Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Tyśka
Hej laseczki; jestem po 2giej tabletce i narazie wszystko super:) choć pewno to trochę za wcześnie żeby oceniać:-p teraz tylko czekam aż mi się skończy okres.. i tak się zastanawiam czy już po okresie mogę się kochać bez zabezpieczenia?? czy może na wszelki wypadek odczekać te 7 dni żeby tabletki sie dobrze przyjęły i żeby na bank wszystko było ok;bo jak pisałam pierwsza tabletkę wzięłam po kilkunastu godzinach od rozpoczęcia okresu...choć niby w pierwszym dniu ( póżnym wieczorem)....co myślicie?? bo nie wiem czy wytrzymam jeszcze te 7 dni BEZ mojego Ukochanego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyśka
odpiszcie...bo mi sie serio marzy seksik z moim Misiem bez gumki..i juz wytrzymać nie mogę :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od czterech miesięcy stosuję tabletki antykoncepcyjne Yasminelle. Od tego moment zaczęły sie moje problemy z pęcherzem. Byłam u lekarza, najpierw stwierdził zapalenie pęcherza. Brałam trzy różne serie antybiotyków, które nic nie pomogły. Potem lekarz stwierdził, że to może jednak nie jest zapalenie pęcherza i odesłał do ginekologa. Ten stwierdził infekcję pochwy, dostałam kolejne antybiotyki, które tez nic nie pomogły. Miałam robione badania( badanie ogólne moczu, posiew, usg) które nie potwierdziły tezy o zapaleniu pęcherza. Wyczytałam że Yasminelle zawiera środek moczopędny i być moze jest przyczyną moich dolegliwości. Czy któraś z Was miała podobne objawy? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
Jak najbardziej Y zawiera srodek moczopedny i przez pierwsze miesiace mozesz miec parcie na pecherz. Trzeba odrazu isc do toalety a nie przedluzac bo wtedy boli brzuch itd. Ja wystrzegam sie antybiotykow bo odrazu powodują u mnie grzybice pochwy, takze zapalenie moglas dostac od antybiotyków. Ale dziwne ze twoja gin na wstepie nie uprzedzila cie ze Y powoduje utrate zbednej wody z organizmu i co za tym idzie czeste sikanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój lekarz twierdz, że moje problemy z pęcherzem absolutnie nie są związane z stosowaniem Yasminelle. Poza tym bolą mnie piersi, jestem ciągle zmęczona i moja ochota na seks zmalała do zera. Czas chyba zmienić tabletki i być może lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciakSAD
czesc dziewczyny, mam problem. wprawdzie jutro idę do lekarza, ale jak się okazuje nie zawsze to pomaga. Mam problem związany z cerą i złym samopoczuciem. Biorę 4 opakowanie Yasminelle i dopiero podczas zażywania 4 opakowania objawy się nasiliły. moja cera wygląda tragicznie, jest mi niedobrze, dostałam tylko małego krwawienia zamiast normalnego okresu, boli mnie głowa. nie jestem w ciąży bo robiłam test po miesiączce. Myślicie że takie objawy mogą wyjść na jaw dopiero przy przyjmowaniu czwartego opakowania tabletek?? I czy są to objawyrzeczywiście spowodowane tabletkami?? Z tego co wiem to tak... może któraś z was była w podobnej sytuacji... czekam na odpowiedź ze zniecierpliwieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGMAN
MNIE LEKARZ ZAPEWNIL ZE OD PIERWSZEJ TABLETKI JESTEM ZABEZPIECZONA I WYOBRAZCIE SOBIE ZE JEST DZIEN SIODMY I NIE MAM DO TEJ PORY KRWAWIENIA Z ODSTAWIENIA ANI ZADNYCH PLAMIEN. ZROBIŁAM TEST CIAZOWY I WYNIK NEGATYWNY ALE CO ZDROWIA MNIE TO KOSZTOWALO TO TYLKO JA WIEM. PO JUTRZE IDE DO LEKARZA CO MAM DALEJ ROBIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akka22
AGMAN--------- po pierwszym bilistrze możliwe jest że krwawienie nie wystąpi... Pisze o tym w ulotce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyśka
