Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Anusss
bo ja np lykam tabletki o 22:30 wiec jak ide na impreze to zdarza mi sie laczyc tabsy i alko :/ to obniza skutecznosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_998
Ja musialam tylko raz w swojej karierze brania tabsow zarzyc jedno op. po drugim (bez przerwy) i moja gin. powiedziala ze mozna tak robic ale nie często (raz w roku bedzie ok) bo co miesiac musi organizm sie oczyscic. Ja po 2 mies branai nonstop bylam taka jakas nabita ale po okresie mi przeszlo. Uwazam osobiscie ze naduzywanie zazywania nonstob tabsow anty to nic bobrego i mozna sobie czasami odpuscic zeby nie miec dzikich akcji typu plamienia itp. Ale to tylko moje zdanie. czy jest tu ktos kto zazywa cyclo 3 fort???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_998
"zazyc" oczywiscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusss
dziekuje:) u mnie problem jest taki ze moj chlopak nie mieszka w polsce i akurat w przyszlym tygodniu przyjezdza na tydzien... teraz do konca tego opakowania zostalo mi 6 tabletek lacznie z dzisiejsza. moze odstawic je teraz ze wczesniej dosac okres?? jka sadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_998
sorki ja ci nie pomoge bo zawsze zazywalam do konca i czekalam cierpliwie na okres bo tak bylo trzeba no i bylam pewna ze jak postepuje zgodnie z ulotką to jestem w pelni zabezpieczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusss
co bys zrobila na moim miejscu?? bo ja juz komletnie sie w tym pogubilam:( dziekuje ze mi odpisujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wprawdze nie mialam nigdy takiej sytuacji,ale wydaje mi sie ze nie powinno sie nie konczyc blistra, tzn.moim zdaniem powinnas dokonczyc opakowanie i brac drugie do konca, bo nie wiem co sie dziejejak sie nie wezmie wszystkich tabsow, ale a juz nie wiem co pisze, cos slabo sie czuje, wiesz najlepiej skontaktuj sie z ginem, a jak juz dostalas taka rade albo pisalas ze nie mozesz to przepraszam,ale moja glowa nie pracuje dzis normalnie:(( i mam nadzieje ze to co napisalam jest choc troszke zrozumiale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusss
---saszulek dziekuje:) wszystko w pelni zrozumiale!! zastanawiam sie tylko czy to nie bedzie mialo zadnych wplywow na skutecznosc zabezpieczenia jesli znow wezme 2 opakowania pod rzad... bo przed tym opakowaniem ktore teraz biore tez bralam dwa pod rzad i to drugie odstawilam wczesniej bo zapomnialam jednej tabletki a w ulotce bylo napisane ze w takiej sytuacji mozna przerwac branie i zrobic przerwe. po tej 7 dniowej przerwie zaczelam brac to opakowanie ktore biore teraz i chce je wybrac do konca i od razu zaczac nowe. tak bedzie ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusss
alez to zawile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_998
jezeli zostalo ci 6 tabletek to 6 dni + 3,4 dni (srednio 3 dni - tak dziewczyny czekają na okres w tym ja) czekania to masz jeszcze 9 dni luzu i dopiero okres. Przemysl to bo moze nie bedziesz wcale musiala kombinowac.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_998
saszulek --> ja tez jestem swiezo po badaniach i konsultacji z lekarzem i tez jestem juz skolowana (godzina tez robi swoje) najwazniejsze ze wszystko oki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusss
myslalam nad tym ale on przyjezdza za tydzien a za 2 jedziemy na weekend nad morze... chociaz zdrowie wazniejsze... nie wiem juz sama chyba zadzwonie jutro do gin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusss
fajnie dziewczyny ze jestescie i sluzycie rada:) boje sie troche zadzwonic do gin bo nigdy wczesniej tego nie robilam a bylam u niej dopiero 2 razy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Anuss -- jezeli moge sie wtrącic.Jeżeli dobrze znosisz te tabletki i obylo sie bez sensacji jak brałas 2 opakownia pod rząd to mozesz tak zrobic i tym razem.Maksymalnie mozna wziasc 3 op pod rzad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_998
Anusss---------> nic sie nie boj po to ona jest zeby ci doradzala. A lepiej zaciągnąć fachowej opinii niz zyc w strachu, a my mozemy ci tylko doradzic z wlasnego doswiadczenia. Ale to tez duzo sama wiem:):):) Pozdrawiam i chyba idę w kime, mam samotną nockę bo moj misiaczek ma nocną zmiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusss
