Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość MYslowice
---------->ssszalonaaa no wlasnie zawsze zrobi tak ze jak jest ten bol mimo tego podnieca hehehe i ja zawsze kaze mu mocniej, szybciej itd.chodz nawet jak boli. hmmm moze sie to wyrobi jak sie ebdzie skakac po jego wacku ;) i nic nie ebdzie bolec. hehe mam humora bo za 30 min do domku i lozeczka!!! a tym co siedza do 17.00 w pracy zycze wytrwania i powodzenia jestem z wami laski bo etz wiem co to za bol chodz nie siedze do 17 ale za to czasemw soboty ale to czasem sporadycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko123
Ja mam celibat o 20 lipca do 20 wrzesnia i juz mnie nosi :P 2 miesiace :(( Nie wiem jak Wy ale ja jestem bardzo zadowolona z tych tabl. jestem przy 3 opakowaniu. czasami mam dziwny humorek .. no ale da sie ze mna wytrzymać :D biust jest pełniejszy z czego się bardzo ciesze:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYslowice
------------>Słoneczko123 ooo ty masz celibat kobietko wytrzymasz musisz przeciez go nei zdradzisz z innym nawet nic nie kombinuj przypadkiem tylko czekaj na swojego ksiecia z bajki jak wroci wejs go w obroty :) ;) ja tez jestem zadowolona z tych tabletek tez jestem przy 3 opakowaniu juz 3 tabletke wzielam ja humorek mam taki sam jak mialam bez zadnych zmian i skotkow ubocznych a cycki ja mialam zawsze duze to rodzinne teraz mam bardziej jedrne i tez ciut urosly ale jest dobrze bo najwazniejsze ze podobaja sie mojemu :) dobzre dziewczynki ja sie zmywam pomalu trzeba se kubek z soku umyc i pomalu sie pakowac do domciu :) wiec pozdrawiam wszystkich i do zgadania jutro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko123
nic nie kombinuje i nie planuje:) nawet jezeli mialabym miec celibat przez rok :) przy dwoch latach bym sie juz zastanawiala :P zartuje :) Z moim chłopakiem zaczelam sie kochac po 4 latach zwiazku:) ( bo wtedy dopiero zaczełam brac tabl. antykoncepcyjne)i jak wtedy wytrzymałam bez seksu to i teraz wytrzymam :) trzeba byc twardym :) pozdrawiam dziwczynki..a raczej kobiety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doe
witam :) dziewczyny..... help! zazywam yasminelle ....juz koncze 2 blister , moje pierwsze tabsy ..... , zawsze uzywamy dodatkowego zabezpieczenie jescze ...ale ja od 3 dni mam shizy jak cholera ! ...bo niedobrze mi i w ogole ( a nigdy wczesniej mi nie bylo ).... bleeeee ..no i .. Yy kurde no... / czy palenie papierosow czy jakis zielonych listeczkow ma wplyw na dzialanie tabsow? no bo jescze co do tego dodtakowego zabezpieczenie to kiedys nam Upsss zeslizgnelo sie :/ no i GoDDDd ja juz swiruje..... / proszee proszee proszeee o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko123
mysle ze nie masz sie co martwic :) ja miesiac temu przechodzilam przez to samo... i jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiakkk
Hej dziewczyny:) Mam pytanko:) ostatnio miałam problemy z pęcherzem, wiec lekarz polecił mi brać tak profilaktycznie usrosept, tabletki ziolowe wspomagające przy zapaleniach dróg moczowych.niby zioła, nie antybiotyk, ale zastanawiam się czy nie bedzie to mialo wplywu na działanie anty?? zioła zawarte w urosepcie wg ulotki yasminelle niee szkodzą antykoncepcji( tzn niee są wypisane jako te obniżające skuteczność) ale lepiej wiedzieć wiecej:) prosze Was baardzo napiszcie coś na ten temat:) Z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isiaczek1428
Gosiak Ja wlasnei przestalam brac urosept i bylo oki zobaczymy;) a jak gadalam z lekarzem to stwierdzil ze to nie ma wplywu...pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
no i znow to jestem ja!!! wrocilam znow 8h siedzenia i nic nie robienia w pracy ! pozdro da wszystkich laske co sa na rano w pracy 8h :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
