Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Lena87
kaiinka-możesz być spokojna...na to nie ma reguły...okres możesz dostać nawet 7 dnia przerwy, więc wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaiinka
dziękuję za szybką odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia281
Lena87,to dzieki ulzylo mi...:) Jestem spokojna-powtarzaja mi sie posty bo przechodza u nas burze i czasem pokazuje mi blad,potem wysylam kolejnego i okazuje sie,ze potem sa dwa.Dzieki:) Jak moj ginekolog wroci z urlopu to zapytam.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena87 -- własciwie to było tak.. od razu po miesiaczce mialam plamienia, dosyc skąpe.. właściwie tylko w dzień.. ale mimo wszystko kochalismy sie wczoraj.. a dzisiaj.. właściwie krawienie jest tak obfite jakbym miala okres.. nie wiem co sie dzieje.. nic mnie nie boli.. tabletki zadnej nie pominelam.. mozliwe ze to tylko tak po stosunku a jutro sie wszystko unormuje? czy powinnam z tym isc do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila99
Hej mam bardzo wazne pytanie dzisiaj koncze pierwsze opakowanie yasminelli przez caly czas mialam plamienie raz wieksze a raz mniejsze, moj gin przepisal mi tabletki na ustatnie krwawienia jednak nic to nie pomoglo. powiedziala ze przy drugim opakowaniu krwawienie powinno ustac. od jutra robie 7 dniowa przerwe jednak w przyszlym tyg wyjezdzamy z chlopakiem na wakacje. nie jestem pewna czy te tabletki sa dla mnie odpowiednie? i czy dzialaja wlasciwie? boje sie ze one nie zabezpieczaja mnie wlasciwie i ze moge zajsc w ciaze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila99
hej Mam bardzo wazne pytanie dzisiaj koncze brac pierwsze opakowanie yasminelli i od jutra robie 7 dniowa przerwa, jednak przez cale opakowanie mialam plamienie jednego dnia wieksze drugiego mniejsze. moj gin przepisal mi tabl. na ustanie krwawienia jednak nic nie pomogly moge nawet powiedziec ze mialy odwrotny skutek, lekarz powiedzial ze przy drugim opakowaniu powinno ustac to plamienie. w przyszlym tyg wyjezdzamy z chlopakiem na wakacje. boje sie ze te tabletki nie sa dla mnie wlasciwe, sa zle dobrane i ze nie chronia mnie... boje sie ze zajde w ciaze a przez 14 dni po 24h na dobe nie bede mowic "nie kochanie nie dzisiaj":( bo wlasnie te wakacje beda dla nas oboje szczegolne jak myslicie nadal brac te tabletki? czy zglosic sie do gin po przepisanie innych i za tydzien brac juz inne?? nie wiem co robic dodam ze mam 19 lat i jeszcze nie wspolzylam z moim chlopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena87 -- własciwie to było tak.. od razu po miesiaczce mialam plamienia, dosyc skąpe.. właściwie tylko w dzień.. ale mimo wszystko kochalismy sie wczoraj.. a dzisiaj.. właściwie krawienie jest tak obfite jakbym miala okres.. nie wiem co sie dzieje.. nic mnie nie boli.. tabletki zadnej nie pominelam.. mozliwe ze to tylko tak po stosunku a jutro sie wszystko unormuje? czy powinnam z tym isc do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena87 -- własciwie to było tak.. od razu po miesiaczce mialam plamienia, dosyc skąpe.. właściwie tylko w dzień.. ale mimo wszystko kochalismy sie wczoraj.. a dzisiaj.. właściwie krawienie jest tak obfite jakbym miala okres.. nie wiem co sie dzieje.. nic mnie nie boli.. tabletki zadnej nie pominelam.. mozliwe ze to tylko tak po stosunku a jutro sie wszystko unormuje? czy powinnam z tym isc do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena87 -- własciwie to było tak.. od razu po miesiaczce mialam plamienia, dosyc skąpe.. właściwie tylko w dzień.. ale mimo wszystko kochalismy sie wczoraj.. a dzisiaj.. właściwie krawienie jest tak obfite jakbym miala okres.. nie wiem co sie dzieje.. nic mnie nie boli.. tabletki zadnej nie pominelam.. mozliwe ze to tylko tak po stosunku a jutro sie wszystko unormuje? czy powinnam z tym isc do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila99
