Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Groszaek1988
mimin ---------> okres zaczyna Ci sie 15 czerwca i dopiero wtedy zarzywasz pierwszą tabletke a okres zostaje. I skoro to Twoje pierwsze tabsy to badz przygotowana na całoniesięczne plamienie. niestety.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia123
MAm pytanie lepiej brac rano czy wieczorem tabsy- nie biorac pod uwage ze skutki ubocznych nie bedzie sie odczuwac jak sie ja wezmie wieczorem chodzi mi o dzialanie bo biore rano i niewiem czy dobrze robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinek
Kasia 20 dzieki za odpowiedz ale mam jeszcze jedno pytanie mam urlop od 23 lipca i akurat w tym czasie mam dostac miesiaczke chciałabym ja przesunac za pomoca tabletek ale nie wiem czy to bespieczne a pozatym zakładajac ze zjem całe opakowanie i zaczne nowe to czy mam je zjesc do konca i wtedy zrobic przerwe czy poprostu zjesc kolejne 7 tapsów z nowego opakowania i zrobic tydzien przerwy a potem dokonczyc kolejne 14 z tego rospoczetego poakowania tapsów i kolejna przerwa czy skoleji zamiast 14 to 21 i dopiero wtedy przerwa ????????? pozdrawiam serdecznie pinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINEK absolutnie nie tak jak piszesz. jeśli bez przerwy zaczynasz następne opakowanie to musisz je wybrać do końca i wtedy normalnie robisz przerwe! musisz tylko wiedzieć że mogą wystąpić plamienia w tym drugim opakowaniu. pozdrawiam a co do opalania to jestem w 2 opakowaniu i chodzę na solarium i jest jak najbardziej ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinek
a jak to wpłynie na mój organizm wkoncu dwa opakowania bez miesiaczki czy któraz z was kobitki juz probowała cos takiego a jesli tak to jak sie po tym czuła Hej wszystkim dzieki za odpowiedz pozdrawiam pinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurinko5
pinek --- przerwe mozna robic co 3 miesiace,nie dluzej.Ja juz tak robilam,a nawet dzisiaj skonczylam drugie opakowanie bez robienia przerwy.jezeli organizm dobrze toleruje tabletki to jak najbardziej mozna przerw nie robic,ale jezeli zle sie po nich czujesz to lepiej nie robic takich manewrow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia123
MAm pytanie lepiej brac rano czy wieczorem tabsy- nie biorac pod uwage ze skutkow ubocznych nie bedzie sie odczuwac jak sie wezmie wieczorem chodzi mi o dzialanie bo biore rano i niewiem czy dobrze robie????? Prosze o odPPp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurinko5
kicia123---- to jest Twoja indywidualna sprawa o ktorej bierzesz,dla organizmu absolutnie nie ma to znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia001
dziewczyny mam pytanie. ktoras wczesniej napisala ze yasminelle jest bardziej dla szczuplych dziewczyn. czy to jest prawde?? biore wlasnie ostatnie opakowanie yasmin i nie wiem czy warto przejsc na yasminelle. jezeli ktoras z was zrobila taka zamiane to prosze napiszcie jakie odczuwacie roznice:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia absolutnie! To jest INDYWIDUALNA sprawa. Jezeli ginekolog Ci je przepisze to mozesz je brac czy jestes szczupla czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po ile
a po ile te tabsy yasminell??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia123
Tabsy to roznie od 30 paru do 45pln zalezy gdzie ale raczej szykuj sie na ok 40 pln:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdfsdfsdf
Ja kupuje tabsy po 35 zl (kielce) Co do godziny brania tabletek to osobiście polecam 22. (biore tak od kilku lat) Lekarz mi powiedział,ze najlepiej brać przed snem (jak by było coś nie tak to - prześpisz to) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111222111222111
Witam Ile trwa plamienie przy pierwszym opakowaniu ? (tak mniej - więcej )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj biore już 7 tabletke i czuje się jakbym nic nie brała :) okres mi się skończył 4 dnia :) oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambro
witajcie kobietki... właśnie dostałam miesiaczki po drugim opakowaniu, ale wiecie co? jakos bardziej boli brzuszek przed okresem na tych tabletkach niz normalnie, bo moj naturalny wcale nie boli, ale cóz lepsze to niz strach...i w dodatku o 12 godzin szybciej niz po pierwszym opakowaniu...hmm chyba to nic zlego? zadnych plamien, nigdy nie mialam wiec sie ciesze :) co do skutkow ubocznych... jakby mniej przy drugim opak. minely nudnosci, zaburzenia widzenia i dretwienie konczyn tez, ale waga spada dalej i bol glowy...hmmm juz jakies 6 kg a jem normalnie, ale to chyba przez seks :) ten spadek wagi. wazylam 56 teraz 50 przy wzroscie 164 wiec mieszcze sie w normie...cycunie w jak najlepszym porzadku, a co mnei zaskoczylo: ZGAGA ! nigdy nie mialam, nie chce zwalac na tabletki ale moze moj zołądek ich nie lubi? aaa i wlasnie brzuch mi puchnie tak jak biednej okrągłej, wiec to sie moze zdarzac przez wode i wzdecia, strasznie to nieprzyjemne... przyjemnych doznan i zadnych skutkow ubocznych zyczy Lambro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aurinko.. mam pytanie. czy tabletki a-katar acti tabs wpływają na działanie yasminelle? bo pani w aptece na moje pytanie: czy wpływają na skuteczność tabletek anty odpowiedziała tylko: nie powinny.. i trochę się przestraszyłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurinko5
dzemika --- i po raz kolejny ulotka sie klania... jezeli w a-katar acti nie ma substancji wymienionych w ulotce to nie wplywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambro
dzeminka... nie wpływają na dzialanie yasminelle... dla pewnosci przeczytaj sklad a-catar i porownaj z ulotka z anty, na pewno nie ma w ulotce z anty skladnikow ktore sa w koplach, czy co tam masz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyzny a zmieniala ktoras regulon na yasminelle? ja wlasnie koncze 7-dniowa przerwe i od jutra mam brac yasminelle.Teraz bralam regulon ale to w ogole istny niewypal byl. Przy zmianie z regulonu na yasminelle ochrona anty dalej jest czy zostaje przerwana na miesiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona Anetka
Cześć.Mam pytanie do dziewczyn które biora Yasminelle.Ile u Was trwa okres?Wczesniej brałam Yasmin teraz moja ginekolog zapisała mi Yasminelle podobno lepsza z mniejsza dawka hormonów,zaczęłam brać pierwszego dnia miesiączki dziś mija właśnie 5 dzień i z tego co widze nie zamierza sie wcale skończyć.Czy to jest normalne?Wcześniej miałam okres 3-4dni.Bardzo proszę o odpowiedż .Z góry dziękuję .I jeszcze czuję ze bolą mnie łydki.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byczekD.
