Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość lekko zszokowana
ale najlepsze jest to ze ja je sama zrobilam! przyszlam z wynikami ale on powiedzial ze to naprawde niepotrzebnie, bo nie da sie na tej podstawie dobrac idealnie pigulki, powiedzial ze jestemn mloda i nie bedzie mnie faszerowal duzymy dawkami hormonow a tak z innej beczki - jak wasz przewod pokarmowy toleruje yasminelle? bo boje sie bolu zoladka, wymiotow albo wzdec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekko zszokowana
ogolnie to nie jest on zwolennikamiem przepisywania hormonow no ale powiedzial ze skoro nie mam zamiaru ich brac dlugo to nic sie nie stanie...no bo przeciez kobiety bira calymi latami i jest ok? TO JAK BEDE BRALA KILKA MIESIECY TO RAKA PIERSI OD RAZU NIE DOSTANE? I chyba to jakos nie zwiekszy ryzyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
jak będziesz kontrolowała swój organizm i co pół roku robiła usg piersi to raczej Ci to nie grozi. co do żołądka to na poczatku mogą wystąpić (MOGĄ...ale nie MUSZĄ) mdłości. ja prawdopodobnie tak mam teraz po novynette,ale to znika po jakimś czasie. co do bada hormonalnych to mój lekarz powiedział,że skoro mam regularny okres itp to moje hormony sąwporządku,a teraz skoro mi sięnic nie dzieje to moje hormony też są wporządku. ej kużwa tak mnie szczyka noga z niewyspania i zmęczenia że to jest niewiarygodne...zapreczam,że to efekt tabletek,bo znowu ktoś będzie podniosą się glosy tabletkobojne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja rozmawialam z kilkoma lakarzami i oni nie sa pewni czy tabletki maja wplyw na powstanie raka, mozliwe ze w niewielkim % przypadkow, ale za to kobiety ktore biora tabletki czesciej odwiedzaja gionekologa, co ma wplyw na kontrole piersi (tzn. mnie np. moja pani gin za kazdym razem pyta czy robie samokontrole piersi i od czasu do czasu ona mnie sprawdza:)) ale jak jest w rzeczywistosci nikt nie wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekko zszokowana
dziekuje Wam bardzo dziewczyny :) czy chyba sie zdecyduje, bo zamieszkam niedlugo z narzeczonym i pewnie zwariuje od tej paniki ciazowej :) kobiety to biora latami i zyja, ja chye tylko max. ro9k wiec chyba nie ma co przesadzac prawda?ale tak mysle ze chyba pojde do gin po jeszcze jedna recepte na kilka opak (WYJEDZAM JUZ WE WRZESNIU) i ewentualnie o recepte na jakiej inne i je tez wykupie na wypadek gdyby yasminelle mi nie podpasowalo, jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
Dziewczyny:)! odebralam wyniki badan - proby watrobowe w normie, potas w normie ale mam podwyzszone APTT (krzepliwosc krwi) mam 42,7 a norma jest 22,6 - 35,0. Zaniepokoilam sie i pobieglam do swojej gin i mnie uspokoila ze jest lekko podwyzszone bo anty zageszcza krew ale nie powoduje zakrzepicy. A z dolegliwosciami wysyla mnie do internisty (mam wizyte na 17godz.) zeby podjal ewentualna decyzje o dokladniejszych badaniach jak i ewentualnym leczeniu. Takze nie ma tragedi zebym pzrerwala anty., no chyba ze internista tak powie. Co wy na to? Te nogi mi jednak dokuczają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
Dziewczyny ;) ! odebralam wyniki badan - proby watrobowe w normie, potas w normie ale mam podwyzszone APTT (krzepliwosc krwi) mam 42,7 a norma jest 22,6 - 35,0. Zaniepokoilam sie i pobieglam do swojej gin i mnie uspokoila ze jest lekko podwyzszone bo anty zageszcza krew ale nie powoduje zakrzepicy. A z dolegliwosciami wysyla mnie do internisty (mam wizyte na 17godz.) zeby podjal ewentualna decyzje o dokladniejszych badaniach jak i ewentualnym leczeniu. Takze nie ma tragedi zebym pzrerwala anty., no chyba ze internista tak powie. Co wy na to? Te nogi mi jednak dokuczają! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melunia25
Dziewczeta pomozcie mi. zaczelam niedawno pierwsze opakowanie Jasminelle, wczesniej bralam Jasmin. juz biore prawie trzeci tydzien czyli ok 16 tabletke a ciagle mam plamienia itp i musze codzien wkladke czy cos nosic:( to normalne, takie srednie plamiena- troche tego jest- nie tam jakas mala plamka:( te plamienia sa brazowe a czasem troche jak krew:( poradzcie cos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweaa25
An-998 jakie zrobilas badania, jakie trzeba zrobic i u jakiego lekarza i czy trzeba miec skierowanie. ja tez mam problem z nogami po tabsach-jasminelle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweaa25
Ann:( powiedz cosik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
