Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość młoda położna
Skoro tak sie chwalicie ile placicie, to Ja tez sie pochwale bo moze komus sie przyda.Placilam w zeszlym roku cale 33zl w wawie.Dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda polozna-- Napisalam maila.Zerknij na poczte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka797
dobra nie będę gorsza tez napiszę Płock 38 zł....:-)) dzis ostatnia tabletka z pierwszego blistra i od jutra czekamy na krwawienie z odstawienia....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka321
Witam!! dziewczeta mam pytanko.... Koncze brac pierwsze opakowanie yasminelle nie mialam jakis tam wielkich skutkow ubocznych czyli ogolnie dzialaly ok:D tyle ze wrocilam od ginekolog i ona mi powiedziala ze pierwsze opakowanie nie zabezpiecza przed ciaza bo cos tam... a na ulotce pisze ze zabezpiecza od pierwszej tabletki:(:(:( nie wiem co mam o tym myslec bo wspolzylam z chclopakiem podczas pierwszego opakowania i teraz mam banie czy bylam wtedy zabezpieczona????????????????????? prosze pomozcie mi....:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
karolka 321--- dziwna ta Twoja pani gin.:| bo jezeli zaczelas brac 1dnia miesiaczki,to jestes zabezpieczona.... i jezeli nie bylo wymiotow, biegunek i nie bralas antybiotykow to wszystko powinno byc ok..dziwni Ci lekarze..pozdrawiam cieplo;) i nie stresuj sie;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusiqa
ja tez uwazam ze dziwnie twoja pani gin ci to wytlumaczylam... nie martw sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
Opole 39 zł :] pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandi_88
jesli wzielam 1 dnia okresu to jestem zabezpieczona..? laski nie straszcie, kazda pisze cos innego i juz mi sie slabo robi. wzielam wczoraj o 17 tabletke i dzisiaj rano mialam biegunke. przyjela sie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
ulotka, ulotka, ulotka.. tabletka wchłania sie około 3h. jeżeli nie jesteś pewna to zabezpieczajcie sie dodatkowo. na pewno nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaka1234
białystok ok 36 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwelinaa
hej.od pierwszego dnia cyklu biorę yasminelle okres zawsze miałam 6 dni. dostałam w sobotę wiec w czwartek powinien mi sie skończyć a tu niestety ciągle mam plamienia a dziś już poniedziałek ;/ czy powinnam zmienić tabletki co o tym sadzicie to moje pierwsze opakowanie yasminelle i wogole pierwsze tabletki , jak długo trwają takie plamienia??? pomóżcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia 852
plamienie możesz ,mieć nawet przez cały pierwszy miesiąc to jest chyba nawet napisane w ulotce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwelinaa
jejku nawet mnie nie strasz i jak tu sie kochac... dzieki za odpowiedz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nydyy
a bole brzucha?czy to normalne przy pierwszym blistrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia 852
może być ale nie musi:)tylko nie masz się co martwić teraz:) ja przypierwszym opakowaniu okres + plamienie miałam 10 dni, więc mozę Tobie też przejdzie szybko:) co do bólu brzucha nie wiem, może to nie od tabletek. Osobiście przy 2 i 3 opakowaniu miałam rano mdłości a przy gdzieś 4 bolały mnie jajniki kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooola22
---->kakaka1234 Mogę prosić o adres apteki?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandi_88
mi sie zaczal w tamta niedziele i trwal do sr. dzis poniedzialek a ja ciagle kwrwawie... buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulka 1212
dziewczyny potrzebuje rady.... w srode mialam stosunek z koncem we mnie. bylam wtedy przy 2 tabletce z 2 opakowanie Microgynon 21. teraz jestem chora i dzis dostalam recepte na ospen - antybiotyk. na ulotce napisane jest ze obniza skutecznosc srodkow anty. czy moge brac spokojenie ten antybiotyk? a potem przez jaki czas dodatkow mam sie zabezpieczac? przez 7 dni od zakonczenia brania antybiotyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaka1234
nie ma sprawy za 36 zl sa w tej aptece przy central parku co jet przystanek 19 co jedzie w strone antoniuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandi_88
lulka 1212 bierz spokojnie. nastepnym razem uprzedz lekarza ze bierzezc anty, przepisze cos lzejszego... no nawet do 10 dni bym sie zabezpieczyla dodatkowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandi_88
pije zielona herbate czy to ma wpływ na tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaka1234
dziewczyny wiecie moze czy antybiotyki z grupy linkozamidow zmniejszaja skutecznosc tabletek anty?chodzi mi glownie o zel Clindacne???odpiszcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooola22
--->kakaka1234 dziękuję bardzo...to zaraz obok mojej pracy:) bo wcześniej kupowałam aż za 46zł i szukałam tańszej apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulka 1212
a czy jesli od dzis biore ten antybiotyk i bede miala mniejsza skutecznosc anty to moze dojksc jescze do zaplodnienia po tej środzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandi_88
lulka 1212 kiedy wspolzylas i od kiedy antybiotyk, pogubilam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulka 1212
współżylam w środe a od dzisiaj mam antybiotyk. mineło 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandi_88
lulka 1212 nie ma takiej opcji..spokojnie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazzant
biorę yasminelle 3 dzien, na razie wszystko ok, ale mam 1 pytanie: co nalezy zrobic, jesli kiedys nie zacznie mi sie okres po tych 7 dniach przerwy? albo jesli zacznie się za wczesnie? czy wtedy mimo wszytsko mam brac tabletke na 8 dzien po 7dniowej przerwie? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YasminelleCzarna
tak . mimo tego ze bedziesz miala dalej okrec to na 8 dzien trzeba zaczac brac .. a jesli nie dostaniesz wogole to w tym ci nie poradze bo nie mam pojecia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazzant
dalej czyli pozniej? hmmm to moze ktos inny wie, bo bardzo mnie meczy to pytanie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×