Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

mloda polozna-- To jak możesz podaj mi swojego maila.Dziekuję z góry.Napiszę jutro rano ok. 7ej o co mi chodzi na Twój adres,bo teraz szykuję się do lulania powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda polozna-- Albo jak niechcesz podawać tutaj swojego maila to mój nikol991@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
steysi -- moj mail ;poloznaa@wp.pl.Tylko moge nie odpowiedziec od razu,bo od jutra mam 3 dniowy maraton w pracy,a pozniej wyjezdzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka85
hej mam pytanie teraz sobie odstawilam tabletki yasminelle bo bralam je rok i mam pytanie kiedy moge dostac okres czy to jest tak ze w tym samym czasie co mialam czy pozniej????? bo nie biore kolejnego opakowania...pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kajka85 - mozesz cos powiedziec o tym jak te tabsy zadzialaly na Ciebie:), poprawa cery? dodatkowe kg, albo mniej kg?...tajkie tam...dzieki. ja jestem na 2 opakowanku. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka85
ja jestem bardzo zadowolona z nich!!!!! powaznie!!! bralam rok...teraz robie sobie przerwe i potem znow wezme...nie przytylam nic:) moze 1kg..ja zawsze mialam strasznie bolesne miesiaczki pogotowie po mnie przyjezdzalo a teraz nawet nie czuje ze ja mam:) dobrze sie czulam na poczatku bylam troszeczke rozdrazniona ale zawsze tak jest jak sie bierze tapsy przez pierwszy miesiac...potem bylo ok:)podobno to jedne z najlepszych tapsow ..tak slyszalam od mojego ginekologa..troche kosztuja ale warto..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda polozna-- Napisałam maila.Adres jest poloznaa tak?Przez dwa a?Bo mam nadzieję,że dobrze napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 1985
mam pytanie odnosnie tego co napisałyscie o zabezpieczeniu w czasie 7 dniowej przerwy. Czy to co zostało napisane odnosnie tego ze tabletki nie zabezpieczaja w czasie całej tej przerwy dotyczy pytania jednej z forumowiczek ktora nie chciała rozpoczynac nastepnego blistra, czy w ogole? Ja słyszałam ze jest sie zabezpieczonym całe te 7 dni, jak sie zacznie kolejne opakowanie 8. dnia, a teraz juz sama nie wiem a kochałam sie własnie 7 dnia z facetem.... Biore teraz drugie opakowanie i czuje sie duzo gorzej, jest mi niedobrze, mam ciezkie nogi i boli mnie dół brzucha...myslicie ze przejdzie...ale za to pirsi mnie juz bola, wiec sa i + i -sy...dzieki za wszelkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena 1985-- Sytuacja braku zabezpieczenia dotyczy tej osoby, która nie chce dalej brać tabletek i 8ego dnia nie bierze nowego blistra.Gdy sie bierze tabletki i robi 7 dniową przerwę i zaczyna się dalej 8ego dnia nowy blister,wtedy jest się zabezpieczonym równiez przez te 7 dni przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena 1985- a jak z cera u Ciebie??? ja tez jestem na drugim opakowaniu na 7 tabletce i narazie nic sie nie dzieje. a i jak kg? dzieki za odpowiedz:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azumii
nurtuje mnie jeszcze to, bo zazwyczaj jak sie mialo okres to bylo sie zabezpieczonym przez sam jego fakt, przez te tabletki tak nie jest? bo moj facet ciagle powtarza ze nie zajde w ciaze bo kochalismy sie w trakcie okresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stesyi
Jeśli masz przerwę 7 dni jesteś w niej zabezpieczona,jeśli od 8ego dnia bierzesz nowy blister.a jesli nie bierszesz,to od 8ego dnia może się uwolnić jajeczkowanie.Np kochasz się 5ego dnia przerwy,a niech pleminiki żyją 3 dni i dożyją do 8ego dnia,kiedy powinnaś brać tabletkę,a jej nie bierzesz,I uwalnia się jajeczkowanie tego 8ego dnia,a plemniki od 5ego dnia stosunku żyją jeszcze i gdy pojawi się jajeczko mogą je zapłodnić.A Ty odstawiasz tabletki jak pamiętam?Nie bierzesz 8ego dnia blistra nowego?A w które dni przerwy się kochaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azumii
nie nie biore, wychodzi na to ze ostatnia bralam we wtorek, kochalismy sie przedwczoraj i wczoraj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 1985
