Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość zapominalska
Oczywiscie mi sie nie pierwszy raz zadarzyło zapomniec, wiec juz przechodzilam przez branie drugiego opakowania bez tygodnia przerwy i okres mialam bardziej skąpy i mniej wiecej taki jak opisujesz Jess. Teraz pewnie tez bede taki miala jak skoncze to opakowanie. Wiec wyglada na to ze to jest normalne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunuś
drogie dziewczyny :) jestem dopiero po 3 tabletce yasmin (pierwsza zazylam w pierwszym dniu okresu). przez ten czas zylam w przekonaniu ze na stosunek z moim partnerem zgodze sie gdzies po tygodniu, ze strachu ze wczesniej lek moze nie zadzialac.. No i dzisiaj dalam sie namowic na stosunek jakos pare godzin przed wzieciem 3 tabletki. szczerze mowiac zaczynam z lekka panikowac czy oby na pewno bedzie wszystko ok.. prosze was o odpowiedz, czy przypadkiem nie za wczesnie zaczelismy? czy te tabletki juz mnie chronia przed ciaza? czy moge byc spokojna? p.s czy to normalne ze po wzieciu pierwszych tabletek niemal od razu konczy nam sie okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku miku 21
dzien dobry!! czy ktoras z dziewczyn moze napiasc jak to jest jak sperma ląduje w srodku?? co sie wtedy czuje..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva26
witajcie biorę drugie opakowanie Yasminelle, niestety w drugim tygodniu po wzięciu jrdnej tabletki wymiotowałam , niestety po godzinie, w związku z tym patrzę do ulotki, i sama niewiem, mam się dodatkowo zabezpieczać czy nie doradzccie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Twoim miejscu poszła bym do ginekologa swojego i powiedziała jak jest jest wymioty sie oczywiscie powtorza, bo jeslu tak to tabletki Yasminelle po prostu sa nie dla Cieie tylko inne bys dostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku miku 21
halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva26
americanos, to nie tabletki a żołądek - chodzi o te wymioty, a nie wiem jak jest z działaniem tabletek, skoro nie przyjęłam nastę tego samego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eva26 ........ja powiem tak biore je juz rok i jest wszystko ok. schudłam,piersi mam troche wieksze wszystko jak najlepiej. tylko jest jedno ale.....cena ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku miku 21
dzien dobry!! czy ktoras z dziewczyn moze napiasc jak to jest jak sperma ląduje w srodku?? co sie wtedy czuje..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
americanos witam Cie chciałam ci powiedzieć ,że też schudłam już obawiałam się że coś mi jest.A powiedz jak u ciebie z libido?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RexonaM ........nie wiem jak mam opd Ci na to pyt. ale z mojego punktu widzenia chyba jest ok. a Twoje libido spadło.?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HELO 111
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HELO 111
jak to nic??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunuś
fiku miku 21 tego sie nie czuje wlasciwie, moze troche ciepla. ale moze kazda z nas odczuwa to inaczej.. i w zaleznosci od tego ile tej spermy bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunuś
drogie dziewczyny jestem dopiero po 3 tabletce yasmin (pierwsza zazylam w pierwszym dniu okresu). przez ten czas zylam w przekonaniu ze na stosunek z moim partnerem zgodze sie gdzies po tygodniu, ze strachu ze wczesniej lek moze nie zadzialac.. No i dzisiaj dalam sie namowic na stosunek jakos pare godzin przed wzieciem 3 tabletki. szczerze mowiac zaczynam z lekka panikowac czy oby na pewno bedzie wszystko ok.. prosze was o odpowiedz, czy przypadkiem nie za wczesnie zaczelismy? czy te tabletki juz mnie chronia przed ciaza? czy moge byc spokojna? p.s czy to normalne ze po wzieciu pierwszych tabletek niemal od razu konczy nam sie okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HELO 111
to tak bez sensu w sumie..bo faceci maja rozkosz a my nic??;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunuś
drogie dziewczyny jestem dopiero po 3 tabletce yasmin (pierwsza zazylam w pierwszym dniu okresu). przez ten czas zylam w przekonaniu ze na stosunek z moim partnerem zgodze sie gdzies po tygodniu, ze strachu ze wczesniej lek moze nie zadzialac.. No i dzisiaj dalam sie namowic na stosunek jakos pare godzin przed wzieciem 3 tabletki. szczerze mowiac zaczynam z lekka panikowac czy oby na pewno bedzie wszystko ok.. prosze was o odpowiedz, czy przypadkiem nie za wczesnie zaczelismy? czy te tabletki juz mnie chronia przed ciaza? czy moge byc spokojna? p.s czy to normalne ze po wzieciu pierwszych tabletek niemal od razu konczy nam sie okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
americanos no spadło praktycznie to mi się wcale nie chce albo w trakcie odeczciewa !!!dlatego mnie to martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
kunuś Jesteś zabezpieczona od 1 tabletki, jesli wzięłaś ją w pierwszym dniu cyklu. co to tego okresu, to tak, jest to mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
kunuś --- a czy w ulotce nie jest przypadkiem napiasne,ze jestes zabezpieczona od pierwszej tabletki ??? Nie wazne czy odbylas stosunek przed czy po wzieciu tabletki.Jezeli bierzesz tabletki zgodnie z ulotka to jestes zabezpieczona 24/24 h. Okres moze sie 'skonczyc' po rozpoczeciu pierwszego blistra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
RexonaM ---- to moze czas zmienic tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
eva26 to masz wszystko wyjaśnione dokładnie w ulotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1982
witam mnie zastanawia bo biore już tabletki kilka dobrych lat co bedzie jak przestaną różne są opinie jedne schudły innym zmalał biust , jeszcze inne dostały trądzik masakra trochę to przerażające tym bardziej za jakis planuje zrezygnować z tabletek i jeszcze zamienię się w jakiegoś kalafiora:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RexonaM ....ja powiem tak...moze moje tez troche spadło ale jedno wiem ja sie nigdy nie zmuszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda położna ......daj spokoj sobie nic jej nie tłumacz jest dorosła tak...sypia z mężczyzna ....bierze tabetki prawda... no jeszcze zadaje takie pytania niech przeczyta ulotke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva26
(bocobybylogdyby ) oki, ale moje wątpliwości budzi to że należy przyjąc nasępną tabletkę, co jeżeli nie zrobiłam tego, tylko następnego dnia wzięłąm zgodnie z "rozkładem", zrozumiała, że jestm zabezpieczona? Mam pytanko odniośnie żylaków i przyjmowania tabletek, jeżeli już je mam, a nie chcę rezygnować z tabletek, jakie mogą być następstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
eva26 ----a czy w ulotce nie jest napisane,zeby przyjac pominieta tabletke tak szybko jak to jest mozliwe? Nie ma ograniczenia czasowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HELO 111
ale wy macie pytania..ulala...jakbyscie mialy niektore conajmniej 16 la.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
eva26 to skoro czytałaś ulotkę ze zrozumieniem i wiesz co robic to po co się pytasz? jakbys w ulotce miała napisane wez druga tabletek, a my byśmy Ci doradziły żebys wyskoczyła z okna, to zrobiłabys to drugie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×