Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość ppppppppppp
Mam pytanie do mlodej poloznej lub innych dziewczyn, które będą mi w stanie odpowiedzieć-> Jaka jest szansa, aby owolucja się odblokowala mimo przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych i doszlo do polączenia plemnika z komórką jajową???? Czy jeśli do tego doszlo i poprostu antykoncepcja zadziałała jak "antykoncepcja po", czy jest jakiś sposób aby to poznać? Moje pytania wynikają stąd, że czytalam niedawno jeden artykul na ten temat, ale nie wszystko rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppppp
Mam pytanie do mlodej poloznej lub innych dziewczyn, które będą mi w stanie odpowiedzieć-> Jaka jest szansa, aby owolucja się odblokowala mimo przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych i doszlo do polączenia plemnika z komórką jajową???? Czy jeśli do tego doszlo i poprostu antykoncepcja zadziałała jak "antykoncepcja po", czy jest jakiś sposób aby to poznać? Moje pytania wynikają stąd, że czytalam niedawno jeden artykul na ten temat, ale nie wszystko rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppppp
Mam pytanie do mlodej poloznej lub innych dziewczyn, które będą mi w stanie odpowiedzieć-> Jaka jest szansa, aby owolucja się odblokowala mimo przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych i doszlo do polączenia plemnika z komórką jajową???? Czy jeśli do tego doszlo i poprostu antykoncepcja zadziałała jak "antykoncepcja po", czy jest jakiś sposób aby to poznać? Moje pytania wynikają stąd, że czytalam niedawno jeden artykul na ten temat, ale nie wszystko rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
llena podaj linka do tego artykulu moze sproujemy Ci go wyjasnic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylowa
szybkie pytanie , paczkę tab zaczynamy zawsze tego samego dnia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylowa
szybkie pytanie , paczkę tab zaczynamy zawsze tego samego dnia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dil_Se
Hej dziewczyny. Czytam tak wszystkie wasze wypowiedzi. i biore yasminelle 4 miesiąc i powiem wam o swoich doświadczeniach. Gdy zaczełam je stosować fakt piersi mi urosły co zadowoliło mnie to. Przyjeły mi się super, dobre samopoczucie miałam itp. Ale biore juz czwarte opakowanie i powiem wam że piersi mi zmalały mam mniejsze niż przed braniem tabletek. Strasznie schudlam(10kg), przez brak apetytu. twarz mi strasznie wypryszczyło i jajniki mnie bolą strasznie. Kocham sie ze Swoim Facetem codziennie wiele razy spuszcza się we mnie i boje sie że tabletki przestają działać.. Nie wiem czy powinnam głosić się do lekarza z tymi objawami czy to wszystko dlatego nie biorę o różnych godzinach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dil_Se
Hej dziewczyny. Czytam tak wszystkie wasze wypowiedzi. i biore yasminelle 4 miesiąc i powiem wam o swoich doświadczeniach. Gdy zaczełam je stosować fakt piersi mi urosły co zadowoliło mnie to. Przyjeły mi się super, dobre samopoczucie miałam itp. Ale biore juz czwarte opakowanie i powiem wam że piersi mi zmalały mam mniejsze niż przed braniem tabletek. Strasznie schudlam(10kg), przez brak apetytu. twarz mi strasznie wypryszczyło i jajniki mnie bolą strasznie. Kocham sie ze Swoim Facetem codziennie wiele razy spuszcza się we mnie i boje sie że tabletki przestają działać.. Nie wiem czy powinnam głosić się do lekarza z tymi objawami czy to wszystko dlatego nie biorę o różnych godzinach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dil_Se
Hej dziewczyny. Czytam tak wszystkie wasze wypowiedzi. i biore yasminelle 4 miesiąc i powiem wam o swoich doświadczeniach. Gdy zaczełam je stosować fakt piersi mi urosły co zadowoliło mnie to. Przyjeły mi się super, dobre samopoczucie miałam itp. Ale biore juz czwarte opakowanie i powiem wam że piersi mi zmalały mam mniejsze niż przed braniem tabletek. Strasznie schudlam(10kg), przez brak apetytu. twarz mi strasznie wypryszczyło i jajniki mnie bolą strasznie. Kocham sie ze Swoim Facetem codziennie wiele razy spuszcza się we mnie i boje sie że tabletki przestają działać.. Nie wiem czy powinnam głosić się do lekarza z tymi objawami czy to wszystko dlatego nie biorę o różnych godzinach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karpidlak