Spokojnie nie ma obaw czasami rzeczywiście bywa tak, ze lekarz powie iż okres będzie nie dłuższy niż 3-4 dni ale na moim przykładzie powiem, że tak nie jest juz jak rozmawiałm z ginksem poinformowałam go, że zwasze miałam nieregularne miesiączki ale mniej więcej od roku się ustabilizowało lekarz powiedziała mi, że u niektórych kobiet obserwuje sie 5-7 dniowy nawet cykl miesiączki ale po dłuższym braniu yasminellek wszystko wraca do normy jak długo to może potrwać? Cóż jak wiesz każdy organizm jest inny ale naprawdę możesz być spokojna wszystko jest jak najbardziej ok. Jeśli chcesz się dodatkowo upewnić zawsze możesz póść do lekarza, ale sądzę, że powie Ci to samo. Odnośnie brania yasminellek ja też zauważyłam spadek apetytu ale jak dla mnie to ok he he zawsze lubiłam podjadać a i waga troche spada nie mam zawrotów głowy ale choć mam 28 lat o dziwo dostałam wypryski typu "trądzik" ale i to juz wróciło do normy , myślę że była to kwestia przyzwyczajenia organizmu. Pozdrawiam Was serdecznie wszystkie świadome seksualnie kobitki. Tak trzymać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia123
Dolaczam sie do was z podobnym problemem. Moj okres zawsze trwal 3-4 dn, mialam regulernie a tera trwa juz tydz i caly czas mam krwawienia niewielkie. Czy to jest okres czy tylko krwawienia jak pisza w ulotce ze moga wystepowac. ProOOOsze o ODP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie! Mam takie pytanie...a mianowicie: tydz temu byłam na USG lekarz mi powiedział, że mam 8cm torbiel na jajniku!!! przeraziłam się, bo przecież to jest wielkie i trzeba opercaje! teraz w piatek poszłam jeszcze raz i się okazało, że to był bład lekarza! nie mam żadnego torbiela,a co więcej jest wszystko w takim porządku, że nie chciał zaburzac cyklu tabsami, ale ja sie uparłam. Przepisał mi Yasminelle. Boję sie o to czy nie pogorszy mi się po nich cera...z tego co tu czytałam, to duzo jest takich przypadków, a ja ogólnie za dobrej nie mam i chciałam takie tabsy które mi na nia pomogą:/ proszę odpiszcie, jak te tabletki działają na cerę. Pozdrawiam serdecznie! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurinko5
potosia --- jak zaczniesz brac to sie dowiesz jak dzialaja na Twoja cere bo to jest indywidualna sprawa kazdego organizmu, jedna dziewczyna ma po nich gladka cere a druga wrecz odwrotnie...Ja na Twoim miejscu bym sie raczej przejela ta domniemana torbiela i poszla do 2 lekarza to zweryfikowac, jaka masz pewnosc ze i tym razem sie nie pomyll?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aurinko5--> teraz jestem pewna, ponieważ wtedy robił mi inny lekarz i to dzień przed okresem. Jak poszłam za 2 razem robiła mi moja ginekolog i drugi ginekolog ze szpitala, żeby mie pewnośc robili USG dopochwowe i zwykłe, porobili zdjęcia i ogólnie wszytkiemu sie dobrze przyglądali. Ja i tak mam zamiar iśc do innego ginka, dlatego chciałam się dowiedziec co z tymi tabsami, bo niewiem czy prosic go o recepte na inne czy zostac przy tych:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurinko5
Trzeba bylo napisac od razu,ze mialas robione USG dopochwowe...moze pierwszy lekarz jakism cudem pomylil torbiel z pecherzykiem Graffa.Grunt ,ze sie wyjasnilo...Co do tabletek to nie przekonasz sie jak nie sprobujesz, innej rady nie ma...Co prawda lekarz moze Ci zrobic poziom hormonow zeby okreslic czy jestes typem estrogennym czy progestagennym i wtedy mozna lepiej dopasowac tabletki ale i tak wszystko wyjdzie w praktyce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja własnie dostałam te tabletki ze względu na to, że mam podobno za duzo estrogenu, bo ja chcialam Cilest, ale moj gin powiedział, że tam jest za duża dawka hormonów jak na mnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurinko5
Potosia , czyli pozostaje Ci zaufac lekarzowi,pozatym nie cera jest tu najwazniejsza,ja zawsze da sie 'naprawic"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×