Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość bocobybylogdyby
Otarda zaczynasz łykać, wtedy kiedy pojawi się krew, nie ważne czy to będzie plamka, czy wielki krwotok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otarda
bocobybylogdyby dzięki za szybką odpowiedź :) ...tzn to są tylko ciemne plamy tak jak pod koniec okresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie: przez 3 miesiące brałam yasmine, potem pół roku yasminelle, a teraz albo ginekolog się pomyliła, albo w aptece - dali mi yasmine, niestety zorientowałam się zbyt późno. Czy nic się nie stało i mogę spokojnie zrobić zmianę i brać yasmine po 7-dniowej przerwie? Czy powinnam je wymienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie: przez 3 miesiące brałam yasmine, potem pół roku yasminelle, a teraz albo ginekolog się pomyliła, albo w aptece - dali mi yasmine, niestety zorientowałam się zbyt późno. Czy nic się nie stało i mogę spokojnie zrobić zmianę i brać yasmine po 7-dniowej przerwie? Czy powinnam je wymienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena87
kasia_05...z tego co mówią lekarze i informują producenci, możesz zacząć łykać Yasmine jeśli czułaś się po nich dobrze i Ci odpowiadały, jednak wydaje mi się, że w takim wypadku (zmiany tabletek) powinno się łykać nowe bez 7 dniowej przerwy...jeśli jednak Cię to uspokoi to po prostu wymień tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kronika87
kasia_05...z tego co mówią lekarze i informują producenci, możesz zacząć łykać Yasmine jeśli czułaś się po nich dobrze i Ci odpowiadały, jednak wydaje mi się, że w takim wypadku (zmiany tabletek) powinno się łykać nowe bez 7 dniowej przerwy...jeśli jednak Cię to uspokoi to po prostu wymień tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia
Od czasu jak biore te tabletki czuje sie bardzo dobrze, nawet lepiej niz zanim je bralam. Mam tylko jeden maly problem - dokuczaja mi przy tym paskudne zaparcia (jak kiedys odwiadzalam w tym celu kibelek dwa albo nawet trzy razy dziennie tak teraz zalatwienie sie raz na trzy/4 dni to juz cud) oraz wzdęcia które męczą mnie w godzinach wieczornych (tak po 15 sie zaczynaja). troche to meczace jest a nic mi nie pomaga. łykam xenne i espumisan, jem po kilka jogurtow dziennie, pije duzo mleka i herbatki, omijam ciezkostrawne jedzenie a mimo to jest coraz gorzej. Yasminelle biore od dwoch miesiecy. Zauwazylam tez ze od tego czasu bardzo zaczelam tyc mimo ze jem o dwa razy mniej przybylo mi 6 kg. Nie jest to najwiekszy problem bo przy takim wzroscie warto miec troche ponad 60kg, ale nie chce zeby przybylo mi ich wiecej. Myslicie ze to sie w koncu unormuje? I ze z czasem przestane przybierac na wadze? I co radzicie na te wzdecia i zaparcia? Nie miałam tez nigdy problemow z cera, teraz natomiast moja twarz wyglada wyjatkowo paskudnie, pelno syfkow i ropnych krost ktore nie chca sie wcale goic, a do tego zaskorniki ktore potwornie bola... nie moge przez nie patrzec w lustro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia
Od czasu jak biore te tabletki czuje sie bardzo dobrze, nawet lepiej niz zanim je bralam. Mam tylko jeden maly problem - dokuczaja mi przy tym paskudne zaparcia (jak kiedys odwiadzalam w tym celu kibelek dwa albo nawet trzy razy dziennie tak teraz zalatwienie sie raz na trzy/4 dni to juz cud) oraz wzdęcia które męczą mnie w godzinach wieczornych (tak po 15 sie zaczynaja). troche to meczace jest a nic mi nie pomaga. łykam xenne i espumisan, jem po kilka jogurtow dziennie, pije duzo mleka i herbatki, omijam ciezkostrawne jedzenie a mimo to jest coraz gorzej. Yasminelle biore od dwoch miesiecy. Zauwazylam tez ze od tego czasu bardzo zaczelam tyc mimo ze jem o dwa razy mniej przybylo mi 6 kg. Nie jest to najwiekszy problem bo przy takim wzroscie warto miec troche ponad 60kg, ale nie chce zeby przybylo mi ich wiecej. Myslicie ze to sie w koncu unormuje? I ze z czasem przestane przybierac na wadze? I co radzicie na te wzdecia i zaparcia? Nie miałam tez nigdy problemow z cera, teraz natomiast moja twarz wyglada wyjatkowo paskudnie, pelno syfkow i ropnych krost ktore nie chca sie wcale goic, a do tego zaskorniki ktore potwornie bola... nie moge przez nie patrzec w lustro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co się znmai stało
ja wywalilam 2 opakowania jasmin do smietnika a moglam komus sprzedac z kafe aj!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kronika87
Belunia, a mogę zapytać od kiedy bierzesz Yasminelle? skutki uboczne występują do jakiegoś czasu, trochę minie zanim organizm się przyzwyczai...czasem bywa tak, że dopiero w czasie 4 blistra wszystko zaczyna się normować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kronika87