Mam pytanie. Biorę od 11 miesięcy yasminelle i na początku miałam krwawienia miedzy odstawieniami, ale od ok 9 miesięcy nie. I własnie dzis w w pierwszym dniu trzeciego tygodnia dostalam okres (normalanie bolal mnie brzuch). Co to oznacza? Stresuje sie i prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karpidlak
Mam pytanie. Biorę od 11 miesięcy yasminelle i na początku miałam krwawienia podczas brania opakowania, ale od ok 9 miesięcy nie. I własnie dzis w w pierwszym dniu trzeciego tygodnia brania y dostalam okres (normalanie bolal mnie brzuch). Co to oznacza? Stresuje sie i prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka050991
HEj! To ja ;) Ponownie :P Tak wiec skonczylam we wtorek pierwszy blister, dzis dostalam okres i... NIE BOLI !! :):):):):) Kochane tableteczki spelnily swa rolę w 100 % :) Pozdrowienia dla mlodej_poloznej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny i jeszcze raz ja...:/ dzisiaj tzn. z piatku na sobote zapomnialam tabletki wziac...tzn mialam przyjac ja o godz. 11.55 a przyjęłam ją jak sobie przypomniałam czyli jakoś 7 minut po polnocy czyli chcac nie chcac bylo to juz powyzej 12 godzin.. a chwile wczesniej odbyl sie stosunek...powiedzcie mi czy powinnam sie niepokoic?:/ ps.ewentualnie jakbym chciala spozyc tabletke typu postinor duo to czy to koliduje z moimi tabletkami? proszę dajcie znać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny i jeszcze raz ja...:/ dzisiaj tzn. z piatku na sobote zapomnialam tabletki wziac...tzn mialam przyjac ja o godz. 11.55 a przyjęłam ją jak sobie przypomniałam czyli jakoś 7 minut po polnocy czyli chcac nie chcac bylo to juz powyzej 12 godzin.. a chwile wczesniej odbyl sie stosunek...powiedzcie mi czy powinnam sie niepokoic?:/ ps.ewentualnie jakbym chciala spozyc tabletke typu postinor duo to czy to koliduje z moimi tabletkami? proszę dajcie znać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola 21
Hej bylaś pierszym tygodniu więc skuteczność może być zmiejszona ale nie na co panikować mi też zdażaly się tajie drobne wpadki a w ciąży nie jestem pozdrawiam i glowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , ja się pomyliłam. Pytanie moje dotyczy tego czy jestem chroniona przed ciążą jeśli zdążyłam wziąć tabletkę w ciągu 12 godzin. ale wziełam ją w ostatniej godzinie?? bo tak... zwykle biorę tabletki o godz. 12.55 a tym razem wzięłam własnie te kilka minut po północy czyli teoretycznie się zmieściłam w tych 12 godzinach...chwile wcześniej odbył się stosunek...i właśnie teraz ponowię pytanie...czy mam się niepokoić?:/ ps. i odpowiedzcie mi proooosze apropo tych tabletek typu prostinor duo czy one kolidują przy yasminelle...?? będę baaardzo wdzieczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , ja się pomyliłam. Pytanie moje dotyczy tego czy jestem chroniona przed ciążą jeśli zdążyłam wziąć tabletkę w ciągu 12 godzin. ale wziełam ją w ostatniej godzinie?? bo tak... zwykle biorę tabletki o godz. 12.55 a tym razem wzięłam własnie te kilka minut po północy czyli teoretycznie się zmieściłam w tych 12 godzinach...chwile wcześniej odbył się stosunek...i właśnie teraz ponowię pytanie...czy mam się niepokoić?:/ ps. i odpowiedzcie mi proooosze apropo tych tabletek typu prostinor duo czy one kolidują przy yasminelle...?? będę baaardzo wdzieczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zmieściłaś się w 12 godzinach to nie masz się co martwić, myślę poza tym, że różnice w postaci kilku minut nie decydują o takich rzeczach. Ja mam gorszy problem. Też wczoraj zapomniałam wziąć tabletkę (przez głupi pomysł wyłączenia telefonu...). Minęło 16 godzin od prawidłowej pory, a w ostatnim tygodniu, że tak powiem, dość szalałam z moim mężczyzną, a ulotka w takiej kwestii radzi skontaktować się z lekarzem. Jednak moja lekarka była na tyle bezczelna, że rozłączyła się, gdy powiedziałam, że jestem pacjentką, więc może chociaż Wy będziecie na tyle wyrozumiałe i powiecie, czy bardzo mam się martwić? To pierwszy tydzień z tabletkami, kochałam się w ostatnim tygodniu, a nawet w ostatnich dniach i nie wiem, jakie mam teraz ryzyko. