Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość calineczqa
a Ty Beatko absolutnie nie masz się czym martwić, ja się kochałam i zapomniałam dwóch tabletek pod rząd. Od razu po okresie są dni niepłodne więc to jest dodatkowe zabezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calineczqa dziekuje ci za odpowiedz. bardzo sie boje. w srode na wszelki wyadek zrobie test. w aptece powiedziano mi ze po 10 dniach mozna test juz robic i wynik bedzie prawidlowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choc powiem szczeze ze jeszcze sie boje. ale aanizujac wszystko. slyszlam tez opcje ze w tym plynie sa plemniki nie zdolne o zaplodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniqua
Beatka naprawdę nie masz się czym przejmować. Wszystko będzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
No prosze ile wrozek mamy na forum.Pleminki w plynie sa zdolne do zaplodnienia,moj siostrzeniec jest wlasnie z 'takiego' plemnika ;-)Musisz zdawac sobie sprawe,ze pleminiki sa w stanie przezyc w kobiecie do 7 dni,a od 8 dnia odblokowuje sie owulacja.Dlatego,trzeba rozpoczac nowy blister 8 dnia.ALe zgadzam sie z polozna,musialabys miec pecha zeby zajsc w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeryl
Dziewczyny mam pytanie.. teoretycznie znam odpowiedz ale ktos musi mi powiedziec ze jest okej.. wczoraj kochalam sie z chlopakiem po raz pierwszy 'do konca'.. i dzisiaj spoznilam sie z tabletka ok 5 godzin.. (zwykle biore ok 12.30-13.30 - zależy od dnia) a dzisiaj wzielam o 18.. pierwszy raz zdarzylo mi sie takie opoznienie.. wiem ze ochrona jest do 12 godzin.. ale troche sie schizuje.. powiedzcie ze wszystko okej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam tylko do was takie pytanie dla pewności...i z góry dzięki za odpowiedź mianowicie... czy w momencie kiedy biore tabletki regulranie itp. to nie ma obaw gdy chłopak skończy stosunek w środku..we mnie ? tak? czy jednak biorąc tabletki też trzeba uwazać żeby nie skończyło się we mnie? będę wdzięczna za odp. ponawiam swoje pytanie... sorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vc
lolson007 nie musisz sie martwic. Mozecie sie cieszyc seksem do konca oboje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziękuję ci bardzo :) shizy złapałam pewnie dlatego :) uspokoiłaś mnie :) pozdrawiam ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Czesc babeczki :) Mam pytanie do Mlodej Poloznej- cos mnie lapie jakies przeziebienie, gardelko boli , powiedz mi czy takie rzeczy jak rutinoscorbin i tablketki na gardlo moge spokojnie jesc przy tabletkach?a jak nie to co bezpiecznego polecasz na przeziebienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc , dziewczyny mam taki mały problem , jezeli mozna nazwać to problemem bo osobiscie nie sadze zeby było sie czym martwić, otóz jestem a raczej koncze trzeci blister , dzis biore dokładnie ostatnia tabletkę a od hmm 2 dni mam plamienia , małe bo małe ale sa , dodam ze nie mam zadnych innych skutkow ubocznych wrecz czuje sie rewelacyjnie , Chyba nie mam sie czym martwić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaaa1234
młoda położno dziękuje Ci za wyczerpującą odpowiedź. wiem, że tabletki działają na moją korzyść tylko troche przygnębił mnie fakt, że byc moze bede musiała je brac długo i to że zaczełam je brac w tak młodym wieku. od niedawna co prawda służą mi też jako środek antykoncpecyjny ale chyba znowu spróbuje zrobic pół roczna przerwe i zobaczyc jak moj organizm zareaguje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytojestwporzadku
W śrdoe dostałam okresu i wzięłam pierwszą w swoim życiu tabletkę anty yasminelle ... zazwyczaj okres trwał u mnie 7 dni a teraz po tabletkach dzisiaj już mi się skończył czy to jest w porządku ??? proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genie to wkoncu jak to jest? Kochałam sie z chłopakiem drugiego dnia po okresie, no ale właśnie 9 dnia wzięłam ta tabletkę. Używaliśmy gumki ale pękła. jaki sie zorientowaliśmy to od razu przerwałam. do wytrysku wcale nie doszło.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