Najboska ----------> hej, słuchaj Twoje problemy z pęcherzem niekoniecznie musialy byc spowodowane yasminelle( choć oczywiscie to mozliwe); może po prostu tak się złożyło, ja miałam podobną sytuację że non stop chciało mi się siku( nie brałam wtedy żadnych tabletek antykoncepcyjnych); lekarze wykluczyli u mnie wszystko, miałam ze dwa razy robione usg, posiewy i takie tam...i wszystko wychodziło ok a ja i tak biegałam do kibla 20 razy dziennie:/ pomogły mi dopiero tabletki o nazwie Vesicare, które zapisał mi urolog, gdy je dostałam była to nowość, to było jakies 4 miesiące temu...i słuchaj naprawde polecam są może drogie ale ja zjadłam dwa opakowania i teraz wszystko jest super:):) z czego wiem vesicare bardziej wpływa na głowę i przestajesz sobie wmawiać,że musisz iśc siku...polecam mi pomogło ps. nie wiem czy vesicare wpływa na działanie yasminelle, musiałabys spytać lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena****
emmmmm.... mam takie pytanie,moze ciutke banalne ale czy mozna palic w trakcie przyjmowania tabletek???bo slyszalam od niektorych ze nie a od innych ze wrecz przeciwnie,ze tak....męcze sie i staram sie narazie jakos ograniczyc palenie:/ ale czesem nie mam juz sily:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N22
można palić, nie wpływa to na skuteczność tabletki (przynajmniej na mnie to nie działa) ale masz większe prawdopodobieństwo wystąpienia zakrzepicy to wszystko jest w ulotce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala822
kiedy mialyscie po nich krwawienie z odstawienia? ostatnia tabl wzielam we srode juz jest sobota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaa =
Witam Was Kochane dziewczęta!! Kiedyś tutaj była zamieszczona lista antybiotyków, czy w ogole leków, które osłabiaja działanie antykoncepcji.... ale nie mogę jej znalezc:( a ostatnio przez 5 dni brałam antybiotyk Rovamicyne.. a wczoraj kochałam sie i o tym kompletnie zapomniałam, nie użyłam dodatkowego zabezpieczenia.I mam taki dylemat:(czy mam się czym przejmować??W najbliższych dniach powinnam mieć krwawienie... biorę Yasminelle od 7 miesięcy... wiec to dość długo..moze faktycznie nie mam sie czego obawiac:)?? prosze o odpowiedz...z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkie Yassminelki :D:D :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiaaaa
Mala822--> nie martw sie ja w zeszlym tygodniu tez ostatnia tabletke wzielam w srode a okres dostalam w niedziele:) milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogutyatakuja
ej dziewczyny jak tam u was z cerą po yasminelle ?:) bo mi głównie o cere chodzi... a lekarz powiedział,że pomoże ale może to trwać ok.5 miesięcy. co Wy na to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosita1981
Witam, mam problem i nie wiem czy tylko ja... biore yasminelle od 7miesiecy. wczesniej brałam Diane35 i harmonet i nigdy nie miałam takiego problemu jak teraz! od kilku miesięcy garściami wypadają mi wlosy! jestem szczupła mam bogatą dietę, jem witaminy, żelazo a jednak moje włosy są wszędzie! a na głowie jest ich z dnia na dzien mniej! Uwazam Yasminelle za najlepsze tabletki anty i nie chciałabym ich odstawiać:( po poprzednich jak nie puchneły mi nogi to miałam tradzik, brak ochoty na sex, sennośc, bóle głowy i...przytyłam 20kg to po tych jest idealnie a tych 20 kg od 7 mies ubywało i juz ich nie ma! Tylko mam straaaasznie czuły węch i te włosy!!! Pomocy bo wszystkie wypadną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
rosita1981 -- idz do lekarza rodzinnego i zrob podstawowe badnia krwi.Moze to byc od tabletek ale nie musi, musisz wyklucz inne przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia_1111
