Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość AN_ 998
pogoda okropna, wczoraj poszlam sobie na solarium zeby sie troszkę wygrzac no ale dzis z powrotem jest mi zimno, najgorzej nogi. Niestety jak sie siedzi prawie 8 godz. przy kompie to tak jest. MYslowice-----> jestes zabezpieczona 99,9% wiec spoko. Ja musze sie przyznac ze przez 8 lat moj partner nie skonczyl we mnie ale i nigdy nie wspominal ze nawet chcialby, takze chyba tak do konca mnie to nie dotyczy. Oczywiscie jest swiadomy o skutecznosci tabletek i ich dzialaniu ale nigdy nie wspominal o tym a i ja tez nie myslalam, czy to dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1851
DO MYslowice--> Ja mam jedna fajna tapke z facetami tylko w majteczkach i czapkach mikolaja:P sa baaardzo fajni:P jak chcesz to podaj maila to przesle Ci:) Bo mam na kompie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
winka--------> ja dostalam w 4 dniu i to pod koniec dnia i zadnych oznak wczesniej ale za to przez caly okres bolał mnie brzych i bylo mi nie dobrze jak nigdy bo przy innych tabsach brzuch bolał mnie tylko w dniu okresu i czasami w 2 dniu. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winkaa
AN_998 Dzieku je za odpowiedz moze troszke mnie podtrzymalas na duchu... :) Pozdrawiam rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
---------->AN_ 998 no wlasnei tak to byla jak sie siedzi 8h tylko przy kompie i od czasu do czasu sie dokibelka pojdzie zalatwic - he taka praca nie dlaczego dziwne nei skonczyl nigdy w tobie to sie mozesz anwet cieszyc bo nei chce miec wpadki albo nie jest w 100% przekonany o skutecznosci tabletek szczerze ci pwoeim ze tez sama nie wiem i czasem sie zastanawiam czy one naprawde dzialaja powaznie. ale schizy kobiety maja nie? --------->stokrotka1851 no jasne ze chce hehehe to jest moj e-mail brunia17@orange.pl bede wdzieczna za te tapetki na komorke. he zobaczymy reakcje mojego faceta je jak ebde sie napalac na innych a nei na niego jak on ma laski na tapecie to ja zaczne meic facetow he --------------->winkaa nie masz cyzm sie przejmowac ja teraz dostalam np. w niu przerwy 3/4 dzien okres potem jeszcze w trakcie mialam przerwe jedniodniowa i znow okres jednodniowy- nei martw sie tak jzu to z nami kobietami bywa.bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
---------->stokrotka1851 hmm ja ma fajnego gina w myslowicach ale nie robil mi zabiegu na nadzerke a tez mam musze isc zrobic cytologie i nei wiem cyz sie cos wogole placi - dopeiro sie dowiem a keidy to nie wiem jak narazie musze siedziec w pracy taka praca :( ale jak bede robic to ci dam znac czy cos sie za to placi. bo aj etz mam nadzerke minimalna ale mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekko zszokowana
sluchajcie dziewczynki! w przyszlym tygodniu musze isc do dentysty a bede juz brac yasminelle, i jak to jest ze znieczuleniem? ono moze oslabic dzialanie tabletek, czy wywolac jakies skutki uboczne? wiece cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
lekko zszokowana --> zwykłe znieczyulenie nie wpływa na skuteczność tabletek AN_998 --> no biore,ale muszę sięprzyznać że troszku nieregularnie,bo przyjęłam że będę braćdwa razy dziennie razem z magnezem i rutinoscorbin,ale ostatnio miałam tak zakręcona dnie,że poprostu zapominałam nieraz o jeden dawce. co do nóg to nie wiem czy jest jakaś różnica,napewno nie bolą,ale od czego to nie wiem. możliwości są dwie...albo od zmiany tabletek albo od tego cyclo 3 forte. jestem przeziębiona i jestem zła! mam do was takie pytanie,ponieważ koleżanka poleciła mi kurację 6dniową z tabletkami z bratka,które oczyszczają organizm z toksyn. Taka kuracja jest niedroga,bo to jest kwestia pójścia do apteki i kupienia za 6 złotych tych tabletek./ Jak myślicie będzie to miało jakiś wpływ na tabkletki? no bo to wypłukuje organizm ze wszytkiego co jest złe,więc przy okazji może natrafićna tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
Ja chdzę do dentysty dosyć często ale nigdy nie zastanawialam sie nad tym, biore tabsy ponad 7 lat, w sumie znieczulenie jest chwilowe i CHYBA nie ma wplywu na tabsy. No ale moze nie wiem wszystkiego i moze niech inne dziewczyny sie wypowiedzą.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam pytanie
w ulotce wyczytalam ze nalezy poinformowac dentyste o tym ze sie przyjmuje tabletki, stad moje pytanie :) jeszcze nie zaczelam brac a juz Was regularnie mecze pytaniamy, to co bedzie potem ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekko zszokowana
pomylilam nicki, ja tez mam pytanie to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