do kotka 111-> jesli chodzi o cere to różnie, na poczatku pierszego opakowania troche mnie wysypało, ale jakos po koniec juz lepiej było...podobno po tych tabletkach skora sie oczyszcza, wiec postanowiłam poczekac...było juz całkiem niezle ale tera po zarzyciu 4 tabletek z 2. opakowania znow pojawił sie tradzik, ale na ciele a nie twarzy:-(. Poza tym zauwazyłam juz przed braniem tabletek, ze jak mnie boli podbrzusze i jestem rozdrazniona to czesto wyskakuja mi pryszcze wiec to penie wina hormonów, ale zadnych badan nie miałam w tym kierunku. Co do wagi to trudno powiedziec, o moj tryb zycia sie zmienił, jem wiecej macznych potraw,mniej miesa-niestety nie mam ostatnio czasu gotowac, no i nie mam wagi, ale wydaje mi sie ze opuchniete piersi waza sporo wiecej, i troche brzuch sie zaokraglił, poza tym raczej nic...wiec moze jakis kilogram wiecej... Czy was tez boli podbrzusze, głowa i konczyny? wiecei moze czy mozna w czasie brania tabletek stosowac magnez+wit B?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga 1985
Witam! Nurtuje mnie jedna rzecz- czy jestem zabezpieczona przed ciążą już od pierwszego dnia, od pierwszej tabletki, tj. od pierwszego dnia cyklu? i czy wogóle jest jakaś różnica między skutecznością po 1 tabletce, a po 5 czy 6 np.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lena 1985 mnie nie boli narazie nic a jestem na 8 tabletce 2 opakowania. przy pierwszym opakowaniu byłam bardzo senna i dretwialy mi lydki. w tej chwili tego nie odczuwam. cera narazie nie widze poprawy...czasem nawet pogorszenie? czy ktos mi z doswiadczeniem:) powie kiedy cerase poprawi? o ile w ogole:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azumii
odpiszcie mi plis, bede szczesliwa jesli bede w ciazy, choc oczywiscie jeszcze nie chce, ale wolalabym cos wiedziec miec jakis punkt zaczepienie, czego sie moge spodziewac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceliona
a moja przygoda z tymi tabsami sie skonczyla,od dzis biore inne.prawie zemdlalam na ulicy,nie moglam tchu zlapac,serce tak kuło,tak sie przestraszylam jak nigdy....lekarz kazal natychmiast odstawic....a zaplacilam za nie prawie 50 zł i teraz prawie cale opakowanie do smieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w tamten wtorek brałas ostatnią?Jeśli tak,to od następnego dnia niewzięcia lub kolejnego mogło dojśż do jajeczkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azumii -- Ale w tamten wtorek brałaś ostatnią?Jak w tamten wtorek,to od dziś powinnaś brac nowy blister.Jak się kochałas wczoraj i przedwczoraj,to dziś lub jutro odblokuje się pewnie jajeczkowanie,bo nie brałas kolejnego blistra.A plemniki z wczoraj mogą przeżyć 2,3 dni i czekać mogą na odblokowane jajeczkowanie i komórkę.Więc możliwośc ciąży jesy wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy któraś z was miała plamienia w ostatnim tygodniu opakowania? ze nie wylatują jakieś skrzepy :/ wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luta
kochane dziewczyny!!!!staram się nie panikować a tym samym nie straszyć innych ale czy to możliwe aby biorąc cały czas tabletki wg. kolejności ''jak być powinno"będąć w 18 dniu cyklu mieć objawy jajeczkowania (gęsty śluz, pobolewania jajników)?.proszę o wasze spostrzeżenia i opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 789
Powiedzcie mi, co jesli zazylo sie tabletke przez pomylke w 7 dni (w przerwie) zamiast 8 dnia ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryann
jajeczko--> no ja tak mialam... Powiem wiecej, u mnie to bylo prawie cos takiego jak miesiaczka, tyle, ze bardzo skapa. Nie konsultowalam tego jeszcze z lekarzem, bo to dopiero moje 3-cie opakowanie i podobno na poczatku moze tak sie dziac. Ale jesli podczas 4-tego opakowania dalej tak bedziem to pewnie bede musiala zmienic tabletki.... A szkoda, bo po yasminelle nie mialam zadnych skutkow ubocznych i nawet troche schudlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regiksa
ale masz fajnie, że schudłaś, mi się przytyło, a po mnie nawet 2 kg bardzo widać:-( zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luta
proszę odpiszcie co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luta-- Mnie też około 16-19ego dnia cyklu (czyli około 11ej-14tej tabletki po przerwie) bolały jajniki.Miałam dziwne uczucie jak przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steskniona05
bralam Yasminelle przez dwa tygodnie po tym czasie przestalam brac i w 18 dniu dostalam miesiaczke ,czy cos ze mna jest nie tak?pierwsza pigulke wzielam w 1 dniu miesiaczki tak jak kazal lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×