Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Strapple
dziewczyny pomozcie :) zaczrelam brac Yasminelki 2,5 tyg. temu, mialam plamienia przez pierwsze 10 dni ale teraz jest juz ok., w sumie nie odczuwam zadnych skutkow ubocznych i zastanawiam sie czy 2 opakowanie moge zaczac bez robienia przerwy ? jade na urlop i niestety krwawienie z odstawienia wypada mi w tym terminie :( wiem, ze mozna laczyc opakowania ale czy przy 2 pierwszych rowniez? czy ktoras z was tak zrobila? czy wystapi wtedy jakies plamienie? z gory dzieki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
----------->nulka_77 nie nie jestes w ciazy jesli bierzesz regularnie tabsy to jest ok. ja tez sie kochalam prze dokresem a go dostalam z 3/4 dzien o polnocy i 4-dnia przerwy mialam okres i kochalam sie z moim facetem i wczoraj znow tez podczas okresu - a przeriwe tej 7-dniowej tez jestes chroniona pod warunkiem jak regularnie bierzesz tabletki wiec sie nie martw ja tez mialam kila stron wczesnije takie obawy ze moge miec (czy nawet na tej stronie ale chyba poprzedniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
--------->Strapple te plamiania co mialas to normalne jest. tak mzoesz sobie wziasc zaczac drugie opakowaie i nei robic przerwy tez to czytalaam na tym forum.ale po nastepnym opakowaniu zrob sobie ta przerwe neich ci si eunormuje cykl i miesiaczka i poza tym byc zabezpieczona.zrob se i polacz te 2 opakowania.- bez obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strapple
dzieki a czy nie bede miala jakis dodatkowych plamien czy wczesniejszego krwawienia itd. ? nie chcialabym sobie tak na poczatku namieszac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duza mimi
no wlasnie jak sie dostało "krwawienie z odstawienia" to juz na pewno wyklucza ciąże jesli sie bierze tabletki? no bo dla mnie to jest troche bez sesnsu jesli mozna i tak miec krwawienie, bo jak inaczej kobieta biorąca tabletki ma rozpoznac ze jest w ciąży-bierze tabletki dalej po krwawieniu przeciez a to zle wplywa chyba na ciąże? nie wiem,ja sie nie znam moge sie mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki laski... martwie sie bo moniak mi napisala ze jak nie zaczne drugiego opakowania to moge zajsc w ciaze potym wczorajszym stosunku jeszcze mimo ze dostalam dzis okres... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
----------->Strapple wiesz co ja podczas pierwszego opakowania tez malam plamienia i trwaly 2 tygodnie potem po pierwszej przerwie tez mialam przez kilka dni plamienia okresu n ie bylo a plamienia byly i bralam tabletki teraz sie to unormowalo - mysle ze u ciebie tez sie to ustatkuje wiec nei martw sie.a jak masz obawy zrob sobie ta przerwe po pierwszym opakowaniu i bedziesz spokojniejsza - ja znow na twoim miejscu mialabym obawy i wolalabym sobie zrobic przerwe podczas braia tego pierwszego opakowania zeby nie namieszac i zeby samej si eneipogubic jakby cos ale zrob jak uwazasz wiem z enic ci si eenistanie i ebdzieok. poza tym kazda baba ma taka psyche zryta z esie martwi i boi.a jak dalej sie boisz idz do gina i sie go zapytaj co i jak.czy mzoes ztak zrobic tak ebdzie najbezpieczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strapple
no i chyba tak zrobie :) zadzwonie poprostu do mojej gin i zapytam co ona uwaza i czy lepiej zrobic ta przerwe czy niekoniecznie ! dzieki MYsłowice !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
---->Strapple nie ma za co. jestesmy po to by kobitki sobie pomagaly nawzajem :) jak sie do niej dodzwonisz to daj znac co ci powiedziala. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
