jakbym tfu tfu odpkac w niemalowane tfu tfu zaszla w ciaze to przeciez nie moge brac tabletek bo dziecko moze sie urodzic nieszczesliwe czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
anuchhha --- mozesz wybrac tabletki do konca ale wtedy nie mozesz robic przerwy tylko zaczac nastepne opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
dziewczyny mam problem!! wczoraj kocham sie z moim facetem do konca a mialam 7-dniowa przerwe i to byl 3 dzien mojej miesiaczki - tabletki bralam regularnie wiec moze cos byc z tego??mzoe byc ciaza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
bo w ulotce pisze ze podczas tej 7-dniowej przerwy kobieta tez jest chroniona przed ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schering
Jest sie chronionym i jesli brałas tabletki regularnie to w ciazy nie jestes!!spokojniutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schering
Ja mam nastepujacy pytanie dziewczyny bo juz sama nie wiem.Tableteczki biore regularnie jak w zegareczku, po pierwszym opakowaniu dostałam elegancko okresik. Kochałam sie z chłopakiem ale to juz nie było 7 dnia przerwy tylko 8 ale jeszcze przed wzieciem tabletki no bo tabletke biore dopiero o godzinie 17 a kochalismy sie około 12 w południe. czy byłam chroniona?? Wydaje mi sie ze tak prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
dzieki za odp. :) jestem spokojna bo wczoraj wogole mialam jakis dziwny dosyc dzien to jeszcz emoj facet mnie zaskakiwal chwilami pytaniami ze skoda agdac. dziewczyny wiem ze to nie na tym forum powinno byc ujete ale doradzcie mi,wczoraj podczas stosunku jak juz doszedl we mnie byl spelniony calkiem (bylo ciemno muzyka grala) powiedzial mi do ucha czy mu....nie zrobie loda....i ze chcialby dojsc w moich ustach.......nei wiedzialam co mam mu odpisac....co zrobilybyscie na moim miejscu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
no jasne ze jestes chroniona podczas tej 7-dniowej przerwie to jest tak zrobione ze jest wszystko ok.jak bierzes ztablete to tak samo ja moglabym sie zapytac kochalam sie wyedy a tableteke biore zawsze rano o 6.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
normalnie zatkalo mnie jak mi to powiedzial i to w tym czasie jak kochalismy sie. co zrobilybyscie na moim miejscu>??wsuemiejstem bardoz odwaza ale wtedy mnie wrylo.udawalam ze ejst ok by go nie zranic ....pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkaaa19
No wiesz zrobisz jak zechcesz, to zalezy tez jakie macie doswiadczenie, bo my gdyzaczynalismy to jak mi wspomnial cos na ten temat to powiedzialam ze nigdy w zyciu, on powiedzial ze wcale niechce i wogole, ale po ponad roku wspolnego wspolzycia tak jakos samo wyszlo bo przeczytalam pewnien arrtykul o tym ze jak kogos kochamy to kochamy kazda czesc jego ciala i zadna nie moze byc dla nas gorsza i tak jakos sobie to przemyslalam i samo wyszlo, ale widzac jaki on jest szczesliwy wtedy i jak dochodzi to calkiem inne doznania a pozatym mi tez to sprawia duzo przyjemnosc :-) takze wszystko zalezy od waszego wspolnego doswiadczenia.. Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schering
tzn ze 8 dnia przed wzieciem tabletki tez sie jest chronionym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkaaa19
schering--->> tak jest sie , niewiem ajk morzecie zadawac takie pytania ;/ troszke mnie irytuja , a czy wtedy i wtedy jestem zabezpieczona a jak wzielam teraz tabletke a jak za godzine itd.. zygac sie chce, biore tabletki 2 lata i poprostu biore je regularnie i wiem ze zawsze ale to ZAWSZE jestem zabezpieczona , oczywiscie jesli sie przestrzega ulotki tak jak w moim przypadku i nigdy sie nie boje nie wiem jak mozna tak panikowac, a jak sie niejest dojrzalym do tego by byc w ciazy to do wspolzycia tez nie.. wiec szkoda waszych nerwow.. :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
-------------->Paulkaaa19 no wiesz wumie zrobic mu zrobilam nei raz loda --- i widze jak jest zaspokojony itd.szczesliwy itd. ale moje sie tego jego kolejnego tego dojscia nie wiem jak zaaraguje nei wiem poprostu musze byc gotowa - i to mu tez powiedzialam ale widze jak mu tez zalezy jak chcialby (widac to po nim chodz uszanowal moje zdanie)ale nei moge tak widze ze w rzeczywistosci ejst zawiedzony on mi robi wszystko co zechce a tu nei chce ja jemu - jak moge to przemuc w sobie i mu zrobic tak by doszedl.co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schering
..>Mysłowice Szczerze powiedziawszy kochana to naprawde dostarcza facetowi duzo doznan, zarowno wizualnych i czuciowych.Ja sie przełamałam choc zarzekałam sie ze o matko jak to:)A tak naprawde patrzac jaka moj chłopak ma z tego przyjemnoc mi tez było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkaaa19
no wlasnie, tego sie nieda wyczuc, poprostu sie bardzo starasz a on ma przyjemnosc, niemozna sie bac wytrysku, nieboj sie nieodrzuci Cie, a tego az tak duzo niema, mozesz tez polknac a mozesz wypluc np do kosza , ale nie kazdy lubi jak sie wypluwa, bo niektorzy maja przekonanie ze marnuje sie wtedy ich zyciodajna sperma :PP wszystko zalezy od kolesia, poprostu sproboj sie przelamac moze wypij cos na odwage za pierwszym razem , a potem to juz bedzie normalnie czyli przyjemnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schering