hej Mam bardzo wazne pytanie dzisiaj koncze brac pierwsze opakowanie yasminelli i od jutra robie 7 dniowa przerwa, jednak przez cale opakowanie mialam plamienie jednego dnia wieksze drugiego mniejsze. moj gin przepisal mi tabl. na ustanie krwawienia jednak nic nie pomogly moge nawet powiedziec ze mialy odwrotny skutek, lekarz powiedzial ze przy drugim opakowaniu powinno ustac to plamienie. w przyszlym tyg wyjezdzamy z chlopakiem na wakacje. boje sie ze te tabletki nie sa dla mnie wlasciwe, sa zle dobrane i ze nie chronia mnie... boje sie ze zajde w ciaze a przez 14 dni po 24h na dobe nie bede mowic "nie kochanie nie dzisiaj":( bo wlasnie te wakacje beda dla nas oboje szczegolne jak myslicie nadal brac te tabletki? czy zglosic sie do gin po przepisanie innych i za tydzien brac juz inne?? nie wiem co robic dodam ze mam 19 lat i jeszcze nie wspolzylam z moim chlopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena87
kaiinka nie ma za co :) Gosia 281 zawsze warto zapytać :) coupelle to całkiem normalne, że oprócz plamień mogą wystąpić też krwawienia między miesiączkowe, więc nie ma się czym martwić, chyba że będą się utrzymywać przed dłuższy czas... emila99 każde tabletki brane właściwie zabezpieczają Cię przed ciążą, a to o czym mówisz to tylko skutki uboczne, więc jeśli jest to dla Ciebie meczące zmień je...jednak moim zdaniem powinnaś jeszcze poczekać, bo to kwestia przyzwyczajenia się organizmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belabeladonna
emila99 jesli tak bardzo boisz sie ze tabletki nie dzialaja (co jest raczej niemozliwe) to dokladnie obserwuj swoj cykl (to nic nie kosztuje a oszczedza nerwow). kazda dorosla kobieta powinna wiedziec jakie objawy towarzysza owulacji. tabletki sprawiaja ze przez caly cykl kobieta czuje sie dosyc sucho. jesli mimo wszystko zaobserwujesz u siebie gesty ciagnacy sie sluz to pomysl o dodatkowym zabazpieczeniu. ja lącze obserwacje ze srodkami mechanicznymi juz kilka lat a wpadki nie zaliczylam. wiec z tabletkami prawdopodobienstwo zajascia w ciaze jest jeszcze mniejsze ;) niepotrzebnie sie martwisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
belabeladonna -----tak z ciekawosci.Jak Ty chcesz obserowowac dni plodne w sztucznym cyklu? Gesty ciagnacy sie sluz? Taka konsystnecje sluz moze miec przez caly czas brania tabletek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila99
ja mam caly czas prawie ciagnacy sie sluz od kiedy biore tabletki wiec co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
emila99 ----- nie sugeruj sie tym.Nie da sie obserowac dni plodnych w sztucznym cyklu.Badzmy powazni.Tabletki zmieniaja konsystencje sluzu,moze byc gesty przez caly czas,ma on za zadanie 'utrudniac zycie' pleminikom.W koncu tabletki nie tylko blokuja owulacje. Plamic mozesz do 3 miesiecy.Nie oznacza to,ze jestes slabo zabezpieczona.Tabletki maja odpowiednia dawke zeby zablkowac cykl.Czasmi sie zdarza,ze dawka jest zbyt mala zeby utrzymac cykl,ale antykoncepcja nadal jest zachowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena87
zgadzam się z przedmówczynią...tabletki antykoncepcyjne modyfikują miesięczne zmiany temperatury i zmiany śluzu, wieć jest to zawodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila99
bardzo dziekuje za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zesia 154
