Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość isis87
jesli chodzi o miesiaczke to przy normalnym braniu tabletek ptzrz 3 tyg, powinna pojawic sie tzw miesiaczka z odstawienia, czyli jak przestajecie brac tabletki, jak skonczycie jeden blister to jest tydzien przerwy i jest miesiaczka. Nie wiem jak to wyglada po 2 tygodniach brania tabletek ale wydaje mi sie ze u ciebie wszystko w porzadku. dziewczyny, chcialam zapytac ile opakowan tabletek zapisal Wam lekarz? ja dostalam jedno na jednej recepcie, ale nie usmiecha mi sie co miesiac latac na wizyte i placic 50 zl tylko po to zeby dostac recepte.. przeciez to wychodzi ok 90 zl za antykoncepcje miesiecznie :O (tabletki 40 zl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rapsodia
Kurde mnam problem...biore yasminelle juz 4 miesiac...i dostalam na to cos uczulenia;/ to jedyna rzecz ktora przyjmuje zawsze... tylko kiedy mam tydzien przerwy to nie dostaje nowych kropek;/ beznadzieja nie wiem co z tym zrobic czy czekac czy przejdzie czy do ginekologa isc;/ szczerzxe mowiac to byminne pigulki bo te to zadna rewelacja. Ma ktoraspodobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N22
też jestem przy 4 opakowaniu i jak teraz to czytam to kojarze że na samym początku w ciągu pierwszego blistra dostałąm okropną wysypkę na nogach, która dodatkowo swędziała:( wtedy myślałam że to wina nowego balsamu. Teraz co jakiś czas to powraca tylko że tym razem zwaliłam to na proszek do prania...może to efekt tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem już w ósmym opakowaniu i są rewelacyjne. powiem tak. bólami jajników, czy objawami owulacji nie musicie się obawiać bo organizm się przestawia.. plamienia pod koniec opakowania? i mi się nie raz zdarza.. ale wtedy kiedy biorę inne leki lub jestem przeziębiona. to jest normalne więc nie macie co się denerwować. ja jestem z tych tabletek bardzo zadowolona i za żadne skarby ich nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia181
Hej.... biore juz drugie opakowanie yasminelle i ostatnio a dokladnie przedwczoraj strasznie zle sie czulam.. tzn cala noc wymiotowalam i mialam biegunke.... z poczatku myslalam ze zatrulam sie.. ale dzis moja kolezanka powiedziala mi ze Jej kolezanka miala tak jak byla w ciazy.. czytam teraz na roznych stronach o objawach ciazy ale nic nie jest napisane zeby objawem ciazy byla biegunka.. wymioty tak... no ale skoro ona tak mila to troche sie wystrachalam.. i w dodatku nic takiego nie zjadlam zebym mogla sie czyms zatruc.. niby biore te tabletki ale zawsze jakies ryzyko.. :( plis niech ktoras z was to skomentuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na pewno było zwykłe zatrucie.. w nocy.. biegunka i wymioty.. ZATRUCIE.nie musiałaś jeść czegoś specjalnego.. wystarczyło zjeść coś nieświeżego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzeminka, a jak z cerą u ciebie? ja jeste\\m na drugim opakowaniui liczylam na poprawe a tu nic:(:( tez jestem zadowolona z tych tabletek jak narazie. pozdrawiam:) a i jak kg:) dzieki za odp:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga22
hej ja juz je biore 2 miesiac i jak narazie dobrze sie czuje po nich zmnieniłam je z yasmin bo miałam po 1,5 roku problemy z cera ale jak narazie po yasminelle jest oki chociaz juz biore piguły 3,5 roku i mysle o przerwie powli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luta
wielkie dzięki za opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 1985
w sumie nikt nie odpowiedział jednoznacznie wiec osmiele sie zapytac jeszcze raz: czy was tez w pierwszej połowie kazdego opakowania boli podbrzusze i jajniki, zwłaszcza po tym jak facet w was konczy, tzn. nie zaraz po ale np nastepnego dnia? to niej jest jakis straszny bol ale taki jak przed okresem... Wiecie moze, pytam z ciekawosci, czy jak np zaszłoby sie w ciaze po 2 lub 3-ciej tabletce ale nie byłoby sie tego swiadomym, i ciagle brało reszte az do ostatniej czyli 21. - to czy ma to jakis wpływ na płód.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joninini
do Lenka co do boli podbrzusza tez tak mam ,koncze własnie pierwsze opakowniae yasminell i w trzecim tygodniu odczuwam taki bol jak przed okresem ,dodatkowo mam inne efekty uboczne nieprzerwanie bolą mnie nogii ,dodatkowo ręce, i ogolnie czuje się jak bym miała za chwilke zemdlec od dwuch dni,koncze to opakowanie i nie wracam do nich wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luta
do Lena- odpowiedź na pierwsze pytanie. dzisiaj wzięłam 19 tabletkę z pierwszego opakowania(biorę je po raz pierwszy). Mam podobne objawy jak ty.Dwa dni temu bolał mnie brzuch, jajniki (o czym wcześniej pisałam), wczoraj natomiast wieczorem byłam pewna, że dostanę miesiączkę bo tak właśnie się czułam, bolały mnie przy tym bardzo piersi- a dzisiaj spokój, brzuch nie boli, jajniki też nie bolą-idzie zwariować.Ale myślę że potrzebujemy czasu a potem może być już tylko dobrze. Każda z nas ma pewne wątpliwości ale grunt to je wyjaśniać.A odnośnie twojego drugiego pytania o wpływie zażywanych tabletek w trakcie rozwijającej się ewentualnej ciąży to ja niestety nie chcę sie przemądrzać- niech wypowie się ktoś naprawdę zorientowany.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, brałam tablety były skrzepy krwi. teraz mam przerwę między opakowaniami (czwarty dzień) a okresu jak nie było tak nie ma. i nawet sie nie zapowiada ;( dziwne te tabletki, dziwne, z cilestem tak nie miałam. no chyba że sie dzidzi dorobiłam ;) a tak serio miała któraś podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga 85
