Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość tagusia
mloda polozna---znasz juz moj pronblem z PRl etc...i wlasnie czytalam Twoja wypowiedz na problem boni 666 999,mnie tez boli brzuch,juz jestem po polowie cyklu,zostalo mi 7tabsow do konca opakowania:\ przed braniem tabsow mialam pecherze na jajniku i teraz obawiam sie ze moze jakies torbiele sie tworza...bo te bole sa dziwne...ide do lekarza niedlugo;( przepraszam ze tak truje swoim problemem;( pozdrawiam i milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
tagusia --- a Ty jak zwykle wszystko w czarnych barwach widzisz ;-) Wyluzuj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
młoda położna----oj masz racje;)))) ja tak zawsze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N22
dzis na wizycie okazało się że ma nadżerkę ale narazie nic z tym nie będzie doktor robił powiedział że mam zwracać na wydzielinę z pochwy tylko teraz się zastanawiam jaka powinna mnie zaniepokoić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEEEEEEEE
witam;) wlasnie skonczylam 1 blister;) zaczelam brac 3 dnia okresu, krwawienie dostalam 4 dnia przerwy, czyli wszystko ok;) skutkow ubocznych az takich nie mam ;) dziekuje za wczesniejsze rady i pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana19.09
czy jesłi bede brała codzienie p 1 tabletceregurlanie to to wystarczy i zadnych innych rzeczy nie musze robic tak?! az dziwne ze 1 tabletka cpdziennie zpewnia ochrone.... prosze o odpowiedz!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarissa05
Hej:) Mam do Was ważne pytanie jak ich tu wiele:P Gdzie w warszawie można kupić najtaniej yasminelle?? ja za swoje płaciłam ostatnio 49,30 zł:( !!!!!!!! uważam że to lekka przesada płacić tyle kasy bo przecież inne tabsy są sporo tańsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
clarissa05 ---- w aptece na ul.grojeckiej 122 (?) i na swietokrzyskiej ( obok ulicy blotnej, czy bloto nie pamietam dokladnie ) placilam 33 zl, ale to bylo w polowie 2007 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa Strachliwa
młoda położna- pomocy. Hejka jestem tu nowa. Biore yasminelle od sierpnia ale nurtuje mnie jedno pytanie, jestem troszke przewrazliwiona na punkcie tabletek tzn hmm nie ufam im chociaz biore je systematycznie to zawsze kocham sie dodatkowo z prezerwatywa...pytanie jest takie jesli kochala bym sie bez i facet doszedl by we mnie to zajde w ciaze??? Czy tabletki mnie ochronia? Podkreslam ze biore tabletki regularnie! Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro bierzesz regularnie to tabletki Cie chronią i nie musisz stosowac dodatkowo żadnej innej metody antykoncepcji. zawsze jest ten 1% ryzyka bo nie ma antykoncepcji skutecznej na 100%, ale wiele kobiet używa TYLKO tabletek z powodzeniem kilka lat i jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnez3333
moniak--- widze ze bardzo dobrze sie orientujesz w tematyce anty:))) powiedz mi czy jesli wystapi krwawienie z odstawienia,to na pewno nie ma obaw co do ciazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Nowa Strachliwa --- jak to czy chronia? A niby w jakim innym celu sie je stosuje? Skoro juz sie trujesz hormonami to mniej z tego jakas przyjemnosc i odstaw w kat gumki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
agnez3333 --- nie do konca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka222
Witam dziewczyny :) Nie mogę sobie pozwolic na przeczytanie tych dwustu stron wiec pewnie pytając powielę wczesniejsze pytanie lub pytania. Potrzebana mi jednak dość szybka odpowiedz. Yasminelle zaczełam brać w sobotę - czyli dziś wziełam 5 tabletkę. Sa to moje pierwsze tabletki. Biore je ok 10.00rano. Miesiączke miałam dzieki nim dużo lżejszą niż zwykle - nie musiałam brac zadnego przeciwbólowca, co nie pamietak kiedy oststnio miało miejsce :) Nie czuję ażebym cokolwiem brała. Nie odczuwam skutków ubocznych poza plamieniem. Ktos moze powiedziec, że to jeszcze końcówka okresu... Byc może. Mam taka nadzieję. W sobotę chcialabym odbyc pierwszy stosunek i chcialabym wiedziec czy powinnam sie dodatkowo zabezpieczyć?? (to bedzie 8 dzien brania tabsów). Zaczełam je brac od pierwszego dnia lekkiego krawienia - tak mi lekarka powiedziała gdy powiedziałam jej ze moje miesiaczka czasem nie moze sie zdecydować i 2 dni potrafie bardzo neiznacznie plamić. Kazała wziaśc pierwszego dnia krwawienia. Tak zrobiłam czyli w zasadzie w piatek miałam takie bardzo bardzo maleńkie plamienie (nie trawło caly dzein tylko jeden raz w ciagu dnia a potem susza do anstepnego dnia, czyli soboty). NO i teraz nie wiem czy wzialam pierwszego dnia cyklu czy nie i czy powinnam w sobote sie zabiezpieczac czy moge sobie odpuścić. I co z ewentualnym plamieniem, co jesli bede jeszce plamić?? Moge wtedy współżyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnez3333
