Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Mango007
Witajcie dziewczyny,mam pewnien problem i w związk z tym licze na Wasza pomoc.Tak jak Wy biore Yasminelle,juz jakos około 2 lat z przerwami i jest wszytsko ok,jedyna rzecz, która mi sie nei podoba to tala,ze w czerwcu 26ego wychodzę za mąż,a okres wypada mi włąsnie w piatek przed ślubem.Chciałabym to jakoś przesunąć nei wiem czy do przodu czy do tyłu, jakies pare dni,4 przed ślubem chociaz,zebym nie musiała sie stresowac w Tyn dniu moim okresem,Poradzcie cos,proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnyyu
Praktycznie każde tabletki osłabiają libido - nie tylko Yasminelle... ja brałam 11 lat Milvane, moja znajoma microgynon, inna hormonet i wszystkie miały awersje na seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do NNYU____________dlatego pigułki mają tak wysoką skuteczność antykoncepcyjną :D:D:D do MANGO___________możesz wziąć kilka tabletek więcej po prostu, nawet przedłużając już ten blistr. Domyslam się że ostatnią pigułkę bierzesz zawsze ok. poniedziałku. Tym samym masz za 4 dni okres w piątek. Zatem jeśli chcesz mieć np.okres w poniedziałek (najwygodniej),przedłuż branie tabletek (musisz mieć dodatkowe opakowanie) do czwartku. i po problemie:) ps. można tylko przedłużać. nigdy skracać. pozdrawiam! ps. CZYTAJCIE ULOTKĘ.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mango007
do Medyk dziekuję Ci bardzo za odpowiedz. Ja ostatnią tabletę biorę we wtorek i w piatek mam okres.Własnie dzis dostałam.Czyli jak w nast tyg zaczynam brac piguły w środę to przedłużyc z następnego opakowania przyjmowanie tabl do piątku,albo nawet do soboty?czy za bardzo nei można przginac?bo do czerwca jest niby troche czasy,ale to jest raptem 3 okresy jeszcze,wec najwyzszy czas na regulację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mango007
do Medyk dziekuję Ci bardzo za odpowiedz. Ja ostatnią tabletę biorę we wtorek i w piatek mam okres.Własnie dzis dostałam.Czyli jak w nast tyg zaczynam brac piguły w środę to przedłużyc z następnego opakowania przyjmowanie tabl do piątku,albo nawet do soboty?czy za bardzo nei można przginac?bo do czerwca jest niby troche czasy,ale to jest raptem 3 okresy jeszcze,wec najwyzszy czas na regulację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mango007
do Medyk dziekuję Ci bardzo za odpowiedz. Ja ostatnią tabletę biorę we wtorek i w piatek mam okres.Własnie dzis dostałam.Czyli jak w nast tyg zaczynam brac piguły w środę to przedłużyc z następnego opakowania przyjmowanie tabl do piątku,albo nawet do soboty?czy za bardzo nei można przginac?bo do czerwca jest niby troche czasy,ale to jest raptem 3 okresy jeszcze,wec najwyzszy czas na regulację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mango007
do Medyk dziekuję Ci bardzo za odpowiedz. Ja ostatnią tabletę biorę we wtorek i w piatek mam okres.Własnie dzis dostałam.Czyli jak w nast tyg zaczynam brac piguły w środę to przedłużyc z następnego opakowania przyjmowanie tabl do piątku,albo nawet do soboty?czy za bardzo nei można przginac?bo do czerwca jest niby troche czasy,ale to jest raptem 3 okresy jeszcze,wec najwyzszy czas na regulację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mango007
sorry dziewczyny,ale cos sie zawiesiło i widze ze samo wysłalo mi kilka postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABcdethuirdyo
