Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość MYsłowice
a mi nigdy nic nie wychodzilo zadnych plam ze slonca ani z solarium a opalam sie od dawna i to na solarium i poza tym tabletki biore juz 3 miesiace i podczas brania ich caly czas na solara chodzilam ajak bylo slonce to na sloncu sie opalalm i zero przebarwien i plam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam
Proporcji nie mam konkretnych,ale zdecydowanie więcej cukru,bo to nie ma być papka,tylko tak jakby zwilżony cukier. Nakładam ręką,bo w gąbke to by ten cukier wszedł (wiem,bo kiedyś taki sklepowy piling chciałam zrobić gąbką i zrobił się z tego zwykły żel pod prysznic :p) A czy zwykły olej...hm niby podobna konsystencja do oliwy,ale to chyba oliwa z oliwek ma te substancje odżywcze,przynajmniej zawsze się spotykałam z radami dotyczącymi oliwy z oliwek. Pozatym olej chyba troszku śmierdzi,nie? Ale można spróbować :) A teraz siedzę obwinięta w udach i w brzuchu folią spożywczą,uprzednio wklepujący krem wyszczuplający :):) a na brzuchu dodatkowo szalik coby nie ogrzał dodatkowo ciała :):) tak...wiem jestem nienormalna,ale kąpałam się i tak jakoś mnie naszło,pozatym do przyszłego piątku dbam maksymalnie o siebie,idę do fryzjera i do kosmetyczki i w następny piatek robię wrażenie na moim mężczyźnie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
-------------->teraz ja pytam oooo to juz wszystko wiadomo czemu tak testujesz wszystko itd. hehehe bo twoj men bedzie. bardzo dobrze dbaj o siebie i pokaz mu jaka to ma super laske.... no to zycze ci powodzenia i 3maj sie cieplo. no ja se sprobuje twojego kosmetyku moze dzis w domciu na wieczor. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam
A proszę probować,efekt fajny. Tylko kogoś może denerwowac tłusta warstwa na skórze,ale jak sięwklepie balsam to po jakimś zcasie to znika,a skóra jest wciąż nawilżona (przynajmniej u mnie,a mam suchą skórę). Dbam dbam o siebie,bo trzeba co jakiś czas zaskakiwać mężczyzne,niekoniecznie jakimiś radykalnymi zmianami :) jak to mówią "mała rzecz,a cieszy". Raz tak dłużej się nie widzieliśmy i w tym czasie cośtam skóra brązowego koloru nabrała (pomógł krem brązujący),codziennie ćwiczyłam,założyłam nową bieliznę i odrazu się komplementy posypały jak nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
----------->teraz ja pytam he he laska jestes przerabana na calego !!! no ja np. mam tlusta cere dlatego myje sie szarym mydlem i jedynie balsam uzywam do cery tlustej ale zobaczymy ten twoj wynalazek mam andzieje ze bedzie super!! hehe to bede musiala jak sie przyjmnie twoj kosmetyk to bede musiala kupic z 10kg cukru hehe ;) jeju gdzie tam 15:30 ja chce do domu juz!! :( :(n :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam
Tzn. ja mam na twarzy skórę tłustą,bardzo polecam linię pure zone l'oreala mi bardzo pomógł,ale wiadomo zalezy od organizmu :):) a na ciele skóra raczej sucha,teraz kupiłam sobie balsam z garniera taki czerwony do bardzo suchej skóry. Ładnie pachnie,a działa chyba dobrze. Tego cukru na jeden raz to nie wiem może z 5 łyżeczek,ja na całe ciało robię sobie pół miseczki. Ale nie nakładałam tego na twarz i chyba nie polecam,bo nie dość że to jest bardzo tłuste i z twarzy trudno będzie to tak na szybkiego pozbyć siętej warstwy,a po drugie wogóle pilingi gruboziarniste nie nadają się do twarzy,chyba że ktoś ma mega tolerancyjną skórę. Ja to od nawet najmniejszego pilingu mam kaszkę na twarzy i poroznoszone krostki. Co śmieszne ten żel do twarzy z loreala mam z drobinkami pilingującymi i jak dla mnie rewelacja. Jedyne co to krem teraz zmieniłam właśnie z tego pure zone na dermike matującą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