----------->nulka_77 i dobzre ci pwoiedziala. dlatego nei przerywaj i wejs tabletke tak jak powinnas brac i nic nie kombinuj !!! :) ja tez sie kochalam i mam obawy ale we wtorek czyli jutro znow wezme tabletke bo jak sie przerwie to te zabezpieczenie nei ejst tak skuteczne dlatego nie martw sie bierz te tabletki jak powinnas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekko zszokowana
dziewczyny jestescie boskie z tym opisem ekhm robienia lodzika! no normalnie nie moge :D:D:D kurcze piatek zbliza sie wielkimi krokami wtedy dostane okres i pierwsza tabletka , dzis wykupoie recepte, ale tak strasznie sie boje zaczac je brac a mam 21 lat wiec stara dupa ;) powiedzcie ze to nic strasznego, ze nie bede umierac itd.? bo po prostu panikuje chyba za bardzo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze wlasnie nie wiem czy bede je dalej brala mam isc w czwartek do gina i sie dowiedziec bo ja to mam przepisane na torbiel... no i jak mi dalej nie przepisze to co wtedy? one sa na recepte tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
----------->lekko zszokowana nie masz czego sie bac tez mam 21 lat tez jestem stara - jakos zyje i unkcjonuje nie amsz czego ale ejsli ebdzies zmiala skutki uboczne to odstaw je i idz do lekarza.nie amsz czego sie bac tez si ebalama na poczatku ale to chyba kazda z nas przechodzila nie masz czego napprawde - poza tym najwazniejsze jest barc je regularnie i tego sie trzymaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekko zszokowana
a te tabletki sa chyba naprawde "najlzejsze" z dostepnych na rynku wiec tymbardziej powinno byc ok :) no wlasnie chodzi o to ze 23 wrzesnia wyjezdzam na dlugo za granice i niebardzo bede miala jak isc do lekarza :( dlatego siev boje, ale powiedzial ze moge do niego dzwonic w razie watpliwosci, a skutki uboczne moga byc na poczatku i to nic takiego? a potem mijaja i jest ok?:) dobrze ze jest ten topik i Wy jakos mi razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wtykne sie w ten temacik o lodziku:p kurcze odnośnie ilości spermy to ja bym troche podyskutowała, że nie ma jej dużo.... wczoraj kochałam sie z moim skarbem, no i z racji, że nie dochodzi we mnie ( boi sie bidulek mimo tabletek) widziałam ile tego było, i przyznam szczerze że ta ilość mni troszke..... hmmm.... oniemiała.... więc wszystko zależy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> lekko zszokowana skutki uboczne mogą być ale nie muszą:) ja nie miałam żadnych:) no może mniejszy apetyt, schudłam i mam większe libido:) więc głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze wlasnie nie wiem czy bede je dalej brala mam isc w czwartek do gina i sie dowiedziec bo ja to mam przepisane na torbiel... no i jak mi dalej nie przepisze to co wtedy? one sa na recepte tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
------------->ssszalonaaa heee temat o lodziku furore tu zrobil chyba hehe ;) no ja tez moge podyskutowac na temat ilosci spermy. no moj to samo nie ma malo ale ma nawet tego sporo i to nie za pierwzym razem ale potrafi dochodzic kilka razy i ma jej sporo. a co robilas lodzika? jak jzu wiesz z tematu mojego zastanawiam sie nad tym zeby doszedl ale mam jakies takie zachamowania a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
---------->nulka_77 tak sa tylko na recepte. ale czym sie przejmujesz idziesz go ina to sie jej zpytasz co i jak jak jestes w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz lodzik nic nowego, ale jakoś nie mogę sie też przełamać żeby doszedł mi w buzi :/..... jakoś tak mnie cosik hamuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, dziekuje bardzo, to w czwartek sie dowiem ... oby mi te tabletki przepisala, nie chce byc w ciazy... ale to jest dziwne ze wczoraj sie kochalam dzisiaj dostalam okres i jeszcze jak mii sie okres w ciazy to moge zajsc w ciaze z tego wczorajszego stosunku? dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
