Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

czesc, dziewczyny mam pytanko, dzisiaj mam studniowke no i spi u mnie moj chlopak i chcielibysmy sie poseksic a na 100 dniowce chcialabym tez sie napic alkoholu a tabletke biore zwykle o 21 co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
tagusia -- naparwde wybierz sie do lekarza ...pozatym w srodku cyklu bole owulacyjne to jest norma. nulka_77 --- uwazac, zeby nie zwymiotowac tabletki pod wplywem alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak bym tak zwymiotowala? oczywiscie postaram sie nie ale tak z ciekawosci pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź przed wyjściem, nie wiem ok 19? nic sie nie stanie przeciez tysiące razy tak robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak zwymiotujesz przed upływem 4 h od zażycia tabsa to czekasz chwile aż Ci sie polepszy i bierzesz drugą, wtedy antykoncepcja jest zachowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. wcinam Yasminelle od 5 mies i nie mam zadnych powodów zeby przstac je brac. Tzn jak dla mnie są OK. Nie mam skutkw ubocznych, dobrze sie czuje i przedewszystkim jest to najskuteczniejsze zabezpieczenie. Polecam te tbl kazdemu kto o nie mnie pyta. Ale najwazniejsze to to zeby pogadac ze swoim lekarzem i z nim dobrac lek odpowiedni dla siebie :) pozdrawiam :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh czemu radoche, traktuje to jako normalna rzecz jak mi sie chce to czemu nie... chce byc tylko pewna ze pozniej nie zajde w ciaze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego miałabys zajść? jak bierzesz regularnie to wiesz pewnie że masz 99,9% skuteczności. to że dzis wziełaś wcześniej to nie ma nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak biore regularnie 5 opakowan juz wzielam i teraz zaczelam nastepne opakowanie i wzielam przed chwila 2 tabletke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
A potem dziewczyny się dziwia,ze zachodza w ciaze poimmo brania tabletek regularnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goodthings
mam takie pytanie bo wczoraj troche pobalowalam i wymiotowalam po 7 godzinach od wziecia tabletki myslicie ze sie wchlonela i jest wszystko wporzadku i nie musze sie dodatkowo zabezpieczac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
goodthings --- tabletka sie wchlania do 3 h....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarah_
Witam Kobietki:) Od dwoch tygodni zazywam Yasmin.Od jakiegos czasu boli mnie brzuch i jest od wzdety:/.Uwazacie ze to od tabletek? co powinnam robic? niestety aktualnie jestem za granica,moj lekarz w Polsce:/ co doradzicie? wziac reszte tabletek do konca opakowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
sarah_ --- a nie jestes w polowie cyklu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarah_
mloda polozna-Dzisiaj wypada 15 dzien od ostatniej miesiaczki.Brzuch mnie boli od jakiegos dobrego tygodnia.Co o tym myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
sarah_ --- generalnie w polowie cyklu dzieja sie takie rzeczy -- wzdecia,zaparacia i to powoduje bol.Jak ten brzuch boli? W ktorym miejscu?Masz przy tym biegunke czy wrecz przeciwnie masz problem z wyproznianiem?Odzywiasz sie normlanie, nie jadlas nic nowego ostatnio.Ja bym tego na tabletki nie zwalala,ale przez net trudno to ocenic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarah_
Boli mnie ogolnie caly brzuch.Czuje takie klucie.Przez niecale 2 tyg mialam wzdecia,"wyproznialam sie "codziennie rano.Myslisz ze to cykl? tak dlugo to trwa? Pilam rumianek,ale nic nie pomoglo.Wiem ze ciezko tak przez net,ale moze chociaz cos uda Ci sie zrozumiem i mi pomoc;)Co powinnam robic?Gdybym byla w Polsce to od raz poszlabym do ginekologa,ale tu zanim sie dogadam to wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
sarah_ ---- moim zdaniem to nie jest sprawa dla ginekologa tylko internisty.Jezeli zauwazylas,ze dolna czesc Twojego brzucha jest bardziej wypukla to pewnie sa to wzdecia.Rumianek nic na to nie pomoze.Moze jadals cos ostatnio zapierajacego?Malo ruchu w ostatnim czasie? Łyknij sobie jakas no-spe, espumisan jak masz.Bardzo dobrze dziala jogurt activia ze sliwkami.Zero napoi gazowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarah_
mloda polozna-myslalam wlasnie o tej aktivii.Sprobowac mozna;)Zobaczymy jaka bedzie reakcja przy zazywaniu nastepnego opakowania.W kazdym badz razie najlepsza bedzie wizyta u lekarza,o ile to ciagle bedzie trwalo.Mam jeszcze jedno pytanko.W poprzednim miesiacu nie wzielam 4 ostatnich tabl z opakowania,zalezalo mi zeby dostac szybciej okres.(oczywiscie dokonczylam te 4 tabl,zanim rozpoczelam nowe opakowanie).Czy ten sposob wplywa jakos niekorzystnie?na zdrowie?czy moge tak jeszcze kiedys zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarah_
Pytam poniewaz w czasie tej zmiany miesiaczka byla taka jak zwykkle,ale w nast miesiacu trwala tylko 4 dni,byla gesta i miala ciemny czerwony kolor.Troche sie zmartwilam.Robilam 2 testy,ktore wyszly negatywnie.Nie wiem od czego to bylo i czy nie powtorzy sie to takze w tym miesiacu.Dziekuje za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
sarah_--- nie bardzo rozumiem.... kiedy wzielas te 4 tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesss__22
witam!mam pytanko jestem w trakcie 2 opakowania, cieprie na refluks, obecnie zadnych lekow nie biore a czy Y moga u mnie wzmagac dolegliwosci lub jakos wplywac na ta chorobe? z gory dziekuje za odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarah_
Nie dokonczylam calego opakowania po to zeby dostaj szybciej okres,tak wyszlo ze zostaly mi 4 tabl.Dostalam okres,po siedmiodniowej przerwie powinnam zaczac brac nowe opakowanie,ale mialam jeszcze te 4 ze starego wiec najpierw dokonczylam te 4 i dalej z nowego opakowania kontynuowalam branie tabletek.Wszystkie dni sie zgadzaja.Tak jak co miesiac mialam okres w piatek tak i mialam ostatnio,schemat sie nie zmienil.Rozumiesz?a Pytam czy tak moge zrobic teraz?to jest moje pierwsze opakowanie Yasmin i czy moge teraz tez zrobic taka przerwe? czy powinnam zazyc cale opaowanie do konca.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×