Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość bastka
mama oli-----> ja też trzymam za ciebie kciuki kochaniutka:) no i z niecierpliwościa czekam na wiadomość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to sie wydaje ze dopoki nic powaznego sie nie dzieje to nie ma sie co bac.Jezeli sa jakies dziwne krwawienia czy plamienia to poprostu trzeba to przeczekac,przeciez nic takiego sie nie dzieje i da sie z tym pozyc kilka miechow.Pozniej ma byc juz wszystk oki takze dziewuszki bez stresu:) Ja natomiast wracam do tych piersi bo tylko jedna na to odpisala...Tak sie ciesze ze mi wreszcie troche podrosly ale boje sie ze znow wszyskto wroci do normy,bo to dopiero pierwszy moj blister...Co o tym myslicie?jest dla mnie nadzieja?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Saarra 84
Prosze powiedz z jakiego rozmiaru do jakiego powiekszyl Ci sie biust.Jestem strasznie ciekawa, bo chce tak samo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleekp
Lilly_lu--> wiem co jest napisane na ulotce ;) Czekam na wiadomosci odnosnie tego jak stoją cenowo tabletki w Poznaniu pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leseferyzm
czy możecie mi powiedzieć czy takie dziwne krwawienie po około 9 dniach brania tabletek, po zmianie, bo przeszłam z yasminu na yasminelle może być normalne czy mam się obawiać? bo troszkę się denerwuję. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w niedziele koncze drugie okpakowanie yasminelle. i najprawdopodobniej bedzie to moje ostatnie opakowanie tych tabletek. przy pierwszym opakowaniu wszystko było alright. troche bolały mnie piersi i miałam plamienia, ale nie było to bardzo uciążliwe. pod koniec opakowania zaczełam mieć mdłości, które w przerwie przeszły, ale od drugiego opakowania znowu sie zaczeły i mam je bez przerwy, codziennie. no i najgorszą sprawą są okropne wahania nastrojów. raz jest wszystko ok i pięknie, ale zdecydowanie czesciej potrafie popłakać się z byle powodu i byle głupota potrafi spowodować potok łez, czasem nawet nie potrzebuję żadnej przyczyny żeby się popłakać. to jest strasznie uciążliwe dla mnie i dla otoczenia. mój chłopak nie może patrzeć jak się męcze. w niedzielę biore ostatni tabs drugiego opakowania, w przerwie ide do lekarza i po przerwie najprawdopodobniej zacznę przygodę z innymi tabletkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROOMIANEK
Drogie dziewczęta, jutro wybieram się do mojej Pai doktor i tak się zastanawiam czy nie zapytac sie ją o zmianę z yasminu na yasminelle? Z tego co czytałam i słyszałam te drugie są lepsze dla młodych dziewcząt. Czy któraś z was przeszła podobną zmianę z yasmin na yasminelle? Jeśli tak to była to zmiana na lepsze czy na gorsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszekk
ja :) ZDECYDOWANIE NA LEPSZE. pisałam to gdzies na tym forum w moim pierwszym poscie, poszukaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś tu wcześniej pisał o działaniu antyandrogennym yasminelle? no właśnie bo ja między innymi też chciałabym żeby mi pomogło. moja pani gin powiedziała że zatrzyma to troche problem ale \"to\" co już jest to nie zniknie :-( a czy któraś z was też ma ten problem? i czy którejś pomogło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roomianek
ja mam podobny problem z nadwyzka meskich hormonow. obecnie jem yasmin, ale jesli chodzi o dzialanie antyandrogenne to podobno yasminelle ma podobne wlasciwosci. mi najlepiej pomaga yasmin + androcur (lek majacy jeszcze wieksze dzialanie antyandrogenne )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynek
mam trądzik fest. błagam niech ktoś mi powie, że yasminelle pomogło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vegaaaa20
A która z Was po zakonczeniu brania opakowania ( 21 tab. ) na drugi dzien dostala okres ? a wiec w 1 dniu po odstawieniu ? w srode wzielam ost. tabletke a wczoraj dostalam okres , czy to normalne ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi pomogły na trądzik
