Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość miła55
mam pytanie...dzis skonczylam opakowanie, czyli nastepna tabletke musze lyknac we wtorek za tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła55
tzn jeszcze raz...dzis skonczylam opakowanie czyli wtorek, wiec nastepna tabletke biore w srode za tydzien tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie amatorka
Mila 55- Dzisiaj wzielas ostatnia tabletke. Jest wtorek wiec musisz zrobic siedem dni bez tabletki a zatem bez tabletki masz sr, czw, pia, sob, ndz, pon, wt i W SRODE MUSISZ WZIAC KOLEJNA TABLETKE Z NOWEGO OPAKOWANIA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina12435
Proszę pomóżcie!! Biorę yasminelle już od roku i tak wlasnie dzisiaj patrzyłam że okres będzie mi przypadał na boze narodzenie i ferie zimowe..a ja właśnie wtedy będę się widziała z moim chłopakiem..od jutra powinnam zacząć nowy blister ale obliczyłam że jeśli rozpocznę 21wrzesnia – za 12 dni to nie będę miała miesiączki w te dni w które nie chcę..wiem żę istnieje coś takiego jak 2 blistry podrząd ale to i tak nie dużo pomorze bo albo będę miała w ferie albo w święta..tak więc moje pytanie jest następujące czy mogę zrobić tak długą przerwę skoro antykoncepcja jest mi potrzebna od grudnia, to ureguluje mi się to wszystko?? I będę w grudniu zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina12435 ----- znasz takie powiedzenie \'myslal indyk o niedzieli,a w sobote leb mu scieli \' ? Tabletki antykoncepcyjne to hormony,ktore wplywaja na funkcjonowanie calego organizmu.Nie mozna przedluzac przerwy nie tylko dlatego,ze antykoncepcja nie bedzie zachowana,ale tez po to zeby nie doprowadzac do zaburzen hormonlanych.Mozesz sobie skracac przerwe ale nie wydluzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika-kika-bika
Przeszłam z Cilestu na Yasminelle. Pierwszą tabletkę lekarz kazał mi wziąć w 5 dniu cyklu (czyli wyszedł mi szósty dzień od ostatniej tabletki Cilestu). Jestem b. zadowolona, skuteczność antykoncepcyjna od pierwszej tabletki (od 3 miesiecy biorę Yasminelle i jakoś nie zaszłam w ciąże :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahalj
młoda położno mam pytanko: wczoraj wzięłam xenne 1,5 godizny po tabletce( na smierc zapomnialam ) czy skutecznosc jest dalej zachowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przessssstraszona
dziewczyny pomozcie, yasminelle biore od soboty(to moje pierwsze tabletki) i tak jakos od niedzieli miewam wieczorami dretwienie nog i klucie w lydkach, boje sie ze to moze byc ta cala zakrzepica bo ogolnie to mam problemy z sercem mam lekka arytmie i wypadanie platka zastawki i ogolnie niskie cisnienie cos okolo 110/65, moja gin wiedziala o tym i kazala mi do siebie dzwonic ale nie moge sie do niej dobic a jechac tez nie mam kiedy bo szkola i nie wie czy brac dalej te tabletki czy przerwac????? prosze odpowiedzcie jak najszybciej bo sie boje ze cos mi sie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna p
sprzedam 4 opakowania yasminelle, po 22zł wazne sa do 05, 2009 o zainteresowaną o kontakt prosze na annapruska@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przessssstraszona ---- zakrzepica nie robi sie w dwoch nogach jednoczesnie.Tableki wyplukuja potas i magnez co wlasnie objawia sie dretwieniami.Bierz regularnie potas z magnezem,powinno pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna p
sprzedam 4 opakowania yasminelle, po 22zł wazne sa do 05, 2009 o zainteresowaną o kontakt prosze na annapruska@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przessssstraszona
dziekuje ślicznie :* a juz sie balam.... uffff.... czyli jutro sobie skocze do apteki po potas bo magnez chyba mam i mam nadzieje ze bedzie lepiej :) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaaaaa
czyli nawet jak wypilam bardzo duzo(aż sie źle czułam...) po wzieciu tabletki i przed stosunkiem to antykoncepcja jest zapewniona tak samo? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new girl
Młoda Położna mam pytanie :) Zaczęłam dzisiaj brać Dalacin C- antybiotyk. Czyli trzeba się dodatkowo zabezpieczać przez okres brania tak? i 7 dni po skończeniu antybiotyku, tak? i to napewno wystarczy? :> a co z tymi plemnikami "z wczoraj" np.? :) Przecież one przeżywają ileś tam godzin, to jak teraz wzięłam antybiotyk to wszystko ok będzie? :) Bardzo proszę o odpowiedź bo mnie to nurtuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam dziś test. n9ie jestem wciąży:):) młoda położno czy test zrobiony po 10 dniach daje wynik prawdziwy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaaaa
??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanie do Młodej położnej. Przerwałam branie yasminelle po trzech cyklach, ponieważ zaczeły mi wychodzić żyły. Doszłam jednak do wniosku, że chyba nie przemyślałam sprawy, bo ze względu na mój stan zdrowia nie mogę sobie teraz pozwolić na wpadkę :( Mam astmę i leczę się sterydami :( W zwiąsku z tym chciałam się dowiedzieć po jakmim czasie mogę rozpocząć kolejny blister?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła55
skonczylam opakawanie i sie zastanawiam jak to bedzie z godzina przy nastepnym...zawsze bralam w poludnie to nowe musze zaczac lykac tak samo czy moge zmienic czas i nic sie nie stanie? a co jesli np pierwsza wezme pare godzin pozniej a nastepne juz w poludnie tak jak bralam przy poprzednim, zmieni sie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
new girl ---- wszystko bedzie ok,zabezpieczasz sie przez caly czas brania antybiotyku plus 7 dni. Beatka27 --- 100% pewnosci da Ci tylko wynik beta z krwi. propoklusek ---- po konsultacji z lekarzem.Moze ze wzgledu na te zyly lepiej jest zmienic tabletki na inne? miła55 ---- nowy blister mozesz brac o innej godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaaaa
młoda polozno odpowiesz na moje pytanie z góry???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczegotakmam
właśnie minął tydzień odkąd zaczęłam brać tabletki yasminelle i nie wiem dlaczego odkąd je biore drętwieją mi nogi,pupa labo ręce czy coś jest nie tak ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapałka333
pytanie do młodej położnej hej-biore yasminelle juz 3 tydzien sa to moje pierwsze tabletki wszytsko jest ok,tylko cale trzy tygodnie mam plamienie-czy to normalne?najwieksze krwawienie mialam po wspolzyciu i troche mnie to martwi czy wszytsko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwię się
dziewczyny, czy wy też macie takie skąpe krwawienia z odstawienia? bo ja mam i martwi mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminellkaaa
Czy tabletka wzięta pół godziny za późno wchonie się i zadziała tak jak trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yga
młoda położna...mam problem...otóż przez własną nieuwagę zażyłam tabletkę z nowego blistra dopiero 9 dnia przerwy a nie 8 tak jak powinnam i moje pytanie jest takie czy dobrze zrobiłam, że mimo wszystko tabletkę zażyłam i czy teraz muszę się dodatkowo zabezpieczać przez cały blister?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniqua
yasminellka ----> jak najbardziej, nie ma zadnego problemu ;) martwię się ----> krawienia mogą być skąpe, nie ma się czym przejmować. Może być tak, że wystąpią naprzemiennie, w jednym cylku skąpe w kolejnym obfite albo zawsze mogą być skąpe. Możliwości jest dużo ;) Skąpe = dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×