Belunia, a mogę zapytać od kiedy bierzesz Yasminelle? skutki uboczne występują do jakiegoś czasu, trochę minie zanim organizm się przyzwyczai...czasem bywa tak, że dopiero w czasie 4 blistra wszystko zaczyna się normować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kronika87
Belunia, a mogę zapytać od kiedy bierzesz Yasminelle? skutki uboczne występują do jakiegoś czasu, trochę minie zanim organizm się przyzwyczai...czasem bywa tak, że dopiero w czasie 4 blistra wszystko zaczyna się normować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kronika87
Oo sorry, jednak napisałaś...jeśli to trwa dopiero dwa miesiące to moim zdaniem warto poczekać i uzbroić się w cierpliwość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
kasia_05 ---- powinnas wyjasnic pomyłke.Wezmiesz teraz yasmin a potem znowu wrocisz do yasminelle? Takie skakanie nie jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny za odpowiedzi:) Nie będę ryzykować i je wymienię.jak się uda:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny za odpowiedzi:) Nie będę ryzykować i je wymienię.jak się uda:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka_mala
Kurde..dziś pierwszy raz..bez zadnych dodatkowych zabezpieczen facet skończył..jestem w drugim bilistrze, dzis czwarta tabletka... szczerze powiem, ze sie cykam troche...ale myśle ze bedzie dobrze;) Bo jak nie... Czy wy też sie tak bałyście na początku?? Moje skutki uboczne powoli mijaja :) na szczescie, piersi juz coraz mniej bola....cera mi sie poprawiła...coraz lepsze samopoczucie.... zobaczymy co bedzie dalej... :) zeby tylko te tabletki nie zawiodły... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena87
ewka_mala wydaje mi się, że na początku to dla każdej było dziwne, że niby bez niczego ;) ale z czasem przechodzi i nie będziesz chciała wracać do prezerwatyw... no chyba, że to okaże się konieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka_mala
Lena87 ---> Tak też myślałam...wiem, że z poczatku bede troche panikowac..ale wierze w skutecznosc tych tabletek..w koncu co miesiac płace te 36zl ;) Męczy mnie jeszcze jedna rzecz.... dzis mimo uzycia płynu nawilzającego..(uzywam odkad zaczełam zazywac tabletki) czułam chyba troche za duże tarce w pochwie..zwłaszcza jak facet wchodził... wczesniej, przed braniem tabletek, nie miałam z tym problemu, wrecz przeciwnie, czasem bywało za duzo tego śluzu... co ja mam zrobić?? Czy to wróci do normy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny.. zaczynam miec problemy.. od kilku dni mam straszne uczucie mdłości i bóle żołądka.. jem czy nie wciąż jest tak samo.. nie wiem juz sama czy to od tabletek czy od palenia (a naprawde rzucam i sie ograniczam).. nie wiem co robic.. nie biore zadnych kropli żołądkowych ani nic w tym stylu bo troche sie boje.. staram sie to przezyc bo nie chce zmieniac tabletek (zmienianie co chwila tabletek kosztuje) i zaczynac wszystkiego od poczatku.. myslicie ze mi przejdzie? ktoras tak z was miala? czy powinnam sie zastanowic nad zmiana tabletek? prosze odpowiedzcie mi bo nie wiem co myslec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
coupelle ---- powinnas zastawnowic sie nad laczeniem palenia z tabletkami.Kazdy zoladek mialby dosc od takiej mieszanki,w koncu wrzody nie robie sie bez powodu.Mozliwe tez ,ze jest to przejsciowe.Jezeli rzucisz palenie i nie pomoze to znaczy,ze to od tabletek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena87
mala_ewka...z tego co wiem jest dość spora liczba dziewczyn, które mają ten sam problem...chwilowym rozwiązaniem są żele tak jak mówisz, a czy przejdzie okaże się z czasem, miejmy nadzieję, że tak bo na dłuższą metę to staje się uciążliwe... :| coupelle...tak jak mówi młoda_położna to może być wina papierosów, jednak zdarza się i tak, że niepalące też odczuwają mdłości w pierwszych dniach, jednak wydaje mi się, że najlepiej rzucić palenie całkowicie dla własnego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka_mala
Lena87 ---> z tym, ze troche tak dziwnie, brać wszedzie ze sobą ten żel... i być od niego uzależnionym... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulekk
Nadal krwawię, nawet po odstawieniu tabletek jest tak samo:( czyli czeka mnie jutro zabieg:( jestem załamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena87
coupelle...tak, jesteś zabezpieczona... ewka_mała...to akurat racja, ale zawsze zostaje naturalne nawilżenie-ślina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena87
coupelle...tak, jesteś zabezpieczona... ewka_mała...to akurat racja, ale zawsze zostaje naturalne nawilżenie-ślina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulekk
lolson007 - dziękuję za pocieszenie, strasznie się boję:( nie potrafię wziąźć si e w garść:((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×