Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość ChibiChibi
Cześć dziewzynki. Najpierws chciałam Was wszystkich pozdrowić i zyczyć miłego wieczoru.... Mam poważny problem :/ Otóż podczas wizyty w ubikacji... podczas typowej higienicznej ^^ czynności zauważyłam niewielką plamke krwi na papierze toaletowym..... Chcąc się upewnić ... wsadziłam `` papierek`` trochę głębiej w pochwe ...... papierek się `` trochę `` zabarwił, ale z doświadczenia wiem, że `` pełną`` mesiączkę dostanę dopiero w nocy... Gin przepisał mi Yasminelle i powiedziała mi, że pierwszą tabletkę mam wziąść w 1 dniu miesiączki, oczywiście przeczytałam całą instrukcję :] ale nie jestem pewna czy w mojej sytuacji mam ją wziąść dziś czy dopiero jutro rano ... Bardzo proszę o odpowiedż. To są moje pierwsze Tabsy... : D Tak na marginesie .... wpatruje się w obraz Johnnego Deepa :] Czemu w Polsce nie ma takich ciach XD ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChibiChibi
Cześć dziewzynki. Najpierws chciałam Was wszystkich pozdrowić i zyczyć miłego wieczoru.... Mam poważny problem :/ Otóż podczas wizyty w ubikacji... podczas typowej higienicznej ^^ czynności zauważyłam niewielką plamke krwi na papierze toaletowym..... Chcąc się upewnić ... wsadziłam `` papierek`` trochę głębiej w pochwe ...... papierek się `` trochę `` zabarwił, ale z doświadczenia wiem, że `` pełną`` mesiączkę dostanę dopiero w nocy... Gin przepisał mi Yasminelle i powiedziała mi, że pierwszą tabletkę mam wziąść w 1 dniu miesiączki, oczywiście przeczytałam całą instrukcję :] ale nie jestem pewna czy w mojej sytuacji mam ją wziąść dziś czy dopiero jutro rano ... Bardzo proszę o odpowiedż. To są moje pierwsze Tabsy... : D Tak na marginesie .... wpatruje się w obraz Johnnego Deepa :] Czemu w Polsce nie ma takich ciach XD ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChibiChibi
Cześć dziewczyny :P Mam mały problem Gin przepisał mi Yasminelle, oczywiście przeczytałam całą instrukcję, ale mam mały problem... Otóż wykonując pewną czynność higieniczną w ubikacji.... zobaczyłam plamkę krwi na papierze... chcąc się upewnić włożyłam go głebiej.... zaczerwienił się bardziej, ale znając mój cykl `` pełny`` okres dostanę dopiero w nocy albo jutro... Czy pierwszą tabletkę mam przyjąć dziś czy jutro ... bardzo proszę o szybką i i krótką odpowiedż... Papa lasencje : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChibiChibi
Cześć dziewczyny :P Mam mały problem Gin przepisał mi Yasminelle, oczywiście przeczytałam całą instrukcję, ale mam mały problem... Otóż wykonując pewną czynność higieniczną w ubikacji.... zobaczyłam plamkę krwi na papierze... chcąc się upewnić włożyłam go głebiej.... zaczerwienił się bardziej, ale znając mój cykl `` pełny`` okres dostanę dopiero w nocy albo jutro... Czy pierwszą tabletkę mam przyjąć dziś czy jutro ... bardzo proszę o szybką i i krótką odpowiedż... Papa lasencje : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChibiChibi
Cześć dziewczyny :P Mam mały problem Gin przepisał mi Yasminelle, oczywiście przeczytałam całą instrukcję, ale mam mały problem... Otóż wykonując pewną czynność higieniczną w ubikacji.... zobaczyłam plamkę krwi na papierze... chcąc się upewnić włożyłam go głebiej.... zaczerwienił się bardziej, ale znając mój cykl `` pełny`` okres dostanę dopiero w nocy albo jutro... Czy pierwszą tabletkę mam przyjąć dziś czy jutro ... bardzo proszę o szybką i i krótką odpowiedż... Papa lasencje : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChibiChibi
Cześć dziewczyny :P Mam mały problem Gin przepisał mi Yasminelle, oczywiście przeczytałam całą instrukcję, ale mam mały problem... Otóż wykonując pewną czynność higieniczną w ubikacji.... zobaczyłam plamkę krwi na papierze... chcąc się upewnić włożyłam go głebiej.... zaczerwienił się bardziej, ale znając mój cykl `` pełny`` okres dostanę dopiero w nocy albo jutro... Czy pierwszą tabletkę mam przyjąć dziś czy jutro ... bardzo proszę o szybką i i krótką odpowiedż... Papa lasencje : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xXxOlimpka
