Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość monika1990
czesc dziewczyny wiem ze moje pytanie moze glupio zabrzmieć ale chce miec 100 % pewności, czy moge brac tabletki na katar i to nie zakłoci dzialania Yasminelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokus
a ja mam trzeci dzien brania Y i zaraz zwymiotuję na wszystko co mnie otacza. ojej takich nudności to ja jeszcze nie miałam przy tabletkach. idę spać ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokus
a ja mam trzeci dzien brania Y i zaraz zwymiotuję na wszystko co mnie otacza. ojej takich nudności to ja jeszcze nie miałam przy tabletkach. idę spać ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
Dziewczyny spokojnie dajcie tabletkom troche czasu cera sie poprawi ale dopiero po czasie na poczatku faktycznie moze byc tak ze wyprysków bedzie troche wiecej ale wszystko sie unormuje i bedzie lepiej..a jesli już wam cos wyskoczy zastosujcie stary sprawdzony sposób: rozgniecioną tabletkę aspiryny z niewielką iloscia wody (tak by powstala papka) nałożyc punktowo na wyprysk i zostawic na pare godzin...nie odbarwi skóry a zasuszy pryszcze... oza tym zawsze mozna isc do kosmetyczki na jakis fajny zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
Dziewczyny spokojnie dajcie tabletkom troche czasu cera sie poprawi ale dopiero po czasie na poczatku faktycznie moze byc tak ze wyprysków bedzie troche wiecej ale wszystko sie unormuje i bedzie lepiej..a jesli już wam cos wyskoczy zastosujcie stary sprawdzony sposób: rozgniecioną tabletkę aspiryny z niewielką iloscia wody (tak by powstala papka) nałożyc punktowo na wyprysk i zostawic na pare godzin...nie odbarwi skóry a zasuszy pryszcze... oza tym zawsze mozna isc do kosmetyczki na jakis fajny zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! zawsze tylko czytałam wasze opinie i komentarze ale dzisiaj postanowiłąm do was napisac otoz od ponad roku przyjmuje Y i jestem z nich bardzo zadowolona ale od pewneczo czasu postanowiłam przyjmowac preparaty wspomagjace pamiec i spalanie tkanki tluszczowej.zasatanawiam sie czy teraz moja ochrona przd ciaza moze byc zmniejszona i potrzabuje dodatkowych metod anty... licze na Was....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tila
zapominalska cera sie poprawi??????????, z tym ze nie koniecznie, jezeli tabletki sa zle dobrane to nie ma co sie łudzic ze bedzie lepiej, wiem to z wlasnego doświadczenia. Ja wzielam trzy blistry i teraz zaluje ze nie wurzucilam tych tabletek do kosza wczesniej, praktycznie od poczatku pierwszego opakowania zaczely sie problemy z cerą i z dnia na dzien bylo coraz gorzej a ja zamiast odstawic tabletki wmawialm sobie ze to przejsciowe i napewno minie. Moja twaz wygladala tragicznie:( naszczescie trafilam do dobrego dermatologa ktory mi pomógł, dodam ze leczenie trwalo miesiac czasu a ja caly miesiac siedziałm w domu bo watydziłam sie pokazac na ulicy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tila
zapolska cera sie poprawi?????????? z tym ze nie koniecznie, wiem to z własnego doswiadczenia, jezeli tabletki sa zle dobrane to nie ma co sie ludzic ze bedzie lepiej. Ja wziełam trzy blistry i zaluje ze wczesniej nie wyrzucilam tych tabletek do kosza, praktycznie od poczatku pierwszego opakowania zaczely sie moje problemy z cerą, z dnia na dzien bylo coraz gorzej, moja twarz wygladała okropnie! a ja ludzilam sie ze to przejsciowe i napewno minie i wiecie co? nie minelo!!!!!!! Naszczescie trafiłm do dobrego dermatologa ktory mi pomogł, dodam ze leczenie trwalo miesiac, wydałm kupe kasy, i przez ten czas nie wychodziłam z domu poniewaz wstydzilm sie ludziom na oczy pokazac :( pozdrawiammina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tila
sory cos nie tak z serwerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
Tila a brałas yasminelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guguuguguguugugugugg
witam forumowiczki, jestem juz przy 6 tabletce yasminelle.. piersi stały się nabrzmiałe, okres jakby się przedłużył. Normalnie kończy mi się po 5 dniach a tymczasem nie zapowiada się na jego koniec:/ to chyba są te plamienia co mi się bardzo nie podoba.. Poza tym zrobiłam się jakaś tkliwa - częściej płaczę i dopada mnie zły nastrój. Może to za wcześnie by osądzać, ale to chyba za sprawą tabsów. Wcześniej tak nie miałam. Nie wiem co myśleć... Jakoś powoli zniechęcam się do tych tabletek. Jak narazie - same minusy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tila
zapominalska tak bralm yasminelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana 22
witam!ja wczesniej bralam diane 35 a teraz lekarz mi zmienil na yasminelle Tylko mam pytanie:jestesm prze pierwszym opakowaniu przu 18 tabletce i od dzis pojawily sie plamienia a na dodatek mam okropny bol lewego jajnika.Czy to jest normalne?odpiszcie prosze A moze ktos tak mial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana 22
witam!ja wczesniej przez pol roku bralam diane 35 teraz lekarz zmienil mi na yasminelle! mam pytanie:jestem przy 1 opakowaniu przy 18 tabletce ale od dzis pojawily sie wlasnie plamienia:( a do tego okropny bol lewego jajnika:( nie wiem co robic Odpiszcie co o tym sadziecie czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana 22