---> Mloda Polozna a to ze poprzednie opakowanie odstawilam 6 dni przed koncem blistra ale to biezace biore juz regularnie do konca i od razu zaczne nowe to z zabezbieczeniem wszystko bedzie ok?? dziekuje:) ----> An_998 dziekuje Ci bardzo za pomoc!! dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusss
*zabezpieczeniem to chyba ta godzina juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz ide spac:) tylko wpadlam na dobranoc:) osobiscie nie wiem nic o braniu 2opakowan bez przerwy, bo nigdy nie mialam takiej potrzeby, ale wydaje mi sie ze mozesz wziac tak teraz liczac sie jednak z konsekwencjami typu plamienia, no i pamietajac by laczyc 2 blistry jak najrzadziej. zadzwon do lekarza to bedziesz miala pewnosc buziaki i dobrej nocki wszystkim zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikikikiki
witam.mam problem.boje sie ze jestem w ciazy.w zeszy poniedzialek.zapomnialam tabetki w w piatek tego samego tygodnia bralam ostatnia tabletke.w sobote kochalam sie z facetem ale nie zabezpieczlismy sie dodatkowo.sposcil sie niesstety w srodku.dostalam "okres' ale boje sie ze jestem w ciazy.bo podobno krwawienie wystepuje z odstawienie nawet jesli sie zaszlo w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedam nowe, nieużywane, pełne, 21-tabletkowe :) opakowanie yasminelle, zapłaciłam 45zł ale rozumiem że każdy chce zaoszczędzić a ja pilnie potrzebuję gotówki, oddam za 30zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusss
dzwonilam dzis do mojej gin i rzeczywiscie nie bylo tak strasznie.. powiedziala ze moge wziac dwa pod rzad ale zeby nie za czesto wiec teraz wezme a potem przez pol roku napewno normalnie:) martwilam sie tez troche czy dobrze zrobilam odstawiajac tamto opakowanie nie czekajac do konca ale powiedziala ze ok:) wczoraj mnie jakis strach dopadl wieczorem ze moze zle zrobilam i ze traz jestem w ciazy, bo tak jak tu ktos mowil krwawienie wyatpilo, ale to przeciez krwawienie z odstawienia:/. teraz juz troche spokojniejsza ale nie wiem czy nie zrobie testu tak juz dla swietego spokoju:) dziekuje wam dziewczyny za pomoc! wielka buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki 123456
hej . ale mam glupie pytanie:) jezeli robi sie te 7 dniowa przerwe to po niej tabletki zaczyna sie brac siódmego dnia czyli ostatniego dnia przerwy czy ósmego dnia? jezus maria bo ja juz sie zagubiłam . pomózcie:))))o ile zrozumiałyscie te pokickana wypowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)nowe opakowanie zaczynasz 8dnia przerwy, tzn np jak zaczynalas brac tabletki w poniedzialek, to ostatnia wzielas w niedziele, przerwe masz od poniedzialku do niedzieli i nowe rozpoczynasz w poniedzialek( w poniedzialek bierzesz pierwsza tabletke kolejnego blistra). mam nadziej ze ci pomoglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki123456
>>>>>>> saszulek . dzieki ci bardzo:)))))))))) jakas jestem nieprzytomna ostatnio. hm od czasu rozpoczecia brania yasminellek:( a okres to mam taki ze niedługo utone we własnej krwi - to lepsze niz jakikolwiek horror. o ile sie nie utopie to jeszcze cos napisze:))))) buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki123456
>>>>>>> saszulek . dzieki ci bardzo:)))))))))) jakas jestem nieprzytomna ostatnio. hm od czasu rozpoczecia brania yasminellek:( a okres to mam taki ze niedługo utone we własnej krwi - to lepsze niz jakikolwiek horror. o ile sie nie utopie to jeszcze cos napisze:))))) buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko:) ja tylko chcialam pomoc i napisalam tyle ile wiem, ciesze sie ze mi sie udalo:) dobranioc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuchhhha
pomozcie plissss..zapomnialam wziasc tabletki wczoraj wieczorem i dzis rano robilam to z chlopakiem po czym dostalam goraczkii czy to moga byc objawy ciazy?? prosze pomozcie i ile powinam wziasc tabletek 2 na raz jak zpoamnialam.. // ?? //

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedam nowe, nieużywane, pełne, 21-tabletkowe opakowanie yasminelle, zapłaciłam 45zł ale rozumiem że każdy chce zaoszczędzić a ja pilnie potrzebuję gotówki, oddam za 30zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje pierwsze tabletki
zaczełam brać pierwszy raz tabletki 2 dni temu i moje pytanie czy okres bedzie mi przebiegał normalnie to znaczy miałam go zawsze ok 5 dniu a teraz nie wiem czego mam sie spodziewać. I jezeli moje dotychczasowe miesiaczki były takie srednio regulrne to ile czasu poczekać zanim zrezygnuje z dodat. zabezp.?? z góry bardzo dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×