Więc zacznę od tego, że tabletki biorę od 14 dni. Pierwszy raz od dawna nie dokuczały mi bóle menstruacyjne podczas okresu, potem miałam przez jakieś 4 dni plamienia ale to normalne. Większość z Was napisała, że tabletki zabezpieczają już od pierwszej jeżeli zabierze się ją w pierwszy dzień krwawienia i można się kochać już bez dodatkowego zabezpieczenie. Jednak ja cały czas mam obawy i chciałabym wiedzieć czy faktycznie kochałyście się ze swoim partnerem przy pierwszym opakowaniu bez dodatkowych zabezpieczeń. Mam nadzieje, że mnie to uspokoi i będę mogła się przełamać i kochać bez myślenia, że może jeszcze mam poczekać do drugiego opakowania, żeby być bardziej pewna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABcdethuirdyo
Więc zacznę od tego, że tabletki biorę od 14 dni. Pierwszy raz od dawna nie dokuczały mi bóle menstruacyjne podczas okresu, potem miałam przez jakieś 4 dni plamienia ale to normalne. Większość z Was napisała, że tabletki zabezpieczają już od pierwszej jeżeli zabierze się ją w pierwszy dzień krwawienia i można się kochać już bez dodatkowego zabezpieczenie. Jednak ja cały czas mam obawy i chciałabym wiedzieć czy faktycznie kochałyście się ze swoim partnerem przy pierwszym opakowaniu bez dodatkowych zabezpieczeń. Mam nadzieje, że mnie to uspokoi i będę mogła się przełamać i kochać bez myślenia, że może jeszcze mam poczekać do drugiego opakowania, żeby być bardziej pewna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do MANGO____________ tak,bez problemu możesz przedłużyć do soboty-wtedy okres dostaniesz we wtorek-skoro dostajesz po 3 dniach od odstawienia. Generalnie branie tabletek można przedłużyć i o miesiąc, ale osobiście nie zalecam tego robić: pojawiają się wtedy dodatkowe plamienia (organizm przyzwyczajony do 21 tabletek chce mieć już przerwę)-a przecież nie o to chodzi.....Może się też pojawić bolesność piersi, wypryski(na to uskarżały się pacjentki, które przedłużały branie o ok.7 dni) natomiast o kilka dni zaledwie jak Ty chcesz....nie ma problemu.Pozdrawiam i wszystkiego najpiękniejszego na nowej drodze życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mango007
Do Medyk Dziękuję Ci serdecznie za pomoc, bo nie ukrywam-byłam trochę zmartwiona tym faktem. Dziękuję jeszcze raz:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABcdethuirdyo
Dziękuję za odpowiedź :* To lepiej będę się zabezpieczać jeszcze dodatkowo , a od następnego opakowania będę mogła się przekonać co to oznacza kochanie się bez gumek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABcdethuirdyo
Dziękuję za odpowiedź :* to w takim razie muszę jeszcze poczekać za nim będę mogła kochać się bez gumki :/ Podziwiam z jednej strony dziewczyny które nie bały się kochać od razu po zażyciu zaledwie jednej tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mango007
Do Medyk Dziękuję Ci serdecznie za pomoc, bo nie ukrywam-byłam trochę zmartwiona tym faktem. Dziękuję jeszcze raz:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak odczytac
Robilam wyniki HCg z krwi...Ale total a nie beta...I nie wiem teraz czy to pkazuje ciaze czy nie... mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to odczytac
wykonalam dzisiaj test Hcg z krwi...Wiem ze beta hcg jest pewnym wynikiem ale zrobiono mi total Hcg...Czy taki wynik tez daje 100% pewnosci tak jak w przypadku beta Hcg?? Mam wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to odczytac
Kurde cos mi posty urywa... Wykonalam dzisiaj test Hcg z krwi...Wiem ze beta hcg jest pewnym wynikiem ale zrobiono mi total Hcg...Czy taki wynik tez daje 100% pewnosci tak jak w przypadku beta Hcg?? Mam wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to odczytac
Wykonalam dzisiaj test Hcg z krwi...Wiem ze beta hcg jest pewnym wynikiem ale zrobiono mi total Hcg...Czy taki wynik tez daje 100% pewnosci tak jak w przypadku beta Hcg?? Mam wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to odczytac
Wykonalam dzisiaj test Hcg z krwi...Wiem ze beta hcg jest pewnym wynikiem ale zrobiono mi total Hcg...Czy taki wynik tez daje 100% pewnosci tak jak w przypadku beta Hcg?? Mam wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to odczytac
