Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

marazzz nie zadawaj zbędnych pytań i leć do ginekologa. zje cię? ;/ a nie leczona grzybica prowadzi do poważnych konsekwencji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak bys zapytała czy sa domowe sposoby leczenia zapalenia wyrostka ;/ grzybica pochwy to cos z czym TRZEBA iść do lekarza, a domowymi sposobami to leczyły stare znachorki 200 lat temu, i ludzie ledwo dożywali 40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
marazzz ja smarowałam clotrimazolum + globułki dopochwowe też clotrimazolum,pomogło, maść dostaniesz bez recepty, globułki niestety nie , a z przykrością stwierdzam ze sama maść nie wystarczy. Powodzenia i nie martw sie tylko śmigaj po recepte do gin;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marazzz---> a ja Ci osobiście polecam "Vagical" http://www.vagical.pl/o_produkcie.php ja miałam to samo co Ty, pytałam nawet o to na tym forum... nie poszłam do lekarza bo musiałbym zbyt długo czekać, więc postanowiłam sama działać. Niekoniecznie musi to być grzybica, może być jakaś infekcja. Te globulki są fantastyczne. Niedrogie. W granicy 9 do 15 zł za 10 sztuk. U mnie 3 dni i wszystko zniknęło. Jeśli jednak Tobie nie pomoże to udaj się do gina, chorób nie można ignorować. Myslowice---> Jeśli chodzi o te krwawienia, to nie martw się, wg mnie wszystko jest ok:) ja też tak miałam, bałam się strasznie, że coś mi tam w środku pękło czy coś, ale to normalne:) chyba, że masz tak zawsze, to wtedy udaj się do lekarza:) Pozdrawiam Wszystkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Convalia----> z postów wynika, że wiele dziewczyn zmienia tabletki z Yasmin na Yasminelle, chociaż ja osobiście nie, mnie zostały od razu Yasminelle przepisane. To, że zmieniasz tabletki na te, które mają mniej hormonów nie oznacza, że jesteś mniej zabezpieczona, gdyż mniejsza ilość hormonów w tym przypadku nie odpowiada za skuteczność antykoncepcji, tylko np. jest odpowiedzialna za cykl czy skutki uboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cassie7
Witam:) Mam pytanie, bede wdzieczna jak mi ktos odpowie...biore Yasminelle od pol roku, wszystko jak dotad bylo baaardzo ok, ale podczas tego cyklu mialam wymioty,wiec wzielam jedna dodatkowa tabletke poza ta \"normalnie\" i zaczelam bez przerwy kolejny blister. Teraz jestem na 3. dniu przerwy i okresu nie mam:/ Czy to mozliwe ze tabletki mnie zawiodly? Stosowalam sie scisle do ulotki... Co na ten temat sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marazzz- to nie jest grzybca wyobraz sobie wlasnie ja sie wyleczxylam z takego czegos:) a raczej przeszlo samo. bylam u gina i kazal mi zmienic srodek czystosci. zmenilam płyn do higieny intymnej który małam na płyn z serii AA do skóry podatnej na podraznienia samo przeszlo. trzeba myc sie nim baaaaaaaaaaardzo czesto mnie szczypało piekło, swędziało az sedziec nie moglam, no i taki serkowaty sluz. ale juz jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodem tego moze byc wszystko- uczulenie na proszek w ktorym pierzesz bielzne, woda, antybiotyki niektóre ( u mne tak bylo, wybilam sobie cala flore bakteryjna) nie martw sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cassie7- ale ze jak? w ktorym dniu cyklu zwymiotowalas? pszesz ze bez przerwy zaczelas kolejny blister a potem ze masz 3 dzien przerwy i nie masz okresu.. to robilas przerwe czy ne? ja jak mialam ostra biegunke to łyknelam dodatkowa tabletke i nastepnego dnia o normalnej porze kontynuowalam przyjmowanie kolejnych. bylo wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga22