Siemanko:) MYslowice ----> cale szczescie ze dzis upragniony piątek!!! U mnie 0 skutków ubocznych brania Y - to pocieszające. Do lasek ktore obawiaja sie zmniejszenia dzialania Y przy ziolowym urosepcie_ - nie ma wplywu! Swego czasu dralam bardzo czesto proszki na zapalenie pecheza np. furagine to juz na receptę i wszystko bylo oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam
Ej gerlsy,mój chłop to już nie może wytrzymać,smsy mi non stop pisze i planuje co zrobimy jak wróce :):) takie pytanko jakieś polopiryny nie wpływają na skuteczność? noby i tak nawet jakby to ponad 7 dni nie będę miała kontaków seksualnych :P to się tam ustabilizuje,ale ciekawam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
---->>AN_ 998 siemka !! AN_ 998 ja jzu polatalam z uzredu do urzedu jestem przemoczona jak wejde do domu to zaraz pod poduche az dzis wzielam sobie zimowa kurtke tak mi sie zimno zrobilo - jak myslisz nie jest to glupie jzu w zimowce chodzic takiej pikowanej nie tak bardzopikowanej ze mam baniaki na kortce ale tak lekko.a teraz marzne w robocie i kurcze czuje krzyze jak mnei zacyznaja bolec uuu bedzie choroba,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
zimnio mi jest mokro w butach mam zakichana pogoda !!1 oj bede chorusia bede!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1851
Witam:) Dziewczyny mam problem i przez to juz mam schizy...:(( od jakis dwoch dni robi mi sie niedobrze(tydzien przerwy) Wczoraj wzielam pierwsza tabletke z 7 albo 8 opakowania..i nie wiem czy to od tego czy moze ...nie chce nawet o tym myslec.. ale nie moglam dzis w nocy spac:( jak polozylam sie na brzuchu to tak mnie zoladek ucislkalo cos kulo...:(i sprowadzalo mnie do wymiotow:( dzis rano to samo ciagle mi niedobrze i czuje sie tak jaby od gory cos uciskalo mi zoladek..:( Do tej pory nie mialam skutkow ubocznych czy to mozliewe ze sa dopiero teraz?? ALbo ze moze tabletki nie zadzialaly?? Bo z ostatniego opakowania nie wzielam ostatniej tabletki bo nie chcialam juz brac ale lekarz powiedzial ze nic sie nie stanie..z tym ze kochalam sie bez zabezpieczenia po tym jak jej nie wzielam...Wiec przeczytalam ulotke i pisalo tam ze jesli nie wezmie sie tabletki z ostatniego tyg. to albo wziac nastepne opakowanie albo przerwac branie zrobic 7 dnioowa przerwe i zaczac kolejne opakowanie..wiec tak zrobialm..do tej pory raczej bralam regularnie tzn zdazylo sie tak ze mialam godzine opoznienia co do wziecia ale to chyba nie zawazyloby na tym ze moglam zajsc w ciaze?? To moze jakis wirus?? Bo z tego co slyszalam panuje grypa zoladkowa...Sama siebie tlumacze..Prosze pomozcie:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
-------------->stokrotka1851 wiem co czujesz tez sie kiedys balam bo mialam tak samo jak ty. nie dobzre mi bylo mdlilo strasznie zoladek bolal znow w brzuchu jeszcze dodatkowo mi bulgotalo w jelitach. ale nei bylam w ciazy - mzoe masz racje i mzoe to bedzie grypka. ale lepiej jest sie upewnic kazdy moglby miec takie same dolegliwosci jak ty i byc w ciazy lub nie byc w ciazy i tylko choroba idz do lekarza i sie zapytaj tak bedzie najsuteczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam
Stokrotka --> mówisz,że od dwóch dni Ci niedobrze i piszesz,że to Twój tydzień przerwy,a następnie mówisz,że wczoraj zażyłaś tabletke. Bo taki mix zrobiłaś,że Twój post jest zakręcony :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
---------->---->>AN_ 998 ojjj chyba cie zagonili do pracy co??? ja tez latam po tym placu z dokumentami tam i spowrotem hehe przynajmniej jakos czas zleci szybko.chodz teraz juz bede siedziec na pupie do konca :( do 15:30 a gdzie tam ta godzina jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam
A ja się przeziębiłam ;/ i teraz non stop z chusteczką latam. Byłam wczoraj u koleżanki,gdzie mnie przewiało,ale dała mi polopiryne s i wygrzłam się troszke w łóżku i teraz jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
