Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość paulinka 20
jestem przy 5 opakowaiu Y wlasciwie to w niedziele koncze opakowaie a dzisiaj przed chwila w lazience zauwazylam na bieliznie brazowa plame... na papierze przezroczysty sluz lekko zabawiony na brozowa. czyli zaczelo si eplamienie. a jutro pewnie dostane krwawienie ktore powinno wystapic dopiero w trakcie 7 dniowej przerwy. mam pytanie czy tabletki dlaje mnie zabezpieczaja?? mam jeszcze 3 wykupione opakowania! no i chcialabym je dalej brac, bo co z nimi zrobie. a pozniej moze zmienie tabletki.. ale CZY JESTEM CHRONIONA??? tabletki moze sa za slabe?? czy musze dodatkowo sie zabezpieczac?/ prosze o podpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajniczek
Mam pytanie, proszę o odpowiedź pomoc. Biorę Yasminelle już od 8 miesięcy i wszystko raczej ok było. Tylko ostatnio stałam się bardzo płaczliwa (nie koniecznie mam zły humor, ale drobnostki powodują, że płaczę) czy ma to związek z tabletkami? A może to wina stresującego okresu jaki mam. Co robić, zmienić czy poczekać? Któraś z Was też tak miała?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajniczek
Mam pytanie, proszę o odpowiedź pomoc. Biorę Yasminelle już od 8 miesięcy i wszystko raczej ok było. Tylko ostatnio stałam się bardzo płaczliwa (nie koniecznie mam zły humor, ale drobnostki powodują, że płaczę) czy ma to związek z tabletkami? A może to wina stresującego okresu jaki mam. Co robić, zmienić czy poczekać? Któraś z Was też tak miała?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajniczek
Mam pytanie, proszę o odpowiedź pomoc. Biorę Yasminelle już od 8 miesięcy i wszystko raczej ok było. Tylko ostatnio stałam się bardzo płaczliwa (nie koniecznie mam zły humor, ale drobnostki powodują, że płaczę) czy ma to związek z tabletkami? A może to wina stresującego okresu jaki mam. Co robić, zmienić czy poczekać? Któraś z Was też tak miała?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajniczek
Mam pytanie, proszę o odpowiedź pomoc. Biorę Yasminelle już od 8 miesięcy i wszystko raczej ok było. Tylko ostatnio stałam się bardzo płaczliwa (nie koniecznie mam zły humor, ale drobnostki powodują, że płaczę) czy ma to związek z tabletkami? A może to wina stresującego okresu jaki mam. Co robić, zmienić czy poczekać? Któraś z Was też tak miała?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fokusik
Miesiąc temu kochałem sie ze swoja dziewczyna. Bierze te tabletki dodatkowo miałem gumke. Dostała okresu. Wszystko fajnie. Ale ostatnio od tygodnia bez przerwy boli ja brzuch. mam problemy do obaw ?? Prosze o szybko odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka19
ja bralam cilest przez 4 m-ce i zmienilam na yasminelle... jestem bardzo zadowolona zadnych skutkow ubocznych nie to co po cilest... mysle ze bardziej nowoczesne tabletki sa bardzo skuteczne tylko maja mniej skutkow ubocznych a jesli sie bierze je regularnie to nie ma opcji zajscia w ciaze bo przeciez to sa hormony i zahamowana jest cala owulacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 1985
Musze brać antybiotyka na zaplenie oskrzel który obniza działanie Yasminelle. Po jakim czasie mogę znów kochac sie bezpiecznie polegając na tabletkach anty. Yasminelle biorę juz 1,5 roku ale po raz pierwszy zdarzyło mi się teraz brać antybiotyk obnizajacy ich skuecznośc. w ulotce jest info ze 7 dni. Czy tyle wystaczy? Czy podczas brania tego antybiotyku moga wystapic jakies objawy ze strone zaburzenia gospodarki hormonalnej, bo wpływa on na działanie Yasminelle. Dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka 20