mloda polozna----co to znaczy nie do konca??? narobilas mi stracha;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli wzięłaś pierwszą tabletkę pierwszego dnia krwawienia to od razu jesteś zabezpieczona - tak jak jest napisane w ulotce. jeśli bierzesz w 2-5 dniu cyklu to wtedy musisz się dodatkowo zabezpieczać przez 7 dni, potem możesz sobie odpuścić. Ale na moje oko to już teraz możesz sobie bez obaw odpuścić dodatkowe zabezpieczenie. Jakby nie patrzeć to wtedy już KRWAWIŁAŚ, czyli cykl się zaczął. Plamienie jest tylko skutkiem ubocznym, możesz wtedy współżyć. Po kilku pierwszych miesiącach brania tabletek takie plamienie powinno ustąpić (oczywiście może ustąpić też dużo wcześniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niiicolle
Ja jestem po 7 opakowaniu yasminelle a mam od wczoraj (od wtorku) plamienia a okres zawsze dostawalam piatek/ sobota co sie dzieje stresy ? nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajcia
dziewczyny milosc jest dla zakochanych wiec jesli nawet zdarzy sie tak zeb jednak zajdziecie to nalezy sie z tego cieszyc przeciez to najwieksze szczescie nawet gdy nie pklanowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...lencia
kajcia Nooo...może i masz rację; mimo wszystko nie jestem spragniona takich niespodzianek jak...CIĄŻA; w końcu bierzemy Yasminelle, aby jej zapobiec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
agnez3333 ---- kobiety w ciazy tez przez pierwsze 3 miesiace moga miec lekki okres....krwawienie pod odstawieniu na 90% wystapi ale bedzie bardzo skape,a wrecz same plamki.A jezeli przy tym wiesz, ze zapomnialas jakies tabletki to test obowiazkowo trzeba zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnez3333
mloda polozna----- nie zapomnialam zadnej tabletki,tylko troche sie opoznilam w zazyciu 1, a krwawienie mialam tj zawsze, 3dni i obfite:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N22
dziewczyny nie dajmy się zwariować!!co wy wszystkie z tą ciążą podobno trzeba mieć wyjątkowe szczęście żeby zajęść przy regularnym (a takie wszystkie deklarujecie) braniu tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka 84
jeżeli chodzi o cenę Yasminelle, to ja dziś zakupiłam za 34 zł. w aptece ul. Grójecka 122 w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
agnez3333 ---- nie mowie,ze zapomnialas.Zapytalas o krwawienie wiec odpowiedzialam jak to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N22
no właśnie co do cen to czy jest tu Poznań?Ja dziś znalazłam po 37 i to jest najniżasza cena jakąs kiedykolwiek usłyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnez3333
mloda polozna---wlasnie o to mi chodzilo,bo ja mialam normalne krwawienie i cos zaczelam schizowac,ale mnie uspokoilas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaboraba
witam:) Biorę 4 opakowanie Yasminelle i nagle zaczęło się dziać coś złego!Zapowiadało sie bardzo dobrze,no bo nowość i stosunkowo mało hormonów... ale od jakiegoś czasu boli mnie żołądek, chce mi sie wymiotować, zmiany nastrojów to niemal codzienność:/ czyli podążam zgodnie z "objawami niepożądanymi"...do tego dochodzi częste oddawanie moczu(i nie jestem do końca przekonana czy jest to skutek tego,ze dosyć dużo piję)?!Mam 20 lat, prawdopodobieństwo że jestem w ciąży spędza mi sen z powiek!na dodatek zdarzało mi sie nie wziąć tabletki o ustalonej godzinie!KATASTROFA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysztalek19
A ja mam takie pytanie: Czy może ktoś wie czy lekarz rodzinny moze wystawic receptę na tabsy, bo moj ginekolog za wizyte kasuje 60 zl a tabsy same wiecie ze są drogie. Z góry dzieki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszka24
hej wszystkim, mam pytanie odnosnie solarium. czy moge normalnie sie smażyc czy moze solarka ma jakis wpływ na skóre po tych tabsach?? ( boje sie zebym jakichs plam nie dostała czy czegos takiego) koncze pierwsze opakowanie i musze powiedziec ze jest nawet ok nie przytyłam, dobrze sie czuje, po tygodniu wyskoczyły mi tylko jakies dwie krostki. MARTWI MNIE TYLKO JEDNO - POWIEKSZYŁY MI SIE PIERSI i troche bolą ;( co w moim przypadku nie jest dobre bo mam 163 cm i miske C a teraz to chyba będzie D! ZAŁAMAŁAM SIĘ!powiedzcie czy jesli to odstawie to moje piersi wrócą do poprzedniego wyglądu?? troche sie rozpisałam ale nie bijcie:) prosze o dop z góry dzięki i POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×