Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość lejla9000
dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda polozna mam pytanie...niedlugo skoncze kolejny blister ale jade na wakacje a krwawienie wystepuje w 4 dniu przerwy zawsze...chcialabym sobie zaoszczedzic krwawienia na wakacjach wiec powiedz mi co lepsze nie robic przerwy i wziasc odrazu kolejny blister czy skorocic przerwe do tych 3 dni i wtedy wziasc kolejna pigulke? co bedzie lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaRcIk56
Mam pytanie,jak w sumie kazdy tutaj;) Biore yasminelle drugi dzien,pierwsze tabletki (wczoraj i przedwczoraj)brałam powiedzmy,ze 00:20 ale stwierdzilam ,ze to za pozno,moge tak poprostu od dzisiaj przesunac sobie godzine i brac je np.o 20???? Bardzo prosze o odpowiedź;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrin
mam takie pytanko, biore jasminelle juz od 9 miesiecy, moja ginekolog mowila, ze powinnam scudnac przy tych tabletkach, ale niestety jest inaczej. czy zmiana tabletek na inne wiaze sie znowu z przechodzeniem przez m.in. plamienie itp jak w czasie pierwszych opakoan tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carrin chyba tylko zrzucic wode ktora sie moze zatrzymywac....bo nie slyszaam o odchudzajacej antykoncepcji...jezeli zmienisz na inne to pierwsze 3 miesiace organizm sie bedzie przywyczajal tez mozesz miec plamienia w koncu dawka hormonow bedzie inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik88
Hej dziewczyny mam na zbyciu 3 opakowania tabletek yasminelle moze któraś byłaby zainteresowana ??Sprzedam je za85zł.Są wżne do 2012roku.Piszcie na mój adres e-mail:asitto@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carrin chyba tylko zrzucic wode ktora sie moze zatrzymywac....bo nie slyszaam o odchudzajacej antykoncepcji...jezeli zmienisz na inne to pierwsze 3 miesiace organizm sie bedzie przywyczajal tez mozesz miec plamienia w koncu dawka hormonow bedzie inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik88
Hej dziewczyny mam na zbyciu 3opakowania tabletek Yasminelle,może któraś byłaby zainteresowana??Sprzedam je za 85zł.Są ważne do 2012roku.Piszcie na mój adres:asitto@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrin
o odchudzajacej ja tez nie slyszlam :P ale hormony, ktore sa w tabletkach moga zwiekszac badz zmniejszac laknienie z tego co wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carrin chyba tylko zrzucic wode ktora sie moze zatrzymywac....bo nie slyszaam o odchudzajacej antykoncepcji...jezeli zmienisz na inne to pierwsze 3 miesiace organizm sie bedzie przywyczajal tez mozesz miec plamienia w koncu dawka hormonow bedzie inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. chyba nie zrozumiałam do końca ulotki i kiedyś wzięłam tabletke w 3 tygodniu po 8 godzinach no i zaczełam drugi blister bez tygodnia przerwy- zgodnie z instrukcją i krwawienie zgodnie z ulotką rozpoczeło sie pod koniec tego drugiego blistra więc myslałam że wszystko zrobiłam ok. teraz znowu zapomniałam tabletki w 3 tygodniu i znowu minęło 8 godzin a ja w akcie desperacji poleciałam po następne opakowanie ( chociaz miałam sobie zrobić przerwe od tabletek). Wczytałam sie uważniej w ulotke i jeżeli sie wzięło tableteke w mniej niż 12 godzin to nic sie nie stało ale w sumie byłoby mi na reke że okres p[rzełozy mi sie o te 3 tygodnie. Moge tak zrobic jak wcześniej? Czyli nie robic tygodnia przerwy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrin
jak masz zdrowy rozsadek to nie odpowiadaj ludziom jesli nie masz nic madrego do powiedzenia :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acia88
Ja biorę drugie opakowanie i muszę stwierdzić, że naprawdę mam mniejsze łaknienie i po prostu chudnę, zawsze byłam raczej łakomczuchem, więc składam to na winę tabletek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat mam ale Ty chyba czytac nie potrafisz...jak ktos zre bez opamietania i ma zwiekszony apetyt to niech magnezytki bierze a nie tabletki antykoncepcyjne bo to nie sa srodki na zmniejszanie laknienia....poza tym po pigulkach sie nie chudnie...zeby zgubic wage to potrzebna jest ciezka praca dieta i cwiczenia a nie pigulki...poza tym zaden ginekolog Ci nie powie ze schudniesz przy braniu pigulek antykoncepcyjnych wiec nie wprowadzaj ludzi w blad...pigulki antykoncepcyjne nigdy nie byly stosowane do leczenia otylosci czy