jestem przy 5 opakowaiu Y wlasciwie to w niedziele koncze opakowaie a dzisiaj przed chwila w lazience zauwazylam na bieliznie brazowa plame... na papierze przezroczysty sluz lekko zabawiony na brozowa. czyli zaczelo si eplamienie. a jutro pewnie dostane krwawienie ktore powinno wystapic dopiero w trakcie 7 dniowej przerwy. mam pytanie czy tabletki dlaje mnie zabezpieczaja?? mam jeszcze 3 wykupione opakowania! no i chcialabym je dalej brac, bo co z nimi zrobie. a pozniej moze zmienie tabletki.. ale CZY JESTEM CHRONIONA??? tabletki moze sa za slabe?? czy musze dodatkowo sie zabezpieczac?/ prosze o podpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkaaaa 1986
MŁODA POŁOŻNO--- pisałam juz kkiedys ze mam nieregularne cykle, wysoki poziom PRL. bylam zatem u lekarza, bo zamiast miesiaczki dostalam plamienie brunatnobrazowe(3stycznia), trwalo 3-4dni,wystapilo w 24dniu cykl;u. nie dostalam normalnej miesiaczki potem, lekarz stwierdzil,ze to byla moja miesiaczka i ze tak moze sie zdarzyc. liczac to jako miesiaczke, nastepny cykl mialam 24 dniowy(26styczn)-1 i 2 dnia mialam plamienie z krwia a potem normalne krwawienie. na sylwestra bylam w gorach, moze to pogmatwalo mi cykl?!:( stres..nie wiem...cykle zazwyczaj mialam od 30-40dn jednym slowem w caly swiat. i lekarz po zbadaniu mnie( usg tez robil) stwierdzil ze tak juz ze mna jest, ze sie stresuje, prowadze nieregularny tryb zycia i dlatego tak mam z miesiaczkami. bralam kiedys yasminelle ale odstawilam po 8miesiacach( w maju 2008) i on teraz przepisal mi tabletki ktore bierze sie od 19-25dn cyklu, zapomnialam ich nazwy, ale tez sa anty...wiec juz sama nie wiem czy je brac:(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszkaaaa 1986 -- przy wysokiej PRL tak sie moze dziac.Wiec moze trzeba sie zastanowic nad jej zbiciem.Tabletki,ktore bierze sie miedzy 19-25 cyklem NIE SA TABLEKAMI ANTYKONCEPCYJNYMI.Moga miec podobne dzialanie,ale nimi nie sa.Pewnie chodzi o orgametril albo luteine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_
jak po odstawiniu tabletek wyglada cykl? czy normalnie moge liczyc dni plodne i nieplodne?? i jaki czas musi uplynac zeby zajsc w ciaze po 1.5 rocznym braniu tabletek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy moge odstawic yasminelle po pierwszym opakowaniu? ja mam je glownie na uregulowanie cyklu ale chce zeby to krwawienie w przeciagu 7 dni nastapilo.. czy powinnam za te 28 -30 dni miec juz normalna miesiaczzke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy moge odstawic yasminelle po pierwszym opakowaniu? ja mam je glownie na uregulowanie cyklu ale chce zeby to krwawienie w przeciagu 7 dni nastapilo.. czy powinnam za te 28 -30 dni miec juz normalna miesiaczzke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka 20
jestem przy 5 opakowaiu Y wlasciwie to w niedziele koncze opakowaie a dzisiaj przed chwila w lazience zauwazylam na bieliznie brazowa plame... na papierze przezroczysty sluz lekko zabawiony na brozowa. czyli zaczelo si eplamienie. a jutro pewnie dostane krwawienie ktore powinno wystapic dopiero w trakcie 7 dniowej przerwy. mam pytanie czy tabletki dlaje mnie zabezpieczaja?? mam jeszcze 3 wykupione opakowania! no i chcialabym je dalej brac, bo co z nimi zrobie. a pozniej moze zmienie tabletki.. ale CZY JESTEM CHRONIONA??? tabletki moze sa za slabe?? czy musze dodatkowo sie zabezpieczac?/ prosze o podpowiedz CZ KTOS W KONCU MI ODPOWIE?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trojmiasto