witam!ja wczesniej przez pol roku bralam diane 35 teraz lekarz zmienil mi na yasminelle! mam pytanie:jestem przy 1 opakowaniu przy 18 tabletce ale od dzis pojawily sie wlasnie plamienia:( a do tego okropny bol lewego jajnika:( nie wiem co robic Odpiszcie co o tym sadziecie czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuulaaa
heloł dziewczeta.. ja jestem przy 3 opkaowaniu w poczatku 2 tygodnia. ale od 3 miesiacy zawsze bola mnie piersi i tak jest do konca dopiero w przeriwe bol mija. po 3 bole piersi mijaja i ogolnie sa troche spuchniete. czy to juz tak beidze trwaly skutek uboczny ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuulaaa
heloł dziewczeta.. ja jestem przy 3 opkaowaniu w poczatku 2 tygodnia. ale od 3 miesiacy zawsze bola mnie piersi i tak jest do konca dopiero w przeriwe bol mija. po 3 bole piersi mijaja i ogolnie sa troche spuchniete. czy to juz tak beidze trwaly skutek uboczny ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuulaaa
heloł dziewczeta.. ja jestem przy 3 opkaowaniu w poczatku 2 tygodnia. ale od 3 miesiacy zawsze bola mnie piersi i tak jest do konca dopiero w przeriwe bol mija. po 3 bole piersi mijaja i ogolnie sa troche spuchniete. czy to juz tak beidze trwaly skutek uboczny ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussstine
ja jestem przy 12 tabletce i niestety i u mnie pojawiły się plamienia... niby nic ale daje jakiś dyskomfort przy pieszczotach co do piersi to nie zawuażyłam różnicy - a szczerze mówiąc liczyłam na to że trochę zwiększą swój rozmiar - mam75B z cerą i nastrojem nie mam problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana 22
jest ktos kto mi udzieli odp na moje pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze tylko czytałam wasze opinie i komentarze ale dzisiaj postanowiłąm do was napisac otoz od ponad roku przyjmuje Y i jestem z nich bardzo zadowolona ale od pewneczo czasu postanowiłam przyjmowac preparaty wspomagjace pamiec i spalanie tkanki tluszczowej.zasatanawiam sie czy teraz moja ochrona przd ciaza moze byc zmniejszona i potrzabuje dodatkowych metod anty... licze na Was....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina8711
mi sie wydaje ze te bole jajnika sa normalne...ja takie miewam czasem...a co do plamienia to ja mialam caly pierwszy miesiac a otem sie pojawialy raz na jakis czas wiec sadze ze nie masz sie narazie czym martwic...cyba ze bol jest nie do zniesienia to idz po porade do leakrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gugugugugugu..., masz dokładnie te same objawy co ja :) identyczne. Nabrzmiałe piersi (już mi przeszło i wróciły do swoich rozmiarów :) przestały też boleć), plamienia (sic! to była droga przez mękę!) i te nieszczęsne nastroje - płaczliwość, smutek, u mnie czasem nawet histeria :/ Także trzymaj się dzielnie, mi to wszystko minęło. Piersi jakoś samoistnie a humorki - wiadomo - wraz z końcem plamień :D olciak06, gdyby takie preparaty osłabiały działanie tabletek to na pewno byłoby o tym wspomniane w dołączonej ulotce - albo Yasminelle albo tego ustrojstwa, którym się wspomagasz ;) Osobiście nie wydaje mi się, żeby to miało z sobą coś wspólnego. A tak prywatnie - pamięć można ćwiczyć za pomocą mnemotechnik, a tkankę tłuszczową spala się na basenie, bieżni, w parku, lesie czy choćby w pokoju/sali. Wiem, bo też ją spalam, z uporem maniaka ;) Dlatego polecam naturalne metody zamiast faszerowania się sztucznymi substytutami. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazia45
Czesc ja dopiero za pare dni zaczne brac Yasminelle to moja pierwsza proba co do tabletek anty i sie boje tych wszystkich efektow ubocznych/przezyje wazne zeby nie wpasc, jak slucham ze dziewczyny biora tabletki a i tak wpadaja to juz nie wiem w co wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkajjja
mazia 45...........jesli bedziesz brala zgodnie z zaleceniami to sie niczym nie martw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana22
dzieki za odpowiedz!dzisisj jest juz inaczej,dobrze sie czuje nic mnie nie boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedzmina83
Cześć wszystkim! Tak apropo Yasmin to ostatnio miałam mały wypadek, w środę zażyłam tabletkę tak jak zwsze tylko, że z wtorku. Po tygodniu wpadłam w panikę i zażyłam 2 na raz, siedzę i zastanawiam się czy mogą być tego konsekwencję czy tylko automatycznie skróciłam sobie cykl. Mój ginekolog twierdzi, że nie ma nic na rzeczy tzn. tabletki były brane regularnie, żadna nie została opuszczona więc nie ma powodów do paniki, tym bardziej, że Yasmin jest jedofazowy... Czy ktoś miał taki przypadek? Mam być pewna zabezpieczenia? Proszę o odpowiedź... Bardzo pilne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milencia
Dziewczyny mam do was pytanko...Czy podczas stosowanie tabletek anty (biore yasminelle)można normalnie sie opalac na sloncu i w solarium rowniez??gdzies slyszalam o przebarwieniach..prosze o dopowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milencia - 2 lub 3 strony temu znajdziesz informacje na ten temat. Generalnie nie powinno sie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×