Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość agataaaa
chyba nie ma innego wyjscia... ale to naprawde trudne:( poradze sobie... czas "do konca " wydoroslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
agataaaa -- a jak bedszie dziewczynka to mozesz jej dac na imie Jasmin ;-) zartuje oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że sobie poradzicie. Rodzina to zaakceptuje. Najważniejsze że Ty to akceptujesz i nie załamałaś się, bo tu tylko się cieszyć:) :* gratuluje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaa
hmmm... moze Yasminelle... nawet zarty sie mnie trzymaja! dziekuje dziewczyny za cieple slowo:) to dodaje wiary ... moja babcia napewno tez sie ucieszy, tylko mama moze byc problemem. ale wkoncu to jej wnuczek/wnuczka:) bedzie dobrze:) powiem wam ze to sie czuje... zrobilam test ktory wyszedl negatywnie a mimo to poszlam do lekarza i okazalo sie ze rosnie we mnie nasze malenstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczko123
gratuluję :) dzidziuś to wielkie szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz moi drodzy idziemy spać:) A Ty agatka koniecznie bo dzidzia chce spać:) szczęściaro!! Życze powodzenia z rodzinką i trzymam mocno kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
greeneyegirl ---- a Ty bys zasnela po takich nowinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
A dzidzia to jeszcze 'fasolka' :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
GRATULACJE!!!!!!! BEDZIE DOBRZE NIC SIE NIE BOJ MAMA PRZYSZLA MAME ZROZUMIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agataaaa >>> :) Gratuluje .Ja tez 1 dziecko urodziłam młodo i dałam sobie rade ,to wielkie szczęście .Całuski i pozdrowionka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agataaa---> Dopiero dzisiaj czytam Twoje posty i powiem Ci ,ze sama zaszłam w taką \"zaskakującą\" mnie ciążę kiedys ,nie brałam pigułek ale zabezpieczałam się ,mimo to ops... dzidziuś! Ciężko mi było jak cholera ,moj chłopak /wtedy ,teraz moj mąż/ był we wojsku ,ma bardzo konserwatywnych rodzicow...ale nadszedl czas w koncu by im o tym powiedziec ...kiedy zagadnełam mimochodem moją mamcie ..w zasadzie mnie wyreczyla ,domyslila się ,ze zostanie babcią :) matki tez to czują ... ojciec przyjął te wiadomosc ze stoickim spokojem. POtem poszlismy do Jego rodziców...Matka była zaskoczona ,cisnienie chyba dostała 300/400! ale ..zabrałam ich do mojego domu i ..Siwetowalismy razem:):)Kiedy urodziła się Nasza corcia miałam 19 lat,Wojtek erocił z wojska kiedy bylam w 8 miesiacu ciazy ,wszystko sie ułozyło dobrze .Dzis mamy dwojkę rozrabiaczkow w domku, młodsze dzieciatko ma 2,5 roku ...Jest pięknie:) U Ciebie tez będzie wspaniale,tylko się przelam ,powiedz mamie i spokojnie czekajcie razem na Maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patyssska
Witam to znowu ja :( jestem smutna bo sytuacja sie powtarza podobna jak miesiac temu,czyli dzisiaj juz dostalam okres a powinnm dostac we t\wtorek krwawienie z odstawienia,bylam w miedzy czasie u ginekologa i powiedziala mi ze ejsli to sie powtorzy to trzeba zmienic tabeltki.Ajka wy myslicie moze jeszcze wziac jeden blister.powinnam napisac ze teraz koncze 3-eci blister.Jak by mi ktos pomogl bylabym wdzieczna.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się zdarza ..nietrzymanie cyklu ,obawiam sie ,ze twoj lekarz ma rację..ale dlaczego sie smucisz, zmieni Ci srodek i bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patyssska
a moze po tym 3 sie juz ustabilizuje? ,wiesz chodzi o koszty,w szafce leza dwa blistry kolejne no i wizyta u ginekologa tez swoje kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumie cię ,hmm no jesli dasz rade to zniesc to wytrzymaj i zobaczysz jak będzie:) na szczescie ja mam fajnego doktorka za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
Patyssska ----- mnie sie nie ustabilizowalo,tez mysle,ze lekarz ma racje.A Na przyszlosc bedziesz miala nauczke zeby nie kupowac lekow na zaś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patyssska
nie da sie nie kupowac na zas,jak na recepcie sa dwa opakowania :( ale chyba zrobie tak ze wezme jeszcze jeden blister,a pozniej pojde do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
Patyssska ----- w aptece robia odpis z recepty i za miesiac mozesz wykupic drugie opakowanie.Nie musisz na raz wykupowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
cos mi dzisiaj nie dobrze jutro mam zaczac przerwe moze to przez zblizajacy sie okres?co myslicie?tabletki bralam regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
lenjka---na pewno dostaniesz;))) ja juz zrozumialam ze nie warto schizowac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze cos zjadłas nieswiezego? Wczoraj w pracy zrobiło mi się tak niedobrze ,ze uciekłam z sali bo chyba bym puscila pawika na gosci,ale to chyba zasługa tych pigułek na "chudosc";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana19.09
mam pytanie chyba do młodej połoznej bo ona jest chyba najbardziej obcykana w tych sprawach... ale od razu chce za nie przeprosic bo nie jest ono zwiazane z tematem yasminelle.. otóż chciałabym wiedziec jak dlugo plemniki moga przezyc na rekach?? albo na czlonku??(wytrysk nastapil do prezerwatywy i troche penis jst nimi oblepiony wiadomo) czy wystarczy tylko umyc rece i penisa w cieplej wodzie i wystarczy zeby zmyc plemniki??prosze o odpowiedz to wazne!! zreszta sporo osob ten temat nurtuje i kraza skrajnie przeciwne zdania na ten temat! młoda polozna pomozesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plemniki szybko obumieraja w niesprzyjającym srodowisku , woda z detergentem pozwala się ich skutecznie pozbyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana19.09
fallenangel69 dzia za odpowiedz ... :-)) a niesprzyjajace srodowisko to np dlonie tak?;-) za jednym myciem juz sladu po nich nie zostanie?:-)) wiem ze moje pytania sa drazniace ale musze miec teraz pewnosc!!:-( jeszcze jedno takie pytanie do fallenangell69 czy Ty ufasz na tyle yasminelle ze współzyjesz bez dodatkowego zabezpeiczenie w postaci np prezerwatyw?? ostatnio tych wpadek przy yasminelle namnozyło sie od cholery:-)(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy się normalnie w swiecie umyć.Ufam pigułkom nie stosuje dodatkowego zabezpieczenia,wiem ze tak jak mowisz ,zdarzyły się "wpadki" ale mimo to uafam ,ze nie znajde się w tym setnym ułamku niepozadanych ciaz:) nie ma co sie tak nastawiac,antykoncepcja doustna to jedna z najbardziej skutecznych metod zapobiegania ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana19.09
fallenangell69 dzia za info.. pozdrawim 3maj sie cieplutnko....:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka797
stosuje yasminelle od ponad 2tygodni i musze przyznac ze jestem calkowicie z nich zadowolona jak narazie cera w jeszcze lepszym stanie w ciagu dówch tygodni 2 kg mniej libido jakby wieksze:-) humorków nie mam wszystko ok.... jedyny mankament to suchośc pochwy no poprostu tragedia bez zelu jakiegos nie da rady :-(( zobaczymy tez ich skutecznosc czekam na tydzien przerwy obym sie nie zrazila do tych tabletek na samym juz poczatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×