nie chce juz dostawac odpowiedzi na poczte :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------> Cassie7 branie 2 opakowań pod rząd bez przerwy różnie odbija sie na organizm....niektóre dziewczyny w czasie tego drugiego blistra mają krwawienia, inne nie dostają okresu w przerwie.... po prostu nie jest to naturalne... w sumie to jak sie bierze tabsy nic nie jest naturalne:/ no ale organizm przyzwyczaja się do co 28-dniowej przerwy... nie miałaś jej i prawdopodobnie przez to okresu jeszcze nie ma... ale spokojnie ja sama dostaje zawsze 4 dnia przerwy:) nawet teraz po 2 opakowaniach jedno po drugim.... wiec spokojnie... a jak okres się nie pokarze to dla pewności i uspokojenia nerwów zrób test..... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
czy któraś z was dziewczyny wie moze czy Xorimax 500 działa jakoś osłabiająco na tabletki anty? z góry dziekuje za odpowiedź;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi_85
witajcie Kobietki! Mam pewien problem, zaczelam stosowac yasminelle od pierwszego dnia miesiaczki i prawie przez kolejne 3 tyg ciagle mialam plamienia, odstawilam je z obawy ze to skutki uboczne, ze te tabsy mi szkodza, wiedzialam ze moga wystepowac jakies dodatkowe plamienia poza okresem ale nie spodziewalam sie ze to bedzie trwac tak dlugo, teraz czytam w waszych wypowiedziach ze to calkiem normalne. Czy moge zaczac znowu brac yasminelle gdy dostane okres? Prosze o odpowiedz, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmienlle syndi 35
Słyszałyscie o tabletkach sydni 35? Moja Pani Ginekolog chce mi zmienic yasmienlle na sydni... Ale one są glownie przeciwko tradzikowi i nadmiernemu owlosieniu i nie wiem jak u nich z zabezpieczeniem ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczorek7
Witajcie kobitki!! Moj gin przepisal mi Yasminelle. I sa to moje pierwsze tabsy no i troszke sie boje. Chcialam zapytac czy palenie papierosow oslabia jakos dzialanie tych tabsow???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palenie papierosów nie obniża skuteczności tabletek a jedynie powoduje zwiększenie ryzyka zakrzepicy. Opisane jest to w ulotce. Więc może warto rzucić. Na tym forum już wiele razy było o tym pisane, podobie jak o alkoholu i wiele innych. Po prostu jak będziesz miała chwile to poczytaj sobie wcześniejsze wypowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arko
hm jak dla mnie syndi 35 to nowsza wersja diane 35, zawieraja te same substancje i maja obnizac nadmiar androgenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunivia_
Hej Kobietki :) Przeczytałam sobie sporą czesc tego tematu i postanowiłam do was dołączyc :) Mam nadzieje ze mnie przyjmiecie ;) Yasminelle biore juz 5 miesiac i jestem baardzo zadowolona :) Chociaz na początku było ciezko;) Krwawienie przeciagneło mi sie do dwoch tygodni i do tego doszły mdłosci :)...Ale z czystym sercem moge potwierdzic ich skutecznosc :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akka22
sunivia_--------- Jasne że cię przyjmiemy ;-) Tym abardziej że z tego co zauwazyłam to chyba masz najdłuzszy staż z yasminelkami od nas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka22...
