Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość kaszannna
Chce opóźnić okres (wiecie,hehe...walentynki ;) ) i co? Mam nie robic przerwy,tylko brać CAŁE następne opakowanie? taK? Robiłyscie tak? Miałyscie jakieś plamienia? A jak z zabezpieczeniem przed ciazą? na tym samym poziomie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keesia - skoro nie wzięłaś 2 ostatnich tabletek to robisz przerwę, ale wliczasz do niej te 2 niewzięte tabletki, tak żeby na 8 dzień wziąć nowe opakowanie. (zaczniesz je 2 dni wcześniej niż zazwyczaj). wtedy będziesz normalnie zabezpieczona od 1 tabletki i w czasie tej przerwy też. stokrocia - możesz brać. furaginum nie wpływa na tabletki. kaszannna - możesz normalnie połączyć opakowania. mi nic nigdy nie dolegało jak tak robiłam. z ochroną wszystko ok. możesz czuć się gorzej, ale jak mówię mi nic takiego się nie przydarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatha2006
cześć dziewczyny też zaczęłam brać Yasminelle, jestem po trzeciej pigułce oczywiście pierwszą wzięłam w pierwszym dniu okresu i ... juz po pierwszej pigułce okres mi się skończył :] poza tym czuję sie ok ale zmartwił mnie jednodniowy okres,czy to normalne czy którejś z Was przytrafiło się coś podobnego czy może słyszałyście o podobnych zdarzeniach??? a no i czy na moim miejscu obawiałybyście się co do skuteczności tych tabletek... pozdrawiam gorąco i proszę o jakieś komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
mała_agatka --> dzieki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatha - mi też się skończył po 1 tabletce :) co do skuteczności to byłam pewna od razu. kochałam się w 1 dzień i mamą nie zostałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatha2006
aha,dzięki bardzo już myślałam że coś nie tak ze mną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita8707
Cześć. ja od 6 miesięcy biore yasminelle, ale dzisiaj w nocy miałam wymioty, mam gorączke i bardzo mnie żołądek boli. Biore akurat 3 tabl. z blistra i niedawno miałam normalny okres. jutro ide do lekarrza bo to nie pierwszy raz mnie boli żołądek ale pierwszy raz wystąpiły przy tym wymioty. boję się że mogę być w ciąży. czy któraś z was miała coś podobnego? dziekuje i prosze o dopowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martita8707>>Dlaczego jak wymioty to od razu ciąża ? Może sie zatrułaś poprostu czymś.Wymioty nie wystepują o tam sobie jak sie jest w ciąży ,tylko w danym okresie i jest to zółć,zazwyczaj rano .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Biorę 2opakowanie Yasminelle, no i znowu jak obudziłam się w nocy,koło 3, to miałam mdłości,tabletki biorę o 21.00. Powiedzcie mi dziewczyny czy to może być od tabletek?Już sama nie wiem co się dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi1989
Ja Yasminelle biorę już od roku. Ginekolog stierdziła, że nie powinnam po nich tyć, tylko nawet schudnąć (byłam szczupła), a ja przez ten rok przytyłam 8 kilo, później schudłam 2 bo się zaczęłam odchudzać, czyli w sumie przybyło mi 6 kilo! Dziewczyny wy też macie takie coś, że tyjecie czy chudniecie?! Ja jestem wkurzona bo ginekolożka mi mówi, że przytyłam bo nie trzymam diety! Gó*no prawda bo mało jem! Już nie wiem w co wierzyć, w ulotce pisze, że tycie jest działaniem niepożądanym, może powinnam je zmienic? Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylllek
hej mam zamiar brac yasminelle czy pierwsza tabletke musze wziasc pierwszego dnia miesiaczki a potem jak jzu wezme wszystkie zrobic 7 dni przerwy a 8 dnia znow wziasc tabletke ? bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylllek
a i czy w trakcie okresu brac tabletki Y nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! chyba mam problem, kończe 4 opakowanie Yasminelle (jeszcze tydzien do przerwy),. Od jakiegos tygodnia, ponad, bolą mnie jajniki cały czas, brzuch i od jakis 2 dni dostałam dziwnego plamienia. Po stosunku równiez mam plamienie. Miałam plamienia inne niz teraz na początku brania tabletek, a potem nic. Teraz znowu. Troszke sie denerwuje i zaczyna mnie to wkurzac... Proszę o odpowiedź... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatha2006
