Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

hej, ja właśnie od lekarza wróciłam, dostałam 2 opakowania (zawsze wypisuje recepte na 2-3 opakowania, bo chce mieć mój orghanizm pod kontrolą, a nie ma sensu latać co 28 dni:?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akka22
Nie trzeba chodzić co miesiąc po receptę - lekarz może przepisać 2-3 opakowania. Spotkałam się że wypisywał nawet więcej. receptę może przepisać także lekarz internista, pierwszego kontaktu albo lekarz rodzinny, więc najlepiej iść tam gdzie najbliżej i najszybciej... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga 85
Dzieki AQUA :) tez mi sie wydaje ze mozna na solarium chodzic, ale nie bylam pewna, zawsze to lepiej sie upewnic i potwierdzic u kogos:D pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza098
Hej dzis byłam u gina przez 8 miesiecy brałam Cilest ale strasznie po nim przytyłam :/teraz lekarz zalecił mi branie Yasminelle podobno dobre zabezpieczenie i troszke kg mozna zrzucic...hmm..od wtorku zaczyman nowy blister Yasminelle zobaczymy ile w tym prawdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ziweczyby!! jutro biore ostatnia Y.Bralam je 6 miesiecy i w sumie jestem raczej zadowolona,choc przytylam,nogi mnie czesciej bolaly,zyly wyszly na wierzch,wlosy mam slabsze(ale to moze bo pierwszy raz uzylam farby do kloryzacji),biust mi sie powiekszyl,cera bez zmian,tak mi sie wydaje,libido troche spadlo. i t na tyle ile mi przychodzi do glowy. podobno po nich sie nie tyje, a nawet chudnie,ale moim zdaniem to dlatego ze maja wlasciwosci odwadniajace, wiec nie zatrzymuja wody,a dziewczyny ktore braly inne tabletki ja gromadzily,wiec po zmianie na Y. moga schudnac, podkreslam ze to tylko moje domysly. a pytanie do dziewczyn, ktore zmienily Y. na co zmienilyscie?? jesli chodzi o skutki uboczne to chetnie opowiem o moich doswiadczeniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_mimi
a czy miała któraś z was takie pajaczki i naczynka widoczne na nogach po braniu tych tabletek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi powichodziły pajączki na nogach... powiedziałam o tym dziś mojemu gin, a on na to że kazdej kobiecie po tym typie tabletek albo wychodzą naczynka albo tylko żyły staj.ą się bardziej widoczne.... Zalecił mi zażywać rutinoscorbin - wpływa wzmacniająco na naczynia krwionośne i żyły.... myślałam że to coś z krzepliwością, ale robił mi badania teraz i wszystko mam w normie.....tak wiec dziewczyny bierzcie równolegle z yasminelle rutinoscorbin!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marazzz
u mnie trudno to nazwac pajaczkami tzn moze na poczatku to byly malenkie pajaczki ale niestety zrobily sie z nich zylaki...;/ biore tabletki od maja poza tym nic sie nie zmienilo oprocz tego ze urosl mi biust o 1,5 rozmiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Mam 19 lat i własnie ginekolog przepisała mi po raz pierwszy tabletki antykoncepcyjne Yasminelle (sa to moje pierwsze tabletki, od 1, 5 roku uprawiałam stosunek przerywany z moim partnerem i nie zaszłam w ciąże, a robilismy to bo bałam sie przytyc przez tabletki). Waże 164 kg i mam 168 cm wiec to było powodem przepisania mi tabletek z mniejsza zawartoscią hormonów. Bałam sie tez zaczac przyjmowac tabletek ponieważ czesto miałam problem własnie z krwawieniem np. 2 razy mój okres trwał po 20 dni i to bardzo obfity. Prosze dziewczyny powiedzcie mi czy to fakt ze przez mniejsza ilosc hormonów nie tyjecie?? przeczytałam duzo stron tego forum i przyznaje ze sie troche przestraszyłam z tym trądzikiem, i żylakami, bo ja zawsze miałam piękna cere. Prosze pomóżcie mi, chce wiedziec wszystko o tym przytyciu i o innych efektach ubocznych... z gory dziekuje bardzo.. pozdrawiam;*..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! jakby ktoras chciala to moge odsprzedac 2 opakowania yasminelle...moj mail - nata118@op.pl nata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megganTor
Hej dziewczyny! Biore 10 dzien Yasminelle (to moje pierwsze tabsy) i okres mi sie nie skonczyl - caly czas mam plamienia - niewielkie. Czy to normalne i kiedy sie skoncza? Napoczatku bolaly mnie nogi (1 tydzien), ale przeszlo - mam sie martiwsc. mialam w rodzinie zylaki, ale gin powiedzial zemam sie nie przejmowac.Moze lepiej poprosic o plasterki? I ostatnie pytanie - kiedy sie konczy hustawka nastrojow??? :) Dzieki i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słońce1984
hej kobitki! słyszałam ze dobrze jest brac tabletki na wieczor?czemu to ? na ulotce jest tez napisane ze tabletke jezeli trzeba to niewielka iloscia wody popijac...a ja popijam roznie ;) czy dzialanie sie zmniejsza? a poza tym to mam nadzieje ze jezeli ktos sie zalatwia 2 lub 3 razy dziennie ("tak na dluzej") to tabletki nie przestaja dzialac... Ja biore Yasminelle od 6 miesiecy i 2-3 pierwsze miesiace to byl koszmar..bylo mi niedobrze ...schudlam 4 kilo (no z tego sie cieszylam:) ) i w ogole moje nastroje nie byly ciekawe...ale przeszlo juz:) pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