Witam, witam:) MYslowice---------> no cos ty wcale nie jest za wczesniej na grubsza kurtkę - pogada straszna. U nas wyjrzalo sloneczko i calkiem calkiem sie zrobilo na dworku ale w biurze ziąb!!! Ja juz od dluzszego czsu biore rutinoskorbin więc noze nic mnie nie zlapie... OJJJ przegonili mnie dzis ale dobrze bo juz 12:00, a teraz wybieram sie na pocztę z korespondencją no i przy okazji zrobie zakupki na wekkend (pracyje blisko miejsca zamieszkania) bo jutro z mężusiem planuje jechac na grzybki - ponoc sie pokazaly. Uwielbiam chodzic na grzybki - takze kosci rozprostuje he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :* Ja dzisiaj coś się niewyraźnie czuję... Mam nadzieję,że to nie przez Y... ehh tak mnie jakoś mdli, łamie w kościach :) może to przeziębienie? Miłego dzionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
--->AN_ 998 no ja gdzies z 10 min temu wrocilam znow do uzredu i zas dostalam papiery i zas bede wychodzic a tu leje i leje kurcze. ojjj nie da rady jutro jzu ubieram kozaki spodnie podwijam i tak bede chodzic w grubej kurtce.(moze byc nie?) hehe to lec na poczte i milych zakupow ci zycze i suoperowego udawania kaski ;) ja za 45 min lece wiec znow mnei nie ebdzie,. --->Anka_od_tak hmmm nie no ja mysle ze to pogoda wplywa na nasze samopoczucie ja tez bioere "y" i tez czuje sie zle ale to przez pogode choroba mnei tez zbiera glowa boli w kosciach lamie krzyze tez itd.. i mysle ze to przeziebienie wiec sie nie martw!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VENUS81
dziewczyny a moge isc na solarium zazywajac Y? Nie "wypryszczy" mnie?czy ktoras z was miala zle doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam
Właśnie jestem po kąpieli i postanowiła siępodzielicpewną rada,może już to znacie. Ja od pewnego czasu regularnie robię sobie piling z cukru i oliwy z oliwek (można chyba też zwykłą oliwkę zmieszać z cukrem,choć nie wiem jaki jest efekt). Piling nadaje się do całego ciała,łącznie ze stopami i dłońmi (gdyż oliwa odżywia płytkę paznokcia). Skóra jest super gładka i po kąpieli mamy na sobie taką warstwę tłustą,którą przecieramy ręcznikiem i wklepujemy balsam...jeszcze przez jaiśzcas może nam pzreszkadzać to,że jesteśmy tłuste,ale przez cały dzień skóra jest nawilżona :) ot co! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
UFFFF u nas bardzo cieplo, strasznie sie zgrzalam - wrescie. Cieplej na dworze a mi odrazu pulsują łydki, zobaczymy bo od 2 dni dopiero biore cyclo 3 fort. Jeszcze 1:40 i wekkend:):):) hurrrrrra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam
Venus81 --> w czasie brania tabletek jest możliwość wystąpienia plam na ciele podczas opalania czy to na słońcu czy na solarium,ale to zalezy od organizmu. Możesz najpierw zacząć od kilku minutek,aby przyzwyczaić skórę. Ja się opalałam na słońcu i żadnych plamek nie miałam,dziewczyny też pisały że raczej plamek nie miały,choći zdarzały się przyadki,że takie plamki wychodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
a zwykly olej z cukrem???mzoe byc? i jak sie tym myjesz? dajesz na gabke czy jak?czy reka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VENUS81
teraz ja pytam----> dziex:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
teraz ja pytam--------------> A jakie proporcje dajesz??? Poproszę o przepis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
----------> teraz ja pytam' a zwykly olej z cukrem???mzoe byc? i jak sie tym myjesz? dajesz na gabke czy jak?czy reka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
Mnie wychodziły planki (przebarwienia) od solarium w pierwszym - a moze trochę dłuzej - roku brania anty, pozniej bylo oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×