mam pytanko. tabletki biorę już 11 dni czy jeżeli zacznę kochać sie bez zabezpieczenia to moge być pewna ze nie wpadne:) dodam jeszcze ze moj lekarz kazał mi odczekać miesiąc nim zrezygnuje z dodatkowego zabezpieczenia. z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zesia 154
biorę już 11 tabletke yasminelle czy mogę już czuć się w pełni zabezpieczona? dodam ze lekarz kazał mi odczekać miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---ja
zesia 154 to zależy w którym dniu cyklu rozpoczęłaś zażywanie tabletek. Jeśli masz nieregularne cykle i zaczęłaś w dowolnym dniu, to dla bezpieczeństwa przez ten miesiąc stosuj jeszcze metody mechaniczne. A jeżeli zażyłaś w 1 dniu miesiączki, to według ulotki jesteś od razu zabezpieczona... Ja jednak przy zażywaniu tabletek wolałam odczekac ten jeden miesiąc, tabletki zażywam już 7 miesięcy i w ciązy nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazijoszi1
Mloda polożna----jednak teraz mimo, że zaczełam przyjmowac tabletki w tym samym dniu w ktorym skonczyla, nie oznacza to zadnych problemow? i nie ma to większego znaczenia? bo przypomne, że blister skonczylam w piatek i zaczełam ponownie w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazijoszi1
Młoda położna---czy mimo wszystko teraz dobrze przyjmuje tabletki, bo przypomne, że skonczylam brac w piatek(wzielam ostatnia tebletke) i zaczelam nowy blister rowniez w piatek, wiec nie minely pełne 7 dni? i czy to ma na cos wplyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazijoszi1
Młoda położna---czy mimo wszystko teraz dobrze przyjmuje tabletki, bo przypomne, że skonczylam brac w piatek(wzielam ostatnia tebletke) i zaczelam nowy blister rowniez w piatek, wiec nie minely pełne 7 dni? i czy to ma na cos wplyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEPEWNA22*
Młoda położno czyli jestem w pełni zabezpieczona bo z tej niepewności trochę pogubiłam :P Dziękuje za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEPEWNA22*
Młoda położno - czyli jestem dalej w pełni zabezpieczona ? z tej niepewności to się trochę pogubiłam :) Dziękuję za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda0988776
Droga Młoda Położno mam ogromną prośbę byś napisała nazwę żelu na wypryski starałam się znaleść jego nazwę ale nie udało mi się a właśnie niedawno odstawiłam tabletki i mam okropną twarz muszę coś na to poradzić bo wstyd z domu wyjść taki mam krosty. Błagam napisz mi za co z góry dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda0988776
Droga Młoda Położno mam ogromną prośbę byś napisała nazwę żelu na wypryski starałam się znaleść jego nazwę ale nie udało mi się a właśnie niedawno odstawiłam tabletki i mam okropną twarz muszę coś na to poradzić bo wstyd z domu wyjść taki mam krosty. Błagam napisz mi za co z góry dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda0988776
Droga Młoda Położno mam ogromną prośbę byś napisała nazwę żelu na wypryski starałam się znaleść jego nazwę ale nie udało mi się a właśnie niedawno odstawiłam tabletki i mam okropną twarz muszę coś na to poradzić bo wstyd z domu wyjść taki mam krosty. Błagam napisz mi za co z góry dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabelle_000
Młoda połozna ----- a czy to nie jest tak ze jak zaczelam brac pierwsze tabletki w np. PONIEDZIALEK to juz zawsze tak bedzie.. prziciez po 21 dnaich zawsze wypada przerwa 7 dniowa i zwowu bedzie ten poniedzialek ( nie mowie o komplikacjach .... pominiecie tabletki przedluzenie brania czy inne tam .. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
kazijoszi1 ---- przeciez napisalam Ci,ze przerwe mozna skracac. NIEPEWNA22 ---- jestes zabezpieczona. młoda0988776 --- ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×