dobry jest ten balsam czerwony garniera, ja tez mam suchą skure. A tego pilingu to naperwno sprubuje. Teraz ja pytam---------> ile czasu (minut) sie tak pilingujesz? Tyle czasu masz na takie chece to chyba juz nie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
"skore" oczywiscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waska
Dziewczyny biore juz 3 opakowanie yasminelle. Powiedzcie czy wytez macie jakas wydzieline z pochwy podczas brania tabletek??NIe chodzi mi o opławy tylko ja mam taki bialutki sluz nie jes go duzo tak troszke, ale wystepuje. Zastanawiam sie czy to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waska
Dziewczyny biore juz 3 opakowanie yasminelle. Zastanawiam sie czy normalna jest wydzielina z pochwy.Nie chodzi mi o jakies opławy, tylko ja mam taka biala wydzielinke. Nie jest jej duzo, troszenke ale jest. A wy podczas brania tabletek macie jakos wydzielinke??Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam
Przy yasminelle i teraz przy novynette mam biały śluz...normalne to. Na piling poświęcam tyle zcasu ile się kąpie,czyli nałoże i zanurzam sięw wannie. Owszem nie pracuje od tamtego piatku,bo ja tylko na trzy tygodnie bylam przyjeta :) teraz oczekuje na studia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waska
bardziej wydzielinke niz sluz bo to takie dosc geste.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
no ja akurat nic nie mam, ale moze niech inne dziewczyny tez sie wypowiedzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waska
Dzieki dziewczyny. Dobrze wiedziec ze ktos tez tak ma bo to znaczy ze to w takim razie normalny objaw.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
no ja tez mialam bialy sluz ale nie sliski ani nic tylko taki jakby suchy itd.i mialam go przez nie cale 3 dni a moze ok 56 dni jakos tak.bialutki byl. ale juz go n ie mam a mialam go przy 2 opakowaniu Y w drugim tygodniiu brania tego opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
a teraz juz nie mam takiego sluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1851
----->teraz ja pytam od kilku dni mnie mdli i to byl tydzien przerwy a wczroja juz wzielam tabletke i nadal to samo.. rozumiesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
teraz ja pytam-------------> to powodzenia w szkółce:) Moj mąż też poszedl do szkoly w tym roku - dokształca sie. Dobra dziewczynki idę do domciu bo juz prawie 15, zajrze do was w poniedzialek juz o7:00 bo od tej godz. pracuje. No moze w domciu tez zajrze ale to zalezy czy moj facecik bedzie mial interesujące plany wzgledem mnie oczywiscie hi hi hi :0 Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
...cos mi sie zdaje ze nasze forym o Y powoli przeradza sie w dyskusje ogólną... No ja sie cieszę moze cos nowego razem stworzymy? no ale to dopiero w poniedzialek bo ja to juz zmykam do domciu PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a mnie denerwuje ze przez te tabsy przytylam i nie moge schudnac(co nigdy nie bylo dla mnie problemem):/ a co do peelingow to ja polecam z kawy:) kawa+cynamon+sol(niekoniecznie)+zel do mycia - swietne na celulit, skora jest po tym bardzo gladka, oczywiscie mozna a nawet trzeba potem wklepac jakis balsam czy cos. niektore dziewczyny wcieraja w siebie te mieszanke i wlasnie w folie, ale ja nie bardzo mam mozliwosc takich kombinacji narazie:/ czy ktos tego tez uzywa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VENUS81