To krocej zeby caly post byl...Czy zarowno Hcg jak i bHcg z krwi daja 100% pewnosc? Czym sie roznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badanie total hcg pokazuje tylko obecnosc gonadotropiny kosmowkowej,a bhcg jest badaniem ilosciowym i zmienia sie wraz z wiekiem ciazy.To na jej podstawie ocenia sie czy ciaza rozwija sie prawidlowo. Badanie total jak najbardziej badaniem wiarygodnym pod warunkiem,ze jest zrobione w odpowiendim czasie.Ta samo dotyczy sie bhcg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dxxxxxxxx
Mialam kiedys zapalenie trzustki w wieku 11 lat teraz mam 18 lekarz przepisal mi YASMINELL , a zapomnialm mu wspomniec , ze mialam zapalenie trzustki , myslicie , ze moge je brac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to odczytac
Mloda polozno albo medyk--> Mialam wynik 2.00mlU/ml... Pod tym nizej sa pdane normy ze np ciaza do tygodnia ma 10-50 a juz 2-3 miesiac 10000-100 000. PYTANIE NR 1. Nie rozumiem tego, ze pod moim wynikiem oprocz tych norm bylo podane najpierw: wart ref 0.00-10.oo Co to jest? To jest granica dla kobiet nie bedacych w ciazy czy co? PYTANIE NR 2. Skoro mam wynik 2.00mlU/ml to mam pwnosc ze nie jestem w ciazy biorac pod uwage ze ostatni stosunek mial miejsce ponad 30 dni temu... PYTANIE NR 3. Dlaczego niektore kobiety maja wynik taki jak ja 2.00mlU/ml a inne np 5 i wszystkie przy total Hcg wiedza na 100% ze nie sa wciazy? Czy ten hormon jest w minimalnej ilosci u kazdej kobiety? PYTANIE NR 4. Piszesz ze total hcg pokazuje tylko obecnosc gonadotropiny kosmowkowej a nie jej ilosc ktora zmienia sie wraz z wiekiem...To czemu ja mam podane normy roznicujace sie wraz z czasem ciazy? Przeciez jak mam podane ze jest obecna tylko w tej normie nie ciazwowej...Pani powiedziala w recepcji ze wynik ujemny... O co tu chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to odczytac
Mloda polozno albo medyk--> Mialam wynik 2.00mlU/ml... Pod tym nizej sa pdane normy ze np ciaza do tygodnia ma 10-50 a juz 2-3 miesiac 10000-100 000. PYTANIE NR 1. Nie rozumiem tego, ze pod moim wynikiem oprocz tych norm bylo podane najpierw: wart ref 0.00-10.oo Co to jest? To jest granica dla kobiet nie bedacych w ciazy czy co? PYTANIE NR 2. Skoro mam wynik 2.00mlU/ml to mam pwnosc ze nie jestem w ciazy biorac pod uwage ze ostatni stosunek mial miejsce ponad 30 dni temu... PYTANIE NR 3. Dlaczego niektore kobiety maja wynik taki jak ja 2.00mlU/ml a inne np 5 i wszystkie przy total Hcg wiedza na 100% ze nie sa wciazy? Czy ten hormon jest w minimalnej ilosci u kazdej kobiety? PYTANIE NR 4. Piszesz ze total hcg pokazuje tylko obecnosc gonadotropiny kosmowkowej a nie jej ilosc ktora zmienia sie wraz z wiekiem...To czemu ja mam podane normy roznicujace sie wraz z czasem ciazy? Przeciez jak mam podane ze jest obecna tylko w tej normie nie ciazwowej...Pani powiedziala w recepcji ze wynik ujemny... O co tu chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to odczytac
Tak to wyglada WYNIKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dxxxxxxxx
Mialam kiedys zapalenie trzustki w wieku 11 lat teraz mam 18 lekarz przepisal mi YASMINELL , a zapomnialm mu wspomniec , ze mialam zapalenie trzustki , myslicie , ze moge je brac ? czy jest jakies zagrożenie , prosze o odpowiedz , z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dxxxxxxxx
Mialam kiedys zapalenie trzustki w wieku 11 lat teraz mam 18 lekarz przepisal mi YASMINELL , a zapomnialm mu wspomniec , ze mialam zapalenie trzustki , myslicie , ze moge je brac ? czy jest jakies zagrożenie , prosze o odpowiedz , z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×