tabsy przyjmuje sie w pierwszym drugim lub piątym dniu cyklu.....a lekarz jak zalecil Ci je przykmowac??bo ja biore od pierwszego dnia.Tak jest najbezpieczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xXxOlimpka
skoro dostalas okres to wez dzisiaj....no tak bywa ze miesiaczki nie sa regularne co do dnia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam, że po yasminelle się chudnie - czy to prawda??? podobno zawierają środek moczopędny i dzięki temu nie zatrzymują wody w organiźmie tak jak inne tabletki. od 1,5 roku biore harmonet, nigdy na niego nie narzekalam, przytylkam po nim ok 5 kilo na poczatku i tak juz zostalo wcześniej ważyłam 56kg a od tamtego czasu 61kg. chcialam schudnac, cwiczylam jadlam mniej chociaż i tak malo jem i nic moja waga nie drgnęła jak się ważyłam cały czas ważę tyle samo. chcialabym powrocic do dawnej wagi i tak pomyslalam o yasminelle, kolezanka ostatnio chwalila, ze bierze 2 tyg i juz schudla 2 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam, że po yasminelle się chudnie - czy to prawda??? podobno zawierają środek moczopędny i dzięki temu nie zatrzymują wody w organiźmie tak jak inne tabletki. od 1,5 roku biore harmonet, nigdy na niego nie narzekalam, przytylkam po nim ok 5 kilo na poczatku i tak juz zostalo wcześniej ważyłam 56kg a od tamtego czasu 61kg. chcialam schudnac, cwiczylam jadlam mniej chociaż i tak malo jem i nic moja waga nie drgnęła jak się ważyłam cały czas ważę tyle samo. chcialabym powrocic do dawnej wagi i tak pomyslalam o yasminelle, kolezanka ostatnio chwalila, ze bierze 2 tyg i juz schudla 2 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam, że po yasminelle się chudnie - czy to prawda??? podobno zawierają środek moczopędny i dzięki temu nie zatrzymują wody w organiźmie tak jak inne tabletki. od 1,5 roku biore harmonet, nigdy na niego nie narzekalam, przytylkam po nim ok 5 kilo na poczatku i tak juz zostalo wcześniej ważyłam 56kg a od tamtego czasu 61kg. chcialam schudnac, cwiczylam jadlam mniej chociaż i tak malo jem i nic moja waga nie drgnęła jak się ważyłam cały czas ważę tyle samo. chcialabym powrocic do dawnej wagi i tak pomyslalam o yasminelle, kolezanka ostatnio chwalila, ze bierze 2 tyg i juz schudla 2 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam ze po yasminelle sie chudnie - czy to prawda? od 1,5 roku biore harmonet, nigdy na niego nie narzekałam... do czasu aż chciałam schudnąć jak zaczynalam go brac wazylam 56kg potem moja waga wzrosla do 61kg i tak juz zostalo. chcialam schudnac, cwiczylam, jadlam mniej - chociaz i tak jem malo, a moja waga nawet nie drgnęła, caly czas bez zmian. yasminelle podobno w swoim skladzie zawiera srodek moczopedny dzieki ktoremu w organizmie nie jest zatrzymywana woda jak przy innych tabletkach. kolezanka bierze od 2 tyg yasminelle i chwali sobie te tabletki, schudla juz 2kg, wczesniej brala cilest i tak samo jak ja miala problemy ze schudnięciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam ze po yasminelle sie chudnie - czy to prawda? od 1,5 roku biore harmonet, nigdy na niego nie narzekałam... do czasu aż chciałam schudnąć jak zaczynalam go brac wazylam 56kg potem moja waga wzrosla do 61kg i tak juz zostalo. chcialam schudnac, cwiczylam, jadlam mniej - chociaz i tak jem malo, a moja waga nawet nie drgnęła, caly czas bez zmian. yasminelle podobno w swoim skladzie zawiera srodek moczopedny dzieki ktoremu w organizmie nie jest zatrzymywana woda jak przy innych tabletkach. kolezanka bierze od 2 tyg yasminelle i chwali sobie te tabletki, schudla juz 2kg, wczesniej brala cilest i tak samo jak ja miala problemy ze schudnięciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam