Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Czy Wy naprawde ulotek nie czytacie? Yasmielle to tabletki antykoncpecyjne i rozpoczete w 1 dni cyklu daja efekt anty,wiec nie ma potrzeby stosowania dodatkowego zabezpieczenia.Miedzy innymi po to sie je stosuje,zeby wytrysk mogl nastapic w pochwie.Krawienie z odstawienia nastepuje w przeciagu 7 dni,nie 3 nie 4 tylko 7 DNI.Moze pojawic sie pierwszego jak i 7 dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleństwo23
No dobrze Młoda Położna ale zabezpieczona jestem przez cały czas bez względu na wszystko tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleństwo23
No tak tak Młoda Położna, czyli wynikałoby z tego, że zabezpieczona jestem cały czas? nawet po odstawieniu tych tabletek na te 7 dni ? tak ? Bo chce sie upewnic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleństwo23
Młoda Położna ---- Czyli oznaczałoby to ze jestem zabezpieczona caly czas nawet po odstawieniu tabletek tak ? Chaialam sie upewnic a ty jestes pobezanna wiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleństwo23
Młoda Położna ---- Czyli oznaczałoby to ze jestem zabezpieczona caly czas nawet po odstawieniu tabletek tak ? Chaialam sie upewnic a ty jestes pobezanna wiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleństwo23
Młoda Położna --- No tak ale czy to oznacza ze jestem w pełni zabezpiecozna nawet przez okres odstawienia tabletek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleństwo23
Młoda położna---- to oznacza ze jestem w pełni zabezpieczona nawet w czasie odstawienia tych tabletek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleństwo23
Młoda położna --- czyli to oznaczałoby ze jestem zabezpieczona przez caly czas i nawet w czasie odstawienia tego 7 dniowego rowniez ? wlasciwie jak to ejst z zespolem policystycznych jajnikow? bo mi lekarz powiedzial ze bez laparoskopii nie zajde w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminka123
hej,czy w czasie 7dniowej przerwy również jestem zabezpieczona? bo kochałam się z chłopakiem a teraz mam obawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminka123
hej,czy w czasie 7dniowej przerwy również jestem zabezpieczona? bo kochałam się z chłopakiem a teraz mam obawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyneczka20buziaczek.pl
yasminka123 - oczywiście że jesteś zabezpieczona. Na pewno ginekolog o tym wspominał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
klopsik89 Tylko CIEZKA biegunka moze miec wplyw na tabletki.Przy ciezkiej biegunce nie wychodzisz z wc przez pare dni. yasminka123 Przeczytaj ulotke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loczek0101
Witam wszystkich! Biorę już Yasminelle dość długo okres czasu, i pierwszy raz zdarzyło mi się, że plamie już tydzien wczesniej przed spodziewaną miesiączką... czy ktoś wie czym to może być spowodowane i czy moge być spokojna co do ciąży? Okres powinnam dostać we wtorek a plamie już od poniedziałku... Proszę o odp jeśli ktoś wie coś na ten temat. Czekam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati18
yasminka - w czasie 7-dniowej przerwy Jestes również zabezpieczona, przeczytaj ulotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati18
yasminka123 - podczas 7-dniowej przerwy Jestes rowniez zabezpieczona, przeczytaj ulotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati18
yasminka123 - podczas 7-dniowej przerwy Jestes rowniez zabezpieczona, przeczytaj ulotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati18
yasminka123- podczas 7-dniowej przerwy Jestes rowniez zabezpieczona, przeczytaj ulotke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati18
yasminka123 - Jestes zabezpieczona, przeczytaj ulotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pom.
Cześć, mam pytanie jakie kryterium należy przyjąć, jeśli wystąpiły wymioty 5 godzin po przyjętej tabletce? Nie przyjęłam wtedy kolejnej tabletki i tzn, że do końca blistra jest możliwość zajścia w ciążę? Oczywiście wiem o metodzie mechanicznej, ale proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
Pom. Tableka przebywa w zoladku max 1,5h.Wiec nie mialas szans jej zwymitowac.Pozatym po 5h juz dawno sie wchlonela w jelitach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scoby
Ja wasnie zaczelam dzis brac anty, nie chcialam wczesniej stosowac tabletek z powodow wiadomo.... wagowych , nie chcialam przytyc i wtedy gini przepisal mi to i powiedzial zebym sie o wage tak martwila z tymi tabletkami.Czy ktorac z Was moze mnie zapewnic ze duzo nie przytyla a moze pocieszyc , ze troszke schudla ? pozdrawiam Babeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
coby=====ja mialam podobna sytuacje tez sie bałam ,ze przytyje i moja ginekolog tez mi powiedziala,ze nie mam sie co obawiac na Yasminelle-no i nie przytylam :)ale teraz przede mna wieksze wyzwanie-rzucam palenie i musze sie pilnowac zeby nie przytyc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do mlodej poloznej czy jesli w dzien w ktorym zawsze dostaje krwawienie nie występuje ono czy to oznacza ze to jest ciąza czy moze jakies inne powiklania jak nie dostane krwawienia to odstawiam tab. i ide do lekarza , czy takie sytuacje zdarzaja sie ze ten dzien sie przesuwa i czy to moze byc spowodowane silnym stresem??;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do mlodej poloznej czy jesli w dzien w ktorym zawsze dostaje krwawienie nie występuje ono czy to oznacza ze to jest ciąza czy moze jakies inne powiklania jak nie dostane krwawienia to odstawiam tab. i ide do lekarza , czy takie sytuacje zdarzaja sie ze ten dzien sie przesuwa i czy to moze byc spowodowane silnym stresem??;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do mlodej poloznej czy jesli w dzien w ktorym zawsze dostaje krwawienie nie występuje ono czy to oznacza ze to jest ciąza czy moze jakies inne powiklania jak nie dostane krwawienia to odstawiam tab. i ide do lekarza , czy takie sytuacje zdarzaja sie ze ten dzien sie przesuwa i czy to moze byc spowodowane silnym stresem??;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
e1503 =============kobieto nie panikuj:)Masz 7 dni na dostanie krwawienia, ja tez dostaje je roznie, raz 3 dnia,a raz 5, na to wszystko moze miec wplyw, stres tez na pewno,a to ,ze sie teraz stresujesz tym,ze go nie dostajesz tez moze miec wplyw:)tak wiec napij sie dobrego winka, wyluzuj i krwawienie zaraz przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusiaaaa
Mloda Polozno pisalam juz o swoim problemie wczesniej. Odpowiedzialas ze moge miec problemy z gospodarka hormonalna czy oznacza to rowniez ze skutecznosc anty jest mniejsza i istnieje ryzyko zajscia w ciaze?? dziekuje za cierpliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusiaaaa
Mloda Polozno pisalam juz o swoim problemie wczesniej. Odpowiedzialas ze moge miec problemy z gospodarka hormonalna czy oznacza to rowniez ze skutecznosc anty jest mniejsza i istnieje ryzyko zajscia w ciaze?? dziekuje za cierpliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki indys! ale ja okad biore tabsy zawsze mialam jak wzgareczku a teraz szczerze mowiac mam powody do obaw bo bralam antybiotyki i dzialanie tabsow jest wieksze wiem ze mam do soboty(bo wtedy zaczynam nowy blister) czas ale to jest i tak silniejsze... dzieki ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×