nadwagi....jesli nie chudniesz to nie przez tabletki tylko przez brak pracy nad soba sama bo powtarzam jeszcze raz nie ma cudownego srodka trzeba miec dobrze zbilansowana diete i cwiczyc nikt tego za Ciebie nie zrobi...na pytanie czy bedziesz znowu przechodzila przez plamienie Ci odpowiedzialam ale za pewne nie potrafisz czytac ze zrozumieniem wiec pisze jeszcze raz mozesz miec plamienia ale nie musisz to jest tak samo jakbys zaczynala brac pierwszy raz tabletki bo sa inne co oznacza ze maja inny sklad i inna dawke hormonow czyli nie wiadomo jak zareaguje Twoj organizm moze nie bedzie nic a moze beda plamienia...na to ze apetyt Ci sie zmniejszy bym nie liczyla bo pigulki antykoncepcyjne jak sama nazwa wskazuje sluza a ntykoncepcji i nie sa pigulkami zmniejszajacymi laknienie ani tym bardziej pigulkami odchudzajacymi...jesli masz problem z waga i laknieniem to idz do dietetyka i endokrynologa a nie ginekologa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acia88-moze tak byc ze komus sie apetyt zmniejsza a komus zwieksza to sa hormony i jakby nie bylo ingerencja w organizm...ale pomysl czy Ty tak jak carrin zaczelas brac yasminelle zeby schudnac? dla mnie to jest chore ...swoje lenistwo w walce ze zbednymi kilogramami zwalac na pigulki? bo ginekolog powiedzial ze na nich schudne...mi ginekolog powiedzial ze one nie maja wplywu na wage co jedynie sprawiaja ze nie zatrzymuje sie woda tak jak normalnie to jest przed okresem a po 3 blistrze zapytal czy nie przytylam...tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz tak zrobic..poza tym ja szlyszalm od swojego ginekologa ze bezpiecznie mozna pigulke przesunac o 2h (wczesniej albo pozniej) bo jak to bedzie wiecej to moze byc (ale nie musi) obnizona skutecznosc ze wzgledu na to ze yasminelle maja niska dawke hormonow... ja mam pytanie do Ciebie biorac 2 opakowania pod rzad bez zadnej przerwy nie czulas zadnych skutkow ubocznych? wszystko bylo oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krOopeczka --- 3 blistry pod rzad? Szczerze odradzam,nigdy w zyciu tak zle sie nie czulam jak wtedy.Zreszta spokojnie mozesz zrobic przerwe.Szanuj swoj organiznm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore juz 5 blister i czuje sie dobrze, żadnych skutków ubocznych. Zrobiłabym ta przerwe ale coś mi wypadło i chciałbym ten okres przesunąć, czyli nic sie nie stanie jak zrobie tak drugi raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy sie dobrze zrozumiałyśmy... nie brałam 3 blistrów naraz bez tygodni przerwy, poprostu kiedyś zapomniałam i wzięłam 2 pod rząd i teraz chciałbym zrobić to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krOopeczka ---- czy to jest warte zdrowia? Jeszcze nie pogodzilas sie z tym,ze jestes kobieta i co miesiac masz okres?Jak nie wakacje to urodziny chlopaka, jak nie urodziny to sesja.... To sa hormony,maja wplyw na caly nasz oragnizm.A potem bedziesz pisala,ze zle sie czujesz,krwawisz caly czas,masz tradzik,a po zuplenym odstawieniu nie mozesz doczekac sie na okres bo Twoja gospodarka hormonalna wariuje.Ale ok jak wolisz uczyc sie na swoich bledach niz cudzych to prosze bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewe001
mam pytanie dostalam od koleznaki tabletki w pelni nie naruszone ale jaka mam pewnoc ze one sa dobre dla mnie i czy mnie zabezpieczaja tak jak powinny skoro lekarz mi ich nie przypisal a nie mam skodkow ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcik56
Mam pytanie,jak w sumie kazdy tutaj Biore yasminelle drugi dzien,pierwsze tabletki (wczoraj i przedwczoraj)brałam powiedzmy,ze 00:20 ale stwierdzilam ,ze to za pozno,moge tak poprostu od dzisiaj przesunac sobie godzine i brac je np.o 20???? Bardzo prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewe001 ----- wszystko tak chetnie bierzesz co Ci daja? To sa hormony a nie cukierki.Bierze sie je tylko z przepisu lekarza. A skad wiesz,ze nie masz zadnych medycznych p/wskazan do brania hormonow? Marcik56 ----- jednorazowo mozesz.Ale trzymaj juz sie tej pory. krOopeczka ---- czyli na 6 blistrow 3 przerwy? Rob co chcesz,w koncu to Twoje zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej przecież ja sie chciałam właśnie dowiedziec co moze sie stań i czy w ogóle moge tak zrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcik56
Dziękuje za odpowiedź;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×