ze po yasminelle sie chudnie - czy to prawda? od 1,5 roku biore harmonet, nigdy na niego nie narzekałam... do czasu aż chciałam schudnąć jak zaczynalam go brac wazylam 56kg potem moja waga wzrosla do 61kg i tak juz zostalo. chcialam schudnac, cwiczylam, jadlam mniej - chociaz i tak jem malo, a moja waga nawet nie drgnęła, caly czas bez zmian. yasminelle podobno w swoim skladzie zawiera srodek moczopedny dzieki ktoremu w organizmie nie jest zatrzymywana woda jak przy innych tabletkach. kolezanka bierze od 2 tyg yasminelle i chwali sobie te tabletki, schudla juz 2kg, wczesniej brala cilest i tak samo jak ja miala problemy ze schudnięciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam ze po yasminelle sie chudnie - czy to prawda? od 1,5 roku biore harmonet, nigdy na niego nie narzekałam... do czasu aż chciałam schudnąć jak zaczynalam go brac wazylam 56kg potem moja waga wzrosla do 61kg i tak juz zostalo. chcialam schudnac, cwiczylam, jadlam mniej - chociaz i tak jem malo, a moja waga nawet nie drgnęła, caly czas bez zmian. yasminelle podobno w swoim skladzie zawiera srodek moczopedny dzieki ktoremu w organizmie nie jest zatrzymywana woda jak przy innych tabletkach. kolezanka bierze od 2 tyg yasminelle i chwali sobie te tabletki, schudla juz 2kg, wczesniej brala cilest i tak samo jak ja miala problemy ze schudnięciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajtowa19
hej! mam takie pytanie otóż od sob(dzis jest czwartek- 6 dni to trwa) odczuwam drętwienie i mrowienie w prawej nodze i prawej ręce na początku myślałam że to może od pracy bo mam prace siedzącą i przed komputerem że ręka nawala od ruszania myszką ale poczytałam dokładnie ulotke i doczytałam sie że mogą występować takie dolegliwości więc pytam czy mam przerwać przyjmowanie udać sie do lekarza czy kupić kolejne opakowanie i czekać aż samo przejdzie??pomóżcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajtowa19
hej! mam takie pytanie otóż od sob(dzis jest czwartek- 6 dni to trwa) odczuwam drętwienie i mrowienie w prawej nodze i prawej ręce na początku myślałam że to może od pracy bo mam prace siedzącą i przed komputerem że ręka nawala od ruszania myszką ale poczytałam dokładnie ulotke i doczytałam sie że mogą występować takie dolegliwości więc pytam czy mam przerwać przyjmowanie udać sie do lekarza czy kupić kolejne opakowanie i czekać aż samo przejdzie??pomóżcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajtowa20
I jeszcze jedno od zawsze miałam problemy z zatwardzeniem potem był okres gdzie podpalałam sobie i wtedy problemu nie było bo opróżniałam sie nawet 2razy dziennnie teraz już nie bawie sie w papierosy i problem wrócił przez to chodze taka ciężka i ogólnie źle sie czuje więc chciałam zapytać co by mi pomogło i jednocześnie nie kolidowało z zażywaniem yasminelle dodam że te różne herbatki i xenna na mnie nie działają.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajtowa20
I jeszcze jedno od zawsze miałam problemy z zatwardzeniem potem był okres gdzie podpalałam sobie i wtedy problemu nie było bo opróżniałam sie nawet 2razy dziennnie teraz już nie bawie sie w papierosy i problem wrócił przez to chodze taka ciężka i ogólnie źle sie czuje więc chciałam zapytać co by mi pomogło i jednocześnie nie kolidowało z zażywaniem yasminelle dodam że te różne herbatki i xenna na mnie nie działają.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errtee
hej podczas brania tabletek Yasminelle zmuszona byłam brać także klindamycynę. Podczas brania antybiotyku i 7 dni po dodatkowo sie zabezpieczałam. Skończyłam opakowanie Y w niedziele i jak zawsze spodziewałam się, że dostane okres we wtorek. Minął wtorek, środa jest czwartek a mnie nawet brzuch nie boli. Zrobiłam dzisiaj test negatywny. Do ginekologa nie mam szans dostać sie w tym tygodniu. Moje pytanie zatem brzmi: jeśli nie dostanę okresu to mam dalej w poniedziałek brać Y? Czy antybiotyki moga miec wpływ na okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acia88