Hej dziewczyny!!1 ja dzis wezme moja 8 tabletke i jak narazie wszystko jest ok no moze z wyjatkiem tego ze mialam lekkie plamienia. Ale do tej pory zadowolona jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunivia_
no to sie bardzo ciesze :) .. i jezeli tylko bede mogła pomoc..to słuze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia 20
czesc dziewczyny.mam problem.jestem przy 16stej tabletce z 1go opakowania Yasminelle.Nie mialam zadnych skutkow ubocznych oprocz tego ze czasami dretwiala mi noga.Wczoraj jednak czulam dretwienie obu nog i rak.nie wiem co robic;/czy odstawic czy poczekac jeszcze?boje sie zakrzepicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1851
------->MYslowice Mysle ze to plamienie moze wynikac z tego iz masz nadzerke i po prostu ja sobie podraznilas...Poczytaj troche o nadzerce ..i bedziesz wiedziec wiecej:) Najlepiej isc ja wyleczyc:) Aha i jakbys szla to prosze zapytaj czy wymraza nadzerki na kase chorych?:)BO tez mam i szukam takiego ginekologa:) PS. ja juz biore "y" od okolo 6/7miesiecy:P:P Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikotiana
Witam. mam w sumie dwa pytania: 1) do tej pory brałam Harmonet, którego zupełnie nie polubiła moja cera. Czy któraś z Was miała brała Harmonet i zmieniła go na Yasminelle? Jeśli tak to jak to u Was wyglądało? 2) jak mam teraz brać Yasminelle, bpo jakoś śrwednio zrozumiłam ulotkę w tej kwestii. Nie mogę zacząć zaraz po skończeniu Harmonetu, bo za późno kupiłam tabletki. W ulotce napisali "po zakończeniu miesiączki". Czy znaczy to, że po 4-5 dniach bo tyle mi mniejn więcej trwa okres czy po tej przerwie tygodniowej?? W sumie tylko na tych tabletkach spotkalam sie z takim opisem brania podczas zmiany i nie wiem jak to rozumiec. A, do ginekologa nie bedę miała pójść w najbliższych dniach. Liczę na Waszą pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunivia_
(...)po zakonczeniu okrezu bez tabletek poprzedniego preparatu antykoncepcyjnego lub po pstatniej tabletce poprzedniego preparatu...wiec skoro nie zdażyłaś po ostatniej tabletce, to weź po 7 dniowej przerwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojeju jeju
hm... yasminelle biore juz 7 miesiac i... boje sie caly czas. nadal nie moge uwierzyc, ze one naprawde dzialaja. wiem, ze to nielogiczne - bo przeciez po to sa , zeby dzialac. a jednak caly czas sie stresuje... biore regularnie, nie zapominam... niby wszystko ok - a ja sie denerwuje...:( napiszcie mi prosze, ze naprawde nie znacie przypadku w ktorym yasminelle nie zadzialaly... hm? uspokoicie mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorę trzecie opakowanie yasminelle, zastanawiam się czy zmienić je na Yasmin, ponieważ chcialabym trochę schudnąć, a yasminelle nie zmniejszyły mojej wagi...jak myślicie może yasmin ma mocniejsze działanie, nazwijmy to \\\"odchudzające\\\" (wiem,że chodzi o odwodnienie) przez to, że ma większą dawkę hormonów? czy możecie polecić tabsy, które zmniejszą owłosienie, a nie spowodują tycia? poradźcie proszę...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna ka..... tabletki działaja na kazdego indywidualnie skad wiesz ze innne Cie odchudza nikr ci nic nie poleci bo nikt nie wie jaki masz organizm i jak na inne tablet zaraguje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraolinaa
Hej, słuchajcie mam problem. Biore yasminelle, najlepsze tabletki jakie tylko brałam (wcześniej cilest regulon, harmonet odradzam noi yasmin). Zapomnialam wziaść pierwszej tabletki tzn z pierwszego tygodnia 1 tabletki. wziełam ją dzień pozniej ale minęło juz sporo ponad 12 godzin zanim ją zarzyłam. 3 dni przed tym był sotsunek, Czy jest możliwość zajścia w ciąże?? :( na ulotkach pisze aby skontaktować się z lekarzem gdyż jest prawdopodobieństwo. Odp :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraolinaa
dziewczyny, plamienia podczas brania tabletek antykoncepcyjnych są jak najbardziej normalną rzeczą, tym bardziej w pierwszych opakowaniach ich brania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×