Witam Was dziewczynki, ja zaczynam za tydzien brac yasminelle i mam pewne obawy po przeczytaniu Waszych wypowiedzi i srodkow ubocznych yasminelle. Otoz jakies 3 lata temu nie wiem skad 1dzien bardzo bolala mnie jedna noga konkretnie w lydce, straszny bol jakby gleboko w kosciach lub zylach, po tym lekarka przepisala mi Halidor i powiedziala zeby stosowac jak mnie bedzie bolec. potem dlugo dlugo tego nie mialam i jakis rok temu znowu w nocy okropnie mnie zaczelo bolec wiec wzielam ten Halidor i przestalo. Czytalam na forum i w "skutki uboczne" leku i teraz sie martwie czy przez tabletki nie bede miala tych bulow bo ja juz schizuje ze dostane zakrzepice. Blagam Was Kochane, jak cos wiecie na ten temat to pomozcie, bo mam mieszane uzucia!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia_1111
rosita1981----> dla mnie na wypadajace wlosy zbawienne okazaly sie tabletki Belissa. Dzialanie takie samo jak w przypadku Skrzypovity itp lekarst, tyle ze maja w sobie wiecej witamin. Polecam. Kosztuja ok. 11zl a sa naprawde dobre. Mi wczesniej wlosy wypadaly garsciami szczegolnie przy myciu i suszeniu. Teraz tez wypadaja ale malenko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Madzia_1111 - takie skurcze ma kazdy czlowiek,sa one wynikiem spadku poziomu magnezu lub potasu.Zamiast brac halidor pobierz sobie zwykly magnez.Po tabletkach na pewno takie skurcze moga wystapic poniewaz tableki skutecznie wypłukuja te pierwiastki,dlatego trzeba je uzupelniac.Bol zakrzepowy jest staly,towarzyszy temu goraczka,obrzeki, wyczuwalne sa tez guzki na nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia_1111
młoda położna- to znaczy ten bol nie byl chwilowy. w nocy mnie obudzil i okropnie bolalo, tak, ze nawet z lozka na noge nie moglam stanac. Bolalo przez cala noc a rono chyba ustalo. Starsznie sie tego wystraszylam, ze to moze miec zwiazek z zakrzepem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Madzia_1111 -- pobierz sobie aspargin (magnez +potas) a przy nastepnej wizycie powiedz o tych bolach ginekologowi.Aspargin uzulpelni niedobory tych pierwiastkow,powinno po tym przejsc.Jezeli cos Cie niepokoi w wygladzie bolacej nogi to idz do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 1985
birę jasminelle juz 2 tyg. i ogolnie jest ok. tylko ze strasznie boli mnie po nich głowa, tez miałam uczucie skurczu w prawej łydce, piersi są spuchniete, no i najgorsze jak dla mnie pojawił się trądzik...strasznie mnie wysypało na twarzy. Głownie po prwej stronie na czole policzkach i brodzie...myslicie ze jet to przejsciowe (ten tradzik)...jesli tak to kiedy zazwyczaj ustepuje... Prosze poradzcie jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Nastolatka***
Mam do was takie pytanko: Mam 15lat a rozmiar biustu 80 D Niedawno się zapisałam na taniec oczywiście wstydze trochę się tańczyć bo mam ten duży biust... Ale czy od tańca biust może się zmiejszyć? I co zrobić że jak tańcze żeby biust mi się nie machał? Wogóle co może pomiejszyć biust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia_1111
***Nastolatka**------> nie to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Nastolatka***
oj sorryy pomyliłam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogutyatakuja
no właśnie: CO Z TĄ CERĄ? Yasminelle szkodzi czy pomaga ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogutyatakuja
no właśnie: CO Z TĄ CERĄ? Yasminelle szkodzi czy pomaga ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 1985
please to jak to jest z tym tradzikiem i tabletkami jasminelle. czy dolegliwosc ta ustapi po penym czasie czy powinnam zmienic tabletki?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×