Hej dziewczyny, ja musialam odstawić yasminelki, bo miałam po nich ostry trądzik. Niestety zostało mi jeszcze jedno, nowiutkie opakowanie, jeśli któraś jest chętna to odsprzedam je. Proszę o kontakt na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
ChibiChibi wez tabletke dzisiaj, jezeli wystapi okres, a nie jedna plameczka krwi marta_st1 teoretycznie yasminelle nie powinny zatrzymywać wody w organiźmie, a co za tym idzie nie powinny dodawać "kiloogramów". Ale to tylko teoretycznie. lajtowa19 pobierz sobie aspargin (magnez+potas) do kupienia w aptece bez recepty i zobacz czy te dolegliwości ustapią. errtee antybiotyki mogą ale nie muszą opóźniać krwawienie. jak test wyszedł Ci negatywny, weź tabletke normalnie w poniedziałek. Jak w nastepnym miesiącu tez nie dostaniesz krwawienia, wtedy zgloś się do lekarza. xXxOlimpka możesz zmienić sobie godzine, przy rozpoczęciu nowego blistra asienkaxxx im dłuzej bierzesz tabletki, tym krwawienie może się stawać bardziej skape a niekiedy przypominac plamienie. A to ze zawsze miałas obfite i długie, nie znaczy ze przez jeden miesiąc nie moze ono byc skapsze i krotsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajtowa20
bocobybyłogdyby dzięki!i moge je normalnie brać nie patrząc na to że biore yasminelle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlynkowa
Faktycznie yasminelle nie zatrzymują wody w organizmie , biorę już 2ms i są jak dla mnie super!Czy po nich się chudnie tego nie wiem,zależy od organizmu,ale na pewno nie tyje się. Wcześniej brałam plastry i przytyłam 15kg. Do tej pory nie mogę do końca tego zrzucić ,ale podobno po zle dobranych hormonach jest bardzo ciężko schudnąć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze mi ktos powiedziec jak dlugo bez przerwy mozna brac tabletki, ja biore juz 1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale że bez tych 7 dniowych przerw??? Bo jeśli tak to chyba tp nie jest za bardzo zdrowe, lepiej się poradz lekarza. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iska89
Mam pewno pytanko... Pisałam tu wczoraj, ale pojawił sie mały problem... Podczas 7 opakowania wystapiło u mnie plamienie, podczas tego opakowania(8) wczoraj pojawił się "paseczek krwi" , wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę z blistra a dzis wystapiło plamienie badz jak to nazwac poczatki krawienia... Zawsze krawienie wystepowalo u mnie w niedziele... nie wiem co o tym myslec... czy nadal zazywac yasminelle czy biec do lekarza o zmiane tabletek... ;/ bardzo prosze o jakas rade, jestescie moja jedyna nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
lajtowa20 aspargin nie wplywa w żaden sposob na działanie tabletek. niektórym dziewczynom pomaga na mrowienia i drętwienia. pobierz 2-3 miesiace i zobacz czy problem ustapi, jeśli nie, to wtedy wybierz się do lekarza marta_st1 jeżeli masz dobre wyniki, to nie musisz robić przerw. (nie chodzi mi oczywiscie o przerwy 7 dniowe ;) ) Iska89 krwawienie moze wystapic miedzy 1-7 dniem przerwy. i nie musi wystepowac zawsze w tym samym dniu. poczekaj do nastepnego opakowania, jezeli wtedy tez pojawią się przedwczesne plamienia, to pojdziesz do lekarza, bo narazie to niewarto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta_st1 --- dopuki masz dobre wyniki badan i samopoczucie.Przy tabletkach niskoskladnikowych nie ma koniecznosci robienia przerw. Iska89 ----- nie musisz miec.Wystarczy jak na najblizszej wizycie zglosisz do lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lajtowa20 --- dretwieje Ci tylko jedna noga? Caly czas czy napadowo?Cala noga czy tylko lydka badz pod kolanem? Żyły sa widoczne na nodze,jest zaczerwieniona w ktoryms miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×