Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość wsciekla_327
Agata Lange, ul.Ks.Trojdena 11/60, 02-109 Warszawa, To OSZUSTKA!!OSZUSTKA!! OSZUSTKA!! NIE WPŁACA PIENIĘDZY ZA LEK I MYŚLI,ŻE KTOŚ JEJ WYŚLE ZA DARMO !! NIE DAJCIE SIE NABRAC-CZEKAJCIE NAJPIERW NA PIENIĄDZE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekla_327
Agata Lange, ul.Ks.Trojdena 11/60, 02-109 Warszawa, To OSZUSTKA!!OSZUSTKA!! OSZUSTKA!! NIE WPŁACA PIENIĘDZY ZA LEK I MYŚLI (wręcz liczy na to),ŻE KTOŚ JEJ WYŚLE ZA DARMO !! NIE DAJCIE SIE NABRAC-CZEKAJCIE NAJPIERW NA PIENIĄDZE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekla_327
Agata Lange, ul.Ks.Trojdena 11/60, 02-109 Warszawa, To OSZUSTKA!!OSZUSTKA!! OSZUSTKA!! NIE WPŁACA PIENIĘDZY ZA LEK I MYŚLI (wręcz liczy na to),ŻE KTOŚ JEJ WYŚLE ZA DARMO !! NIE DAJCIE SIE NABRAC-CZEKAJCIE NAJPIERW NA PIENIĄDZE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekla_327
Agata Lange, ul.Ks.Trojdena 11/60, 02-109 Warszawa, To OSZUSTKA!!OSZUSTKA!! OSZUSTKA!! NIE WPŁACA PIENIĘDZY ZA LEK I MYŚLI (wręcz liczy na to),ŻE KTOŚ JEJ WYŚLE ZA DARMO !! NIE DAJCIE SIE NABRAC-CZEKAJCIE NAJPIERW NA PIENIĄDZE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kareee
Yasminellki biorę już 3 opakowanie i póki co żadnych problemow czy skutkow ubocznych, wszystko funkcjonuje tak jak powinno. Także nie mam zastrzeżeń no i do tego w juvencie w manufakturze można je dostać w super cenie także nie rujnują i tak już chudego portfela ;-))) Chć z drugiej strony zapytam z ciekawości ile Wy płacicie za opakowanie 21tabl. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekla_327
Agata Lange, ul.Ks.Trojdena 11/60, 02-109 Warszawa, To OSZUSTKA!!OSZUSTKA!! OSZUSTKA!! NIE WPŁACA PIENIĘDZY ZA LEK I MYŚLI (wręcz liczy na to),ŻE KTOŚ JEJ WYŚLE ZA DARMO !! NIE DAJCIE SIE NABRAC-CZEKAJCIE NAJPIERW NA PIENIĄDZE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto pyta nie bladzi...
Po jakim czasie od stosunku wykonanie testu pozwala spac spokojnie? Wiem, ze granica to 21 dni, ale wtedy niektorym moze jeszcze nie wyjsc...40 dni juz wyjdzie na bank? I ile ich trzeba zrobic bo slyszalam ze zaleca sie 3 roznych firm... Druga sprawa, czy np 40 dni robi roznice czy wykonuje test rano czy wieczorem? Jak wy robicie? Ja zrobilam 4 w ciagu dnia (2 jednego o 15 i 2 nasepnego o 16 no i jeszcze dla pewnosci 2 rankiem nastepnego dnia z moczu porannego) To starczy? Czy mam sie jeszcze stresowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test najlepiej zrobić w dniu spodziewanej miesiączki [wtedy z moczu porannego]. Jesli jest już po tym terminie, to można w ciągu dnia. Testy mają dość wysoką skuteczność, nie ma więc potrzeby robić ich aż tylu ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoo pyta nie bladzi
Czyli jak zrobilam po dwoch skapych ipodejrzanych miesiaczkach i wszystkie testy byly negatywne to moge byc spokojna? Przeczytalam ze tak niekorzy na tym forum robia jak sie pojawia takie skape krwawienia... Mialam takowe i zrobilam po dwoch krwawieniach z odstawienia dopiero...Czyli test powinien byc wiarygodny...Widzialam ze 1500 watpliwosci o podobnym czyms pisala... Czyli po takim czasie jest ok? Bo skoro piszesz ze najlepiej zrobic w dniu spodziewanego krwawienia, a ja nie tyle w ten dzien zrobilam, ale wrecze po koljenym dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoo pyta nie bladzi
Czyli jak zrobilam po dwoch skapych ipodejrzanych miesiaczkach i wszystkie testy byly negatywne to moge byc spokojna? Przeczytalam ze tak niekorzy na tym forum robia jak sie pojawia takie skape krwawienia... Mialam takowe i zrobilam po dwoch krwawieniach z odstawienia dopiero...Czyli test powinien byc wiarygodny...Widzialam ze 1500 watpliwosci o podobnym czyms pisala... Czyli po takim czasie jest ok? Bo skoro piszesz ze najlepiej zrobic w dniu spodziewanego krwawienia, a ja nie tyle w ten dzien zrobilam, ale wrecze po koljenym dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: KTO PYTA NIE BLADZI__________________ Na pewno OK! Ale oczywiście dobrze, że wykonałaś testy, przynajmniej masz pewność ,że gdybyś była w ciąży, nie zaszkodzisz dziecku np.biorąc dalej pigułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elciasloneczko@wp.pl
