Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość kate12345
Witam, Mam pytanie do tych osób które biorą albo brały yasmin głównie na problemy z cerą...Ja brałam go przez ponad rok po czym stwierdziłam ze spróbuje odstawic...niestyty żałuję...problemy zaczeły wracac. Po 3 miesiącach przerwy zaczęłam więc znów brac tabletki i tak zastanawiem sie po jakim czasie zacznż działac na moją cere. Jezeli ktoś z was ma podobne doświadczenia proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrin
mloda_polozna-----> mam takie pytanie: ostatnio zauważyłam, że częściej i szybciej drętwieją mi nogi i mam czasem takie ukłucia w klatce piersiowej, a w ulotce jest to wpisane jako objawy zakrzepicy i nie wiem czy nie przesadzam, bo nogi mi drętwieją np. w czasie siedzenia normalnie, prosto na krześle, a wcześniej w czasie 13 godzinnej podróży, ale co dziwne też w czasie prostego siedzenia przy oglądaniu filmu. czy przesadzam? jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keesia
Dziś mam 5 dzień przerwy po 1 opakowaniu.I rano mama dała mi pól antybiotyku Amotaks Dis,już nie bede wiecej brała wcisneła mi żebym nie kaszlała.Czy to będzie miało jakiś wpływ na moje zabezpieczenie?Kiedy juz zaczne nowe opakowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majasmerfeta
Hej ja zaczęłam brać yasminelle dziś - mój gin twierdzi że mimo jego skteczności dla pewności przez pierwszy miesiąc trzeba sie dodatkowo zabezpieczać a plamienia moga występować i co dziennie przez 3 miesiące bo organizm się przyzwyczaja w moim przypadku podobno jest to dobre rozwiazanie ze wzlędu na problemy z tarczycą a Yasminelle zawira mało hormonów bziai dziewczyny wszystko będzie ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi1989
Czyli jednak się tyje... One bardzo powiększają apetyt, ja jadłam jak głupia i w dodatku dużo słodkiego. Od ok 3 miesięcy odczuwam co jakiś czas ból w pobrzuszu, jakbym zaraz miała dostać miesiączke, mimo, że do okresu było jeszcze sporo czasu. Czy to od pigułek? I brzuch jak balon, a 2-3 dni przed okresem lepiej nie gadać ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi1989
Dodam jeszcze, że biorę je od roku i raz zrobiłam przerwę dwumiesięczną. Może po prostu biorę je za długo albo są źle dobrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzieweczki:* Pytanko do Młodej Połoznej--> Słonce pierwszy raz sie troszkęobawiam ..mianowicie na innym forum przeczytalam ,ze nie powinno się robic przerwy przy zmianie pigulek ,a ja przeciez zmienilam ,konsultowałam sie w sumie z doktorkiem ...zrobiłam przerwe normalną 7 dniową i zaczelam kolejne /zmienione / opakowanie pigulek ...czy wobec tego zabezpieczenie byl mniejsze?..w sumie wozek jeszcze w domu mam;) hihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
hej to moj 3 dzien przerwy i dostalam okres yupi!!!!! ciesze sie bardzo i juz ufam tabletka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,właśnie kończę 2opakowanie Yasminelle...i chyba nie zacznę już kolejnego. Mam dosyć,czasem boli mnie brzuszek,główka(no ale tak zawsze miałam),co najgorsze wpadłam w takiego dołka,że tylko bym płakała...spała:( Sama nie wiem,czy to przez te tabletki czy tak po prostu mam dołka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
w poniedzialek zaczynam 3 bister ,siudmego dnia pierwszego bistra nie zabezpieczam sie dodatkowo z moim chlopakiem i nie zaluje ani jednej chwili :) i wiecie co jak sie martwilam ze bede w ciazy zauwazylam u mojego chlopaka blysk w oku ciagle o tym mowil pozytywnie milo mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
mruczek23....ja tez tak mialam to normalnie przeciez to hormony organizm dostaje szoku hej nie spodziewalas sie tego ? :) ja tez ciagle spalam ,ciagle sie denerwowalam , plakalam.,klocilam sie z chlopakiem sama nie wiem o co i on tez nie wiedzial to minie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnez3333
lenjka---a zawsze dostajesz tego samego dnia przerwy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
nescafejka----jezeli bedziesz on line napiz mi prosze swojego maila,poniewaz chce Ci cos napisac;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UBUNTUX
mruczek23 --->mam tez tak samo, biore do piatku, od piatku 7-dniowa przerwa...w sumie to sie zastanawiam czy nie zmienic tabletek, bo caly czas plamie,mam gorsze momenty jestem placzliwa,nerwowa,brzuch pobolewa,a i zauwazylam ze jesc jesc i jeszcze raz jesc mi sie chce :p no ale poki co chyba poczekam przez te 7 dni i zobaczymy...martwie sie bo nie wiem czy tabletki nie sa zbyt ciezkie jak dla mnie i moze warto je zmienic? jednak inni doradzaja zeby przeczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnez3333
ubuntux---napisz mi w jaki sposob boli Cie brzuch?tzn caly czas??czy jak??jajniki??z gory dziekuje za odp.pytam bo mam podobny problem:| pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UBUNTUX
brzuch mnie boli momentami ale jak boli to delikatnie na calosci brzucha, nie na dole ... a TY jak masz? jak dlugo bierzesz i jakie masz skutki uboczne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!biore tabletki Y od 9 dni i wczesniej nie stosowalam zadnej antykoncepcji,przez pierwsze 4 dni mialam okres jak zwykle dos obfity i od 5 dnia caly czas mam krwawienie z tym,ze to bardziej przypomina plamienie,mysle ze tak po prostu reaguje moj organizm i ze to nic zlego,ale mam nadzieje ze te plamienia nie potwaja juz dlugo.Poza tym wszystko jest okej.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescafejka
tagusia -> » nescafejka@o2.pl :] czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa 80
witam Lekarz zalecił mi brać YASMINELLE przez twa tyg. potem tydzień przerwy i znowu dwa tyg. . a jak wy go stosujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keesia
21 dni brania tabletek i 7 dni przerwy tak jak jest napisane w ulotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> lenjka.....No tak spodziewałam się jakiś skutków ubocznych...ja też kłócę(a właściwie kłóciłam się) z moim chłopakiem,bo zerwałam z nim:( Muszę zastanowić się, czy brać dalej Yasminelle,czy w ogóle zrezygnować z nich. Pozdrawawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
nescafejka---napisze do Ciebie zaraz jak wroce z zakupow:P bo wlasnie odczytalam Twoja wiadomosc z mailem;)))teraz musze leciec.;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnez3333
ubuntux---- ja mam podobnie,ze nie bola mnie jajniki,tylko tj wyzej,na wysokosci pępka:|...nie wiem czy to zoladek,czy moze watroba?moze tabletki jej nie sluza:/ jajniki bola mnie mniej wiecej od polowy cyklu,tzn w polowie cyklu mnie bola....potem przerwa w bolu i przed okresem mnie bol... innych skutkow ubocznych nie mam;/ tylko mam bardzo tkliwe piersi,wlasnie od polowy cyklu bola mnie do dnia @ i wlasnie z kazdym dniem bardziej;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana19.09
zazwyczaj którego dnia w tygodniu przerwy dostajecie krwawienie z odstawinia??proszę o odpowiedz bo schizuje juz sie troszke:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilcia85
nana--> ja dostaje okresu w 4-5 dniu przerwy, nie ma sie co stresowac napewno przyjdzie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×