Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość kaffka23
Mam pytanie.. biore te tabletki od niedawna, mam plamienia... to normalne? martwi mnie to troche..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikuś
Wielkie dzięki Mruczek23 pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
mloda polozna----- napisz mi jeszcze prosze, czy jakbym chciala zrobic sobie badanie na poziom PRL teraz podczas brania tabletek, to musze w ajkis okreslony czas?? np po okresie??? bo od polowy cyklu buzuja hormony, wiec nie wplynie to na wynik????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
kaffka23----tak tj bardzo normalne-prawie kazda z nas tak miala na pocztaku brania tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati17lat
Słuchajcie, moja ciocia, położna od 20 lat, nie może mnie już słuchać kiedy w kółko powtarzam jej że boje się brać hormony w młodym wieku...mówi że one zawierają tak niewielką dawkę że nie ma prawa nic się stać. Poza tym wiele zależy od genów. Jeśli coś ma się rozwinąć w nas i tak się rozwinie, z tabletkami czy bez nich. Nie straszcie ludzi udarami, rakami bo nie po to wymyślono tą antykoncepcję żeby się bać czy cos nam się nie stanie. Uważam że biorąc je pod stałą kontrolą lekarza, nic nie może nam sie stac...zawsze można je przerwac. I jeszcze coś. Pytajcie lekarza zawsze o badania zanim wam przepisze tabsy. Hormony muszą być dopasowane jak sukienka na miare. A ku temu służą odpowiednie badania....pozdrawiam początkujące;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbadala mnioie normalnie nie robiąc usg... ale chyba nie wierzyła w to że podczas brania mogę być w ciąży , zwaliła wszystko na tabletki ... rano robię tescik , ale to możliwe że przez te hormony widocznie mi nie pasują :)) i przepisała mi już evre nawet, a badając mnie normalnie na foteliku by zauważyła jakieś zmiany w środku , więc luzik ...ctycuchy bolą mnie po bokach ale tylko jak dotykam , pozatym są nabrzmiałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia233
czy powiekszyły wam sie piersi po yasminelle?? ja biore od lipca i mi niestety nic a nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 1985
czy ktos miał objawy podobne do ,oich opisanych w poscie wczesniej. please dajcie znajc bo czuje sie sie fata;nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
lena1985-----bole piersi tj skutek uboczny przy tabletkach,pisane juz bylo dzis o tym sporo...sa nabrzmiale i bola..moze wlasnie u Ciebie ten skutek teraz sie pojawil....podbrzusze boli jak np jest owulacja,tzn moze bolec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
nescafejka---- napisz jak zrobisz ten test ale nie wierze ze moglabys byc w ciazy :) mnie tak piersi bola od 12,nawet 11dnia cyklu zawsze....dobranoc i slodkich snow;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 1985
no nie mow owulacja trwajaca tydzien bo juz tydzien mnie boli....teraz to dopiero bede schizowac...naprawde nie ma innego wyjanienia...to juz 7 opakowanie wiec raczej jako normalny skutek uboczny to chyba za pozno...czy ktos tak miał?a jak mozna sprawdzic czy to owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
nescafejka---- moge napisac maila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda polozna -- Napisalam maila co mi lekarz stwierdzil i co przepisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
nescafejka---wyslalam maila. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
nescafejka----napisalam maila,looknij;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda polozna -- Napisalam maila co do leku ktory mi polecasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala23
Co WY robicie z tego forum??Jak sprawdzi pocztę to będzie wiedzieć,że jest e-mail!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
zgadzam sie co wy robicie z tego forum!a moze sie tu ktos skupi na doradzaniu ja potrzebowalam waszej rady dwa razy i nie uzyskalam zadnej odp i nie jestem sama tu tak traktowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się zgadzam...wysyłajcie sobie e-maile,ale nie musicie wszystkich o tym informować!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
lenjka--- jak ktos nie zna odp na Twoje pytanie to jak ma Ci odp!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzę że robi się niezdrowa atmosfera...Dziewczyny dajcie spokój!:) lenijka...napisz jeszcze raz o swoich problemach,jak będę wiedziała to dam odp. a jak nie to trudno:( niestety większość z nas jest tutaj bo same potrzebujemy rady i dlatego niektórych rzeczy naprawdę nie wiemy i nie potrafimy pomóc:( Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vrasti
Pisałąm już wcześniej ale nie otrzymałam odpowiedzi więc pytam ponownie....Biorę Yasminelle od 3 miesięcy i chciałabym wiedzieć czy kiedy kocham się z moim chłopakiem w czasei tej 7dniowej przerwy jest możliość zajścia w ciąże... Dziękuję za odpowiedź.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia 852
nie ma możliwości jeżeli 8 dniaweźmiesz tabletkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vrasti
Dziękuję za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
ja sie kocham z chlopakiem podczas 7 dniowej przerwy i dzidziusia nie mam :) pisza ze to bezpieczne wiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×