tabletki biore 7 lat od miesiąca Yasminelle a na nogi narzekam sobie od roku tyle ze teraz troche wiecej.Badania zrobilam na wlasną ręke bo nie robią w przychdni (twierdzą ze nie ma potrzeby).zrobilam sobie potas, 3 proby watrobowe i krzpliwosc krwi(wskażnik) APTT Ginekolog stwierdzila ze z jej strony jest okej i mam sie zglosic do internisty ktory pokieruje mnie dalej do specjalisty jezeli bedzi widzial potrzebe. Takze ide dzis do lekarza na 17 godz. i pozniej dam wam znac co i jak:):):):):) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie strasz... ja nie miałam okresu!!! Wcale. Może dostane przy następnym opakowaniu, bo już je zaczęłam i mam zamiar brać jakby nigdy nic ale sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem glupia, naiwna... kilka stron wcześniej pisałam że nie potrzebuję antykoncepcji, że pigułki biorę tylko leczniczo... bo przepisał mi je endokrynolog a wtedy nawet nie sądziłam, ze będę już współżyć nie wiecie czy ginekolog na usg(dopochwowym) moze wykryc jakąś ciaze?? bo ide w nastepnym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekko zszokowana
oczywiscie ze moze, ale okolo 3 tyg. ciaze o ile sie nie myle , wczesniej ciaze wykryje test z krwi (7 dni po zaplodnieniu) lub test paskowy (w dni spodziewanej miesiaczki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schering
>........AQUA 12 >........tiruriru19 Dzieki dziewczyny za odpowiedz. Gosh ja tez juz panikuje bo jak ktos przeczyta sobie takie rzeczy to odrazu zaczyna sie modlic o okres. Choc ja takowy mam teraz własnie:)Juhhu. W kazdym razie ja i tak jestem zwolenniczka tego ze przy regularnym braniu tabletek w ciaze nie zajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia19
Hej dzisiaj bylam u ginekologa i dzis pierwszy raz dostalam przepisane tabletki antykoncepcyjne wlasnie yasminelle, ale widze ze na forum jest tez mowa o yasmin skoro ja biore pierwszy raz tabletki to dobrze ze dostalam tabletki z mniejsza zawartoscia hormonow czy jednak powinnam dostac zapisane yasmin? a dodam ze mam 176cm wzrostu i 74kg ale nie jestem gruba, tylko normalna, roz.40 i wlasnie zastanawiam sie czy bede dobrze zabezpieczona przed ciaza przez yasminelle?? Prosze o odpowiedz, przpominam ze to moje pierwsze tabletki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekko zszokowana
tak, bedziesz dobrze zabezpieczona, watpliwosci pojawiaja sie przy wadze 90+ i wtedy lepiej szukac innej metody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia19
Aha :):) Dzieki:) A ty jakie tabletki przyjmujesz "lekko zszokowana"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolv
Cześć dziewczyny, Mam pytanie czy macie może do odsprzedania jedno opakowanie tabletek Yasminelle? Jeżeli tak to proszę o kontakt na maila: wolv@go2.pl Z góry dziękuję i pozdrawiam, Janek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekko zszokowana
ja dopiero zaczne yasminelle, i sama jestem pelna obaw wiec sie nie przejmuj, nie jestes sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreskaa25
dziewczyny ja zaczelam pierwsze opakowanie Jasminelle, wczesniej bralam Jasmin, powiedzcie mi bo juz biore 16 tabletke z 1 opakowania a ciagle mam dosyc duze plamienia-brazowe a czasem w kolorze krwi. musze tampony nosic:( to normalne?? :( dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
kreskaa25 w ulotce masz napisane jak i z pewnością gin też Cie poimformował że pod czas brania 1 opakowania mogą wystąpić plamienia i krwawienia między miesiączkowe, bo organizm sie musi przyzwyczajić tak więc nie masz sie czego obawiać, musisz troche sie pomęczyć, takie plamienia mogą trwać do 3 miesiąca stosowania, ale raczej to nieliczne przypadki. Ja przez pierwszt miesiąc cały czas miałam plamienia ąz do wzięcia tabletek z 2 opakowania:)ale juz jest ok!:D Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreskaa25
dzieki Aqua:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
kreskaa25 ale nie ma za co:) trzeba sobie pomagac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym tak chciała
sie raz na zawsze pozegnać z prezerwatywą i nie zwariować przy okazji. Wiem ze ponoc z czasem sie zaczyna ufac tabletką ale jakoś kurcze ten stres zawsze jest. eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusss
Hej Dziewczyny!! Mam taki problem...otoz poprzednie dwa opakowania wzielam na raz ale nie dokonczylam tego drugiego tylko w trzecim tygodniu zrobilam przerwe i dostalam okres, w 7 dniu okresu zaczelam brac kolejne opakowanie ale teraz znow wychodzi ze bede musiala wziac dwa na raz. myslicie ze tak mozna?? ze bede zabezpieczona?? pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMOCYPOMOCY
DZIEWCZYNY PROSZĘ O POMOC!! o 21 wzielam tabsa, a przed chwila poszlam do lazienki i sraczka...:/. Czy powinnam zazyc druga czy moge byc spokojna ze zabezpieczenie jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMOCYPOMOCY
prosze o odp!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
POMOCY --- z całą pewnoscia nie musisz brac.Chyba, ze bedziesz miala tak ciezką biegunke,że się odwodnisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×