----------->ssszalonaaa no ja tak samo mam lodzik to tam nic ale zeby doszedl w ustach? hmmmm troche mnie to tez chamuje boje sie tego smaku a najbardziej ze moge zwymiotowac heee. heee. a widze ze moj facet jest wobec mnie ok bo szanuje moje zdanie ale widac po nim ze jest zawiedzony dlatego ja poruszylam ten temat bo z jednej strony chce bo jestem odwazna ale wiesz chamuje mnie to jak wytrysk bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
-------------------->nulka_77 ja etz sie kcohalam dnia 3 a po miedzy 3 a 4 dniem dostalam okres a bylam po stosunku ilka godzin ok 3 lub 4 h a teraz wczoraj tez mialam stosunek i przed wczoraj i jak okres mialam tez.ale w tych dniach jestes tez chroniona przed ciaza. tez mi jest to troch edziwne w niekotrych kwestiach ale jst ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYsłowice... dzięki :), a czy jest mozliwe zeby zajsc w ciaze: no bo my sie kochamy bez zabezpieczenia, wczoraj mi sie moj skarbek nie spuscil tam to chyba samym sluzem nike moge zostac zaplodniona..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akka22
nulka_77----------- jeśli nie weźmiesz nowego opakowania po 7 dniowej przerwie to ostatnim "bezpiecznym dniem jest dzień wktórym przyjęłaś ostatnią tabletkę... Jeśli kochałaś się w 7-dniowej przerwie i chłopak doszedł w tobie to możliwa jest ciąża... oczywiście jeśli nie zaczniesz nowego opakowania. Plemniki mogą przeżyć kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
----------->nulka_77 sorki ze ci odrazu nie odp. ale ejstem w pracy i poszlam na ksero i wcielo mnie 1h. hehe wytlumaczyla ci to ----akka22 ---- swoja wypowiedzia . ale pamietaj ze ten sluz co jest podczas stosunku wydzielany rpzez partnera tez zawiera plemniki i tez moze zaplodnic partnerke ale wiecej zawiera sperma go.ale ejsli beirzesz regularnie talbetki i nei przerwiesz i po tej 7-dniowej przerwie wezmiesz tabsa to byc spokojna a jelsi nei wezmiesz to jzu wtedy masz problem bo mozesz byc w ciazy moga cie zaplodnic.pzoa tym nie na daremna sa tabletki 72h zeby je brac widac wtedy ze plemniki przezywaja kilka dni w srodku.wiec albo bierzesz tabsy albo mzoesz spodziewac sie dzidziusia w neidalekiej przyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może się wam głupie to pytanie wyda, no ale....:// czy każdy facet wydziela podczas stosunku śluz?? nie chodzi mi o sperme, no to o czym Mysłowice pisała....:/????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuska18
Mam pytanie, co mam zrobić jesli mam do zakończenia blistra 6 dni ale zgubiłam opakowanie, czy mam brać te 6 dni z zapasowego blistra, czy co mam zrobić, zeby opakowania mi się zgadzały, bo tak to bede miała jeden tydzień juz z innego opakowania i przyznam ze to dość uciązliwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akka22
ssszalonaaa--------- chyba jednak nie każdy facet bo gdyby tak było to pewnie już dawno miałabym bejbika :-) dlatego że przez ponad 3 lata stosowaliśmy z moim chłopakiem tylko stosunek przerywany i...w ciąży nie byłam i nie jestem... Aha...to ie jest głupie pytanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akka22
Martuska18------- wg ulotki powinnaś albo wziąść kolejne opakowanie bez robienia przerwy albo zrobić teraz 7 dniową przerwę... Ja w takim przypadku wzięłabym od razu drugie opakowanie i dopiero po jego skończeniu zrobiłabym przerwę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×