Witam, Biore yasminelle juz 2 miesiace. Czuje sie całkiem nie zle . Mam tylko pytanie czy te tabletki moga wywolywac bezsennosci?? Mam osttanio straszny problem ze spaniem. I tylko czasami bola mnie piersi w trakcie brania . ale to widze sie juz normuje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elciasloneczko@wp.pl
Witam, Biore yasminelle juz 2 miesiace. Czuje sie całkiem nie zle . Mam tylko pytanie czy te tabletki moga wywolywac bezsennosci?? Mam osttanio straszny problem ze spaniem. I tylko czasami bola mnie piersi w trakcie brania . ale to widze sie juz normuje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panikaraaaa
Dziękuję Medyku za informację. Mam inne pytanie, czy preparaty witaminowe np.Belissa lub inne zawierające w składzie różne witaminy+minerały+zioła mogą mieć wpływ na działanie yasminelle. A co np.z zieloną herbatą, którą pije się dość często. Z gory dziękuję za info.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do PANIKARA__________ tylko dziurawiec obniża działanie pigułek, gdyż wchodzi z nimi w taką reakcję jak antybiotyk. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 watpliwosci
A czy jak sie lyknie paracetamol 40 minut po tabletce to wplywa to jakos na wchlanianie? Kto pyta nie bladzi--> Widze ze tu taka sama panika jak u mnie:P Spoko ja robilam test 54 dni od stosunku a mimo to jakos nadal nie jestem pewna wyniku...Nie wiem czemu...Naczytalam sie jakie to testy sa nieskuteczne, ze babki robia i pokazuja negatyw po czym okazuje sie potem ze jednak maja intruza... Zastanawiam sie z czego to wynika...Moze robia jeden test..A jak robilyby kilka to by zweryfikowaly sie nawzajem...albo za wczesnie robia...Nie wiem...Hcg ma rozne stezenia u roznych kobiet w tym samym czasie? Od organizmu to zalezy? To co? Moj wynki negatywny zweryfikowany 4 czy piecioma testami moze byc niewiarygodny? No kurde po takim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do________________ 1. leki przeciwbólowe sprzedawane bez recepty nie wpływają na skutecznośc pigułek. 2. nie panikujcie tak! może prościej: róbcie co do Was należy, zabezpieczajcie sie a resztę zostawcie "losowi"- i gwarantuję: jeśli zrobiłybyście 100 testów przy braniu pigułek w dodatku....a okazało się, że któraś z Was jest w ciąży..szok będzie tylko na początku. później tylko radość :) Każdy przypadek jaki znam, tak "zareagował"- życie się zawsze układa...... :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESZCZE JEDNO...WAŻNE......._________ Ostatnio prowadząc rozmowy z różnymi ginekologami, opowiadali mi, jak kobiety latami biorą pigułki, A NIGDY NIE MIAŁY BADAŃ HORMONALNYCH robionych, a gdy oni im zlecają badanie....okazuje się, że one i tak nie były płodne:) Tzn., że niepotrzebnie faszerowały się hormonami, bo i tak najpewniej nie zaszłyby w ciążę- i to nie są pojedyncze przypadki, takich kobiet jest coraz więcej. Dlatego raz jeszcze zalecam: ROBIĆ BADANIA HORMONALNE! NAJLEPIEJ w ogóle przed zaczęciem brania pigułek. bo może się okazać,że niepotrzebnie ta cała panika:) . Pamiętajcie też: wiele kobiet ma owulację, ale mimo to nie może zajść w ciążę. Dopiero badanie hormonalne jest w stanie określić poziom progesteronu, który odgrywa tu kluczową rolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 watpliwosci
E tam...uklada sie...musi...ale ile straconych szans przez to...Ja chyba nigdy nie przestane panikowac...Robie tych 100 testow 54 dni po stosunku...no i nadal nie wiem czy wszystko ok, bo moze naleze to tych babek co u nich sie wolniej hcg pojawia...I moze te 54 dni to za krotko...Nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola 16