Wczoraj (Poniedziałek) 17>02>09 wzięłam ostatnią tabletkę z mojego pierwszego blistra ,proszę napiszcie mi kiedy dokładnie jak liczyc te siedmiodniową przerwę ,skończyłam brac w poniedziałek ,to zaczynam w następny poniedziałek czy wtorek bo już się pogubiłam ... z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skończyłam pierwszy blister Yasminelle w sobote 14.02.09r i mam 7 dni przerwy, czyli zaczynam kolejny blister 8-ego dnia(22.02.09r). W czasie tej siedmiodniowej przerwy powinien pojawić sie okres, dzisiaj mija mi trzeci dzien i jeszcze go nie ma.. Strasznie się niecierpliwie, ale wierze,że będzie wszystko ok;)) Tabletki przyjmowałam regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane kobitki poradzcie mi - jestem w trakcie polowy drugiego opakowania ( moje pierwsze tabletki) pojawila sie u mnie silna bolesnosc piersci - co prawda teraz dopiero gdy sie przeziebilam i wczoraj meczyl mnie chory pecherz - czy tak jest zazwyczaj na poczatku czy tez moge to laczyc z moim krotkim przeziebieniem. Jesli tez tak mialyscie to ile to trwalo? CZy moze to oznaczac oslabienie dzialania tabletek - bralam URAL UP ale z tego co wiem nie powinny miec wplywu na działanie tabletek, a jestem bardzo zdyscyplinowana z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Od pol roku biore tabletki antykoncepcyjne, niestety w ostatnim cyklu, w 3 tygodniu zwymiotowalam jedna tabletke, kiedy poczulam sie lepiej przyjelam nastepna, tamta na pewno sie nie wchlonela, bylo to ok godziny po jej przyjeciu. Zostala mi wowczas jedna mniej tabletka w opakowaniu, przyjelam je do konca i w obawie przed ewentualnym brakiem antykoncepcji wzielam nastepne pudelko bez tygodnia przerwy. W koljenym cyklu i znow w 3 tygodniu wzielam przez przypadek 2 tabletki na raz, tak wiec znow zabraklo mi tej ostatniej w pudelku. zrobilam normalna 7 - dniowa przerwe i jutro zaczne nowe opakowanie. Jestem zabezpieczona w czasie kolejnego cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane kobitki poradzcie mi - jestem w trakcie polowy drugiego opakowania ( moje pierwsze tabletki) pojawila sie u mnie silna bolesnosc piersci - co prawda teraz dopiero gdy sie przeziebilam i wczoraj meczyl mnie chory pecherz - czy tak jest zazwyczaj na poczatku czy tez moge to laczyc z moim krotkim przeziebieniem. Jesli tez tak mialyscie to ile to trwalo? CZy moze to oznaczac oslabienie dzialania tabletek - bralam URAL UP ale z tego co wiem nie powinny miec wplywu na działanie tabletek, a jestem bardzo zdyscyplinowana z nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda0405
Hej kochane kobitki poradzcie mi - jestem w trakcie polowy drugiego opakowania ( moje pierwsze tabletki) pojawila sie u mnie silna bolesnosc piersci - co prawda teraz dopiero gdy sie przeziebilam i wczoraj meczyl mnie chory pecherz - czy tak jest zazwyczaj na poczatku czy tez moge to laczyc z moim krotkim przeziebieniem. Jesli tez tak mialyscie to ile to trwalo? CZy moze to oznaczac oslabienie dzialania tabletek - bralam URAL UP ale z tego co wiem nie powinny miec wplywu na działanie tabletek, a jestem bardzo zdyscyplinowana z nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszelka 19
Hej!Ja biorę Yasminelle 7 miesięcy i czuje się po nich dobrze.Jednak problemy z bólem piersi możesz powiązać z przyjmowaniem tabletek ja tez tak miałam przez około 4 miesiące.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isztar_89
hej mam jedno ważne pytanie. czy Yasminelle łagodzą objawy trądziku? mi właśnie lekarz przepisał te, mówiąc że polepszy mi się od ich stosowania cera. tymczasem na ulotce przeczytałam że trądzik może się pojawić jako skutek uboczny przyjmowania tabletek. domyślam się, że każdy organizm może reagować inaczej, jednak jestem ciekawa jakie są wasze doświadczenia. mam nadzieje, ze nie schudnę. jestem z natury bardzo szczupła, wręcz przeciwnie, chętnie bym przytyła a przeczytałam na forum że można po nich schudnąć po odwadniają organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja musze zmienic yasminelle na marvelon bo te pierwsze okazaly sie dla mnie za slabe:( Mialam ciagle krwawienie i ginekolog uznala ze powinnam brac tabletki z wieksza iloscia hormonow:( A szkoda