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę proszę o pomoc... jakąkolwiek odpowiedź, tkóra coś mi wyjaśni. Poza tym chciałam zapytać, jak rozumieć tą sprawę o 8 dniach, o której była mowa kilka stron wcześniej? Czy owulacja odblokowuje się po 8 dniach od ostatniej tabletki, czy pierwszego dnia po tygodniu przerwy(czyli 8 dnia)? Wydaje mi się, że to drugie rozumowanie byłoby co najmniej dziwne, skoro tabletki mają owulacji zapobiegać, ale ktoś bardziej zorientowany mógłby to wyjaśnić... Dziękuję, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to że tak powiem... podobna sytuacja tyle ze ty sie spoznilas kilka godzin a ja teoretycznie mialam jeszcze godzine czasu by wziac tabletke ale i tak nie wiem czy jestem zabezpieczona dlatego sie pytam o ten postinor duo... ps. apropo moja lekarka nie odebrala telefonu ale w sumie sie nie dziwie skoro dzis jest swieto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to że tak powiem... podobna sytuacja tyle ze ty sie spoznilas kilka godzin a ja teoretycznie mialam jeszcze godzine czasu by wziac tabletke ale i tak nie wiem czy jestem zabezpieczona dlatego sie pytam o ten postinor duo... ps. apropo moja lekarka nie odebrala telefonu ale w sumie sie nie dziwie skoro dzis jest swieto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, wydaje mi się, że ulotka mówi prawdę, i nawet jeśli byś się spóźniła z tabletką te kilkanaście minut, to też nic by się nie stało. To by było absurdalne, gdyby dokładnie po 12 godzinach od ostatniej tabletki hormony skoczyły w dół i ochrona drastycznie zmalała. To musi być proces rozłożony w czasie, więc naprawdę nie radzę się niepotrzebnie martwić :) ja jestem w tym gorszej sytuacji, że hormony miały szansę spadać przez ok. 4 dodatkowe godziny, i zastanawiam się, czy spadły aż do takiego poziomu, żeby mogło to się stać niebezpieczne w świetle tego, co robiliśmy dzień wcześniej z moim chłopakiem... Tylko to pominięcie tabletki wydaje mi się nie aż takie groźne, skoro ich działaniem jest - oprócz blokowania owulacji - zmiana śluzu, utrudnianie zagnieżdżania ewentualnie zapłodnionej komórki jajowej... Także Ty się nie martw, bo to wszystko przemawia na naszą korzyść. Ale nie zaprzeczam, gdyby ktoś mądrzejszy potwierdził te przypuszczenia, najlepiej jak najszybciej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tej ginki, do której dzwoniłam - to rozumiem, że jest święto, ale nie mogła mi po prostu powiedzieć, że nie będzie dziś rozmawiać z pacjentami? Trochę kultury i zrozumienia dla drugiego człowieka w potrzebie to naprawdę nie tak dużo, moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie 3 post pod rząd, ale przyłożyłam się do obliczeń i stwierdzam, że było to 14 godzin spóźnienia, a nie 16, jak wcześniej myślałam. Czy to daje mi jakąś większą szansę czy nie bardzo? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DODODODODODOD
hejo! dziewczynki mam pytanie, koncze wlasnie 1sze opakowanie yasminelle i od samego poczatku mam male krwawienia(juz mnie to dobija ale wiem ze ponoc przy 21szym tak moze byc). Ale za niedlugo robie sobie wycieczke i 7dniowa przerwa wypadla by mi akurat wtedy:/ czy moge jej w ogole nie robic i o drazu zaczac 2gie opakowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DODODODODODOD
hejo! dziewczynki mam pytanie, koncze wlasnie 1sze opakowanie yasminelle i od samego poczatku mam male krwawienia(juz mnie to dobija ale wiem ze ponoc przy 21szym tak moze byc). Ale za niedlugo robie sobie wycieczke i 7dniowa przerwa wypadla by mi akurat wtedy:/ czy moge jej w ogole nie robic i o drazu zaczac 2gie opakowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klokso
hejo! dziewczynki mam pytanie, koncze wlasnie 1sze opakowanie yasminelle i od samego poczatku mam male krwawienia(juz mnie to dobija ale wiem ze ponoc przy 21szym tak moze byc). Ale za niedlugo robie sobie wycieczke i 7dniowa przerwa wypadla by mi akurat wtedy:/ czy moge jej w ogole nie robic i o drazu zaczac 2gie opakowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym mogła prosić o wypowiedź na mój post młoda położną jeśli tu zajrzy...:) byłabym wdzieczna naprawdę;) bo mam wielki szacunek do tej osoby dużo wie i doskonale sie orientuje... pozdrawiam ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×