hej dziewczyna jak lekarz wam wpisywał yasminelle to na recepcie pisał cos więcej oprócz nazwy leku i ilosci opakowań np. dawkowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola 16
hej dziewczyna jak lekarz wam wpisywał yasminelle to na recepcie pisał cos więcej oprócz nazwy leku i ilosci opakowań np. dawkowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 watpliwosci
A jak w ogol rozumiec zalecenie w ulotkach zeby nie wykonywac testu po spozyciu alkoholu? Jesli do drugiej w nody wypije 5 piw w ciagu dajmy na to 5 godzin a test wykonam nastepnego dnia o 16 czyli 13-14 godzinach to czy nadal jest sie pod plywem czy nie? Ma sie kaca, ale czy to ma ciagle wplyw na wynik? Ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola1919
Hej dziewczyny, jak wam lekarz wypisywał pigułki to pisał cos wiecej na recepcie oprócz nazwy leku i liczby opakowań, np. dawkowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez rok brałam yasmin,czulam że sa dla mnie trochę jakby za cięzkie ,ciągle bóle piersi,nerwowość,libido praktycznie na zero ,więc chcę przejść na yasminelle,problem mam że ostatnio ciągle nękają mnie grzybice pochwy czy to może być od tabsów .czy macie na to jakiś sposób,prosze o odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez rok brałam yasmin,czulam że sa dla mnie trochę jakby za cięzkie ,ciągle bóle piersi,nerwowość,libido praktycznie na zero ,więc chcę przejść na yasminelle,problem mam że ostatnio ciągle nękają mnie grzybice pochwy czy to może być od tabsów .czy macie na to jakiś sposób,prosze o odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nala@krok
Mam krwawienie z odstawienia . Wzielam dopiero pierwsze opakowanie. Niby wiem ale jednak chce sie upewnić. Drugie mam zacząć w 8 dniu? Nawet jak krwawienie nie ustanie? Bo z gory zakladam ze bede jeszcze krwawia gdyż mam zwykle 7 dni. A okres dostalam dopiero dzis. Tabletke przypada mi wziasc w pn.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nala@krok
Mam krwawienie z odstawienia . Wzielam dopiero pierwsze opakowanie. Niby wiem ale jednak chce sie upewnić. Drugie mam zacząć w 8 dniu? Nawet jak krwawienie nie ustanie? Bo z gory zakladam ze bede jeszcze krwawia gdyż mam zwykle 7 dni. A okres dostalam dopiero dzis. Tabletke przypada mi wziasc w pn.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerin
Czesc dziewczyny. Miesiac temu odstawilam Yasminelle po dwoch latach. W trakcie brania czulam sie swietnie, ale nie zauwazalam pewnych spraw. Oto moje spostrzezenia: powrocila ochota na seks, wczesniej wrecz odpychalam partnera; mam lepszy humor, czesciej sie smieje, dni sa radosniejsze; przestala bolec mnie glowa- wczesniej co najmniej raz w tyg bolala. Spostrzeglam to wszystko dopiero po odstawieniu. Co sie dzialo w ciagu ostatniego miesiaca: -przez pare dni okropnie bolaly mnie piersi, sutki ciemne, ogromnie wrazliwe; -okres przyszedl o czasie ,jak w czasie brania tabletek i powinien skonczyc sie w miniony poniedzialek, 1 marca; do dzis ciagle jade na podpaskach i wkladach, bo mam krwiste plamienia. Podsumowanie: Tabletki "zamulaja" organizm. Nie jestesmy soba i nie zdajemy sobie z tego sprawy, dopoki ich nie odstawimy. Nie wiem czy kiedykolwiek sie ponownie na nie zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do CERIN__________________ hm...miałam identyczne spostrzeżenia gdy odstawiłam hormony. Z tych rzeczy nie zdajesz sobie sprawy dopóki bierzesz hormony, przyzwyczajasz się do pewnych rzeczy- ale jedno z moich (i nie tylko moich) spostrzeżeń to "nareszcie jestem sobą!"- prawda, sztuczne hormony "zamulają" tzn.one po prostu zmieniają cały profil hormonalny kobiety, który-akurat w przypadku kobiet- tworzy w ogromnej mierze jej osobowość :) Tak ze jeśli chodzi o mnie: pełna radość życia, harmonia po prostu :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×