bo yasminelle mi przypadly do gustu za ladne opakowanie i wyczerpujaca ulotke. Szkoda ze akurat dla mnie sa za slabe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska_ --- to juz jest pytanie do wrozki... Naprwde.Cykle moga byc nieregularne,moga byc bezowulacyjne, a moze wrecz przeciwnie.Nie ma tez reguly na to, kiedy mozesz zajsc w ciaze. Mozesz od razu, a moze pozniej... kate019 ---- bierzesz tabletki na uregulowanie cyklu i po 1 blistrze chcesz zrezygnowac? Mam nadzieje,ze to rezygnacva na dluzej a nie np.jeden miesiac....Krawawienie z odstawienia pojawi sie w przeciagu 7 dni. paulinka 20 ---- jakbys wpisala w wyszukiwarke to bys znalazla odpowiedz, bo bylo to poruszane tysiac razy.Jestes zabezpieczona, ale jezeli to sie powtorzy to musisz zmienic tabletki.Bo widocznie sa za slabe,zeby utrzymac Twoj cykl. marys89 -- zaczynasz przerwe dzien wczesniej i tyle... mlodadama ---- te leki nie maja wplywu na yasminelle.Bolenosc piersi jest zwykle skutkiem ubocznym tabletek, i jezeli jest to dokuczliwy bol to warto skontakotowac sie z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madmuasellll
Witam! Biorę już trzecie opakowania yasminelle i czuję się ok. W sumie to czuję się tak samo zanim zaczęłam je brać. Jedyne co odczuwam to nabrzmiałość piersi i faktycznie już troszkę urosły. Nie mam żadnych plamień itp itd. Słyszałam, że dzięki yasminelle można zrzucić parę kilo- czy Wam się to udało? Jeśli tak to po jakim czasie ztosowania tych tabletek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchideaaaaa
Witam! Biorę już trzecie opakowania yasminelle i czuję się ok. W sumie to czuję się tak samo zanim zaczęłam je brać. Jedyne co odczuwam to nabrzmiałość piersi i faktycznie już troszkę urosły. Nie mam żadnych plamień itp itd. Słyszałam, że dzięki yasminelle można zrzucić parę kilo- czy Wam się to udało? Jeśli tak to po jakim czasie ztosowania tych tabletek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z dylematem
Witajcie, mam pytanie odnosnie ryzyka zajscia w ciaze. Jezeli moja dziewczyna dostala okresu w piatek i wtedy przyjela pierwsza tabletke i zrobilismy to po przyjeciu 4 tabletek to jak duze jest ryzyko zajscia w ciaze a moze w ogole go nie ma? Chcialbym rozwiac moje wszelkie watpliwosci. Czytalem troche o tym i sa rozne teorie odnosnie tego, ze sie powinno czekac tydzien itp. Ulotka zas mowi, ze juz nawet po 1 dniu jest sie zabezpieczonym. A i dodam jeszcze, ze okres bardzo szybko sie skonczyl czy to normalne? (Tabletki yasminelle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z dylematem
Witajcie, mam pytanie odnosnie ryzyka zajscia w ciaze. Jezeli moja dziewczyna dostala okresu w piatek i wtedy przyjela pierwsza tabletke i zrobilismy to po przyjeciu 4 tabletek to jak duze jest ryzyko zajscia w ciaze a moze w ogole go nie ma? Chcialbym rozwiac moje wszelkie watpliwosci. Czytalem troche o tym i sa rozne teorie odnosnie tego, ze sie powinno czekac tydzien itp. Ulotka zas mowi, ze juz nawet po 1 dniu jest sie zabezpieczonym. A i dodam jeszcze, ze okres bardzo szybko sie skonczyl czy to normalne? (Tabletki yasminelle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z dylematem
Witajcie, mam pytanie odnosnie ryzyka zajscia w ciaze. Jezeli moja dziewczyna dostala okresu w piatek i wtedy przyjela pierwsza tabletke i zrobilismy to po przyjeciu 4 tabletek to jak duze jest ryzyko zajscia w ciaze a moze w ogole go nie ma? Chcialbym rozwiac moje wszelkie watpliwosci. Czytalem troche o tym i sa rozne teorie odnosnie tego, ze sie powinno czekac tydzien itp. Ulotka zas mowi, ze juz nawet po 1 dniu jest sie zabezpieczonym. A i dodam jeszcze, ze okres bardzo szybko sie skonczyl czy to normalne? (Tabletki yasminelle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×