megganTor dłuugim okresem masz sie nie martwić ;) ani plamieniami... to normalne;) ...aaa. huśtawka nastrojów moze przyjść lada dzień ale oczywiście to zalezy od organizmu, wcale jej nie musisz miec;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megganTor
Dzieki AQUA 12 :) Nie napisalam ze oprocz tego, ze w pierwszym tygodniu bolaly mnie strasznie nogi to teraz, chociaz juz nie boli,to tak jakby zyly byly bardziej widoczne... zawsze mialam widoczne zyly i mam jasna karnacje. Ale naczytalam sie ulotek i na forum roznosci i teraz nie wiemczy sie marwtic tymi zylami czy moze swiruje poprostu :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chojna
hej dziewuszki! ja yasminelle zaczęłam stosować 4 miesiące temu i są to moje pierwsze tabletki. Jestem z nich bardzo zadowolona, dobrze się czuje, schudlam 5kg, mam ładniejszą cerę (zwłaszcza podczas miesiączki nie wyskakują mi żadne krosty, jak to bylo wcześniej...) Jestem happy, że lekarz wybrał mi właśnie Yasminelle. Pozdrawiam Was i żałuje, że dopiero dziś zobaczyłam to forum. Pzdr...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chojna
nie przejmuj sie........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovemusicher
Ja dziekuje dziewczyny za odpowiedzi, ale chcialabym poruszyc mysle temat bardzo dla nas wszystkich wazny. Czy mozna miec problemy z zajsciem w ciaze po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych? Albo jezeli ktos je przyjmuje z 2 lata, a potem chcialby miec dzidzusia? Zastanawialyscie sie? Wszystko ma swoje dobre i zle strony ;] WARTO O TYM POROZMAWIAC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloumelou
po odstawieniu tabletek płodność powraca z tym , że cykle muszą się ustabilizować bo wariują po odebraniu hormonów. poza tym w ciążę zajść łatwo wcale nie jest - nawet zdrowe kobiety ktore nie stosowaly ant. hormonalnej starają się nieraz rok czasu. poza tym czy jest dziewczyna która zanim zacznie brać tabletki zrobi sobie badania które wskażą że jest prawidłowo płodna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! jeżeli któras by chciała moge odsprzedac 2 opkakowania yasminelle,chce juz skonczyc brac a zostaly mi jeszcze 2 nienapoczete...moj mail- nata118@op.pl pozdrawiam nata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! jeżeli któras by chciała moge odsprzedac 2 opkakowania yasminelle,chce juz skonczyc brac a zostaly mi jeszcze 2 nienapoczete...moj mail- nata118@op.pl pozdrawiam nata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! jeżeli któras by chciała moge odsprzedac 2 opkakowania yasminelle,chce juz skonczyc brac a zostaly mi jeszcze 2 nienapoczete...moj mail- nata118@op.pl pozdrawiam nata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! jeżeli któras by chciała moge odsprzedac 2 opkakowania yasminelle,chce juz skonczyc brac a zostaly mi jeszcze 2 nienapoczete...moj mail- nata118@op.pl pozdrawiam nata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka8881
yasmin to super tabletki. stosuje od pół roku a żadnych skutków ubocznych nie ma. dziewczyny, a czy ktos może mi powiedzieć ile czasu u was trwa okres w czasie brania yaminu? bo u mnie tylko 2 dni. wydaje mi sie, że to strasznie krótko...... zgóry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falcon82
Cześć! moja mama suszy mi głowę , że jak przez duższy czas biorę Yasminelle to bedę mieć przyrost endometrium i mogę mieć kwrotok(miesiączki odkąd biorę yasminelle są skąpe, a na początku to było tylko planienie 2-3 dni). Moja bratowa farmaceutka wytłumaczyła mi, że przyrost endometrium jest niewielki , nic się nie powinno dziać i wszystko się złuszcza. Może rozmawiała któraś z ginekologiem na ten temat.Będę wdzięczna za każdą odpowiedź. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 1985
jesli jest na forum N22 to mam pytanie: jak twoje jajniki, czy przestały cie boleć? moje bollą cały czas, czy mozliwe jest ze gdyby doszło do jaajeczkowania miimo regularnego brania tabletek tto ten ból utrzymywałby sie 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :)Ja biore od 2 dni Yasminelle i nie czuje sie dobrze :( Boli mnie głowa i jest mi niedobrze .Oby to przeszło mi bo nastawiłam sie juz na te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justis
Hej! Właśnie wróciłam od ginekologa i patrze co na temat moich nowych tabletek piszecie. Mam przepisane yasminelle. Wcześniej brałam ponad 1.5 roku Yasmine i średnio bylam zadowolona: bardzo dużo słabsze włosy i paznokcie, waga mi sie zwiększyła o ok 15kg (o zgrozo!) ale ponoś nie najgorzej wygladam (170 cm, było 54kg, a jest 67-69kg). Przez pierwsze ok 3 miesiące strasznie sie czułam, jak po wywirowaniu, słabo i niedobrze mi było, ale z czasem to ustąpiło ale waga sie zwiększała. Dodam, że jem niedużo i regularnie, w przeciwieństwie do tego jak jadłam zanim zaczęłam yasmin brać; dużo więcej ćwiczę - jestem instruktorem fitness. I po prostu czuje sie jak wieloryb :) Coraz ciężej mi na zajęciach. A o cellulicie już nie wspomnę... Żałuję, że dopiero teraz znalazłam troche czasu na wizytę u ginekologa. Mam nadzieję że z yasminelle będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justis
A! i ginekolog poradziła żeby przez pierwszy tydzień się dodatkowo się zabezpieczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×