jak wybierzesz wszystkie 21 to tak jak piszesz robisz przerwe w trakcie której powinnaś dostać okres,ósmego dnia zaczynasz następne opakowanie w trkcie tej przerwy nic nie bierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatha2006
lizaczek:ja dopiero zaczęłam je brać,ale jajniki tez mnie bolą cały czas:/ plamienia na razie nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ba-chna
mnie też bolały i dużo przytyłam ,choć nie miło tak być... i skończyłam na depresji i już ich nie biore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no tak ale plamienie zazwyczaj jest przez pierwszy miesiąc brania, a ja juz 4 biore i to troche chyba dziwne takie plamienie i ból jajników;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilcia85
brcuh to i ja mam wydęty cały cza a kończe 2 opkaowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UBUNTUX
wiec tak,poki co kolejki sa na caly juz luty do mojego gina,poza tym nawet nie jest wznowiona rejestr na marzec...nie wiem czy lekarz mnie przyjmie poza kolejnoscia,hm co mowicie???moze i warto sprobowac...sama nie wiem...dzis doszly bole brzucha i slabosci:(poza tym kilka razy zdarzylo mi sie ze mialam czerwone plamienia,a tak to caly czas mam brazowe,nawet silne i takie skrzepy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio ja tez mam tak od początku wkurza mnie to ale to normalne, dziwne to te moje krwawienia i na dodatek jakas dziwna wydzielina;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LENJKA.....
HM JA TEZ MIALAM TAKI TROCHE BRAZOWY OKRES SKAPY TERAZ JESTEM PODCZAS PIERWSZEGO DNIA PRZERWY I ZACZYNA SIE BAC EEEEE NIE WIEM CZEMU TAK JEST ALE TAK KAZDA Z NAS MA WIDZE,CZEKAMY NA TEN OKRES JAK NA ZBAWIENIE :) ECH DZISIAJ KUPILAM SOBIE KOLEJNE TABLETKI ZAPLACILAM 89ZL ZA DWA OPAKOWANIA SPORO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UBUNTUX
emilcia tez tak mialas : plamienie brazowe, czerwone (krew), rwanie nog, nerwy???nie wiem czy brac nadal te tabletki czy z nich zupelnie zrezygnowac, a pozniej wziac inne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja tego krwawienia dostałam 1,5 tygodnia przed przerwa w tabletkach w czasie 4 opakowania, wiec chyba cos nie tak, miesiaczka moja trwa 3 dni, zaaczyna sie zazwyczaj 3-4 dnia przerwy w braniu, wiec normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LENJKA.....
MOJA W TAMTYM MIESIACU ZACZELA SIE W DRUGIM I MIALAM TYLKO NOCA KRWAWIENIE SLABE I KRóTKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shiru
Hej, mam do was pytanie... Jak to jest u was z tymi tabletkami... ja biore yasminelle juz od dluzszego czasu, ale wciaż nie moge się przełamać... w sensie nie bardzo wierze w ich skuteczność... mimo że gin mnie zapewniał, że skoro biorę je regularnie, to moge na nich polegać i wszystko będzie dobrze. No ale jednak strach robi swoje... A jak to u was jest? Polegacie na nich wyłącznie, czy stosujecie coś dodatkowo ? i czy slyszałyście coś o jakiś wpadkach w czasie brania ale jeżeli tabletki były przyjmowane regularnie... I ogólnie co myślicie na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
Shiru --> poczytaj kilka stronek ostatnich to sie wszystkiego dowiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
Shiru ---- wystarczy,ze przejrzysz pare ostatnich stron....bylo juz pare dyskusji na ten temat.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććć
Dziewczyny, mam pytanie wiem, ze dziwne ale wolę sie upewnic :D czy jak dostanę okresu rano a tabletkę wezme dopiero o 15 bo taką godzine sobie ustale to nic sie nie stanie, prawda? musze poprostu w pierwszym dniu miesiaczki wziac a nie wazne o ktorej godzinie. Zaczynam teraz brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćććć- masz 24 godziny na wzięcie 1 tabletki, czyli jak dostaniesz o 1 w nocy to do 24.59 możesz wziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×