...> Paulaa19 Wiem wiem pytanie dosc niedojrzałe ale poprostu musiałam sie upewnic. Dzieki za odpowiedz, wiesz jak to jest z kobieca psychika. Najpierw sie narozrabia:) a potem sie człowiek zastanawia. Ale teraz jzu wiem i jestem spokojna:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkaaa19
To mam nadzieje ze dam Ci pewnosc na zawsze i niebedziesz juz w przyszlosci takich zadawac, bo odpowiedzi na te pytania znajdziesz w swojej glowie i w ulotce ;) pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
----->Paulkaaa19 ----->schering wiem ze jemu byloby cudownie bo jak i tak jak pieszcze itd. to widze jak przezywa jak mu dobrze. no dobrze dziewczyny ale nie odrzuci mnie po pierwszym razie?ten smak jak jest jakis wogole(bo nei wiem robilabym mu pierwszy raz) jak dochodzi na mnie lub we mnei to ma troche tej spermy i nie ma tak malo jej. hmmm jestescie pewne ze nie odrzuci to mnie??ze nie polece do wc zaraz zwrocic pol zoladka mojjego?? chyba sie nawale na odwage. jestem przekonana ze che to mu zrobic zeby nei byl odrzucony przygnebiony ze jamu neichce zrobic a on mi robi (wiecie jak to jest) ale chamuje mnie to ze moge zaraz to zwymiotowac itd. nomrlanie nei wiem co mam robic. powiedzcie jak wy to pierwszy raz robilyscie (jezeli chcecie opisac to - i jak ni urazi to was o co pytam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkaaa19
Na samk spermy są różne sposoby, np jak bedzie jadl ananasa to ebdzie szlodsza, orzeszki dzialaja na to zeby bylo duzo, a tego jest na duzego lyka wcale nie tak duzo, pomysl sobie ze to jak keilisze wodki 50siatka bierzesz na raz albo na dwa razy, a smak zalezy od tego jakie rzeczy je, np po piwie jest dosc gorzkie, musisz mu odpowiednie samkolyki podsuwac :PP i eksperymentowac sama ;)) milej zabawy Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
----------->Paulkaaa19 he he he o kurcze - juz to widze jak mnie zmuli. nie zmulilo cie po pierwszym razie? no chyba mu bede same batoniki podsowac,cole itd (a jest cos na to zeby bylo mniej jej???- a nie duzo jak te orzeszki) ;) kurcze mam stresa az norlamnie narabie sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schering
To nie jest zaden odrzucajacy smak, naprawde. Ciezko mowic o tym zeby to było dobre:) ale jak pijesz alkohol to tez przełykasz go szybko i po bolu:)Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkaaa19
Nie niepowinno , a mniej jest jak sie czesto kochacie i czesto wytryska bo jak 3 dnie ejst przerwy to juz wiecej najlepiej jest zabawiac sie w wodzie np w wannie wtedy mozesz sobie namaczac jego wacusia :PP i nieczujes ztak smaku mysle ze na 1 raz to byloby dobre bo ja tez bardzo lubie jak razem w wannie jestesmy ;)) i nierob tego na pelny zoladek na wszelki wypadek ;)) powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
------->Paulkaaa19 ----------->schering no my sie czesto kochamy dzien w dzien albo nawet kilka razy w dniu. zalezy od odnia. nie no cos ty nie bede nic jadla zeby nic nie bylo. kurcze ma te obawy normalnie nie moge - nei widze tego - a chce zeby tez mial cos ode mnie. kurcze boje sie.a jak go z wrazenia ugryze;) ? zartuje to mialo byc do rozliznienia atmosfery. ojj dziewczyny chcialabym byc jzu po wzystkim.a czy polkne to to nie wiem powaznie łeeeeeeeeee. a jak polkne nic nie bedzie?wsumie to sa plemniki ale nei maja jak zapladniac no nie? jzu mi chyba na psyche wchodzi mam obawy,tu boje sie ze mnie dzwignie i polece do wc a nie chce a znow chce mu to zrobic zeby czul sie spelniony pod kazdym wzgledem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1851
witam.. no tak mi ginekolog powiedziala ze nie musze brac tej ostatniej tabletki bo wtedy dostane szybciej okres....:/ ale takchyba przeciez mozna...bo wtedy przesuwa sie dzien miesiaczki....i np jesli nie wzielam tej tabletki w czwartek to nastepne opakowanie powinnam wziac tez w czwartek..no ale ja go wlansie juz nie chcialam brac...:/ czyli co najlepiej wziac to opakowanie?jeszcze jedno i dopiero skonczyc??a tak na marginesie to w ten dzien jak juz nie wzielam tej ostatniej tabletki tez sie kochalam...i w czasie tej 7dniowej przerwy tez ale w zadnym przypadku nie do konca... wiec jesli wezme jescze jedno opakowanie to moze tez znaczyc ze moglam wpasc bo nie wzielam ostatniej tabletki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
ja mam pomysl stokrotka - wejs ostatnie cale opakowanie i skoncz je do konca i miej jzu to z glowy i wtedy przerwij branie tabletek.szkoda zeby sie zmarnowalo to opakowanie i wejs pokochaj si ebez zadnej wpadki przez miesiac i miej potem to z glowy i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie dostalam okres...:) w trzecim dniu przerwy, wczoraj kochalam sie z chlopakiem czy raczej nie jestem w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schering
nie jestes.spokojnie, ja tez zawsze panikuje, a te tabletki sa naprawde skuteczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×