Sluchajcie - nogi przestaly nam tak dokuczacz bo się ochlodzilo. Ja tak mialam po wakacjach w zeszlym roku no i lekarz terz wspomnial ze jak sie ochlodzi to sie powinno polepszyć - to tak na pocieszenie ze nie tylko tabsy mają wplyw :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
laski ja ide do dentysty 19 wrzesnia antybiotykow zadnych brac nei ebde ale bedzie miec wplyw na tabletki anty znieczulenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
lekko zszokowana---------> jestesmy tu po to aby sobie doradzać i pomagać - w miare mozliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
----------------->stokrotka1851 DZIEKI !!! HE HE HE :) FAJNI SA!!! zaraz przesle se na tel. ii ustawie na tapete hehe ja mu pokaze!!! jak bedziesz miala jeszcze jakies takie tapetki to przeslij mi hehe ojjj bedzie bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
Potwierdzam,jak poszlam do lekarza przed wakacjami i powiedzial,ze na widocznosc zył ma wpływ między innymi pogoda. Tak samo z gorącymi kąpielami,też trzeba unikać ich,bo nie dość że rozszerzają naczynia krwionośne to nie ładnie wpływają na skóre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
DZIEWCZYNY jak bedziecie meic jakies tapetki na tel. komorkowy z GOŁYMI FACETAMI i w majtkach to przesylajcie mi na poczte prosze - musze sie odegrac na moim facecie zobaczymy jak zaaraguje cwaniak jeden!! brunia17@orange.pl :) zemsta bedzie słodka moze sie nauczy ze dziwki na tapeci mi nie odpowiadaja.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie :) Od 3 dni biorę Yasminelle. Jak jest z Waszym libido po tych tabletkach? Ja na razie jeszcze nie mogę sprawdzić więc dlatego pytam :P Macie jakieś problemy z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
Anka od tak-------------> moje libido przy pierwszym opakowaniau wynosilo 1 (w skali 1 do 10) niestety spadlo drastycznie ale teraz przy drugim op. wynosi 9 az jestem w szoku. Dziewczyny pisaly wczesniej ze im podskoczylo bardzo - wniosek jeden - kazda z nas jest inna. Witamy nową Yasminelkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
MYslowice-----------> przejze moją skrzynkę pocztową w wolnej chwili i przesle ci coś - mam tego odgroma, moje kolezanki przesylają tego nonstop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
Moje libido przy yasminelle wynosiło 100,niesety teraz po zmianie tabletek libido spadło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
------------->AN_ 998 ooo to super dzieki ci !! pisz na tego meila brunia17@orange.pl ojjj ebdzie jazdaaa z moim he he ja mu pokaze dopiero na co mnei stac.pokaze charakterek moj.jeszcze ebde mu dogadywac mmmmm jaka klata itd. he he he ]: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka22...
Witam.Mam pytanie i moze ktos bedzie w stanie udzielic mi odpowiedzi... Bede po raz pierwszy brala tabletki i to wlasnie yasminelle i moja pani ginekolog wystawila mi skierowanie na badanie krwi,tylko nie wiem dokladnie na jakie.na recepcie jest napisane TSH FT4,jakos tak. Moze wiecie jakie to jest badanie.I czy jak bede miala tez skierowanie na morfologie to za jednym pobraniem krwi zrobia mi te badania?? prosze o odpowiedz.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
milka22 --> badania są wszytkie za jednym zamachem pobierane,ewentualnie możesz mieć z ręki i z palcam,tak jak ja miałam,ale to konkretne badania. To całe TSH FT4 to ja nie mam pojęcia,na google niby coś pisze ale nic na temat co to jest. jak masz cierpliwość to sobie przeszukaj w wysziukiwarce te strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekko zszokowana
a to jest hormon tarczycowy o ile sie nie myle ale nic wiecej nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
mi np. gin kazal zrobic tez badanie krwi czy nei mam jakis zapalen itd. ale nie wiem co pisalo na skierowaniu bo pisze tak niewyraznie moj lekarz ze nei umialam sie doczytac zrobilam je i przepisal mi "Y" i jest ok. wszystko. a to skierowanie co ty amsz to naprawde nie wiem co to mzoe byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka22...
dzieki dziewczyny:) bo musze sobie zrobic badania zanim zaczne brac tabletki bo ostatnio jaksa zle sie czuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
też tak mi się wydaje,ze to coś z tarczycą,bo jak wpisałam w google to własnie coś takiego powyskakiwało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
Ale straszna pogoda u nas - od rana pada deszcz - i przyszło do nas ostrzezenie o ciąglych opadach deszczu w woj. mazowieckim do jutra rana OOOO muszę wziasc swoją Yasminelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasminelia
witam, mam pytanko A jak zmienialyscie inne pigułki na Yasminelle? I jakie zmieniałyście? Czy te krwawienia maja tez kobiety po zmianie czy tylko te ktore pierwszy raz stykaja sie z pigułkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×