Witam, Ja też właśnie zaczęłam stosować Yasminelle, i dręczy mnie jedno pytanie- chciałabym się dowiedzieć czy tabletki działają już od pierwszego dnia stosowania, już od pierwszej tabletki? (pierwszą wzięłam pierwszego dnia okresu)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, od pierwszej tabletki, jeśli oczywiście zażyłaś ja pierwszego dnia miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 87
czesc dziewczyny, wiecie moze jakie skutki uboczne mi groza, gdy przerwe branie tabletek po 2 z drugiego opakowania ? I kiedy ureguluje mi sie cykl? zawsze mialam co 31 teraz mi sie zmienil przez tabletki, a chce sie zabezpieczac naturalnymi metodami, i nie wiem od kiedy moge znow obliczac dni plodne. dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! mam do sprzedania 1 opakowanie yasminelle , zafoliowane za ok 30zł ,niestety te tabletki nie były dla mnie odpowiednie.. Pozdrawiam ! (kartika@wp.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tapoczatkujaca
Zażyłam pierwszą tabletkę z pierwszego blistra 18.10.2007. Znaczy, że do 7.11 je biorę, od 8 do 14 przerwa i od 15.11 na nowo 21 tabletek tak? Wybaczcie, ale jestem początkujaca i chcę wiedzieć, czy wszystko robie dobrze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N22
dokładnie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N22
mam trochę głupi problem. Biorę y. i wszystko byłó zawsze ok, ale wczoraj bolały mnie jajniki i sistra wkręciła mnie że mam jajeczkowanie, nie brałam nic co mogłoby zmniejszyć skuteczność (ostatnio tylko raz ketonal) biorę bardzo reguralnie tabletki, czy mogę się jakoś dowiedzieć czy nie doszło jednak do owulacji i być spokojna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediiiii
witam;) yasminelle biore od pol roku. jestem z nich bardzo zadowolona tyle tylko jak dla mnie maja jeden minus... nie moge pic alkoholu poniewaz np. po wypiciu dwoch piw wymiotuje. jestem straszna panikarą . mam glupie pytanie ale musze znac odpowiedz. ostatnio chlopak \"spuscil sie\" we mnie co zdarzylo sie pierwszy raz. czy mam sie czego bac?? czy tabletki naprawde sa b. dobrym zabezpieczeniem?? Czy wy stosujecie oprocz tabletek np. prezerwatywy?? prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili22...
Witam dziewczyny!! A wiec ja skonczylam brac 2 opakowanie Y, ale nastepnego juz nie biore poniewaz tydzien przed skonczeniem blistra dostalam dusznosci w klatce,myslalam ze mi przejdzie ale zadzwonilam do ginekologa i powiedziala mi ze mam je odstawic...mam nadzieje ze mi przejdzie i ze bede mogla brac inne tabletki.Ale szkoda mi bo dobrze sie po nich czulam,cere mialam ok i nie przytylam tylko mi piersi urosly :) Pozdrawiam goraco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka dee
czesc dziewczyny ! ja znowu z problemem do Was :) bo zapomnialam wczoraj wziac tabletke i minelo juz 16h od czasu kiedy powinnam ja zazyc :/ tydz bprzerwy zaczyna mi sie w przyszlym tyd w sobote. wg ulotki mam zazyc tabletke i sie nie przejmowac :| ;) ale ja jakos nie jestem do konca co do tego przekonana :( czy miala moze ktoras z Was juz taki przypadek? Bardzo prosze o szybka odpowiedz bo sie zestresowalam ;) paps:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imrezowiczka
czy alkohol może osłabić działanie tab.anty.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 1985
do dziewczyny która bola jajniki...tez mnie troche tym przestarszyłas, bo mnie np cały czas pobolewa prawy jajnik, a bire juz drugie opakowanie yasminelle, 8. tabletke... Niech ktos bardziej doswiadczony napisze cos wiecej, czy ten bol to normalny jest, czy skutecznosc antykoncepcyjna jest zachowana?? Kurde ostatnio czesto kochalismy sie z miskiem i teraz wpadam w paranoje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123aaa
zmienial microgynon21 na yasminelle lekarz kazal mi wziasc pierwsza tabletke po 7 dniowej przerwie a dzisiaj przeczytalam ze to zalezy od skladu tabletek jak mam wziasc pierwsza tabletke yasminelle ma mniejsza dawke hormonow prosze odpiszcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola87
a może to przez ostry seks ,teraz cię bolą te jajnik.Zależy też od pozycji w jakiej to robiliście po prostu partner mógł cię uciskać zbyt mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 1985
do jola 1987, czy mowisz poważnie, sorry ale jakos ciezko mi w to uwiezyc choc moze to byc prawda, bo ostro było...ale co ze skutecznoscia yasminelle...prosze niech ktos sie wypowie jak jest? bo nie moge sie na niczym skupic tylko ciagle mysle o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 20
jakie tabletki wczesniej bralyscie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceliona
ja tez bym chetnie sprzedala,nawet za 15 zl,ale mam ich tylko 17 bo zjadlam 4 i nie moglam juz ich brac wiec teraz do kosza pojda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×