SASZULEK-----> to oddaj mi troche ciałka bo ja to bym chciala troche przytyc:) a najlepiej tylko na piersi i na tyłeczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pyta
szaszulek-->wypróbuje Twój sposób w niedziele! :):) ja na szczęscie schudłam po yasminelle,teraz przy novynette apetyt powrócił do czasu sprzed yasminelle,ale na szczęscie waga na stałej pozycji :) stokrotka --> nie wiem od czego to,ale mnie przy zmianie tabletek bardzo mdliło i źle się czułam. W sumie napisałaś,że długo bierzesz yasminelle,więc jest taka ewentualność,że wystąpiły skutki uboczne. Czasami jest tak,że dziewczyny biorątabletki i sięczują świetnie i tak po kilku opakowaniach dopiero coś wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pyta
Mi wogóle piersiątka nie urosły ani po jednych,ani po drugich ;/ nie ma dla mnie nadzieji hehe ale małe jest piękne ! uciekam od Was bo jadę na imprezę. buzaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VENUS81
A JA TO W OGÓLE MIALAM NADZIEJE ZE TE TABSY POMOGA MI NA CERE. TZN OGÓLNIE NA TWARZY MAM CERE ŁADNĄ, NIC NIE WYSKAKUJE, ZA TO NA SZYI CIĄGLE COŚ....DO TEGO BOLI.JUZ NIE DAJE RADY, CO WYLECZE JEDNO NASTEPNE JUZ WYSKAKUJE I TAK CIAGLE. JEZELI MI TABLETKI HORMONALNE NIE POMOGA TO BEDZIE OZNACZALO ZE PRZYCZYNA LEZY GDZIE INDZIEJ. NO COŻ BEDE SZUKAC DALEJ:| A CO DO FORUM - TO RZECZYWIŚCIE BARDZO WYJĄTJKOWE FORUM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekko zszokowana
dziewczynki to znow ja :( nie wiem co mam robic tzn. strasznie boje sie ciazy ale tez boje sie konsekwencji pigulke, siostra mojej mamy miala raka piersi :( wiec moge byc genetycznie obciazona i boje sie ze biarac tabletki, nawet przez rok (dluzej na pewno bym nie brala) moze sie cos stac :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----> VENUS81 chetnie z mych piersi moglabym ci cos opchnac:P --------------> lekko zszokowana nie boj sie raka, wystarczy samokontrola i usg i wszystko jest do wykrycia, a im wczesniej tym lepiej. dodam ze tabsy czesto przy tym pomagaja bo przynajmniej regularnie do gina chodzisz. a tak ludowo: to tendencje do raka dziedziczy sie co drugie pokolenie (tak glosza plotki) :) nie martw sie tylko sie badaj i bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VENUS81
lekko zszokowana-----> moja mama tez miala jakies guzki, ale jak do tej pory jest oki. A mój tata ma straszne żylaki (a nie jest gruby) no wiec ja jestem potencjalnie zagrożona tymi przypadłościami:P ale lepiej o tym nie myśleć i nie wywoływać wilka z lasu, narazie sie nie martw na zapas Bo wiecie co tak naprawde to te wszystkie swiństwa E które nam dodają do pożywienia są znacznie gorsze od tych tabletek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aspirina
Oslabia dzialanie tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia-ainom
Dziewczynki, jesli o Yasmin czy Yasminelle chodzi to szukajcie apteki POD LWEM- w Łodzi jest na Piotrkowskiej przy Placu Reymonta. Oni mają podpisaną jakaś umowę z Scheringiem i te tabletki nie są droższe niż 33 zł. A jesli o działanie chodzi to po Yasminie strasznie mnie piersi bolaly. Teraz zaczne Yasminelle. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssiii
hej dziewczyny! pomylily mi sie dni i zamiast 8 dnia wziac tabletke wzielam ja 9!;/ tabletke zawsze biore o 19 a tego 9 dnia od razu z rana polecialam do apteki i wzielam tabletke przed 9 rano. i pozniej kolo 22 znowu wzielam tabletke. zastanawiam sie czy dobrze zrobilam...i czy jestem w takim razie zabezpieczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×