ale zawsze miałam niewielki a teraz jeszcze mniej. ALE UWAGA!!! Tabletki przyjmuje o 21. Wczoraj zapomniałam, i dzisiaj wzięłam ją ok 8.30-9.00 czyli praktycznie 12 h.... ale wzięłam tak, jakby to nie minęło 12 h... czyli po prostu zaraz ją przyjęłam i tyle.... dobrze zrobiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roomianek
hejwszystkim --> na mnie to działa następująco: włoski te co już były stały się jakby słabsze i mniej widoczne, a te co już rosły po rozpoczęciu brania tabletek rosły znacznie wolniej i byly duzo jasniejsze i slabsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivain ---> dziękuję za odpowiedź (to ja kitty, ale teraz już pod stałym nickiem ;) ) Zacznę za jekieś 2 tygodnie i podzielę się wrażeniami. Na razie trzymajcie się gorąco Yasminellki i nie dawajcie się skutkom ubocznym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasminelka26
Roomianek-ja przeszłam własnie z Yasmin na Yasminelle. Czuję się dobrze nawet lepiej bo przy Yasmin czasem lekko pobolewały mnie piersi, przy Yasminelle nie. Przy pierwszym opakowaniu miałam lekkie plamienia. Teraz już przeszło i jak na razie wszystko OK!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pomogły na trądzik-----> zrobiłaś bardzo dobrze vegaaaa20-----> ja dostałam okres popołudniu a wieczorem brałam ostatnią tabse z blistra ROOMIANEK-----> ja też zmieniłam z yasmine na yasminelle i bardzo sobie chwalę tą zmianę Pozdrawiam Was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzemik
Chciałam zapytać czy któraś z was zmieniała Mercilon na Yasminelle? Po Mercilonie mam straszne plamienia i bóle głowy i do tego przespałabym najchętniej całe dnie.. po 4 opakowaniu postanowiłam poradzić się mojego ginekologa i przepisał mi właśnie Yasminelle.. Powiedział, że też na trądzik pomogą. A więc czy wy się czułyście lepiej po mercilon czy po yasminelle? i w ogóle jakie macie skutki uboczne? I szczególne pytanie o biust.. Czy po yasminelle urosły wam piersi?:> jeśli tak to o ile? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roomianek
Jestem po wizycie u ginekologa. Jeszcze przez jeden cykl mam dalej jeść yasmin, a potem zobaczymy. Doktor sie boi, ze jak bede miala po raz kolejny mniejsza dawke hormonow(kiedys jadlam logest) to znow bede mnie nekac plamienia... no coz wszystko okaze sie za miesiac... jeszcze mam jedno pytanko: gdy sie pojawiaja bole lydek, to oznacza ze jest za duzo czy za malo hormonow w tabletkach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki ja sie jeszcze raz zapytam tak dla pewności bo nie chec czegos zrabać. Jak ja ostatnią pixe wziełam w Poniedziałek 02.04 to kiedy teraz mam łyknac pierwsza? W Poniedziałek czy Wtorek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivain
Mroczny Kiciuś trzymam kciuki:) Ja to bym chciała jakąś cud tabletkę bez żadnych skutków ubocznych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1851
wita dziewuszki:)no ja od dzis zaczynam brac tabsy:)o 21 wezme pierwsza tabletke:)dlatego tak pozno bo dopieor co dostalam okres:)powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka_b
siemka:) ja jutro koncze pierwsze opakowanie:) 20 dni temu pisalam jakto sie boje zaczac przez skutki uboczne etc a teraz sie z tego smieje:) po sobienie widze zadnej roznicy:) jednen fakt- na ok 3 dzien wyskoczylo mi kilka pryszczy ale szybko zeszly:) teraz buzka wyglada ok a po sobie nie widze roznicy:) jeszcze nie mialam okazji przeteswowac ich wlasciwego zadania ale niedlugo wraca moj chlopak wiec mam nadzieje ze tabsy spisza sie jak nalezy:) 3majcie sie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka_b
już planuje gdzie to zrbimy i jak...I zastanawiam sie czy nie zaprosic do tójkącika koleżanki.... oj będzie się działo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka_b
ja też biorę! ale zauważyłam zwiększone libido. Ostatnio nawet przeleciałam sąsiadowego Burka- akurat miał członka w stanie wzwodu bo gonił moja Pysię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze szybko
Jezeli mam recepte na 3 opakowania tabletek i chce najpierw wykupić 1 op., a reszte, jak bede miała kase, więc ide, biore jedno,a na nastepnę proszę o odpis. I czy ten odpis jest ważny w każdej aptece, czy tylko tej konkretnej, w której był wystawiony ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×