czytojestwporzadku Wszystko jest w porzadku. Beatka27 Chodzi mi to,ze plamieniki w plynie sa zdolne do zaplodnienia.Nic wiecej.Ryzyko wpadki jest,nawet przy regularnym braniu tabletek. Mnie dwoch roznych lekarzy,mowilo ze jak zapomne wziac tabletki 8 dnia to musze zabezpieczac sie dodatkowo do konca blistra,bo na poczatku pierwszego tygodnia dochodzi do zablokowania owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
Beatka27 A co to wogole znaczy 'drugiego dnia po okresie'? Ktory dzien przerwy to byl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn to był już drugi dzień w którym brałam tabletkę. przypominajac ze tabletke wzielm 9 dnia przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. 9 dnia wzięłam tylko jedna. a następnego dnia rano kolejna, a popludniu byl ten stosunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska kobietka
Zauważylam ze sporo osób korzysta z powdowjnego zabezpueczenia...tzn, ze oprocz npigulek uzywacie jeszcze prezerwatyw...Ja tez z checia korzystalabym z podwojnego zabezpieczenia, ale nie chce uzywac prezerwatyw...I teraz moje pytanie...Czy uzywanie dopochwowych globulek (aplikuje sie je na 10 min. przed stosukniem i dzialaja przez godzine) koliduje jakos z dzialanie pigulek? Czy oslabiaja dzialanie? Drugie pytanie...Tak z ciekawosci...Czy mozna uzyc podczas stosunku kolejno dwoch globulek dopochwowych? Np. aplikuje jedna i po godzinie jesli mam z partnerem ochote na jeszcze jedno zblizenie, to czy moge zaaplikowac druga? Czy to , ze wezme dwie pod rzad moze zle wplynac na dzialanie pigulki antykoncepcyjnej, albo zle bedzie odzialywac na srodowisko wewnetrze pochwy, lub ogolnie na organizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka27 ---- zabezpieczaj sie dodatkowo do konca blistra.Mozesz dla pewnosci zrobic pozniej test,ale naprawde musialabys miec duzego pecha,zeby cos z tego wyszlo.Ale nigdy nic nie wiadomo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawska kobietka ----- lubisz jak Ci sie cos pieni w pochwie? Nie jest to przyjemne ani dla Ciebie ani dla partnera,na pieszczoty oralne Twoj parnter raczej nie bedzie mial ochoty.Pozatym trzeba je aplikowac jakies 15-20 minut przed samym stosunkiem i grzecznie czekac....Bez sensu.Z globulkami,prezerwatywami nadal jestes zabezpieczona na 99%.Nic Cie lepiej nie zabezpieczny od tabletek.Nie popadajmy w paranoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbezpieczac sie narazie nie będę bo mój partner wyjechał, w aptece dali mi test który wykrywa 6 dniowa ciąże, to czyli kiedy mogę zrobic już test???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska kobietka
Mloda polozno- naturalanie bede uzywac tabletek antykoncepcyjnych...Chce jednak miec podwojne zabezpiecznie...zawsze dla mnie to bedzie wiekszy komfort psychiczny...a to dla mnie bardzo wazne... Nie wiem jak dzialaja globulki...bardzo sie to pieni? Jesli chodzi o seks oralny...to w moim przypadku odpada, bo mnie to strasznie krepuje...ale jesli jest to niewielkie pienienie to nie ma problemu...natomiast jesli duze to faktycznie mogloby to byc nieco...hmmm...przykre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitka88
biore yasminelle od ponad półtora roku, krwawienie z odstawienia dostawałam zawsze w tej samej porze, a w tym miesiacu spóźnia mi sie juz ponad dzień. nie ominęłam żadnej tabletki, czy mam sie czym martwic? nigdy mi się az tak dlugo nie spóźnial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka27 ----- 10 dni po ostatnim stosunku. ciekawska kobietka ----- dla mnie globulki to najwieksze swinstwo jakie wymyslili w dziedznie antykoncepcji.Dla mojego partnera rowniez,Jego zreszta tez szczypalo... jowitka88 ----- o spoznieniu bedziesz mogla mowic jak krwawienie nie pojawi sie w 7 dniowej przerwie.Daj sobie na luz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za odpowiedz, uwielbiam te forum. zawsze jak mam problem to mogę tu napisać. dziekujeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny... ostatnio kiedy dochodziło do zbliżenia między mną a moim chłopakiem mimo ze to nie był mój pierwszy raz strasznie mnie bolało i postanowiliśmy przerwać.. za pierwszym razem mnie nie bolało a teraz strasznie.... chwilę poźniej kiedy próbowałam sprawdzić spama czy coś jest nie tak... okazało się ze na palcu miałam krew...:/ co to moze znaczyć...to było tylko chwilowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×